Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

no jedna. To drugie, to był tylko taki różowy cień. Poczekajmy jeszcze trochę, bo dziś u mnie było za wczesnie. Tylko, że ja mam pudełko testów i mi jest trudno się powstrzymywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to był cień kreski??? weż berta pstryknij fotkę testu i tu wklej, to ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę testować 20, ale my na 100% nie trafiliśmy w owulację- była jak mój M był na tym kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciu to pewnie nie byłoby widać nawet tej bladziutkiej. Poczekamy, zobaczymy. Ja z góry wiedziałam, ze nie wyjdzie. Poprzednim razem robiłam test w dniu @ i nie wyszedł. Dopiero dwa dni później. A u mnie jeszcze tydzień do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok berta, to znaczy że była druga kreska, tylko słaba, a słaba to była dlatego, że jest za wcześnie na test, bo to az tydzień przed @ no to skoro już jest słaba kreska, to za tydzień będzie na pewno baaaardzo wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, pamiętaj, że twój maż jest przygotowany na taką ewewntualność i plemniczki żyją nawet do tygodnia. A na pewno do 5 dni. Więc nic nie jest przesądzone. Z tego co pamiętam, przytulaliście się przed jego wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie ja wiem, że u mnie nic z tego w tym cyklu, że się nie udało, ale nie szkodzi- wystarczyłoby mi gdyby wam się udało, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie. mam nadzieję, że mnie nie wywalicie z topiku, jak się okaże że to jednak nie była druga kreska. Chyba też zapalę, jeszcze mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak berta, przed wyjazdem, ale nie zauważźyłam wtedy śluzu płodnego, a jak są małe ilości śluzu albo brak, to plemniki giną jeszcze w pochwie- nawet po godzinie, musi być śluz żeby kilka dni w nim przeżyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka tak naprawde nie jestes do końca w stanie sprawdzić, czy jest śluż i ile go jest. Na razie nie powinnaś się martwić, bo nic nie wiadomo. mój m zawsze powtarza, ze wszystko się wie z ksiązek, a ludzki organizm nie zachowuję się nigdy książkowo. przecież gdyby w ciażę zachodziło się tylko w dniu owulacji, to świat byłby o 2/3 mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to na razie się nie martwię :) lepiej coś zjem :P np.jabłko, bo jż nic dobrego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja spływam na spanie. Jutro kolejny dzień tej cholernej kontroli. Uffff pappapa, testujemy w święta. Będziecie wiedzieć pierwsze Jeszcze popatrzyłam-dalej majaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ja nic nie rozumiem... przyznaję się bez bicia tak jakby matusiak pomyliła topiki, nie wiem jaką atmosferą się martwi i na którym topiku dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowicie minął mi dzień... wiesz kamilka, myślę że w tym cyklu mi się nie udało, ale nie szkodzi będę próbować dalej... to powiedz dokładnie kiedy będziesz mieć egzamin, będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, jakoś dziwnie się czuję... naprawdę matusiak nie wiem apropos czego piszesz... jakoś nie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, chodzi mi o matusiak... nie rozumiem jej... jakby rozmawiała sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak bercie poszła kontrola w aptece, jak przyjdzie do domu to się chyba pochwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Berta znowu szuka ogórków, majonezu i śledzi w sklepie :P Kmilka nie trzeba było dżwigać... tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawdę fuj... paskudztwo :P w końcu chyba tylko my z Bertą zostaniemy na tym topiku, jak myślisz? dziewczyny się nie odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jabłko dziękuję, akurat mam to też sobie zjem :P no jeszcze palić możesz, ale mam nadziejęże już niedługo Berta pewnie w pracy, ale myślę że zajrzy choćby powiedzieć dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę u jednej rodziny, trochę u drugiej, ja nie muszę nic szykować :P a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×