Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Elita - buuuuuu... nie polecam Dworek w Wyrach - ładne miejsce, ale lubią robić przekręty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. w elicie nie byłam, a dworek jest fajny z zewnątrz ale w środku to już ;/ w tej chwili tak naprawdę to wchodzi w grę Biały Dom - czerwionka leszczyny. ten obok biedronki ;) ale przłknę bo sala jest cudowna i nie widać z niej tej nieszczesnej biedronki ;) druga możliwość to wenecja w żorach, która jest urocza i słyszałam same pozytywy. Chętnie poznam opinie na temat tych dwóch miejsc, jak ktoś był na jakiejś imprezie tam, to prosze o rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W strone opolskiego tez mozna
szukać jest taniej i czesto lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksjax
Witam jeśli szukacie sali musicie koniecznie obejrzeć dom przyjęć Mirabelle w Tychach, sama zarezerwowałam tam wesele po prostu cudo, jak z amerykanskich filmów, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, zapowiada się dobrze, adres to Paprocańska chyba 86, ceny takie same jak w innych domach tej klasy, (sprawdzałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mają jakąś stronę? słyszałaś coś może o Białym Domu w Czerwionce, bo narazie tam podoba mi się najbardziej, ale nie moge znaleź żadnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksjax
ja oglądałam domy tylko w Tychach, ten jest niesamowity, nowy nie ma więć bardzo dużo zieleni ale myślę, że nie będzie źle, no i mieli jeszcze wolne terminy na ten rok -dopiero zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala Mirabelle w Tychach jest przepiekna :) ale ona sie buduje :P juz końcówka :) ale z tego co mi wiadomo nikt tam jeszcze nie miał wesela :) Byłam na naukach 28 lutego/1marca u Franciszkanów i przechodziłam obok sali.......... więc widziam. Gdybym sala była gotowa w tamtym roku napewno bym się na nią zdecydowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaper
Witajcie, tak czytam wasze posty i powiem Wam, ze ja szukam sali podobnie jak moniczka84 z ladnym ogrodkiem w fajnej okolicy ale powoli sie zalamuje:( albo market za plotem, albo sala totalnie nieustawna albo ceny z kosmosu;/ Ale dla mnie na razie fajna jest Magnolia w Tychach http://www.restauracjamagnolia.pl/ ( sala bardzo fajna na 60-70 os) albo dla bardziej kasiastych kompleks zamkowy w Tarnowskich Górach,(http://www.komplekszamkowy.pl/index_800.swf) na mniejsze wesele Palacyk w Rybnej.http://www.palacrybna.pl/ Aha, jesli ktos nie jest tak uprzedzony do mieszkancow zagłebia jak moj tesc to polecam Shume (www.clubshuma.pl). Ja juz wstepnir zaklepalam termin w magnoli ale nieukrywam, ze jesli znajde wymarzone miejsce jeszcze w przeciagu kilku dni to zmienie:) Piszcie jesli jeszcze cos znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaper
czy ktos ma jakies zdjecia z Mirabelle w Tychach? bo ich stronka jest "skromna". Ja wesele planuje na lipien 2010 wiec tez mam jeszcze kilka dni na poszukiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda112
Irys tychy wartoglowiec,bardzo ladna sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayaper ----> Magnolia srednio :/ jesli bardzo chcesz OK ale jeśli nie musisz nie polecam!!! Byłam załatwiac sale na moje wesele po rozmowie z Kobita zrezygnowałam, potem byłam na 2 weselach w Magnolii i swoją decyzję podtrzymuje :/ Na koniec słono cie podsumują :( Jeśli nie odpowiada Wam proponowany Dworek lub Elita to juz bardzie od magnolii polecam Irys :) ale tylko wtedy jeśli wesele jest do max 60 osób Tyszanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
Aicha _81 powiedz cos wiecej o Irysie.Wiem tylko tyle,ze powiekszona jest,ale jak z jedzeniem i szefowa sprawy dogadania sie nie mam pojecia i chyba drogo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-eight
Witam :) Jestem właśnie na etapie poszukiwań sali.. Prawdopodobnie w poniedziałek zapadnie ostateczna i nieodwracalna decyzja ;) - Elita w Tychach więc zostało mi półtora dnia na ewentualną zmianę decyzji - btw może ktoś coś konkretnego o Elicie napisać..?? (nie przemawiają do mnie lakoniczne teksty w stylu \"buuuu nie polecam\" - wolałabym jakieś argumenty ;)) Sala póki co wydaje się być najciekawsza - na uboczu bez widoków na bloki, hipermarkety czy coś podobnego.., śliczny ogródek i naprawdę ładna sala.. Zwiedziliśmy już mnóstwo sal.. W Mirabelle byliśmy wczoraj.. mają tam dwie sale - jedna ogromna na ok 250 osób - naprawdę prześliczna a druga maleńka z widokiem na parking, która jest trochę mniej ciekawa.. Zalety: cena porównywalna z innymi (180zł), budynek rzeczywiście jak \"z amerykańskiego filmu\", wolne terminy na przyszły rok (Mirabelle ma zacząć przyjęcia od maja tego roku), właściciele idą na rękę bo chcą się \"pokazać w mieście\" ;) Wady: zero zieleni, z prawej widok na jakieś maszyny rolne a z lewej obdrapane ściany.. No to minus wielu sal, że nie ma żadnego \"zielonego zaplecza\" :/ Byliśmy też jakiś czas temu w Magnolii, sala ciekawa ale jakoś tak zaraz przy ulicy.. Aha jeżeli w grę wchodzą Żory to koniecznie zobacz sobie \"Dworek u biesa\" - http://www.ubiesa.pl/ Byłam tam na weselu u brata w zeszłym roku - kompletnie na uboczu, przepiękna sala, cudowny ogród bez widoku na opony i śmiesznie niskie ceny! (chyba coś ok 130zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluffa
Słyszał ktoś jakieś opinie o domu bankietowym nad Zalewem Nakło Chechło koło Tarnowskich Gór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aleksandra
ja miałam zamiar robić w białym domku w czerwionce, już częściowo zaliczka była zapłacona, niestety dopiero po fakcie miałam okazje rozmawiać z osobami, które robiły tam wesele i... wszystko się posypało. okazuje się, że jedzenie podają zimne - jedynie młoda para dostaje ciepły posiłek, mięsa i sosy przesolone, a w kremach tortów i ciast wyczuwa się wyraźnie smak margaryny. jedni odważyli się delikatnie zwrócić na to uwagę obsłudze, a oni się obruszyli i już do końca imprezy byli niemili, nie zmieniali często talerzy itd. Natomiast na drugim weselu młodzi nie zwrócili nikomu uwagi, udawali że niby wszystko w porządku, a w czasie deseru kelnerzy wynosząc dania obiadowe wynieśli też ozdoby ze stołu - świeczki, kwiaty i ślubne dekoracje - jak się okazało na inną salę, na której też było przyjęcie (a w umowie mieli zapewnioną całą dekorację sali i stołów!). a jakby tego było mało kelner wylał sos jednej z ciotek na szal, nawet nie przeprosił i nie wytarł po sobie podłogi! - zrobił to dopiero gdy starosta poszedł to zgłosić... Wprawdzie wcześniej rozmawiałam z byłymi gości tej restauracji, którzy nie byli zachwycieni jakością usług, urzekł mnie jednak wystrój no i wolałam nie wierzyć takim opowieściom... do czasu kiedy w zeszłym tygodniu byłam tam na urodzinach, nawet na małe (prawie 50 osób)przyjęcie podali przestudzone i niedobre kluski i mięso, salę na której się bawiliśmy co chwilę odwiedzali obcy ludzie, przechodzili przez nią i oglądali :( po tych przygodach postanowiliśmy z narzeczonym znaleźć coś innego, na szczęście znaleźliśmy salę/restaurację idealną, a w białym domku byliśmy odwołać rezerwację, pieniędzy nam nie zwrócili - z opowiadań przyjaciół wiem już, że o to należy pytać na początku i że szanujące się restauracje tak nie robią tak więc białego domku już nigdy nikomu szczerze nie polecam, na pewno już tam nie zagoszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeelka
znajomi robili wesele w wenecji i byli zadowoleni, wprawdzie sala pomieści bardzo mało osób (mieli 50 i miejsca było na styk), ale obsługa w porządku, bogate menu i genialna okolica O białym domu też słyszałam złe opinie, no i faktem jest, że jedzenie podają chłodne i niesmaczne. wiem, że dużym rozczarowaniem i problemem dla młodych par jest, że w jeden dzień na każdej sali jest wesele, albo jakaś inna spora impreza. No i na ogromny minus zasługuje okolica, już nawet nie mówię o tym, że byłoby fajnie zrobić za 1 zamachem plener przy restauracji , ale chodzi chociażby tylko o to żeby było gdzie odetchnąć. ładny plener jest przy timberlandzie ale o nim to takie mieszane opinie słyszałam a sama nie byłam , więc się nie wypowiadam. ładna jest kasiopea, ale nie wiem jak wygląda tam organizacja wesela. znajomy robił w nikenie i był naprawdę zadowolony z właścicielki, że niby babka do ugadania się sklonna i sympatyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoko222222
dom weselny mix koło hotelu coronaw Tychach(urbanowicach) dużo ludzi poleca :) sama tam robię wesele :) hmm albo Wrzos w Tychach , lub Stylowa w Bieruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagera
witajcie ja mam zarezerwowaną salę w mirabell na 13 czerwca a przede mna są już 2 wesela w takim razie napewno bedzie otwarta pod koniec maja, 300m2 w marmurach ekry i żyrandole z kryształow super jest polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Olcia12 ---> jeśli jestes zainteresowana Irysem to polecam .....obsługa bardzo miła i jedzenia bardzo smaczne ............................ ale zaznaczam wesle max na 60 osób juz po rozbudowie.................... tak aby każdy miał miejsce na pląsy na parkiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mix w Tychach ---> złe doświadczenia mam z właścicielem........... Jakiś czas temu biuro miał w Tychcach na ulicy Estetycznej (może nadal jest, nie wiem) taką małą kanciapę :D obok sklepu z artykułami sanitarnymi :( "Kupę lat temu' ;) organizował moją studniówkę ...................... odbyła sie na całkiej innej sali niz zakładalismy............... na koniec musielismy dopłacać po około 100zł od pary bo ponoć "brakło" :( Ale kto wie może teraz jest inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak zdecydowałam się na biały dom. Średnio ufam opinia internetowym, bo podczas poszukiwań przekonałam się, że jest mnustwo nieprawdziwych opisów średnio znudzonych życiem ludzi. Wiele niefajnych opini wypisuje też konkurencja... Strasznie nie pasowała mi lokalizacja Białego Domu dlatego długo się zastanawialiśmy, ale okazało się, że nasza sala bedzie zupełnie z boku, biedronki nawet nik nie zauważ, ma piękny taras osobne wejście, w środku jest bosko, a jak wychodzi się na zewnątrz to widać tylko park i piekny kościół.... poza tym rozmawiałam z osobami, które były tam na imprezie studniówkowej i bardzo sobie chwaliły. Zresztą ja sama byłam gościem weselnym tej firmy tylko w Rybniku i było ok.poza tym zorbiłam zwyczajny test - poszłam na kolacje i spróbowałam potraw, jak je podają jak smakują i były naprawdę pyszne. Natomiast najbardziej przekonała mnie profesjonalna obsługa, otrzymałam odpowiedz na każdego maila z nawet najmniejszą głupotką, w innych restauracjach dostawałam zdawkowe odpowiedzi albo w ogóle ich nie było... Co do komentarza którejś z forumowiczek odnośnie tego, że jedzenie jest zimne i \" tylko młoda para dostawała ciepłe\" zastanów się czy to logiczne i jak to jest możliwe. specjalnie dla młoodych odgrzewali czy jak? Wydaje mi się, że tak naprawdę powodzenie wesela zależy od gości, bo jak ktoś jest wiecznie niezadowolony to choćby było idealnie to zawsze będzie nie tak. Poza tym poprostu z obsługą trzeba wszystkie sprawy dogadać przed. I powiem wam, że cieszę się , że wesele bedę mieć w bajkowej sali jak w pałacu księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
Aicha_81 slicznie dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
a powiedz mi jeszcze czy stoly sa tak samo udekorowane jak na fotkach ze stronki?mnie sie bardzo to podoba,szczegolnie te wysokie wazony z kwiatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Olcia12--> Jak byłam w Irysie to nie było tych wazonów :) ale mysle że można to załatwic z właścicielką :) Znaczacy minus przynajmnej jak dla mnie zaznaczam....................... to zabawa na jednej, a siedzienie przy stole na drugiej sali :( mi taka forma nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
dzieki Aicha za wszelkie informacje;) dzwonilam tam i ugadalam sie na spotkanie z wlascicielka.I siedzisz i bawisz sie na jednej sali,pytalam bo to zawsze moje pierwsze pytanie,kiedy szukam sali,zalezy mi na tym ;) zalezy mi tez na tych wazonach ale to juz zalatwie,jak bedziemy rozmawiac,mam nadzieje,ze problemu nie bedzie,jak narazie jedyna sala ktora przypadla mi do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ---> może się coś zmieniło, ale jak ja tam byłam to tak było jak opisałam .............. na jednej sali są stoły i zaraz obok 2 sala w której jest bar i kominek :) (oczywiście połączone ale jednak nie jedna) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiunia1
Nie bazuj na porównaniu Rybnik a Czerwionka co do Białego domku. Miałam być przyjemność na weselach w tych dwóch miejscach. Czerwionka okropna..Jedzenie zimne i niedobre obsługa straszna niekulturalna, zero reakcji na prośby, a Rybnik super jedzenie pyszne obsługa miła zero problemów. Czerwionke osobiście odradzam, Rybnik polecam. Super lokal też jest w Drachu Stanowice i Wenecja Żory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze ze toczy sie rozmowa o Irysie :> ja bede tam miala wesele w przyszlym roku, i jestem zdziwiona troszeczke wypowiedziami :> sala po powiekszeniu jest spora (spokojnie 80 - 90 osob) i wcale nie trzeba siedziec i bawic sie na 2 roznych salach, tylko na tej jednej duzej, dla nas to akurat dobrze :) tam przy barze sa zawsze rozlozone stoliki tam sie gosci nie usadza :> ide tam za miesiac na komunie wiec bede mogla cos wiecej napisac na temat sali i jedzenia :) ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo moim zdaniem sala jest sliczna :) pozdrawiam i polecam Irysa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gekonica
Witam, Miałam wesele w Irysie w czerwcu 2008-wesele było udane w 100%.Sala i wszystko inne super!!!jedzenie bardzo smaczne,pięknie podane.Stoły również ślicznie ustrojone,były wazony z kwiatami.Naprawdę gorąco polecam.Szefowa świetna kobieta idzie się z nią o wszystko dogadac,sama również daje fajne propozycje.Przed restauracją mały ogródeczek,z ławkami ,kwiatami.Polecam! i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
dzieki za wszelkie informacje,bylam zobaczylam oniemialam :D w sali sie zakochalam :) piekna jest,powiekszona i w ogole wszystko jak najbardziej na ok! mam jeszcze czasu dlatego nie spiesze sie ale juz wiem,ktora sala bedzie moja faworytka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×