Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Veronika22 nie rozumie problemu. przecież te panny młode nie będą na twoim weselu. każda sala ma osobne wejście i osobne toalety. nawet inną część ogródka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka84. Zazdroszczę Ci że nie widzisz problemu w tym, że nie bedziesz jedyna panną młodą. Mnie też zapewniali że nie odczujemy że obok siebie są 3 wesela. Ale nawet kwestia samego podjechania. Niech będzie ze wszystkie 3 wesele podjada o tej samej porze (bo tego sie nie da przewidzieć, a moze byc okolo 400 osob). I albo będę się musiala spieszyć, albo czekać w kolejce. No nie wyobrażam sobie tego. Ja mam byc pierwsza cały dzień. Nie mowiac o tym, że zawsze sie jakieś zdjecia robi przed sala. Poza tym jakoś nie widze, ze w tym ogródku bede miala jakas prywatność. I mysle że jezeli w tym samym czasie bedą 3 wesela to od obslugi tez nie mozna sie cudow spodziewac. Jedno zorganizowac i dopilnowac to jest sztuka. To są tylko moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa123
fotografia ślubna www.bednarczyk.org.pl cała małopolska i ślask nmp. (tychy bieruń pszczyna wadowice itp.) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mamy zarezerwowaną salę w CORONIE w Tychach (obok FIATA) na wakacje 2010, czy ktoś był tam na weselu, bądź takowe tam organizował? Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiekd
Ewelina dg Na moje wesele (czerwiec 2009) mieliśmy katering i kelnerów od pani Pyci (finezja nie była jeszcze ukończona). Jedzenie pyszne, dużo i w bardzo przystępnej cenie. Można się dogadać, naprawdę świetna obsługa. Byłem na kilku imprezach, gdzie zajmowali się jedzeniem i jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć złego słowa. Sali nie miałem okazji oglądać ale sądząc po całokształcie to brzydka na pewno nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudek
Witam, Dziewczyny a czy któraś z Was słyszała jakies opinie o restauracjii Babilon w Kamieniu k. Rybnika? Bardzo prosze o szczere odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Restauracja Irys w Tychach !!! nie polecam !! koszmar !! poczatkowa rozmowa wszystko ok, uzgodnione dokładnie wszystko i cena i ilosc osob. Wesele : jedzenie okropne, krokiety przesolone maksymalnie a własciciel stwierdzil ze były pikantne! strogonow wyglądał i smakował jak sos pieczeniowy z paczki po 1-2 kawałeczki miesa w środku (poj. 100 ml) klimatyzacja nie działała, mniej więcej o godzinie 22 zaczela lać sie z nij woda na głowy gości!! po weselu doszło do rozliczenia ,wszystko niby ok, właścicielka obniżyła cenę ze wzgledu na to jedzenie paskudne (i jeszcze tort sie rozpłynął) po czym w dniu dzisiejszym dostalismy tel ze jednak im sie odwidziało i chcą całość zapłaty (wesele 10.10.2009 rozliczenie 13.10.2009)!! złodzieje i naciągacze!! tak na marginesie Drogie Panie , bierzcie potwierdzenia każdej wpłaconej złotówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! czy slyszalyscie cos moze o sali Pinocy w Ledzinach? Bylam tam, sala bardzo ladna, ale pozniej wyczytalam w internecie ze kiepskie jedzenie.. Z gory dzieki za informacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam sali MIX obok CORONY w Tychach, wiele ludzi decyzje się na to miejsce ze względu na niskie koszty i rzekomo "kompleksowe". Znajoma miała tam wesele w tym roku, podczas wesela wiele rzeczy brakowało i trzeba było wysyłać kierowców na zakupy do tesco! Ponadto zatkała się toaleta co spowodowało, że przykry zapach rozniósł się po sali. Właściciel całe wesele siedział na sali przyglądając się biesiadnikom, a podobno jest tam po to by pilnować swoich pracowników. Tylko, że po to właśnie zatrudnia się wykwalifikowany personel, żeby nie musieć się za nich wstydzić. A jeśli już ktoś zdecyduje się na to miejsce to radzę bardzo dobrze to przemyśleć i przede wszystkim poczytać fora internetowe. ELITA podobno jest ok., również z opinii osób, które miały tam wesela wynika, że jest to konkretne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze mi podac namiary na sale KIM w Katowiach, bo nie maja swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffkaa
ja mogę smiało polecić rest. STARA DRUKARNIA w Rudzie Ślaskiej , mają stronke także łatwo można ich znależć w necie . Jeśli macie problemy z załatwieniem fotografa , dj i obrączki na slub to polecam też firme www.imprezka.rox.pl . oni potrafią prawie wszystko załatwić , wiem bo robilismy wesele od mojej siostry i naprawde jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej! Czy ktoś miał wesele w Mirabell w Tychach?? Cena jest dość wysoka jak za jeden dzień... sala przepiękna!! Ciekawe czy jedzenie też na takim wysokim poziomie.... Prosze niech ktoś się odezwie kto organizował tam wesele, urodziny itp. Wybieram sposród dwoch róznych sal.... Chata Polaka w Gliwicach czy Mirabell w Tychach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jord
LA CANTINA Dolina 3 Stawów w Katowicach miał tam ktoś urtoczystosć ślubną? szukam miejsca na ok.20 osób, zależy mi na otoczeniu by było gdzie się przejść a nie siedzieć i "jeść" w sali jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zdecydowałam na sale w Siemianowicech Śląskich. Sala jest w hotelu Style. Wesele mamy na 130 osób z czego 70 osób przyjezdnych z daleka więc jeżeli o mnie chodzi to wileki plus, że hotel jest na miejscu. Pare osób, które znam robiły tam wesele i były raczej zadowolone. Jakieś małe niedociągniecia z tego co wiem. Nie wiem czy uda mi sie przy tej ilości gości zrobić okrągłe stoły ale jezeli tak to sala będzie wygladac przepieknie. Ogólnie hotel, wystrój, jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisab84
Witam, byłam na przyjęcu w Mirabelle w Tychach i musze podzelic sie swoimi wrażeniami iż jest to nowy lokal. Sale bardzo nowoczesne a zarazem gustowne robiace ogromne wrażenie. Posiłki bardzo ciekawe kolorowe i smaczne obsługo wporządku wobec gości do samego końca. Dużo miejsc parkingowych przed lokalem co jest ogromnym plusem. Goraco polecam ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziekuje kisab84 za odpowiedz :) podbudowalo mnie to! Bo sale juz zarezerwowołam na 2010.... teraz tylko czekam na opinie o Mirabell czy dokonałam dobrego wyboru! bo sala jest przepiękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!! W POŁOWIE 2010R. ZOSTANIE OTWARTA CAŁKIEM NOWA SALA "BIBIANNA" TYPOWO POD WESELA I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE W TYCHACH (K/PAPROCAN) DO 100 MIEJSC. PO SZCZEGÓŁY PISZCIE NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkatychy
a ja moge polecic restauracje Irys niedawno mielismy tam impreze i wszystko bylo super, szefowa mila, mozna sie dogadac bez problemu, sala ladna , klimatyzacja dzialal jak nalezy. w przyszlym roku bedziemy tez tam robic impreze, jestem na 100% zadowolona dodatkow lokal umieszczony w cichym miejscu, samochody nie przeszkadzaja. dla mnie same + ale wiadomo ze dla kogos moze sie cos nie podobac bo kazdy ma swoje typy i gusta. ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankatyszanka
ciesze sie ze ktos chwali Irysa, w przyszlum roku planuje tam wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanka75
Witajcie A ja byłam na kilku imprezach w Irysie. Ostatnio na andrzejkach 20.11.2009 :) I mogę tylko potwierdzić moje pozytywne wrażenia i z poprzednich razy również. Jedzenie pyszne (krokiety, barszcz, strogonow, bogracz, niczego nie było czuć winiarami czy knorem) kolacja główna również, orkiestrę tez maja wypróbowaną i można się przy niej wyśmienicie pobawić. Czekam z mężem na następny raz, kiedy się tam wybierzemy (może zabawa karnawałowa). Lokal ma teraz troszkę utrudniony dojazd, bo robią drogi (pewnie kanalizacja jak w wielu rejonach tychów obecnie), ale najlepiej dojechać od składu metali przy głównej drodze jadąc w stronę browaru. Przy imprezach organizowanych przez Irysa jest tez kierowca, który w konkurencyjnej cenie odwiezie do domu bez czekania na taksowke z drugiego końca miasta. A tak na marginesie koleżanki, jeśli gotujecie to wiece ze jesteśmy tylko ludźmi a nie maszynami wiec każdemu czasem zdarzy się dodać o szczyptę soli, pieprzu czy innej przyprawy za dużo wiec tak samo i kucharzy w Irysie może to spotkać tym bardziej, że robią wszystko na bieżąco a nie tydzień wcześniej, nikt nie jest doskonały. A co do wypowiedzi • Tequila209 ( znam takich) to jest taki typ ludzi, którzy by za 5 zloty pobiegli do Krakowa i chcą za 10zl zrobić imprezę na 20 osób i żeby im jeszcze reszta została z tych 10zl, tym bardziej, jeśli ma się orkiestrę do bani to się potem siedzi i sprawdza zawartość cukru w cukrze, ilość kawałków mięsa w porcji i notuje wszystko z zegarkiem w ręce zebry się potem wykłócać o niepłacenie, a tak faktycznie to gościom bardziej przeszkadza oprawa muzyczna do bani a niżeli krokiet lekko przesolony. Tylko jak powiedzieć własnym zaproszonym gościom ze orkiestra była do bani Nie ma czegoś takiego jak smak absolutny, każdemu smakuje inaczej doprawione wiec nie sposób dogodzić wszystkim, bo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Reasumując my jesteśmy zadowolenie z imprez w Irysie i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, trochę męczę tym pytaniem, czy ktoś wie cokolwiek na temat wesel w HOTELU CORONA? Co prawda o wynajmowaniu przez właściciela firmy MIX sali w CORONIE słyszałam, ale interesują mnie przyjęcia organizowane przez CORONĘ. Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografmalopolska
Ostatnio byłem na weselu w hotelu IMPERIUM w pszczynie, dobry dojazd oraz miejsca dla nocujących gościu. Jedzenie bardzo dobre, zresztą osobiście mi bardzo się podobało. Nie jest to bardzo daleko od tych, pozatym dla chętnych zdjecia w pszczynie w parku. To oczywiście przykład. POLECAM też siebie www.bednarczyk.org.pl Fotografia Ślubna (TYCHY WADOWICE PSZCZYNA BIERUŃ BRZESZCZE) oraz okolice miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografmalopolska
ps. Mam jeszcze wolne miejsca na kwietnia maja oraz czerwca 2010. I ostatni tydzień września 2010. oraz 28 sierpnia 2010 i 31 lipca 2010 Inne proszę pytać :-))) MOJA STRONA www.bednarczyk.org.pl TEREN DZIAŁANIA: TYCHY WADOWICE PSZCZYNA ŻYWIEC LIBIĄŻ oraz okolice inne do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!! W POŁOWIE 2010R. ZOSTANIE OTWARTA CAŁKIEM NOWA SALA "BIBIANNA" TYPOWO POD WESELA I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE W TYCHACH (K/PAPROCAN) DO 100 MIEJSC. PO SZCZEGÓŁY PISZCIE NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem wesele w Niewieszy koło Gliwic bardzo fajna sala,profesjonalna obsługa , co chodzi o jedzenie to wyśmienite wszystko tak jak było uzgodnione z szefem kuchni , zna sie na tym. Goście zadowoleni i my też.Wiec polecam z czystym sumieniem.Co nie powiedziałbym o okolicznych restauracjach,a jadałem wszędzie przed podjęciem decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Niewiszy to miałem na myśli hotel ŻAGIEL bo jest tam jeszcze jeden, ale nie polecam bo m i sie nie podobało za duża sala i jedzenie mi nie smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel ŻAGIEL w Niewieszy? Raczej nie miałbyć sylwester i odwołali w ostatniej chwili.W dodatku miał grać DJ.NIe nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×