Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość Sylwia.Balaga
Witam Wszystkich Chetnie oddam termin 17 wrzesien 2011 w DWORKU NAD STAWEM w Wodzislawiu Slaskim z przyczyn osobistych musialam zmienic date slubu...w zamian chcialabym odzyskac tylko zaliczke ktora wynosi 1000zl .. Zainteresowanych prosze o kontakt na moj email lub gg 10093596 www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _:)
Hm ktos pisał o Białym Domku w Czerwionce...Radze się dobrze zastanowić miałam tam studniówkę i byłam na weselu określam to jako porażkę:/ Dostaliśmy mało jedzenia, było zimne i niedobre:/ A na dodatek soki rozrzedzali z woda:/ Nie szlo się dogadać z obsługą nie mili, nie kulturalni i non stop stwarzali jakieś problemy:/ Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam: ARKA (Jankowice Rybnickie)- w środku żadnych rewelacji, chociaż po odpowiednim ustrojeniu ładnie, na zewnątrz śliczny plener, miejsca parkingowe, na uboczu (nie przy głównej drodze), w sam raz na taką liczbę gości Arkadia (Radlin) - jedzenie wspaniałe, obsługa pierwsza klasa, co do pleneru, to ładnie latem, kiedy wszystko ładnie widać, jest zielono i kolorowo. Ktoś pisał o Wenecji w Żorach, również bym poleciła, jest śliczna, robi wrażenie ale maksymalnie na 70 osób bym ją poleciła Dworek u Biesa (Rybnik-rowień)- z tego co piszesz, to wnioskuję, że będzie w Twoim stylu :) Dom weselny u Kochańskich w Mszanie k. Wodzisławia To narazie na tyle, posiadam bazę wielu sal, jednak z racji chyba oczywistej nie podaję wszystkiego na forum. Proszę pisać na maila - potraktuję to jako odpłatną usługę (oczywiście podam cenę przed podjęciem decyzji). Zachęcam również do skorzystania z opcji niezobowiązującej ankiety na stronie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanko. Wiecie coś na temat SJESTY W MIKOŁOWIE? Mój brat ma tam we wrześniu wesele, ale jakoś mam wewnętrzne złe przeczucia,że coś będzie nie tak. Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze tak czytam:) Mój 2 brat miał wesele w DOMIE WESELNYM U KOCHAŃSKICH. Polecam. Jedzenie bardzo dobre, sale ładne,jeziorko i plener do robienia zdjęć. My byliśmy zadowoleni, ale było to 7 lat temu, więc nie wiem jak jest tam teraz. Ale podejrzewam,że dalej ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_tychy
witam mam do wyboru trzy sale na wwesele w sierpniu 2011, magnolia w tychach, dworek w jaroszowicach oraz hotel pik w mikołowie wesele bedzie na okolo 70 osob . jakie macie zdanie na temat tych lokali , moze byłtam ktos na weselu w ostatnim czasie???? prosze o pomoc gdyz decyzje musze podjąć w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. na rynku działa już firma zambrucki serwis, specjalizująca sie w wynajmowaniu personelu kelnerskiego na imprezy oolicznościowe, posiadamy także własny catering umożliwiający zrobienie profesjonalnej imprezy.zapraszamy do współpracy.zambruckie serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. na rynku działa już firma zambrucki serwis, specjalizująca sie w wynajmowaniu personelu kelnerskiego na imprezy oolicznościowe, posiadamy także własny catering umożliwiający zrobienie profesjonalnej imprezy.zapraszamy do współpracy.zambruckie serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colloseum w Tychach - KOSZMAR, a największym koszmarem jest właścicielka tego lokalu....Moja stopa nigdy już tam nie postanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona13579
Do ola_tychy Mój brat miał mieć w piku wesele. niby spoko jedzonko miało być i sala taka nawet(ale trochę jałowa) ale zrezygnowaliśmy,bo nie ma tam żadnego ogrodu... z okien widać tylko bloki a jedyne miejsce gdzie można iść na papieroska to balkon... albo na dole wejście przed hotelem. Aha i przy windach jest słabo zabezpieczona dziura (jakaś siatka o ile pamiętam) wiec możne być to niebezpieczne dla dzieci. Ale decyzja należy do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczepanna
Magnolia - byłam tam na komunii - poza tym, że pomylono ciasto i to komunine trafiło na drugą, większą salę!!! a wszelkie potrawy mięsne pozostawiały wiele, bardzo wiele do zyczenie... to reszta do zaakceptowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo proszę o najświeższe informacje odnośnie wesel organizowanych U Przewoźnika w Tychach. Z góry dziękuję za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole987654321
Wie ktoś coś na temat Sjesty w Mikołowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić do naszego Domu Przyjęć "Nad Jeziorem". www.nadjeziorem.hg.pl Oferujemy profesjonalną organizację oraz obsługę: wesel, bankietów, komunii, studniówek, konferencji, bali sylwestrowych, styp, innych imprez okolicznościowych (także możliwość rezerwacji sali 203 m2 i 80 m2 na organizowanie kursów, szkoleń itp.) Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Naszym dużym atutem jest pyszna, domowa kuchnia, która zadowala brzuszki naszych klientów, dzięki wyspecjalizowanej obsłudze kucharskiej i kelnerskiej. Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystości do 100 osób. Sala ma powierzchnię 203 m2, na której jest wydzielone miejsce na scenę dla orkiestry. Miejsce to łączy się bezpośrednio z miejscem, gdzie można tańczyć, dzięki czemu orkiestra ma możliwość doskonałej współpracy z wszystkimi gośćmi. Możliwość dowolnej konfiguracji stołów i krzeseł według życzenia klienta. Dodatkowo, dla Państwa wygody posiadamy pokoje gościnne (1,2,3- osobowe) ulokowane nad salą Domu Przyjęć. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Restauracja ELITA Tychy- gorąco polecam, bawiłam się tam ostatnio na weselu, świetna obsługa, bardzo dobre jedzenie, piękna sala i jeszcze piękniejszy ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmin
Odstąpie restauracje ELEFANT w Pławniowicach w terminie 23-24 lipiec 2011. sala ładna, duzo dobrego jedzenia przyjemna okolica. Cena za dwa dni 180zł. Zalezy mi na odzyskaniu zaliczki 500zł. kontakt przez maila madziakl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORGANIZUJEMY ROFESJONALNIE PRZYJĘCIA WESELNE NA ŚLĄSKU W KAŻDYM WSKAZANYM PRZEZ PAŃSTWA MIEJSCU, DZIAŁAMY TYLKO CATERINGOWO.ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZYM MENU. WWW.ZAMBRUCKISERWIS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o sali w Timberlandzie w Orzeszu? Jakie jedzenie? Obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka*
IRYS TYCHY Faktycznie szefowej nie zalezy na klientach.Przed weselem wszystko cacy i pieknie po weselu totalna porazka.Cale szczescie nie bylo jej na moim weselu i nie musialam sie denerwowac.Sala sliczna ale sa tez inne sliczne i tansze w Tychach,jedzenie przepyszne,nam trafila sie fajna ekipa kelnerek i jedzenia bylo duzo,bylo pyszne,cieple,takie jk byc powinno,kazdy chwali do tej pory jk wspominamy wesele. Ale jesli ktos chce uniknac niepotrzebnych nerwow i stresow to lepiej niech zmieni lokal.Serio klima nie dzialala a jak goscie otwierali okna,bo bylo za goraco,kazali zamykac,bo przeszkadza halas sasiadom-mieszkancom,sorry ale co mnie to obchodzi?:/ Po weselu dostalismy informacje ze tyle i tyle poszlo piwa,oczywiscie rachunek napisany na zwyklej kartce zwyklym dlugopisem,tyle i tyle napojow i cena,gdzie mysl;alam, ze wyjde z siebie. Nie chce nikogo oczerniac bo nie o to chodzi ale przestrzec.Wiadomo,ze nie upilnujemy wszytskiego ale wydajemy na ten dzien duzo pieniazkow i kazdy chce zeby bylo dobrze i wszytskim sie podobalo.Bierzcie drogie panie potwierdzenia zaplaty zaliczki,jak juz ktos tutaj wspomnil ale nie zwyklej na kartce tylko fiskalny rachunek,po weselu rowniez zadajcie wrecz rachunkow a unikniecie nerwow i nieporozumiec!I jeszcze jedno inaczej jest zaplacic 300zł.od pary i isc na impreze np.Karnawalowa i nie widziec minusow a robic samemu wlasne wesele i widziec wszytsko jak to sie mowi od kuchni,dlatego prosze aby w takich watkach wypowiadaly sie tylko osoby ktore organizowaly wesela w danym lokalu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkalex
sa dwa menu- za 190 i za 230 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Mam pytanie znacie możne jakieś sale do wynajęcia na wesele bez obsługi? mam zaprzyjaźniona firmę cateringowa i potrzebuje tylko sali w okolicach Dąbrowy Górniczej... bardzo prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie, Oddam termin 07.05.2011 w sali Finezja w Wojkowicach Kościelnych. Sala śliczna, przestrzenna, wystrój nowoczesny. Koszt za osobę to 170zł. Chciałabym jedynie odzyskać wpłaconą zaliczkę w wysokości 1000zł. Bardzo żałuję, że muszę oddać tą salę, ale niestety plany odnośnie ilości osób na weselu uległy radykalnej zmianie. Więcej informacji pod numerami tel. 501559329 lub 500543394. Serdecznie Zapraszam Sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanka23
Witam, odstąpie salę weselną w Domu Weselnym Jublilat w Będzinie, termin 18.06.2011, sala Bordowa na ok 90 osób, cena za osobę 160 zł. zaliczka 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia21
A ktos ma jakies doswiadczenia ze Stara Poczta w Tychach? Bede wdzieczna za wszelkie opinie, wskazowki, rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkalex
Czy ma ktoś nowe wieści o Mirabelle?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertk2
Szukasz sali weselnej w Katowicach czy Gliwicach ? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Katowic i okolic www.gdziewesele.pl/Katowice/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najleprze domy weselne które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości Wesele w Katowicach nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Niezapomnij o dodaniu komentarza na www.GdzieWesele.pl do sali weselnej w której zorganizowaliście swoje wesele to pomoże wszystkim przyszłym gościom w podjęciu dobrej decyzji gdzie w białym stoku zorganizować przyjęcie weselne Domy weselne, sale weselne w Katowicach i Gliwicach tylka na www.gdziewesele.pl/Katowice/ oraz www.gdziewesele.pl/Gliwice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIRMA ZAMBRUCKISERWIS ORGANIZUJE IMPREZY WESELNE. JESTESMY W STANIE ZAOFEROWAĆ 2 LOKALE WESELNE DO WYBORU NA TERENIE TYCHÓW. OD MOMENTU WYBRANIA NASZEJ FIRMY, ZADBAMY O WSZYSTKIE MAŁE DETALE ORGANIZACYJNE WESELA.NASZ DOŚWIADCZONY KOORDYNATOR IMPREZ WESELNYCH, POPROWADZI PAŃSTWA PRZEZ PROCES PRZYGOTOWAŃ, BĘDĄC PIERWSZYM WITAJĄC PAŃSTWA W TY SZCZEGÓLNYM DNIU. PEŁNA OBSŁUGA KUCHARSKA I KELNERSKA, MAMY GOTOWE MENU DO WYBORU. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. PRZYNIEŚ NAM SWOJĄ WIZJE, DAJĄC NAM DO REALIZACJI SWOJE MARZENIA WWW.ZAMBRUCKISERWIS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajasia: byłam w orzeszu w tiberlandzie- szału nie zrobili na mnie jak i na wielu gosciach... miedzy obiadem a kolejnym konkretnym jedzeniem byly owoce i jakies ciastka, kawa byla ale wystaeczylo moze dla jakiejs 1/3osob przy naszym stole, o kolejne musielismy sie prosic i czekac po pol godziny... jedzenia niezbyt duzo, sala malo wystrojona... jedynym plusem jest obejscie, bo duzo zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×