Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość brulinka222
Hej, a wiec ja mialam okazje byc na kilku weselach- bylam w Bialym Domu w Czerwionce....i nie mam dobrych wspomnień po 1 jedzenia bylo naprawde bardzo malo a po 2 w tym samym czasie byly ORGANIZOWANE 2 wesela i wszystko bylo slychac co sie dzieje u drugich i kelnerzy pomylili dania, wiec ja osobiscie nie polecaM. Byłam także w Bełku w MAcie- tam było rewelacyjnie, jedzenie pyszne no i ten ogródek sliczny, ogrodzony, dla malutkich gosci hustawki rewelacja jak bede brac slub to tylko TAm :)) No i Amaro W Orzeszu-jedzenie bardzo dobre takie typowo domowe tez polecam ale brak ogródka niestety to jest jedyny minus to by było na tyle :)) Życze przemyślanego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brulinka222
A i jeszcze co do Białego Domu-------> strasznie śliska posadzka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla_15
Witam wzystkich!! Ja mam pytanko do kokoko222222 i wszytskich którzy mają bądź mieli wesele w MIX koło Fiata ;) Bo ja też w MIX-ie robie wesele a nigdy wcześniej nie byłam tam na takiej imprezce! Czy może wiesz coś jak wygląda organizacja, itd.? Aha i czy masz zespół, kamerzyste i fotograa oferowany przez Mix? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
Był ktoś na weselu w Gostyńcu na Gostyni? Mam wstępnie zarezerwowany termin na 2010 na 50 osób, zastanawiam się jeszcze nad Mirabelle w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lokali na Śląsku mogę polecić Promnice (to jest koło Tychów). Moja siostra organizowała tam przyjęcie weselne latem zeszłego roku i było super. Pyszne jedzenie. przemili panowie kelnerzy. Lokal mieści się nad jeziorem w środku lasu, więc jest cisza i spokój. można wyjść na spacer, plener można wykorzystać pod sesje zdjęciową. Dodatkowo była też bryczka i kolacja w plenerze przy kominku. Ceny -porównywalne z innymi lokalami, poza tym zawsze można negocjować:) Wiem, że proponują rabaty, jeżeli przyjęcie nie jest w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
Ja moge cos o Białym Domu w Gliwicach - pare dni temu byłąm na weselu tam i: - śliska podłoga!! -jedzenie ok ale mało obsługi i nie nadąża z wykładaniem wiec część zimną donoszą - obsługa miła - toalety kiepskie (zepsuta spłuczka i nieprzyjemny zapach) - lurowata kawa :o - jesli wesele jest na dwóch salach (do tańca i jedzenia) to akustyka kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montka
Witam, bardzo proszę o opinie na temat Mirabelle!!! Planuję ślub jeszcze w tym roku i powiem szczerze, nęci mnie ta sala:) Napiszcie, jeśli miałyście tam imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o opinie nt. nowej sali w Zajezdzie pod Kasztanami w Wyrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roerkowa
Dziewczyny odradzam Biały Domek w CZERWIONCE.Tam sie placi tylko za wyglad jedzenia jest malo i obsluga bardzo nie mila,zanim czlowiek sie obruci to juz mu talerz z przed nosa znika,drogo-nie polecam. Drach-Stanowice-to samo bardzo ladna sala mijsce,ale miedzy obiadem a kolacja czyli od 13-20 na stole podaja tylko banany,nie polecam pozaz tym blisko drogi glownej,brak zagrodzonego ogrosu dla dzieci.-nie polecam Moge za to polecic restaurację Książęcą w Książenicach k.Rybnika (2 wesela,perfekcyjna obsluga i jedzenie) no i Capitol w Stanowicach-na tej samej drodze co Drach,robilam tam kilka imprez godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewacia1s
czy ktoś miał wesele w magnolii w Tychach (Urbanowice) lub w mirabelle w Tychach?? zastanawiam się nad tymi salami ale o mirabelle nie ma nigdzie żadnych opinii a o magnoli są z 2007-2008 i nie za bardzo pochlebne :( Napiszcie coś jeśli wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Tychach polecam Wrzos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killer011
a ja polecam rest . COLLOSEUM przy paprocanach w tychach na ul amii krajowej 105a http://www.restauracja-colloseum.pl/ , przepyszne jedzenie dużo miejsca przemiła obsługa nawet szefowa , dodatkowo w cichym miejscu pod lasem paprocańskim , jest ogródek naprawdę gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345ania12345
kto z was wie gdzie jest fajna sala ale taka gdzie sama mammwłasne jedzenie, kucharzy, obsługe.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsesdfsf
i jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka1011
Witam wszystkich, wiele osób pyta o salę weselną Mirabelle w Tychach. Miałam tam wesele . Wszystko wyszło wspaniale nie licząć właścicieli!! Okropni ludzie szpiegujący na każdym kroku. Szukający ciągle powodu aby się przyczepić. Po wydaniu 26tyś na ich salę w drugi dzień wesele doszło do ostrego starcia z właścicielem. bardzo niemiły gburowany facet. Nie ja jedna zostałam potraktowana w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka737
Aniu napisz coś więcej co z tą Mirabelle? ogólnie zadowolona czy właściciel zapsuł całą atmosferę i co dokładnie rozumiesz przez to "wtrącanie sie" z góry dzięki za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsoowa
a co powiesz na hotel sjesta w mikolowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
ja bylam w bialym domu w czerwionce i bylo super!! jedzenia mnóstwo, wszytsko gorące nawet ostatni przy stole mieli!! nic nie znikało ze stołu, podłoga nie śliska, to chyba zalezy od butów ja miałam od ryłki i nic sie nie ślizgały warto tam robic wesele, aaa co do dzwiekow z innych sal nic nie bylo slychac, no chyba ze sie jest na dworze i dzwi sa otwarte! a do kazdej sali jest oddzielna kuchnia wiec nie wiem jak mogli dac komus inne jedzenie! obsługa miła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
a wiecie cos co o VERONIE w Paniowkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
Zajezdzie pod Kasztanami w Wyrach NIE POLECAM!!! koszmar, jedzenia gorzej niż mało przy obiedzie każdy brał 1 szt mięsa a i tak nie do wszytskich starczyło, nie przyjemny zapach z łazienki!!wkraczał na salę! no i mało miejsca! jedzenie średnie to już lepiej U KUSIA, sala lepsza, niestety brak KLIMY goście byli ugotowani :D dostał mi się kieliszek usczerbiony ale jedzenie dobre, była nas 50 ale to stanowczo za dużo, tak na 40 osób idealne- cenowo prawie to samo a nie wiecie jak w czerwonej róże w mikołowie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość front242
1.wisniowy sad ruda slaska-halemba 2.adria ruda slaska 1 drogo ale uroczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
witam! poprawka chodzilo mi o zajazd pod kasztanami w łaziskach górnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam gorąco: LA CANTINA Dolina 3 Stawów w Katowicach przytulny klimat, ekskluzywne i swojskie wnętrza, wspaniały duży taras do dyspozycji, wokól park, stawy, pieknie! Kuchnia na wysokim poziomie, obsługa perfekt, stylistka kwiatów- absolutna mistrzyni!!! Jestem zachwycona moim weselem w tym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina dg
witam czy słyszeliście jakieś opinie o sali w Wojkowicach Kościelnych "Finezja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaaaaaa
szczałka .... Mam pytanie odnośnie LaCantina, czy oni mają jakieś imprezowe menu, czy wybierałaś dania z karty?? Jaka jest cena od osoby?? Napisz proszę coś więcej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to bardzo sie zainteresowałam salą Biały Dom. Jak dojechałam na miejsce byłam pod dużym wrażeniem. Nawet biedronka mi nie przeszkadzała. Obejrzałam również ich nowy obiekt, który dopiero się buduje w Paniówce. Jeszcze piękniejszy niż Biały Dom. Wszystko było jak ma być do momentu, kiedy się dowiedziałam, że w tym samym czasie robią 3 wesela.. Nie wyobrażam sobie 3 panien młodych w jednym miejscu. To ma być mój dzień. Wszystko inne da się jakoś przeżyć, ale nie to. Podziwiam dziewczyny, które się na takie coś godzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORA 111
Ja polecam Palac Kawalera w Swierklancu. Mialam tam wesele, polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
Polecam SebFoto - gościu to prawdziwy profesjonalista. Zapraszam również na moją stronę www.bednarczyk.org.pl Cały czas zapisuje na rok 2010. teren działania ŻYWIEC ANDRYCHÓW WADOWICE SUCHA BESKIDZKA pozdrowienia dla konkurencji :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×