Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

A czy ktos moze napisac opinie na temat Restauracji Elefant w Pławniowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cuż byłem kiedyś z moją na weselu i powiem tak,sala fajna , ale co chodzi o obsługę i jedzenie to tak na 3+ musisz sama ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
Zapraszam na moje portfolio fotograficzne www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutka mężatkkaaa
Polecam lokal "Materia" w Gliwicach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betibi
Witam, Mam do odstapienia sale na wesele w restauracji U Przewoźnika w Tychach na dzien 03.07.2010. Sala jest bardzo ładna a wlasciciele nie robia zadnych problemow. Zainteresowanych prosze o kontakt -788196092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamikolow
mirabelle tychy byłam na weselu i szczerze ODRADZAM.. obsługa do dupy własciiciele okropni, jedzenie tragedia , podanie i dekoracja stolowkowa, natomiast restauracja przewoznika najwyzszy poziom w kazdej materii weselnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepek757
Przestrzegam wszystkich przed studniówkami w Mirabelle w Tychach. Sala wygląda fajnie, ale obsługa a szczególnie ochrona psuje cały urok. Wychodzenie za drzwi było zakazane, okna pozamykane na klucz i pomimo klimatyzacji na sali było dość duszno. W związku z zakazem wychodzenia papierosy palono w hallu, co potęgowało zaduch. Ochrona "przetrzepywała" nawet nauczycieli, co spowodowało powszechne oburzenie. Ludzie wychodzili z własnej studniówki przed północą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta85
Składam serdeczne podziękowania Panu Januszowi, za naprawdę wspaniałą organizacje wesela 27.09.2009 w Dworku u Biesa. Po dziś dzień wszyscy wspominają przepiękny plener, ogródek piwny (lane piwko było pyszne- to opinia naszych gości, przede wszystkim dziadków którzy liczą sobie po 70 lat), nie wspominając o fontannie czekoladowej:) A co najważniejsze sala jest nietuzinkowa, ciekawie zaaranżowana, uroku dodaje podświetlane sklepienie niebieskie. Jest ciekawa fezka, z którą idealnie współgrają stylowe obrazy. Jedzenie było naprawdę rewelacyjne, oczywiście poszerzaliśmy menu według siebie, nie wyszło drogo. A co istotne Pan Janusz jest profesjonalistą w tej kwestii, który bardzo dobrze doradził nam z jedzeniem. Nasi rodzice, goście (107 osób) i my byliśmy zachwycenie bo dania były naprawdę smaczne, a stoły uginały się od jedzenia. Moi drodzy nie oszukujmy się dobre jedzenie to podstawa, bo co komu z pięknej sali i całego otoczenia jak nie ma co jeść. Z całą pewności polecam Dworek u Biesa. Jeszcze raz wielkie dzięki:) Dodatkowo polecamy zespół muzyczny RAVERS, oraz Fotografa MARKA FRYCA. Wszystkie te osoby wywiązały się w 200% z zadań powierzonych w tym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mieliśmy wesele w lecie 2009 w CORONIE i serdecznie polecam. Swietna obsługa, wyśmienite jedzenie i bardzo fajny wystrój. Szefowa lokalu nie robi żadnego problemu z niczym i jest bardzo elastyczna, zawsze odbiera telefon, a szczerze mówiąć wydzwaniałam do niej na okrągło:)) Polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia.b
Witam wszystkich Odstapie termin w dworku nad stawem 17 wrzesien 2011 z powodow osobistych musialam przesunac date slubu. Chcialabym jedynie odzyskac zaliczke ktora wynosi 1000 zl .. Po wiecej informacji prosze pisac na moj adres email : sdmo2008@yahoo.com lub gg 10093596 .www.dworeknadstawem.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusmi
Witam wszystkich, Wciąż dość mało informacji o Mirabell w Tychach. Czy ktoś może napisać coś więcej? Zastanawiam sie nad tym lokalem ale wcześniejsze opinie nie są zbyt pochlebne. Miejsce jest piękne, eleganckie w dobrym stylu ale interesuje mnie poziom obsługi, czy dobre i dużo jedzenia, czy te sytuacje opisywane wcześniej to pojedyncze przypadki czy po prostu wychodzi brak doświadczenia w organizacji tego typu przyjęć (sala jest chyba dość nowa)? Będę wdzięczna za opinie bwnusmi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ktoś ma pozytywne odczucia o sali Mirabell? Na innym forum czytałam,że wszytko było ok....a tu taka zmiana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rynek wchodzi zupełnie nowa ale z doświadczeniem firma oferująca organizacje przyjęć okolicznościowych na cateringach.zapewniamy profesjonalne menu jak i profesjonalną obsługe kelnerską. oferta skierowana jest do osób chcących zorganizować przyjecie we własnym zakresie. wiecej szczegółów służe odpowiedzia na maila andrew.gks@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeniołek
2 dni temu odbyl się mój ślub w hotelu TAWERNA w Kleszczowie! Chciałam Wam bardzo polecić ten lokal! Jedzenie pyszne, obsługa na najwyższym poziomie, sala cudnie przystrojona, p. Kasia-kierowniczka cudowna,pomocna osoba. POLECAM WAM NAPRAWDĘ TEN LOKAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka100
Witam. Proszę o aktualne informacje na temat Restauracji Magnolia w Tychach. Widzę że zdania na jej temat są podzielone, jedni są zadowoleni z obsługi, jedzenia, inni wręcz odwrotnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia78
cześć wszystkim, byłam w zeszył roku w Mirabelle na imprezie firmowej, nie jestem może smakoszem ale jedzenie smakowało mi. Co do samej sali- jest piękna a obsługa nie najgorsza- nie ma się czego czepiać. Generalnie wrażenie pozytywne. Szkoda, że jestem już po ślubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Europa... dzięki za info o sali weselnej w CORONIE, oczywiście jeśli ktoś z obecnych tu osób ma jakiekolwiek doświadczenia związane z przyjęciami weselnymi organizowanym przez tenże lokal to czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophistication
"DWOREK", Wyry Miałam przyjemność być tam na weselu. Od frontu lokalu - mały ogródek, oczko wodne, fontanna, trawka, parę ławek. Niewiele, ale zawsze to jakieś obejście, latem można wyjść i się przewietrzyć. Niestety, budynek położony przy samej drodze, na dodatek całkiem ruchliwej, a z boku tylko krotka, ślepa uliczka. Nijak nie można się przejść gdzieś dalej żeby rozprostować nogi, a u mnie w rodzinie jest taki zwyczaj spacerowania na weselach. Czy sala jest ładna czy nie, to kwestia gustu - na plus rozmiar, przestronność i dużo światła. Wpisana w prostokąt, ze specjalnym kątkiem dla orkiestry, niezwykle ustawna, można wpakować mnóstwo ludzi i mimo to zostanie miejsce do tańczenia. Uwaga na śliskie kafelki! Osobiście nie zwróciłam na to większej uwagi, ale przeglądając zdjęcia z innych wesel uświadomiłam sobie, że bezpośrednio z sali jest przejście do - jakby to nazwać - palarni? Z dwóch stron oszklona, z widokiem na salę, z dwóch stron mury porośnięte bluszczem. Nie jestem pewna czy pod chmurką, czy zadaszona, w każdym razie jest tam stolik i dwie ławeczki, także można wyjść na dymka i nie tracić z oczu zabawy. Obsługa bardzo miła, kuchnia, moim zdaniem, smaczna. Jedzenia było mnóstwo. Wszystko co miało być gorące, było gorące, a co schłodzone - schłodzone (to musiało być nie lada wyzwanie przy tak wysokich temperaturach, jakie panowały). Goście byli zachwyceni efektownymi dzbanami pełnymi zimnej wody, plasterków cytryny i gałązek mięty. Pamiętam dosyć nieprzyjemny incydent, gdy zabrakło frytek, rozdawanych w wybitnie małych porcjach i doniesiono może za pół godziny. Większość gości zdążyła już zrezygnować. Jest barek (raczej osobno płatny), ładne, czyste i pachnące toalety, szatnia. W mojej opinii bardzo ładne dekoracje. To było zdecydowanie jedno z najbardziej udanych wesel. Pięknie. "Dworek" serdecznie polecam. "VERONA", Paniówki Tutaj, ze względu na bliskość położenia, na imprezach byłam kilku, za to na żadnym weselu. Na pewno całość niezwykle stylowa, w klimacie sielsko-anielsko-romantycznym, bardzo jasna. Na zewnątrz zieleni mało, ot, parę iglaków, ale jest przemiła altanka i stoliki do posiedzenia. Całość znajduje się w cichej i nieco sennej wiosce, także najspokojniej w świecie można spacerować uliczkami i zwiedzać okolicę. Sala o układzie dosyć specyficznym, ze względu na przeprowadzoną niedawno rozbudowę. Ustawność ma dosyć sztywne granice, ale przy mniejszych weseliskach nie powinna sprawiać problemu. Niezbyt duża, za to z wyjściem na balkon, gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem lub zapalić. Aby dokładnie ją ocenić, naprawdę należałoby zobaczyć na własne oczy. Tuż nad salą jest niewielki hotelik, gdzie można przenocować paru gości z daleka albo gdzie może spędzić swą noc poślubną młoda para. Na dole znajduje się restauracja - nie mam pojęcia, czy w przypadku dużych imprez jest zamykana, ale tak czy tak nie jest raczej oblegana przez tłumy. Kuchnia również smaczna, choć moim zdaniem nieco mniej tradycyjna. Potrawy czasem podawane są w dosyć wyszukany sposób (lub też same potrawy są wyszukane), tak więc niektórzy starsi goście bali się czegokolwiek dotknąć, żeby nie popsuć. Przykładem może być "zimna płyta" przyozdobiona swego rodzaju spaghetti ze schłodzonego masła. Była raczej obiektem obserwacji niż degustacji. Obsługa za każdym razem miła i cierpliwa, raz, jak pewna młoda dama oblała szampanem dziadka, była się gotowa na miejscu popłakać. Pocieszali ją wszyscy, mokrego dziadka włączywszy ;) Tu również mamy barek, eleganckie toalety na półpięterku, ślicznie pachnące. Kafelki raczej przyczepne, piękne oświetlenie. Dla miłośników elegancji i włoskiego stylu jak znalazł. Jeśli się zastanawiacie, to nie mogę nie polecić. Ściskam, Piegowata P.S. Obie sale mają oczywiście klimatyzację! P.S.2. Jeśli ktoś szuka czegoś innego w okolicy Gliwice-Zabrze-Mikołów, podpowiem usłużnie, że w maleńkim Chudowie, w sąsiedztwie, na ukończeniu ma się budowa kolejnego Białego Domku. Ponoć przyjmują już zapisy na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophistication
Jestem wprost zachwycona salą "Mirabelle" w Tychach. Tym bardziej przykro słyszeć tak wiele negatywnych opinii... Cóż, może to dlatego, że ludzie częściej żalą się na kompletne niewypały niż chwalą całkiem udanymi imprezami, ale jeśli opinia lokalu się ostro nie poprawi, to trzeba go będzie spisać na straty. A szkoda, taka piękność... Niestety, wystrój to nie wszystko - liczy się przede wszystkim jedzenie i obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkam1987
Cześć Prośba do wszystkich - możecie napisać coś na temat Rapsodii na damrota. Nigdzie inie potrafie znalesc zadnej opinii.. dzieki za pomoc Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było
do ewka100: w lutym miałam wesele Magnolii i... miałam mieszane uczucia przed przyjęciem, ale potem było już super. Stoły ustawili dokładnie tak jak chciałam, dj miał miejsce, które uznał za najlepsze do kontaktu z gośćmi, jedzenie było świetne i naprawdę dużo, obsługa bardzo przyjemna, szybka i sprawna. rozliczenie po imprezie (a raczej po dwóch imprezach, bo robiliśmy jeszcze przyjątko dla znajomych tydzień później) wypadło - mimo moich obaw - bardzo korzystnie i uczciwie. Z perspektywy dnia dzisiejszego - UCZCIWA PIĄTKA. Jednak jest kilka spraw, na które od razu trzeba zwrócić uwagę: tzw. ukryte koszty ( u nas 100zł za nalewanie soków), brak możliwości wniesienie piwa (wcześniej była mowa, że możemy mieć własne gatunki) i należy prosić o spakowanie całego jedzenia zaraz po przyjęciu (wtedy wychodzi tego naprawdę ogromna ilość). Przed weselem słyszałam wiele negatywnych opinii o Magnolii, ale mam wrażenie, że one dotyczą początków ich działalności, a teraz jest już naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minigilda
ja polecam salę w Łaziskach Górnych zaraz przy elektrowni (co prawda widok troche nieciekawy) ale jest zacisze, obok jest mały "park" i boisko a sala duża ( na ponad 100 osób ) nowoczesna, jest dużo miejsca do tańca, jest klimatyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, odnośnie sali MAGNOLIA to byłam tam już na weselu i szczerze mówiąc miejsce fajne, obsługa ok, jedzenie smaczne, fajne "obejście", teraz rozbudowują salę weselną i wszystko idzie w dobrą stronę, myślę, że ten lokal można polecić. Mam do was, szanowni forumowicze pytanie: gdzie w Tychach odbywa się w najbliższych miesiącach dzień skupienia (Tychy/ Bieruń) znacie terminy? I poradnia przedmałżeńska? Będę wdzięczna za namiary. I jeszcze jedno, czy idąc na nauki przedmałżeńskie kartkę o odbyciu nauk dostaniemy na miejscu, czy trzeba ją pobrać w swojej parafii (nauki w innym miejscu niż ślub). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAT2142
Witam wszystkich. Chciałbym poznać opinie na temat Domu przyjęć okolicznościowych "Gostyniec" w miejscowości Gostyń. Chciałbym się dowiedzieć na temat czy jedzenie jest dobre, czy obsługa jest miła i rzetelna, czy właściciel jest słowny itp. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baka-20
Pytanie do Lara. Ja tez mam zamówiona sale w Białym Domu w Czerionce. Mam ta salę z wyjściem na taras. Ile osó na luzaka tam wchodzi żeby nie było za ciasno:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaTychy
Witam, Czy ktoś miał lub bawił się na weselu w domu okolicznościowych przyjęć Magnat Tychy? Proszę o opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na przyjęciu w sali MAGNAT w Tychach nie byłam, ale proponuję rozejrzeć się dokładnie po okolicy, w której znajduje się sala. Są to tereny raczej przemysłowe w zasadzie z nieustannym ruchem transportu ciężkiego !!! Lokalizacja raczej nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.Balaga
Witam Wszystkich Chetnie oddam termin 17 wrzesien 2011 w DWORKU NAD STAWEM w Wodzislawiu Slaskim z przyczyn osobistych musialam zmienic date slubu...w zamian chcialabym odzyskac tylko zaliczke ktora wynosi 1000zl .. Zainteresowanych prosze o kontakt na moj email lub gg 10093596 www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×