Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

w sumie tak, jednak ... chce te 58 :) to taka cyfra która od kilku lat śni mi się po nocach :) ------ jestes '88 rocznik? a powiem Ci, nogi np. mam tak bardzo umięśnione ... mam w łydce w najgrubszej części AŻ 40 cm, są twarde nawet jak noga leży luźno, a jak napnę to nielada jak jakiś biegacz;) nie powiem, mój chłopak ubóstwia to, mam je strasznie silne , mięśnie nie spadają nawet jak pare miesięcy w ogóle nie ćwiczę , odziedziczyłam je takie po tatusiu:) ------- jadę po paczkę do Oriflame, także odezwę się później ;* buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdd
a myślałam że dwudziestolatki są piękne, zgrabne i wogule, och jakie szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Hej, to moze i ja sie dolacze . rocznik 86 ,wiec chyba jeszcze moge :-) zwlaszza ze urodziny mam w listopadzie.... ja stosuje diete Atkinsa od 11 dni ,jak na razie 2 kilo mniej . mam 166cm,zaczelam od 61kg ,a wiec teraz jest 59kg, planuje schudnac do 54kg tak gdzies do Wielkanocy . Jak na razie idzie mi zaskakujaco dobrze...i mam nadzieje ze tak pozostanie ;-) bo walcze z tymi kilogramami od kilku lat i zawsze waga 60-62 i za cholera nizej (ale tez i wyzej na szczescie) nie idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Kasiu, ale obawiam się, że na chwilkę, bo będę musiała rozwieźć kosmetyki, o widzisz nawet ten sam rocznik jesteśmy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa kolezanke i serdecznie sie ciesze ze wpadlas 🌼 mala mi ja bede poznym wieczorem dopiero po cwiczeniach czyli po m jak milosc! buzka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :* też tak będę:) bo lecę już ;) obejrzę m jak miłość i się widzimy:) miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaFDGHFDG
czesc Dziewczyny, ja jakos nie mam motywacji zeby sie odchudzac, choc juz pare razy probowalam, chcialabym Wam tylko odradzic jedzenie jogurtów podczas odchudzania. JOGURTY NIE ODCHUDZAJA!!! WIiem to z doswiadczenia. lepiej przerzucic sie na kefiry, maslanki oczywiscie naturalne,bez cukru. POZDRAWIAM I TRZYMAM ZA WAS KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamour----- ja też właśnie zmieniam się trochę z wyglądu, muszę zapuścić włosy, bo mam strasznie pocieniowane i zniszczone, robię sobie maseczki na włosy z olejkiem rycynowym, muszę zacząć płukać w rumianku. Co do ząbków wymieniam wszystkie plomby na białe i muszę zastosować piaskowanie. Wybielam zęby pastą 3Dwhite(to nie reklama), mi wystarcza, bo ogólnie mam białą kość. Do solarium też trochę pochodziłam , bo po anemii wyglądałam jak trup. Teraz jest już trochę lepiej. W tłusty czwartek zjem oponki, nie przepadam za pączkami. W końcu jestem na diecie 1000kcal, a dawno nie jadłam niczego słodkiego. aktualnie jem ryż zapiekany z jabłkami:) pycha, dawno nie robiłam, dzisiaj mnie tak natchnęło ;) dfdfdd -------> my jesteśmy jak diamenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, nie jest zły, ale nie ma przecież żadnych właściwości odchudzających. Można go jeść, ale z rozumem. Jestem zwolenniczką różnorodnego jedzenia(człowiek uczy się na własnych błędach). Nic nam nie zaszkodzi jeśli nie jemy tego w nadmiarze. (oprócz fast- foodów:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale nasza dieta ma nie być katorgą, nie mogę sobie wszystkiego odmawiać ... bo w sumie w życiu trzeba jeść też coś dobrego;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca się
Hej Dziewczynki! Wiem że jestem z Was najstarsza ale jeśli mogę to chętnie się przyłączę, ale od piątku bo przecież jutro tłusty czwartek i grzech byłoby nie zjeść pączka. Pozdrawiam i trzymam kciuku P.S. Uważam że jogurty też odchudzają, w każdym razie na mnie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy zapraszamy:) ja jużtrochę się odchudzam toteż czegoś takiego jak tłusty czwartek nie ma w moim kalendarzu:) wracamy z Kasią wieczorkiem, po M jak miłośc, papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
no porsze a ja nawet nie wiedzialam,ze jest tlusty czwartek.... mieszkam w lodnynei i tutaj nie am czegos takiego.... kucze pamietam jak z moja przyjaciolka chodzilysmy na wagary w tlusty czwartek i obzeraly sie roznorodnymi swiezymi paczkami.... to byly czasy :-) tak wiexc dla mnie tlusty czwartek tez nie istnieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez jestem rocznik 88 i tez mam w czerwcu urodzinki tylko 11 dni pozniej niz LOKATORKA :-) ja odchudzam sie od połowy grudnia zaczełam z wagą 58kg a teraz mam 54 kg jeszcze 6 kg w dół i bedę szczęsliwa :-) odchudzam sie na innym topiku co prawda, ale miło jest zajzec do topiku dziewczyn w moim wieku :-) będe do Was zaglądała i moze czasami cos napisze jesli pzwolicie bo widze ze fajna ekipa sie robi tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe panie :) Postaram się do Was przyłączyć... jeżeli mogę. Mam 20 lat, do wakacji chciałabym zrzucić 10-12 kg. Jestem badzo wysoka (183 cm) i ważę 82 kg. W wakację będę wyjeżdżać jako wychowawca, ale także jako pilot wycieczek. Chciałbym dobrze wyglądać, tymbardziej, że po baardzo długiej rozłące będę się z kimś ważnym dla mnie widziała ;). Ogólnie studiuję, trenuję kosza... ale to za mało. Aktualnie zmieniam nawyki żywieniowe i życiowe w zasadzie też. Mam w-f na studiach na którym będę na basenie. Oprócz tego muszę powalczyć z brzuchem wiec zbieram sie dzis własnie do a6w. To tyle. Aktualnie jestem w domu wiec jest nieco ciężko, bo są mamine obiadki itd ;), ale wracam na dniach do miasta więc wszystko będzie pod kontrolą. To tyle. Pozdrawiam ciepło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez chce sie przyłączyć także pragne schudnąc do wakacji jakieś 15 kg mam nadzieje ze z wami mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolicie że sie przyłącze, otóż lato nieuchronnie sie zbliża postanowiła sie też wźąśc za siebie, szukałam i szukałam odpowiedniego topiku i znalazłam :) jest tu bardzo miło i fajnie sie czyta takie małe sympatyczne grono jestem z rocznika 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zjadłam tylko obiad, wiem że powinnam regularnie kilka razy dziennie ale tak sie nie da pracuje i nie jestem w stanie tego zrobić.. piję też duzo wody a najwiecej to mam motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa---------------jak ja bym chciała mieć Twoja wagę:( zielona malina-------pewnie, że możesz, też bardzo lubię kosza, ale dawno nie grałam.. akacja87---------do wakacji sporo czasu, także spoko, dasz radę;) też mi się tak zdarza, że jem tylko jeden posiłek do obiadu, bo nie mam kiedy:/ źle, no ale czasem nie da się inaczej....ech perełka mojego chłopaka------w moim wieku jesteś:) super:) przyłącz się, fajne dziewczyny tu są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to fajnie, że mniej w udach, ja też robię rowerek w powietrzu. a od kiedy zaczęłaś go ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka mojego chłopaka -----> ja tez zaczne od dzis co rano 1 minutek rowerka w powietrzu, ile ja bym dała za zmniejszeniee sie obwodu moich ud..... a moze macie jakies sprawdzone sposoby na łydki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę powiększyło się nasze grono ;) Drogie Laseczki, jak piszecie ile ważycie, ile chcecie wazyć to już napiszcie ile macie wzrostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
mogę sie też przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy ;) wygonimy tylko te które ważą 50 kg, mają 170 cm i uważają się za GRUBE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×