Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

ja dzisiaj zjadlam jajeczniczke z kiełbaska i cebulką, a potem suszone owoce:) dzisiaj jeszcze bede jesc tylko krazki ryzowe bo nie ma w domu nic innego:D hehe nie mam pieniedzy- tak wyglada zycie studenckie:D na paczka to ja nawet nie mam ochoty a wszyscy dzisiaj jedli koło mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko nie przejmuj sie, tak bywa przed @... każda z nas to rozumie:) głowa do góry 🌼 a ja dzisiaj nareszcie pocwicze na orbitreku! hurra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
uuuu smazona cebulka ma duuuuuuuuuzo kalorii:( a ja mialam zupke grochowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yokoshiko- ale wszystko jest dopuszczalne w rozsadnych ilościach...:) nie zamierzam sie głodzić na 800 kcal..:) perełko jak masz ochote to sobie zrób, przeciez jeju nie katujmy sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
perelko-->to ze juz zamoczylas sie w slodyczach to nie znaczy ze masz w to dalej brnac nie lepiej juz teraz nie dokladac tego? nie wiem ile to ma ale skoro to takie mleko to nie mało. moze jak znajde to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
Ja juz tez po obiadku;p filet z kurczaka z pora i marchewka na parze pychotka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko to może poćwicz, pozytywne zmęczenie pozbawi cie wyrzutów sumienia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze:D ja wieczorem tez jakas sobie wypije:D chyba zielona:) ale naprawde jesli czuje sie w jakis sposob zle z tym co zjadlas to moze pocqicz to poprawia nastroj i ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
Duzo robie wlasnie sobie warzyw na parze z ryzem albo sobie tak mieszam z czyms:) i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
jem okolo 1000 kcal chociaz zalezy od dnia dzis: sniadanie: musli z mlekiem i otrebami IIsniadanie:jablko obiad:zupka grochowa podwieczorek:brak z powodu cwiczen,magnez do picia kolacja:tunczyk w sosie wlasnym to jest akurat okolo 800 kcal ale wczoraj zjadlam inaczej sniadanie jak dzis IIsniadanie: kawaleczek sera plesniowego obiad 2 kulki z miesa mielonego i groszek podwieczorek:jak dzis,magnez kolacja:zupka pomidorowa goracy kubek bylo okolo 900 kcal nie jestem po tym glodna ani troche jem tak juz drugi miesiac wiec to pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo jesz.. ojoj.. ale przypuszczam ze nie meczysz sie za bardzo aktywnoscia fizyczna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka_23
Mała Mi, w takim razie trzymam kciuk za nas obie... 58 czy 55 kg myślę że po sylwetce nie będzie widać za bardzo różnicy. Obrałam sobie za cel te 58 bo to jest mniej więcej na granicy wskaźnika BMI dla naszego wzrostu. 55 to już jest niedowaga. Poza tym ważne jest, żeby stawiać sobie realne cele do osiągnięcia...tak myślę...np rok temu, katując się dietką kopenhaską, (pewnie powszechnie znaną forumowiczkom), zeszłam do wagi 58 kg a później...nic. I dlatego się poddałam. Waga przestała spadać=brak motywacji. teraz nie chcę popełnić tego błędu . Dziś do tej pory: Śniadanie : płatki i szklanka jogurtu, II śniadanie : kanapka na chlebku ryżowym z twarożkiem i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
lokatorka pytasz czy cwicze?moj zestaw cwiczen na codzien: rowerek 150 machnięć a6w nożyce poziome 20 nożyce pionowe 20 brzuszki całe zwykłe 20 brzuszki całe skośne 20 scyzoryki 10*3 wyrzuty nóg w przód w podporze tyłem 15 wyrzuty nóg w boki w podporze tyłem 15 podnoszenie nóg z leżenia 1,2 i obie 15 pompki damskie 10 przysiady ze złączonymi nogami 10 przysiady w rozkroku na palcach 10 przysiady w rozkroku na całych stopach 10 wznoszenie łydek obie 1,2 10 unoszenie nogi z leżenia bokiem z nogą zgiętą 10 unoszenie nogi z leżenia z nogą wyprostowaną 10 wyrzuty nóg w tył i ku górze w klęku podpartym 10 rowerek 200 machnięć 100 brzuszków niepełnych Skłony w przód 20 Skłony w przód do każdej nogi i w boki 15 Skłony w boki z ręką u góry 10 Nożyce pionowe 20 Nożyce poziome 20 Unoszenie nóg prostych do kąta prostego i przytrzymanie 10 Przyciąganie nóg do klatki 1,2 potem obie 15 Brzuszki niepełne 150 Pompki damskie 10 Przyciąganie głowy do kolan na stojąco Przyciąganie głowy do kolan w siadzie prostym Rowerek 200 machnięć Brzuszki niepełne 100 Rozkładanie nóg na boki z leżenia 50 Podnoszenie nóg zgiętych z leżenia i stawianie na palcach 20 Abs 8 minut to jest okolo 2 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastratka
dziekuje dziekuje 🌻 no ja wlasnie mam czas i moglabym cwiczyc jeszcze wiecej gdyby nie to ze boli mnie kregoslup.nie pracuje szkole mam zaocznie wiec kupa czasu jest dlatego korzystam z tego czasu jak moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
=>yokoshiko no niezle;p i tak codziennie cwiczysz tai zestawik?? ja robie polowe z tego co ty i do tego skakanka i hulahop:) i raz w tygodniu basen. Zastanawiam sie jeszcze nad bieganiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastratka
biegac bede jak bedzie cieplej bo wyskoczylam na bieganie 1 stycznia i z zimna nie moglam oddychac.no wiec bieg zima to nie dla mnie.jak bedzie cieplej to biegi jeszcze dolacze.tyle ze rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
Nowlasnie pogoda mnie odrzuca od tego moze jak sie troszke ociepli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×