Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

ulalala ile kobiet na moim topiku:) ciesze sie:) moj mężczyzna dzisiaj jadl czekolade nussbeiser z orzechami i sie nie skusilam pierwszy sukces za to kupilam sobie suszone morele, jablka itp:) ale juz dzisiaj tyle zjadlam ze o nie nic nie zjem juz:D witam was wszystkie !! 🌼 generalnie jesli chodzi o jogurty ja nie wyobrazam sobie zycia bez nich tak wiec jest to jeden z moich glownych produktow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
nie smialabym z taka waga mowic ze jestem gruba:P mam 21 lat we wrzesniu czyli rocznik 88.waga to tak na oko 57 kilo moze troszke mniej (nie posiadam wagi) a wzrost marne 160. na diecie jestem od 1 stycznia ale topiki sie strasznie krusza wiec przyszlam do was.ta waga to terazniejsza bo przedtem bankowo mialam z 60 pare kilo. co do dietki to glownie mż z ograniczeniem tluszczy i wegli i wieksza iloscia bialek- typ jablka.obiadki jem normalne ale w mniejszej ilosci i jak nie musze to nie jem ziemniakow itp.ogolnie nie przekraczam 1000 kcal a od marca jeszcze zmniejsze troszeczke.co do cwiczen- cwiczylam duzo pierwszy miesiac i rozbolal mnie kregoslup i do tej pory mam z tym problemy ale sporadycznie sie ruszalam i do tego od dzis postanowilam ze bedzie to regularnie pomimo bolu choc musze zrezygnowac ze skakanki:(to chyba na tyle na dzien dobry o mnie.zwracajcie sie do mnie yokoshiko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa---- oj, też bym chciała wyszczuplić nóżki no i jakby ktoś miał jakieś ćwiczonka na łydki to chętnie poczytamy:) yokoshiko-----świetny masz ten nick:) kojarzy mi się z jedną z moich ulubionych bajek \" Czarodziejka(i?) z Księżyca\". Dietkę popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa laski, zapomniałam Wam powiedzieć, żebyście sobie spróbowały herbaty Yerba Mate, właśnie ją piję, podobno zmniejsza łaknienie po dwóch filiżankach. Zobaczcie sobie... A jak ktoś lubi karmel to karmelowa herbatka jest taka w rossmanie. Mi osobiście nie bardzo podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widze że sie troche rozpisałyście i przybyło nas chociaz fajnie było w takim malutkim gronie :) właśnie jestem po kolacji i nie jestem z siebie dumna bo zjadłma sandłicze ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie jak myślicie po ile brzuszkow / pajacykow / przysiadow / nozycoow ( nogami na lezaco ) robic zeby bylo ok ? po 50 dziennie ... ? starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zawiesiłam na 2 stronie forum:) i odświezałam czekając aż któraś coś napisze ... a tu zonk - 3 strona już jest ;) oj oj ;d Kasiu:* jestem z Ciebie dumna, ale i Ty możesz byc ze mnie ;d dziś chłopak kupil 10 pączków ( tak przed - tłustym czwartkiem ) , zjadł z 7 ... sam:D - namawiał ... prosił, zły był ... nawet gryza nie wziełam ! :D jestem z siebie duuuuuuuuumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
pudelko13-----> Czarodziejka z Ksiezyca to tez moja ulubiona bajka, oczu od tv nie moglam oderwac jak leciala, moja ulubiona to byla Bunny -czyli czardziejka z ksiezyca ;-) z dziewczynami z podstawowki nawet zalozylysmy taki 'gang na rolkach' Czarodziejki i kazda z nas byla ktoraz z czarodziejek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi brawo Kochanie- jestem z Ciebie strasznie dumna!:) a dzisiaj cos nie ma M jak Miłość:( ale chociaz barwy szczescia byly to cala szczesliwa byłam!:) jutro juz wroce do siebie na mieszkanko wiec orbitrek zalicze nareszcie!:) w piatek i w sobote planuje bieganie 30 minut:) ciesze sie jako zalozycielka ze tyle nas jest i takie wspaniałe kobiety mnie odwiedzily!:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie po ćwiczeniach ... czy starczy po 50 : brzuszkow pajacykow przysiadow nożyców poziomych nożyców pionowych ? własnie swoje wymiary zapisuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi. -----> wszystko okey, ale rób też rowerek, tak jak ktoś tu pisał, jakieś 10min. nie tylko wieczorem, rano też rób taką sesję:) jestem z Tobą, też będę tak robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szeherezada* ------> no też miałam kiedyś taki gang;) ale częściej bawiliśmy sie w Power Rangers:p ech, to były czasy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tam cos cwiczyłam, ale od jutra pozadnie sie zabieram za ta moja trzesaca sie galaretke hehe:D ogladalam wlasnie na 1 film: Kiedy przyjaźń zabija... o bulimii!! bardzo mna poruszyl.. zwłaszcza dlatego, ze i mnie to kiedys dotyczyło...:( ide do łóżka do mojego M bo będzie marudny:) na dobranoc i do jutra:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jesli temat gangów to u mnie królowało spice girls albo backstreet boys.. ooo albo jeszcze kelly family.. o jeju kiedy to było:D chcoaz power rangers tez istnialo w pewnym momencie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokatorka -----> Kochana, ja też oglądałam, też mnie poruszył, bo też kiedyś mnie to dotyczyło. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj i ja oglądałam ... oczywiście - rowerek tez robiłam zapomniałam napiać;) ale ja to się od dziś za siebie wzięłam ... dziś ćwiczenia, miarka ... potem kapiel i nakładanie balsamiku mego Garnier \"muśnięcie słońcem\" będę czekoladka w dodatku szczupła , Śpij Słodko Kasiu:* buziaki na dobranoc;)) extra że mamy taką ekipkę dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja idę do łóżeczka ... ble jeden minus mojego muśnięcia słońcem - cuchnie ;p ... dobranoc Laleczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dołączę ;) W sumie nie uważam się za grubą. Ważę jakoś 50-51 kg przy wzroście około 164 cm. Ale oponki na brzuchu mam po prostu masakryczne :((((((( Latem miałam figurę marzenie - ważyłam 48 kg!!! Tak więc muszę koniecznie zrzucić te trzy kilo. Odchudzam się od poniedziałku. Moje dieta wygląda tak: - około 5 posiłków dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) - zero słodyczy - zero fast foodów - zero pieczywa przennego; tylko ciemne, pełnoziarniste - mocne ograniczenie żółtego sera (od którego jestem uzależniona) i przestawienie się na białe sery, twarożki itp. - jeśli jogurt to tylko Danone Activia, ale tak to ogólnie kefiry - kanapeczki głównie z białym serkiem i mnóstwem warzyw - owoce jako przekąska na podwieczorek - dużo wody mineralnej, zielonej herbaty - niesłodzenie napojów A przy tym codziennie ćwiczenia z płyty 30 minut, a w miarę możliwości, tak co najmniej 3 razy w tygodniu ćwiczenia z płyty 60 minut. Do tego brzuszki proste i skośne i standardowe ćwiczonka, które i wy robicie ;) Pozdrawiam i też dołączam topik do ulubionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomiałam dodać, że też nic nie jem kilka godzin przed snem. A chodzę spać najczęściej koło 1, 2 w nocy i mój ostatni posiłek to tak nie później niż 20.00. A dzisiaj to w ogóle zaszalałam, bo zjadłam kolację o 17.30 i od tej pory NIC ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co szukam jakiejs fajnej strony z przelicznikiem kalorii... od jutra licze kalorie zejde chyba poniżej tysiąca najłatwiej mi tak bedzie ograniczac to co jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej ale sie rozpisalyscie dziewczyny:) U mnie dieta bardzo dobrze zazwyczaj obzeralam sie slodkim a dzisiaj juz nie tknelam wiec to dla mnie sukces:) W piatek wyjezdzam w gory z moim narzeczonym wiec pewnie spale troszke kalorii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja jem mniej niż 1000 kalorii ;) ale to tak +/- licze, wszystko zaookraglam na więcej, bo wiadomo takiego biadku nie obliczę co do kalorii ... fakt sera żółtego ZERO jem, za to twaróg chudy, itp ;) mmm kocham nabiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak ja bym chciała być szczupła na lato w koncu nie przejmowac sie tym jak wyglądam tylko zarzucic na siebie byle co i isc na plaże.. i jeszcze w lipcu ide na wesele i chciałabym naprawde fajnie wyglądac..mam nadzijee że to nie tylko marzenia... a byłyście juz kiedyś na jakiejs diecie ja byłam na kopenhaskiej schudłam 7 kg ale to było jakies 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważamy zauważamy:* słodycze to nasz wróg :) musimy o tym pamiętać :) ja juz się od nich odzwyczaiłam, ale nie mówię, jak się ostatnio w okres brzuszek rozbołał to zjadłam snikersa ... to nie zabójstwo ani przestępstwo :D raz w tygodniu mozna sobie pozwolić na coś słodziutkiego:) byle nie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciło w miedzy czasie urodziła synka i to teraz pozostałośc po ciązy chce zrzucic...ale gdybym nie była w ciąży to raczej by nie wróciło skoro przez 3 lata nie wracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×