Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

Gość yokoshiko
hey sorki ze odpisuje z takim opóznieniem ale komp mi strasznie muli no codziennie, wczesniej troche inaczej bylo bo byla tez skakanka ale teraz nie moge skakac przez ten kregoslup.a hula hop to krece jesli po skonczeniu tego zestawu mnie nie boli i wtedy ogladam tv i krece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
o przepraszam znowu nie zmienilam siedze jeszcze na ogolnym forum i przez to zmieniam bo ludzie lubia etykietki przyklejac:P jestem yoko i koniec ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę, ja studiuję dziennie, pracuję... reszte czasu spędzam na spotkaniach z Moim Chłopakiem, cieplej będzie razem będziemy ćwiczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
ja do tego mieszkam z facetem wiec na to tez czasu nie musze tracic.serio mam dobrze i teraz wole zadbac o siebie niz jak pojde do pracy i bede sie uzalac nad soba i tlumaczyc ze przeciez nie mam czasu.a przy tej ilosci jedzenia jestem teraz w stanie cwiczyc okolo 3,5 godziny jesli wypije magnez wiecej chyba juz bym nie mogla choc moze jak bede moiec silniejsze miesnie to moze dam rade wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj tam nie okrzyczy nie okrzyczy ;) ja planuje jakoś w nd się zważyć;) ogółem to mam manie na ważenie, ale muszę się ograniczyć, bo jak staję i widzę ciągle tyle samo to się dołuję;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
jejku nasz topic to chyba ze wszystkich najbardziej tetni zyciem:) supcio😍 jejku ja za godzinke albo pol ide cwiczyc a dzis mi sie tak nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
moj chlopak siesmieje ze jestem tyran sama dla siebie:P no moze jestem ale dobrze mi z tym,tylko zawsze problem ze musze cwiczyc sama a to juz takie fajne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi ja sie też ważyłam czasem 3 razy dziennie to było naprawde chore ale mi przeszło, mam na dodatek wage elektroniczną i bardzo dokładnie pokazywała, teraz nie pamiętam kiedy ostatni raz sie ważyłam bo waga sie nie ruszała w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no to teraz siup-magnezik:( niedobry ale wypilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Ale produkcja postów ... :) ... nie nadążam z czytaniem :( Dobrze wiem, że jogurty typu \"Jogobella\" nie są zbyt dietetyczne, ale nie potrafię sobie ich odmówić :) Zresztą nie jem ich aż tak dużo bo ok. 400ml na tydzień. Powiem Wam, że w mojej \"diecie\" nie przywiązuję aż takiej wagi do dietetyczności produktu, ponieważ jem naprawdę mało ... np. dziś zjadłam 200ml jogurtu, jabłko, 4 ruskie pierogi i zjem jeszcze jednego pączka ... i zamierzam na tym poprzestać. Na ćwiczenia niestety też nie mam czasu :( ... ale mam takie urządzonko AbGymnic, które już nieraz pomogło mi w diecie :) Ładnie kształtuje mięśnie (szczególnie brzucha) i lubię sobie z nim posiedzieć :) Podziwiam niektóre z Was za te ćwiczenia ... ja zawsze nie miałam do nich głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
dobrze laseczki ide cwiczyc bo mi sie odechce i co bedzie? ❤️❤️❤️ moze jeszcze zajrze jak dam rade bo dzis dzien dbania od siebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie nowy plan dostałam, dzień w dzień na 8:30 ... oho;) to sobie nie naśpię, i dobrze;d bede miala wiecej czasu na cwiczenia, prace i Skarba;)) no i tylko jedno okienko ( i to 4 godzinne, czyli mozna do domu pojechac;) ) raz na dwa tygodnie;) boski plan, nie lubie całymi dniami na uczelni siedzieć, bo laski jedzą i jedzą;p a mi się już na to patrzeć nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
Ja tez mam od rana do wieczora szkole ale tylko w weekendy bo zaocznie i koncze nawet po 21...takze tylko trzeba cos zjesc na szybko bo nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
Co jecie dzisiaj kochane na kolacyjke ??? macie jakis pomysl?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
juz jestem dziwczynki🌻 po cwiczeniach, zajelo mi to krocej moze dlatego ze nie dalam sobie odpoczac:) na kolacje jem tunczyka w sosie wlasnym-100 g 96 kcal duuuuzo bialka malo tluszczu i wegli:):):)pyszotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
to jakis tunczyk z puszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak z puszki:) ja zjadłam kalafiorek i łososia;) mniam . właśnie wypiłam gorącą czekoladę na osłodę:) i tyle na dziś mego jedzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
a ja marchewke i jablko bo nic innego nie mam w lodowce heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
tak z puszeczki. jesli moge doradzic lepiej nie jesc na noc (i nie pic) cukrow bo to podniesie poziom insuliny i nie bedzie sie po pierwsze spalac tluszcz a po drugie bedzie was ciaglo do jedzenia taka mala rada🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
Dzieki za rade:) a co najlepiej jesc na kolacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe swego czasu zawsze na noc czekolade goracą piłam i chudłam:) a jak wypije filiżankę to czujęsię napchana jak nie wiem co:) ja to nie z tych Dietowiczek które wszystko co najlepsze sobie odmawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×