Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

no tak ... kurcze ... mi jeszcze do zrzucenia zostało tylko 10 kg ... wolę zdrowo tak jak do tej pory się odchudzać ... od dziś weszły jeszcze ćwiczenia to w ogóle powinna zacząć leciec w dół waga;)) skoro już tyle poleciała, bez zadnych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wanna be perfect ! od jutra koniec :) bo oberwiesz i zobaczysz :D ja Cię będę pilnować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjem pol paczka bo juz to obiecalam narzeczonemu, ale spale to cwiczeniami bo ide jutra na 12 na silownie Tylko sie zastanawiam co dobrego zjesc na sniadanie, macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wanna be perfect - pół i ni ciut ciut więcej ;)) nooo to siłka i jazda;d a pomysł na śniadanie he :p zabijecie mnie :D makaron + jogurt naturalny + twaróg chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro śniadanie jak zwykle prawie- grahamka z czymś tam(warzywa, czasem ser żółty). powiem Wam, że kiedys nie moglam żyć bez sera żółtego, całą podstawówkę i gimn go jadłam, w liceum już mniej , teraz sporadycznie. i dopiero po tym schudlam:) na to złożylo się jeszcze wiele czynników, ale między innymi pewnie też to. kiedyś ważyłam .... ok 67kg...:/ serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie jestem sama ... też zaczynam nowy semestr ... jednak jedno kolokwium mam we wtorek do zaliczenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie masakryczne zamieszanie z planem, że aż mi się nie chce iść i tego załatwiać...porażka normalnie. A ja w pon walczę:/ Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie będzie;) lecę spać, nasza Kasia tam już z boku na bok się przewraca słodko śpiąc;) ja idę przed tv, cos mnie na jakiś film natchnęło ;) dobrej nocy życzę Kochane:* DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... no to dzis mamy tłusty czwartek...a zal.... no ale cóż pod koniec dnia bedzie sie trzeba przyznać do popeł nionych dzis pączkowych grzeszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tam żadnych grzeszków nie popełnimy prawda kochane?:) witam was wszystkie ciepło 😘 ja juz od poniedziałku zaczęłam semestr i nie jest źle da sie przywyknąć do tego planu nowego chociaz kurde kończe w piątek o 17..:O na sniadanko kupie sobie grahamke i popije małym kefirem!:) I wanna be perfect- ja tez nie umialam kiedys zyc bez slodyczy.. doslownie takie obżarstwo:( to moze zamiast slodyczy jedz owoce suszone, no mowie ci rewelacja, zdrowe kalorie a jakie to pyszne!!:) Mała Mi- uwielbiam Cię kochana:D:D:D😘 laski wszystkie bedziemy piękne:) i tu dla reszty buziaki:) monique witaj 🌼 😘 pudełko 13 😘 akacja87😘 I wanna be perfect😘 yokoshiko 😘 perełka mojego chłopaka😘 *szeherezada* 😘 konsultantkaa😘 zielona malina😘 glamour 😘 miłego dnia spadam na uczelnie, postaram sie szybko do was wrócić!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważyłam się dokładnie bo od dzisiaj będą 4 miesiace odchudzania i jest 77,5 wiec od tego zaczynam..:) musze chudnąc 2,5kg miesięcznie więc cel piewszy 19.03.09- 75,0!:) zobaczymy jak mi to wyjdzie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
kude dzieczyny ale sie rozpisalyscie przez noc ;-) ja dzisiaj na sniadanie slaka :wazywa, feta,tunczyk plus majonez. niestety jstem w pracy i nigdzie nie moge kupic soli ;-( ale dalo sie zjesc tylko bez soli az taka smaczna nie byla. pozdarwiam wsystkich !!! nie dajacie sie paczkom :-)!!!!!! aja wrcam do czytania jakze ciekawej ksiazki pt. :'Zrozumiec wilgoc'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeście uciekły raniutko :) Kasiu:* Miłej Uczelni:) Ja dziś na śniadanko - szklanka wody, łosoś i kromeczka ciemnego chlebka :) teraz lecę pod prysznic i porozwoźić kosmetyki, buziaki Piękne;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakakahgssdf
:[ :( :) ;0 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szeherezada* zaszalałaś z majonezem ;) pączki - jak wczoraj wytrzymałam atak 10 pączków to i dziś wytrwam twardo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no hey wam❤️ nie chce zaczerniac pomaranczowy ladny ja wiem ze czarne wyszczupla ale ten kolor jest taki ladny...🌻 ja pączka nie tykam wcale,szkoda wpadac w bagno zreszta wiem ze z poczucia winy i tak bym go zwrocila wiec nie warto. ja tez ogladalam wczoraj ten film o anoreksji i bulimii no i moj gostek tez ogladal i zaczal mnie przeswietlac z tego powodu bo sobie ubzdural ze zachoruje...mozliwe co do cwiczen ja chyba nie jestem najlepszym przykladem do cwiczen bo mam ich 35 i w kazdym jest iles powtorzen wiec jest tego sporo.jak chcecie moge wam napisac jak cwicze ale watpie czy wezmiecie ze mnie przyklad. jak policze to wam napisze ile kcal wczoraj zjadlam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
hey:) Mam 20 lat i wazylam 65 kg przy wzroscie 169:( od 2 tygodni racjonalnie sie odchudzam. Jak narazie schudlam 3 kg:) Staram sie codziennie cwiczyc i po 18 nie jesc. Bardzo bym chciala wazyc 56 kg :) tylko boje sie ze sie ktoregos dnia sie przelamie :( dlatego potrzebuje wsparcia:) Duzo mi daje czytanie waszych rozmow bo wiem ze sama nie daze do tego celu:) Zawsze jak sie odchudzalam to drastycznie i schudlam i zaraz przytylam tyle samo albo i wiecej. i jak moja waga doszla juz do 65 kg to nie moglam juz patrzec na siebie w lustrze w szczegolnosci na moj brzuch.Dlatego powiedzialam ze koniec... Mam nadzieje ze wytrwam i w koncu osiagne swoj cel ktory postanowilam juz sobie bardzo dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
nie no nie dziwie sie ze mialam poczucie winy zjadlam 959 kalorii wczoraj ale proporcje zachowane na sniadanie najwiecej bylo wiec grzechu nie ma :P dzis dopiero musli z mlekiem i otrebami i teraz biore sie za jablko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
musialam chyba dorosnac psychicznie do tego ze nalezy powoli malymi kroczkami sie odchudzac to beda efekty:) bylo:65 jest: 62:) ma byc: 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cię ewela4444 :) i zazdrościmy że nie chcesz tyle co my ( tj. 10 kg ) schudnąć;)) Laseczka a 1000 kcal nie było więc ok:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×