Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość jabluszko
to trzymam kciuki zeby Ci wyzdrowiała nozka jak najszybciej i bedziemy biegac razem ale osobno hehe bieganie to super sprawa!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Witajcie Maluchy ! Widze ze nikt nawet nie zauwazyl, ze mnie nie ma:( . Ja mialam maly wypadeczek- zalalam laptopa kubkiem herbaty goracej. Niestety po laptopie. Maz mnie nie nakrzyczal nawet :) i jeszcze mi gorzej przez to. Mamy juz nowy komputer od kilku dni, ale dopiero teraz zagladam tu. Gratuluje serdecznie spadku wagi wszystkim Wam ! Ja nawet nie pisze ile mam, bo nie wiem, jakos tydzien temu bylo 55 wiec juz nie wchodze na wage. No, nic, zabieram sie za siebie. Bede pisac, ale nie tak czesto, bo ostatnio mam duzo w pracy i robie kurs dodatkowo.Sciskam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś ostro zabieram się za siebie!!! Kurwa! muszę być chuda! ile można się odchudzać?! Jak będę się tak dalej pierdolić to moje odchudzanie będzie trwało wieczność dwa do przodu trzy do tyłu! Za dwa tygodnie znowu mam Poznań i wtedy muszę ważyć max 54 kilo MAX! Pomóżcie mi ! Tequilka może jabędę jadła to co Ty? :) choć najlepiej by było jeść tak jak cucarach :D o 12 serek wiejski i potem nic :D dziewczyny podziwiam was że macie taką silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? w końcu urodziłam dziecko to co z odchudzaniem sobie nie dam rady?! walka z apatytem to w stosunku do porodu małe miki :D diet coke jak to nikt nie zauważył że cię nie ma poczytaj parę stron dalej. Zastanawiałyśmy się gdzie cię wcieło, zresztą nie tylko ciebie wielu fajnych dziewczyn nie ma od dawna, np. Cucarach czy mojej przewodniczki po Poznaniu Pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diet coke to będziemy uczyć się razem :D a z czego robisz ten kurs? długo potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżu jak ja napisałam "hej" sorki nie wiem co mnie tak przyćmiło! Nie śmiejcie się ze mnie co? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki Dziś na wadze 57,4, coś wolno spada ta waga ale najważniejsze, że spada:) Myślicie, że jak ma dziś zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach to mogę iść ćwiczyć? chodzi mi o to czy trening będzie efektywny? Dostałam dziś okres, wreszcie także waga może zacznie spadać. Ja Was podziwiam, że potraficie nie jeść po 18, ja nie mogę:( Muszę zjeść jakiś owoc albo kefirek, bo nie wyrabiam. Cosmopola a co ty tak rano na nogach? Diet coke pisz i wracaj. Teqilka co to za przyrząd do ćwiczeń? jabłuszko gratulacje, ja nienawidzę biegać Toss and Tun, ladonna, cucarach i inne gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola ja malo jem , cwicze i caly dzien w biegu i dalej jest tylko -2 kg a tu juz 3 tygodnie!!! Wytrzymam do 59 kg :D Wstalam z mysla zeby wymyc cala lazienke i juz mi sie nie chce, ale jak pomysle ze spale przy tym troche tluszczyku to chyba ide myc:P gdzies jak czytalam na necie o grejfrucie to wyczytalam ze grejfrut osłabia dzialanie tabletek antykoncepcyjnych. Wiecie cos na ten temat? Jabluszko ja jak pobiegalam przed wczoraj 10 minut, skakalam na skakance to wczoraj ciezko mi bylo wyjsc na 3 pietro... i u nas wieczorem zawsze deszcz pada... Rano nie potrafie biegac bo jakas polamana zawsze jestem i wszytsko mnie boli... zobaczymy moze dzisiaj wieczorkiem nie bedzie padac. NIE GRZESZCIE DZISIAJ :D Nie boli was glowa przy odchudzaniu? Ja czasami wy3mac nie moge. pepsi nie pije, kawe mniej slodze, mnie cukru chyba dostarczam org i dlatego mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi ja jak przestalam na 2 dni cwiczyc to mnie tak wszytsko bolalo za zgroza... i codziennie rano mnie boli wszystko, ale jak sie rozruszam to ok. Nie wiem jka z tymi zakwasami jest... ja od 24 dni tylko 2-3 dni przerwy mialam... a to cos do cwiczenia to to cos :d http://images37.fotosik.pl/86/825950a055806220med.jpg w tym czyms rusza sie tylko ta dluzsza czesc do gory, jak ja podnosze nogami powolutku i spowrotem do ziemi tez powolutku to zrobie tak 30 powtorzen i miesnie brzycha bola tak masakrycznie ze wiecej nawet 1 raz nie dam rady zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma w tym tyg na rano więc wstajemy o 5 on idzie do pracy ia ja się uczę no i czasem wpadam na topik Tequilka trzymaj się widocznie doszłaś do wagi granicznej i teraz jest etap kiedy waga długo stoi w miejscu ale jak potem ruszy to już będzie z górki mimi ja bym ćwiczyła dzięki temu jutro będzie cię mniej bolało, trening będzie efektywny chyba że ćwiczysz wyjątkowo ciężko ale to na prawdę wyjątkowo mam na myśli gdybyś np. biegała przez 1,5 godz. no to ja lecę do pracy do zobaczenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też doszłam do wagi granicznej, bo za nic nie mogę spaść poniżej tych 57 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziołchy. Ja jestem bardzo zadowlona z wczorajszego dnia miałam tyle energi az sie sama sobie dziwię w pracy podgoniłam parę spraw do przodu, jak wróciłąm do domu to zjadłąm pyszny obiadek mojej mamusi ( no może niezbyt dietetyczny) posprzatałm i mój wielki sukces zmoblilizowałam sie do biegania zaczełam wczoraj od 20 minut a po biegach jeszcze zrobiłam prasowanie stałm przy zelazku jakieś dwie godziny wieć troche kalori tez spaliłam oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A unas dzisiaj zima pada śnieg z deszczemi do tego jeszcze wiatr i chyba dlatego mnie głowa boli. dzień zaczełam od śniadanie otreby owsiane z mleczkiem i herbata, w pracy o 8.00 kawa z mleczkiem :-)) ale bez cukru a dzisiaj nie blegam bo mam arebik wieć tak sobie postanowiłamze dwa razy wtygodniu aerobik oa reszta dni biegi mam nadzieję ze razem damy radę .Miłego dnia!!!! Biore się do pracy bo mam na dzisiaj ambitny plan muszę go zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola bez przesady ja kończe jeść okolo 15 :P:P:P:P a nie 12 :) ostatnio troche sobie odpuściłam odchudzanie ale znowu sie zabrałam wczoraj. plan na dziś: jajecznica z 1 jajka mięsko na obiad i wystarczy :) no i oczywiście cwiczenia:) a do turcji nie jade wiec bede do czerwca albo i dłużej tu siedziec :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymylam cala lazienke:P i smigam do pracy, po pracy musze jeszcze plytki napodlodze wyszorowac i mam gore prasowania... do tej pory zjadlam: -kawa -grejfrut -2 wafle rzyowe---nie moge sie oprzec nim, fajnie tak cos pochrupac:P w planach mam jeszcze dzisiaj woreczek kaszy gryczanej i 2 kiwi... no i kawusie..pewnie 2... wyjdzie ok 900 kcal:( duzoo... ale za to duzo juz dzisiaj spalilam w tej lazience:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
ale tu dzis ruch!!!:) u mnie dzis narazie skromnie-troche owsianki i kawka, chyba ide zaraz spac bo dzis tylko ze 4h spalam i padam;/ kiepska dzis u mnie pogoda ale mam nadzieje ze wieczorem nie bedzie padac i bede mogla znow pobiec:) robila moze ktoras z was 8min legs i buns?ciekawa jestem jakie sa efekty np po miesiacu ale i tak bede to cwiczyc bo mnie niezle meczy i czuje jak miesnie pracuja:) kurde jakos nie chce mi sie ostatnio odchudzac:( mam jakies zle dni i ciagle mi sie chce slodkiego, ledwo sie powstrzymuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Widzę że wszyscy sprzątają :D może ja też odkurzę swoją norkę :D U nas też pogoda straszna zawierucha śnieg deszcz wszystko na zmianę. Ja dziś zjadłam bardzo małą ilość (bo mi się mleko skończyło) musli, potem activię śliwkową z ziarnami i na kolację też zjem activię i koniec. Może urządzimy konkurs pt.: \"która mniej zjadła\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z konkursemto swietny pomysł :P ja ćwiczyłam 8 min legs buns i abs fajne cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Tequilka to znaczy że można cię pobić tylko będąc na kawie ze słodzikiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam rano mini musli obiad actiwia z ziarnem, kolacja actiwia z ziarnem :P i po kolacji 3 pierogi ruskie, także gdyby nie te pierogi to byłoby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachony! Ja już na szczęście waże znów 55,6 ale i tak w pewnym momencie było już przecież 54,9 :( no cóż dziś kolejny dzień wyścigu kto mniej zje? :D Ja mam problem bo nie kupiłam sobie mleka wczoraj 😭 co ja będę jadła na śniadanie? Czegoś poszukam. Może koktail z activi? Miłego dnia dziewczyny. Trzymcie się!!! a jak wam się podoba mój suwaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Cosmopola suwaczek barzdo fajny!!! Ja małymi kroczkami ale do przodu. dzisiaj nici z mojego biegania bo u nas na wiosnę zima śnieg sypie i sypie moze z=w zamain za biegi zrobię brzuchy ale do wieczorka to jescze moze sie zmienić. Tak czytam wasze wypowiedzi i moje kochane wy starsznie mało jecie , ja w porównaniu do was jem o wiel więcej tylko że pilnuje się co do słodyczy i tłustych potraw. Miłego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze łykam BIO CLA z zieloną herbata co prawda od tygodnia i jedno co zauwazyłam to to że mniej chce mi się jeść i mój brzuszek stał się jakby bardziej płaski. Zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga :) no ja też łykam Bio CLA i mam te same spostrzerzenia i jakby mi się zmniejszył celulit ale nie wiem czy to zasługa biegania czy tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×