Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Ja dzisiaj rano polecialam na sklepy... jak zobaczylam te wszytskie fajne ciuszki to odechciala mi sie jesc:D Ale zjadłam bułke grahamke... A teraz popijam soczek z marchewki, cala butla 250 ml ma 67 kcal, a soczek pyszny:) Tylko drogi strasznie :( Dzisiaj w pracy czeka mnie masakra, pracy duzooo..... a od kwietnia bede sama,,, załamie sie chyba... bede robic 7 dni w tygodniu od 12 do... nie wiadomo do ktorej, ale pewnie okolo 23-24 :(:(:( Mowia ze takie bezrobocie jest, a nigdzie nie moge znalezc dziewczyny do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka_84 a skad jestes i gdzie pracujesz?:) jestem dzis w bojowym nastroju do walki z kilogramami!ja sie cholera was pozbede!!!;) i ide dzis biegac, jest zimno ale trudno, 20min dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koncu swiata... :P pomiedzy krakowem a zakoapnym (na mapie ) :D I jestem sobie barmanka:) ja dzisiaj dzien udany mialam... tzn mam..,, -3 kawy hehehe -grahamka -kubeczke zupy pomidorowej -kalafior gotowany -lyzeczka miodu bo strasznie mi sie slodkiego chcialo. Rano na skakance 400x za jednym razem, myslalam ze mi rece wejda do d...:P i na tym dziwnym urzadzeniu 50 powtorzen. Mysle zeby zaczac a6w, kiedys robilam ale po tygdoniu wymieklam.... ale teraz mysle ze mi sie uda bo juz miesiac cwicze. Wieczorkiem z piesem pobiegam chwilke i w domku skakanka :) Tak patrze ze malo kalori dzisiaj (chociaz nie mam pojecia ile miod ma kcal) to sobie jeszcze kawusie zrobie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka szkoda ze nie mieszkasz w Lbn to bym sie do ciebie zglosila bo szukam jakiejs pracy dorywczej:) moj dzien tez udany:) zwiekszylam krecenie hula hopem do 40min i zaraz biore sie za reszte moich cwiczen, dzis jednak nie pobiegam bo jest okropnie zimno a ja dzis jakis katar mam;/ nie chce sie rozchorowac;/ robilam niedawno 6 weidera i dotrwalam chyba do 10dnia, to jest tak nudne ze nie moglam dluzej!i teraz robie 8min abs i z 6weidera codziennie 3 serie po 6 powtorzen, mysle ze tez efekt bedzie niezly:) ja potrzebuje wiekszego urozmaicenia:) jejku ten maj juz niedlugo!!!dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia dieta cwiczenia hihih odbija mi xD o nawet zrymowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak 20 kcal to sobie bede czesciej pozwalac:P przed chwilka poskakalam na skaknce 250x. za chwile jeszcze raz , wanna-peeling kawowy i lulu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! J dzisiejszy dzien też moge zliczyc do udanych ale tylko pod wzgledem diety bo w pracy masakra nie dosc ze miala kupe roboty to do tego jeszce nerwy szkoda słów , ale przez to wszystko zjadlam w pracy tyko jablko i banana pobiegałam sobie dla diety i dla odstersowania a teraz wziełam sie za rozliczenie pit-ów :-))) pracoholizm mnie dosięga nawet w domu a jutro wolne nareszcie hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia :):) i papierosek :( Jutro rano sie waze.... mam nadzieje ze bedzie chociaz 1 kg mniej... I Dzisiaj nic nie cwicze, niech mi miesnie odpoczna troche:P A powaznie to boli mnie wszystko... i musze posprzatac mieszkanie...:( 🌼 🌼 Milego dnia 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zdiewczyny! Miałam wczoraj problemy z internetem dlatego nic nie pisałam bo co chwilę mnie wyrzucało. Dziś zamierzam się wybrać na fitnes i na siłownie no i dać sobie wycisk. Jutro się ważymy co? no ja nie spodziewam się cudów myślę nawet że nic się na wadze nie zmieni :( ale trudno nie zawsze jest tak że waga szybko leci. Miłego dnia dziewczyny! Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam \"turbo - odchudzaczki\" ;D ja dzis dzien zaczelam od szklanki wody z cytryna, narazie jestem bez kawki, postaram sie jej nie pic a przynajmniej ograniczyc do 1-2 a nie 3-4 jak wczesniej:) jutro warzenie... chyba moja waga sie nie zmieni, ale to nic wazniejsze sa obwody:) dzis u mnie wiosennie, mam nadzieje ze tak juz zostanie i do maja bede codziennie biegac (raz w tyg robie sobie dzien bez cwiczen bo czytalam ze miesnie musza odpoczac) wiecie co wczoraj wieczorem wymyslilam?:) sporzadzilam sobie tabelke na tydzien, zrobilam rubryki na posilki, cwiczenia itp i bede wpisywac co danego dnia zrobilam tak zeby o niczym nie zapomniec:) poza tym jak bede wszystko miala w jedej tabelce to bedzie latwiej mi sie pilnowac i porownywac dni:) mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z moim planem!teraz sie zawzielam ostro!dieta i duzo duzo cwiczen i nie ma zmiluj!musze schudnac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sobie notesik zalozylam i pisze w nim co zjadlam danego dnia i co cwiczylam... jak malo mam cwiczen wieczorkiem w tym notesiku to cos robie jeszcze:) ja kawy nie potrafie sobie odmowic:( Szcegolnie rano,,,, bo zawsze po kawusi kibelek odwiedzam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola ja bym krotsza ubrala:P Ja dzisiaj wchlonelam: -3 kawy -maly kefir -serek wiejski light -kalafior gotowany -2 lyzeczki miodu :P Za chwile jeszcze jedna kawa bo strasznie mnie glowa boli... :( Jutro wolny dzien wiec biore sie za mycie okien... coz niedziela, ale pozniej robie na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wlasnie wrocilam z biegania i od razu postanowilam sprawdzic co tam u was:) dzis zjadlam tyle co zaplanowalam, pocwiczylam juz troche, jeszcze zostalo mi 8min buns i legs, ta wiosenna pogoda mnie motywuje:) hmmm dziewczyny mam pytanko... jak myslicie czy przez 5tyg biegania (narazie 20min pwooli bede zwiekszac do 40min) zejdzie mi w udach ze 3-4cm? tak ciezko mi sie z nich chudnie ze juz nie wiem co robic;/ nie sa juz grube ale jeszcze troche musze je odchudzic zeby byc zadowolona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko ja nie mam pojecia...:( Nie boli was glowa czasami przy odchudzaniu?? Mnie ostatnio czesto boli... i zadne tabletki nie pomagaja... Myslalam ze moze z glodu, chociaz glodna nie jestem, zrobilam sobie goracy kubek i dalej boli i promieniuje na oko:( A tu w pracy jeszcze pol godziny musze siedziec i wszyscy sie dra bo mecz jest :( Zwariuje zaraz.... Dzisiaj nic nie robie,,, wyjde z psem na chwile, wanna i ide spac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tequilka przemyślę to :D mi dziś tak sobie poszło ale od poniedziałku wykluczam węglowodany całkowicie do momentu az zacznę znów porządnie biegać. Zamówiłam sobie moje buciki przez internet bo w sklepach nigdzie nie było :( więc gdzieś za tydzień mam nadzieję będą jabłuszko trudno odpowiedzieć na twoje pytanie myślę że jak będzie ci tak dobrze szło jak do tej pory to i tak będziesz zajebiście wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mnie jakos teraz ze dwa dni boli glowa ale to chyba przez przeziebienie a nie przez dietowanie Cosmopola czekam i ja na twoje buty hehe bo bede sie bardziej mobilizowala do biegania wiedzac ze ty tez biegasz:) mysle ze prez te 5tyg uda mi sie jeszcze schudbac do takiej sylwetki jaka bym chciala ale ja po prostu lubie sobie pomarudzic troche i lubie jak mi ktos mowi "no napewno tyle schudniesz a nawet i wiecej" jakos wtedy mam wiecej wiary w to bo skoro oprocz mnie ktos jeszcze tak uwaza to cos w tym musi byc hehe xD Cosmopola jak biegalas to tez tak mialas ze strasznie ci sie chcialo cos slodkiego po wysilku?bo ja tak mam!;/ za krotko jeszcze biegam i czytalam ze ja sie biega ok 20min to w wiekszosci sa spalane weglowodany a bardzo malo tluszczu;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko ja jutro idę biegać rano i tak i tak mimo że jeszcze butów nie mam. Ja jak biegałam to mi się w ogóle mniej jeść chciało, ale zawsze jak wróciłam z biegów to zjadłam jakiś jogurt albo musli. A co do tego spalania to zawsze podczas każdego wysiłku najpierw spalane są węglowodany z pożywienia a dopiero po ok 20 min wysiłku organizm czerpie z rezerw energetycznych czyli tk tłuszczowej. Jednak to zależy od intesywności wysiłku jeśli biegasz intensywnie (a bieganie raczej zawsze jest intensywne) poza tym na dworze gdzie szybciej dotleniasz organizm to też spalanie tkanki tłuszczowej pojawia się szybciej. Poza tym podwyższony metabolizm utrzymuje się jeszcze długo (parę godzin) po wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś deszcz :( no tak przecież chciałam iść biegać 😡 ja już dziś zaczynam bez węgli tak więc muszę coś na śniadanie wymyślić. Gdzie ta nasza cucarach i reszta? Miłego dnia dziewszyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) Zmienilam sobie stopke :) Jupi,,, od mojej upragnionej wagi dzieli mnie tylko -1.4 kg ale chyba to za malo... bo dalej mam nogi grube:( Ale sie ciesze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka ile masz wzrostu i jaka stosujesz dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m20 mam jakies 170-172 dokladnie nie wiem :D Dieta MZ i wiecej ruchu :):):) Ciekawe co by sie dzialo jakbym kawe odlozyla. 4 dziennie to ponad 400 kcal....:D:D Ale nigdy kawusi nie odloze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dieta Tequilki to MZ ale nie Mniej Zrec tylko Malutko Zrec hehe ja wlasnie wstalam (niedziela slodkie lenistwo) i pije herbate, kawe staram sie bardzo ograniczac, wczoraj wypilam tylko jedna;D u mnie dzis waga niestety tak samo;/ ale w obwodach troche stracilam, cwicze sporo wiec ta waga to chyba normalne Tequilka ladnie schudlas!gratuluje!!!:) Cosmopola moze wieczorem deszcz nie bedzie padal i pobiegasz... ja wieczorem bede biegala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odmowie sobie nigdy kawusi.....:(:( 3-4 dziennie musze wypic... Dzisiaj juz 2 wypilam i zjadlam 2 jajka na twardo i lexe dalej sprzatac... Zrobilam sobie przerwe na papieroska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja właśnie piję kawę :D pyszna z ekspresu ale ze słodzikiem więc nie muszę jej ograniczać. Czasami posłodzę jedną łyżeczką cukru więc nie jet źle. Właśnie wróciłam z siłowni i czuję się super 50 min na steperze z dużą intensywnością 15 min rowerek i maszyny siłowe na ramiona tułów, brzuch i uda w sumie 2 godziny i powiem wam że w porównaniu do biegania to pikuś tylko trochę się zmęczyłam, a naprawdę dawałam czadu. Tequilka Ty cały czas sprzątasz :D z kim Ty mieszkasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama, tzn z psem...:P ale mam duze mieszkanie. pies sie leni non top i szalu dostaje...a jak zostaje w domu dluzej sam to zawsze mi cos zje, albo rozwali. no i u ojca w mieszkaniu tez musze sprzatac, prac jego szmatki itp... Dzisiaj jeszcze umylam moje auto, ojca i wujka :D Bylam na zakupach, myje podlogi i biore sie za cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno no to masz energie!!! Po takim sprzątaniu to ćwiczenia już sobie możesz chyba odpuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! widzę, że żadna się nie chciała do tabelki dziś wpisać :D nie ma cucarach to nie ma nas kto do tego mobilizować :( no to kiedy się wpiszemy? Ja dziś miałam pod względem odchudzania nie najgorszy dzień. Sniadanie - serek wiejski 3% Obiad - kotlet mielony i surówka z kiszonej kapusty Kolacja - jabłko i koktail z activi z truskawkami bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×