Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość NORA13
dzis sprobuje naprawde tylko dietetycznie choc wieczorem pewnie napije sie piwa...moze jajko na twardo na sniadanie...chociaz nie!!!musze sie najesc na maxa zeby potem dopiero gdzies o 17 zjesc....niestety dziewczyny wierzcie mi ze zadne jedzenie co 3 godz na mnie nie dziala i nigdy na tym nie schudlam...wtedy caly dzien chodze wkurzona i glodna. Ja musze najesc sie co najmniej raz dziennie TOTALNIE jem wtedy szybko i duzo ale naprawde pozniej dopiero wieczorem jestem glodna i to odrobine....taki pochraniony uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ucieszyłam się bo w czwartek rano ważyłam 56,5 kg przez 5 dni 1,5 kg. no i pomyślałam,że za dużo schudłam i co ważę się w piątek rano i ważę 57,5. czyli schudłam tylko pół kilo, już nic nie rozumiem. Kiedy się ważycie dziewczyny bo ja mam w ciągu dnia między rano a wieczorem kilogram różnicy? Dzisiaj było kiepsko z dietką bo zjadłam 4 małe kawałki pieczywa ciemnego to jest ok, potem rybę i kilka pieczonych ziemniaczków ( większość z mojej porcji oddałam mężowi), ale miałam niespodziewanych gości zamówiliśmy dla nich pizze i zjadłam 1,5 kawałka, i kilka słodkich ale niezbyt tuczących ciasteczek. Planuje iść pobiegać ale za bardzo nie mam z kim a samej brakuje mi motywacji, ale chyba się wybiorę bo inaczej nie schudłam. Oglądałam z gośćmi zdjęcia ale byłam laska jeszcze kilka lat temu.Cosmopola dużo schudłaś dzięki bieganiu? dzisiaj ważenie ja podaje wagę 57,5. tylko pół kilo schudłam a chcę ważyć 52 kg na 1 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) widze ze pojawily sie nowe osoby:):) faaaajnie:D ja ostatnio rzadko zagladam bo mam w ch*** nauki i do tego jeszcze praca... ale od srody bede pisac codziennie obiecuje:) teraz naprawde nie mam czasu zeby sie po tylko podrapac hehe z dietka u mnie dobrze, zdarzaja sie wpadki ale ogolnie trwam sobie:) pozdrawiam wszystkie turbo odchudzaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej :) U mnie ok, z dietą jakoś leci, choć zdarzają się wpadki, wszystko przez faceta, który twierdzi, źe go śmieszy ta moja dieta i mam nie przesadzać, podsuwa mi coś czasem to samo mama. Ale naszczęście nie tyję. Wkurza mnie, że pogoda do kitu, więc nie mogłam przez ostatnie dni dać wycisk na rowerze, do tego mnostwo nauki. Ale powiem Wam, że się cieszę, bo wszystkie ciuchy są luźne, jak kupuje jakieś nowe to o rozmiar-dwa mniejsze :) Do wakacji coraz mnie czasu muszę zaostrzyć dietę, skupić się na owocach i warzywach sezonowych. No a jutro jadę na basen. Pozdrawiam Was i witam też nowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
aha i jeszcze odnośnie ważenia. Mnie w ciągu dnia zmienia się waga o ok 1.5 kilo. Po obudzeniu jest najmniej i ponoć według lekarzy to jest ta miarodajna waga. Koło popołudnia ważę najwięcej, przed snem znów mniej. Dodam też, że bardziej akuratne są obwody, niż waga i na to lepiej patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja juz po sniadanku - twarozek z jogurtem nat i otrebami i popijam sobie kawke:) zaraz zbieram sie do pracy...ehh nie ma to jak pracujace niedziele;/;/ no ale nic przynajmniej troche kcal spale bo tam ciagle chodze, cos robie:) milego dnia dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninita87
hey dziewczyny;)) dzis stanelam na wadze i zobaczylam cudowna liczbe 59,2 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mimo ze zeszlam wagowo nizej niz zalozylam to nieprzeklada sie to na wymiary w cm;(chcialabym zeby jeszcze ubylo mi po cm z kazdej parti ciala i teraz w sumie niewiem co robic, myslalam ze jak juz dobiej do 62 kilo to zaczne pomalu wychodzic z diety ale wychodzi na to ze musze jeszcze wytrwac az zmniejsza sie mi obwody;/ no ale i tak jest sukces, mam nadzieje ze za jakies 2 tygodnie zaloze te ultra obicsle jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było. Wróciłam z Poznania, ale trochę \"chora\" byłam :P cóż uroki szkoleń :D Cieszę się że tutaj taki gwar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nora gratluję 4 kilosów cieszę się mówiłam że z nami jest łatwiej! Anata bardzo schudłam dzięki bieganiu miałam rozmiar 40 a teraz 36 a czasem 34 (różna rozmiarówka jest) ważyłam lekko ponad 59 - 60 kg a teraz 53 ale myślę że ważyłabym mniej gdyby nie mięśnie, ponieważ po obwodach widzę większą różnicę. W biodrach straciłam 11cm, w talii 7cm, w udzie 5cm, ramię 4cm dla mnie to dużo. I powiem Wam dziewczyny, że pozbyłam się celulitu. Naprawdę trzeba się przyjrzeć żeby coś zauważyć, a mówią że z celulitem trzeba się pogodzić bo nie zniknie. Otóż nieprawda! :))) Teraz mało chudnę, a praktycznie wcale, ale to dlatego że sobie pozwalam. :P tu spagetti tam princessa :D znacie to co? :) a powiem wam że mimo to nie przybywa mi na wadze. W niedzielę znów biorę udział w półmaratonie 21km 97m więc trymajcie za mnie kciuki :) i potem już bardziej się ograniczę z jedzeniem, bo następny start planuję dopiero w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn nie przejmuj się ja ze swoim troglodytą mam to samo a to "chodźmy na kebaba", a to :" zamówmy pizze" masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa! !!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiliśmy laptopa! i tak mi się fonty dupiąj że hej!!! Nie wiecie o co chodzi? Piszę a tu nagle mi wyskakują litery w środku innego zdania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ale tu gwar!!! Fiu fiu! nie ma co :D Gdzie Wy się podziewacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cosmopola i inne dziewczyny, Niachaa gratuluje. U mnie przez półtora tygodnia spadło 1,5 kilo także się cieszę bo coś się ruszyło.Żeby nie wy pewnie nadal byłoby te nieszczęsne 58 ale wzięłam się za siebie. Poza wpadką wczorajszą, nie jadam kolacji tylko śniadania obiady i owoce a wczoraj o 16 zjadłam czekoladę z orzechami i wafelek. Zbliża mi się okres i nie mogłam się oprzeć. Niestety... Pewnie bym schudła więcej gdybym mogła biegać ale mój mąż w tym tygodniu bardzo zabiegany i zapracowany i nie mógł z małą zostać więc nie biegałam. Cosmopola wyniki odnośnie schudnięcia są niesamowite. Ja dzisiaj na rowerze jeździłam około 4 godzin więc chyba jest ok.Będę biegała ale dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) troche was zaniedbalam ale juz powracam do codziennego pisania z wami:) wczoraj zdalam egzamin i wkoncu bede miala wiecej czasu bo moj dzien ostatnio wygladal tak ze od rana zajecia na uczelni pozniej praca pozniej nauka na egzaminy i 3-4h snu;/ diete zawalilam bo jak uczylam sie do godz 3-4 nad ranem to bylam glodna i bolala mnie glowa wiec duuzo jadlam, duzo slodyczy i mam +1kg;/ ale teraz juz jestem po sesji i biore sie znow za siebie:) wracam do diety i zaczynam znow bieganie:) tak mi tego brakowalo!:) 3majcie sie laski:) jutro napisze jak mi idzie powrot do dietowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam za moją nieobecność, ale mam strasznie dużo pracy ostatnio codziennie nadgodziny, a jak już przychodzę do domu to chcę jeszcze z dzieckiem posiedzieć. I tak mija dzień, potem następny itd. Przez brak czasu oczywiście moja dieta jest daleka od ideału, ale po niedzieli biorę się w garść. :) Zaraz idę na ogródek i muszę tam w końcu porządki porobić. Rany jak mi się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Z reguły najtrudniej jest na finiszu i myślę że nas coś takiego dopadło. Tak wnioskuję po małej frekfencji ostatnio :) W większości osiągnęłyśmy już nasz cel i teraz jest najtrudniej. Najtrudniej zrzucić te ostatnie kilogramy. Ale warto! Macie jakieś pomysły jak się zmotywować na finiszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja nie mam pomysłu bo jestem dopiero na początku drogi, tej którą Ty już przebyłaś Cosmpola. Jestem właśnie po zjedzeniu płatków owsianych z mlekiem i mała kawka. Dzisiaj będzie tylko obiadek a potem owoce. Pewnie przytyłam bo wczoraj się trochę objadłam orzeszkami na szczęście nie solonymi, troszkę chipsów i paluszki. Na szczęście nie zjadłam już grilla, chyba mi się żołądek skurczył jednak. no i dzisiaj na reszcie pobiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anata! Ja tę właśnie jestem po kawie i płatkach z mlekiem :D zaraz idę pobiegać i potem ciąg dalszy prac na ogrodzie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):) u mnie wielki powrot do odchudzania!:D dzis byl jogurt z otrebami i 3x wasa, do tego 9h chodzenia w pracy... Cosmopola chyba kazda indywidualnie musi znalezc swoj cel, swoja motywacje, ja ją znalazlam i wiem ze wytrwam bo moj cel jest wart wszelkich poswiecen...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Trzymajcie za mnie kciuki jutro jadę pierwszy raz w daleką trasę na Kraków. Strasznie się boję :( jak wrócę cała i zdrowa to na pewno się odezwę! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;) ja wlasnie pije kawke i zbieram sie do pracy:) u mnie dietka teraz bardzo dobrze, mam nadzieje ze jak najdluzej wytrwam!do konca czerwca musze 2kg zgubic, to juz postanowione:) a jak tam u Was?? pozdrawiam cieplo i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześteć Jabłuszko! Ja też piję kawusię właśnie :P pycha! Dziś zaczynam znów dietę. Taką jak zawsze ponieważ się sprawdza w moim wypadku. Pozdrawiam dziewczyny! Miłego dnia! i do zobaczenia potem. Aaaa! Zapomniałabym :D jak widać dojechałam choć trasa powrotna z Krakowa gdy wszyscy wracali z długiego weekendu była strasznie stresująca. Bieg ukończyłam i jestem zadowolona, ponieważ trasa była trudna (dużo stromych pagórków) a jednak udało mi się poprawić swój wynik z Katowic i cały półmaraton przebiegłam w 2'3" Polecam każdemu świetna zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak wam idzie? Mi na razie dobrze :D rano musli drugie śniadanie - kromka z chudą kiełbaską trzecie śniadanie :D - activia zaraz zjem obiadek czyli dziki ryż z warzywami i rybką :P Generalnie mój sposób na chudnięcie bez jojo to jeść normalnie ale mniej, bez podjadania między posiłkami, bez słodyczy i fast foodów no i nie jedzenie wieczorami. Do tego duża porcja ruchu i kilogramy lecą jak szalone :D w dół oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) u mnie dzis dzien dietkowo udany!:) mam nadzieje ze teraz uz wytrwam bez wiekszych wpadek:) w piatek/sobote wykupuje karnet na aerobik+silownia+rowerki :) nie ma co sie uzalac nad soba!trzeba wziac sie w garsc!:):) Cosmopola!!!!wrocilam do biegania!!!:D mialam 1,5mies przerwy wiec dzis zaczelam od 20min!kocham ten sport!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powodzenia w następnym dniu diety! Jabłuszko to gratuluję! Ja też jestem zakochana w bieganiu. Spróbuj jakiegoś startu w biegu. Są biegi na 5km 10 km i inne. To jest frajda gdy spotykasz 1500 albo 4000 ludzi tak samo jak Ty zakręconych. Biegacze to fajna i otwarwarta grupa. Polecam stronę www.maratonypolskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) ja juz po sniadanku (twarozek z otrebami i jogurtem nat) i pije sobie kawke:) niedlugo musze zbierac sie do pracy. Cosmopola z tymi maratonami to jest super pomysl, musze tylko wrocic do formy a to mi troche zajmie bo spora przerwe w bieganiu mialam... dziewczyny czy korzystala ktoras z urzadzenia VACU?? dostalam darmowy zabieg i ciekawa jestem czy po kilku zabiegach rzeczywiscie mozna widziec efekty pozdrawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jabłuszko ja korzystałam z tego urządzenia. Nie rzuciło mnie na kolana. Generalnie efekt jak po każdych ćwiczeniach tylko droższych, ale może każdy inaczej reaguje. Ja chodziłam z koleżanką ona też nie schudła. Mi tak najbardziej pomogło bieganie, ale teraz strasznie mi ciężko z dietą. Straciłam motywację. W przyszłym roku będziemy się chyba starać o drugie dziecko więc czy warto schudnąć na pół roku? Mam deprechę, a dziewczyny poznikały. Mimi, Tequilka, Toss_and_Turn i reszta starych bywalczyń tego topiku nowe też rzadko bywają. :( Jabłuszko dobrze że Ty się trzymiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Cosmopola dlaczego masz deprechę? fajnie, że będziecie się starali o dziecko, dzieci są naprawdę super. Przepraszam Ciebie ale z czego ty chcesz schudnąć? Jesteś super laską, ile masz lat? ja generalnie dół jeżeli chodzi o dietkowanie bo byłam przed okresem i się objadałam, więc pewnie moje wcześniejsze wysiłki poszły na marne. Miałam znowu coś zjeść tuczącego, ale weszłam na forum i stwierdziłam,że zjem jednak płatki owsiane na mleku.Kurcze, jestem niesystematyczna, a tak bym chciała być szczupła. Na szczęście jeżdżę codziennie na rowerze. Nie mogę często się wpisywać bo mój mąż wyjeżdża i zabiera ze sobą laptopa.Dopiero napiszę w piątek jak wróci z Niemiec. Obiecuję sobie i wam, że będę miała dobre wiadomości. pozdrowienia dziewczynki):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dziewczyny za 2 godziny mam egzamin!:(:( ostatni juz na szczescie:) teraz to sie wezme ostro za odchudzanie i sporty bo juz bede miala duuzo wiecej czasu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×