Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

hej dziewczyny:) wlasnie mam przerwe miedzy zajeciami i popijam kawke:D narazie zjadlam jedno jabluszko, niedlugo zrobie sobie jajecznice, w pracy jablko i tyle na dzis:) Cosmopola ja jestem z Lublina ale zainwestuje jednak i kupie sobie wage elektroniczna bo jest bardziej dokladna, dzis sobie na allegro zamowie:) juz mam wszystkie spodnie za luzne:D nawet te sprzed mojego przytycia sa troche luznawe;D odkad zaczelam sie odchudzac stracilam w udzie 5cm a w pasie 8cm :D dla mnie to duzy sukces ale jeszcze bym chciala ze 3-4cm w udzie stracic:D:D milego dnia dziewczyny!odezwe sie wieczorem bo dzis do 22 pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko no to gratulacje! Jesteś niesamowita! Naprawdę jestem pod wrażeniem. Ja nie wiem ile centymetrów straciłam musiałabym się zmierzyć stare obmiary mam gdzieś zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
U mnie dziś brzydki dzień - pada deszcz. I chyba niskie ciśnienie ;/ Całe popołudnie spałam. Nie mam siły ćwiczyć, ale za to przez cały dzień prawie nic nie zjadłam, same warzywka i rano mleko z otrębami owsianymi, więc ogólnie ok. A jak u Was dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chyba wszędzie padało u mnie też :) ale ja lubię burzę. Ja dziś dietetycznie tak sobie ani dużo ani mało zjadłam. Ostatni posiłek to był jogurt activia i jabłko o 20 teraz sobie jeszcze jakąś cherbatkę zrobię i wskakuję do łózia :D Dziś przebiegłam 7,5 km i spaliłam 420 kcal! :) Cieszę się bo poprawia mi się czas biegu i dłużej potrafię biec bez przerwy :D Miłej nocy dziewczyny! A ktoś tu się miał dziś do tabelki dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;) co tam u was?ja troche zmeczona po pracy jestem i glodna ale nie bede juz nic jesc, zjadlam dzis tyle ile zaplanowalam:) waga zamowiona!wiec za pare dni wpisze do tabelki dokladna wage:D u mnie tez pada!szlam do pracy bylo goraco, wychodze-pada deszcz;/ wypije herbatke, poucze sie moze i ide spac:) slodkich snow;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak tam dzisiaj? Ja mam nadzieję nie spotkać dziś żadnych słodyczy na swojej drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Mam zamiar dziś znowu dietetycznie plus ćwiczenia :) Tym razem jestem mocno zdeterminowana, aby do następnego ważenia osiągnąć SUKCES! I wierzę, że mi się UDA! Pozdrawiam dziewczyny, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja wlasnie z zajec wrocilam i kawke popijam:D a za 1,5h ide do pracy:) narazie dzis dobrze dietkowo tylko cwiczenia i bieganie ostatnio odpuscilam;/ ale nie mam juz na to sily jak wracam z pracy:( no ale za to w pracy non stop chodze wiec i tak kalorie spalam:D a nogi wieczorem mnie bola ze masakra;/ hmmm... a gdzie jest reszta dziewczyn?? Tequilka gdzie Ty??? odezwe sie wieczorem trzymajcie sie dziewczyny i nie jedzcie za duzo;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Zrobilam sobie dzisiaj 50 minutowy marsz, sama przyjemność w taką pogodę. Teraz jestem po obiedzie: odtłuszczone mięso mielone z baklażanem i cukinią. Wieczorem poćwiczę. Trzymajcie się i nie dajcie się podjadaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś mało zjadłam bo nie miełam czasu :) rano łyżka sałatki warzywnej, w południe activia i teraz 8 pierogów z mięsem i mam nadzieję że już nic dziś nie zjem, ale głowy nie dam :P dziś nie dam rady biegać bo mam dużo spraw w domu do załatwienia a tak bym chciała, że aż mnie nosi :( Dziewczyny jak wy mało jecie! Zazdroszczę. Ważenie za 5 dni jak sobie o tym pomyślię to może jednak się zmotywuję żeby dziś już nic nie zjeść :D trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola! Łapki precz od lodówki! Nie jesz już dziś! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No i jestem po 50 minutach aerobów :)) Czuję się super. Teraz nauka, a potem spaciu. Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:D zmeczona po pracy jestem, poucze sie chwile i ide spac do jutra;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej :) Ja właśnie po śniadanku. Zrobilam sobie dziś sałatkę: jajko, rzodkiewki, troche papryki, pomidorki koktajlowe, czosnek i kilka łyżek twarogu. Pyyyyycha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....wzrost.......waga startowa......waga obecna.......cel 23 maja......do zrzucenia Cosmopola.....160cm.......59kg..........54kg........ .......52kg........2kg Toss_and_Turn...164cm.....72kg...........67kg.............65.5kg......1.5kg mimi1981.....169cm.....59kg......55,5kg.......55kg........0,5 kg Ja nie wiem co się dzieje parę dni ważę 55 kg, a potem nagle 56 kg. Skąd te wahania wagi? Jem codziennie praktycznie tyle samo, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje....Muszę odpuścić sobie fitness w tym miesiącu, bo mąż wyjeżdża i nie będę miała z kim zostawić małej:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Jestem i ja po krótkiej nieobecnośći :-))) Trwam w diecie i ostatnio skaczę na skakance. Wczoraj się zawarzyłam i waga ani drgnęła jjest dalej 63 kgale po ubaraniach widać że schudłam, są luźniejsze to już sukces. Wczoraj 6.40 śniadanie bułka grahamka z sałatą rzodkiewką i wędlinką chudą 7,30 w pracy kawa z mleczkiem poźniej herbata zielona i jeszcze jedna kawa 17.00 obiad razem z kolacja barsczyk czeronwy z jajeczkiem i niestety o 21.00 skusiłam się na kanapkę ale byłam głodna a wcześniej troszkę poracowełam fizycznie. Więc nie było źle gdyby nie ta kanpka wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj narazie dobrze mam nadzieję że sie nie złamię :-))) Rano śniadanie: płatki muslii z jogurtem+ herbata w parcy kawa z mleczkiem II śniadanie trzy kromki chleba ciemnego z sałatą i szynką + pomidor+jabło zielona herbata teraz jem jogurt na przekąskę Trzymajcie się ciepło dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Aga208 fajny jadłospis! Gratuluję! Ja dziś na obiad warzywa na parze mrożony mix z Hortexu oraz makrelę wędzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wlasnie zmeczona po pracy buszuje po necie:) zjadlam dzis serek wiejski z rzodkiewka i szczypiorkiem i 3jablka:) nogi mnie bola:( czekam na wage!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Ja jak zwykle po wieczornych aerobach. Idę spać. Ciekawe co tam u Cosmopoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Jestem jestem! miałam dziś masakrycznie stresujący dzień więc niewiela zjadłam rano jajko z chrzanem potem actiwia z ziarnami na kolację zupa grzybowa i potem parę orzechów ziemnych Nie mam siły żeby coś więcej pisać oby jutro było lepiej :( Aga, mimi miło że się w końcu pokazałyście Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
Od dzis zaczynam z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
Dziewczyny mam problem.....od 2 mies probuje schudnac ale....cos dziwnego dzieje sie z moim cialem. Bylam juz na cambridge , herbalife , kopenhaskiej i chudlam ale w strasznych cierpieniach....bylam ciagle strasznie glodna , nawet po posilku...co dziwne. Chodzi o to , ze jak normalna osoba zje to nie czuje glodu i jest ok. Ja jak zjem cokolwiek to sie zaczyna....do mojego mozgu wysylany jest sygnal , ze cos zjadlam i zaczynam sie wic.....z glodu. Np po obiedziue wije sie z glodu dopoki sie nie zapcham totalnie az chce mi sie rzygac. Boje sie , ze to poczatek bulimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
Nioedawno czytalam ze to wlasnie poczatek bulimi....czlowiek zdrowy nawet na diecie zje cos i nie jest glodny...do mozgu zostaje wyslany sygnal: najadlam sie , nie jestem glodna. Dla osob chorych jak zjedza zostaje wyslany sygnal glodu az jedza jedza i rzygaja . Ja tak zaczynam miec choc na razie nie rzyygam. Czy ktos wie jak opanowac ten wilczy glod 24 h na dobe. Wczoraj kupilam Colon Slim podobno jesc siue po nikm nie chce. Dzis zaczynam , zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
dodam , ze zeby miec wage taka jak trzeba , choc nie zupelnie szczupla musze schudnac dokladnie 10 kg . Mam 154cm a waze 64 kg....wiec dokladnie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilyscie sie za mna? :D:D:D ja diete calkowicie zawalilam :)Ostatni dzien mojego obzarstwa w niedziele -na sniadanie jadlam 3 tosty z jajkami sadzonymi, na obiad placki po wegiersku, w miedzyczasie placki ziemniaczane 3, lody z bita smietana i polewa czekoladowa, kebaba w ciescie, 3 princessy.... Dzisiaj poszlam sie zwazyc.... 61 na wadze:P ale koniec takiego obzarstwa bo dzien w dzien mnie zoladek bolał. W pracy poczytam co tu pisalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nora Witaj. Ja czesto mam takie napady ze wpieprzam jak glupia a pozniej to najchetniej bym wszystko zwrocila bo tak mi niedobrze. Jak jadlam malo to pozniej nie chcialo mi sie jesc, ale jak sie najadlam i bylam pojedzona to i tak bym dalej jadła i jadła i jadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
Ja juz wszystkiego probowalam niestety.....cos jest w mojej glowie , ze mysle tylko non stop o jedzeniu....nie tak jak normalni ludzie , ktorzy jedza maja normalne zycie....dla mnie zycie to zarcie.....to siedzi w glowie...mysle , ze to przez dziecinstwo czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
No nic sprobuje tego colon slim podobno blokuje obzarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×