Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Mogę dołączyc? wzrost 170 waga 75 :/ na diecie od czwartku :) jem do 16 i skacze na skakance :P do 27 czerwca musi byc 65...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niechaaa! Jasne że możesz! Ambitny masz plan ale tak właśnie trzeba. Popieram. Pisz jak Ci idzie. mmm757 jak to zrobiłeś? 9kg to bardzo dużo! Cel osiągnięty czy jeszcze chcesz trochę schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Niechaa nie chcę Cię straszyć, ale w niecały miesiąc raczej nie schudniesz 10 kilo, zwłaszcza o ile ma to być zdrowe schudnięcie bez jo-jo, obwisłej skóry i innych powikłań. Przeanalizuj nasz wątek od początku i zobacz po ile i w jakim czasie udało nam się schudnąć. Ja Ci proponuję ustalić realny cel. Maks 4-5 kilo. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm może 10 to faktycznie przesada, ale 7 by sie zdało :) chce poprostu duzo cwiczyc :) i wrocic do wagi swojej dawnej, bo przez maturke mi sie troche przytyło :/ aaa powiedzcie mi... czerwona herbata ma jakies minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Dziewczyny za 4 dni ważenie! Nie zapominajcie o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Przeczytaj nasz wątek wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
dzisiaj bardzo mało zjadłam, jeździłam dużo na rowerze. Dzień dietkowania udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie za dużo ;) zresztą ja mam dziwny sposób ale może skuteczny ;) i chwile psa wziełam do lasu i pobiegałam z nim ;) i 45 minut skakanki ;D i z 10 szklanek czerwonej herbaty, fujjj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co słychać? Jak tam dieta? Mi się udało dziś o 7 rano pobiegać jutro też mam taki plan :D Ważenie powiadasz? Jakoś mi nie spieszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niechaaa czerwona herbata jest okropna!!!!!!!!!! Brrr!!!! ale skuteczna muszę sobie też zaparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola i tak lepsza czerwona od zielonej :) i podobno bardzo skuteczna i nie ma po niej jojo ;D bo tegouje te złogi tłuszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja odkąd przeszłam na dietę, czyli odkąd się zapisałam do tego wątku,a nawte nieco wcześniej piję tylko zielone i czerwone, głownei smakowe, te wszystkie pseudo odchudzające, z minerałami, aromatami, witaminami i innymi cudami. Piję też te zwykłe. Mają specyficzny smak, ale ja się przyzwyczaiłam. I zgodzę się, że zielona jest gorsza w smaku od czerwonej. A czy dają efekty? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwykłej nie pijam za często, bo tak jakos nie przepadam ;) A czerwoną od czwartku, na początku mnie mdliło po niej ale... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Panie!!!NArazie sie trzymam i sa efekty HURRA :-)) spodnei z zeszłego roku mi spadają sa za duże. I tak sobie myślę że teraz schudnę jeszcze więcej bo ślub coraz blieżej i troszkę się stresuję a do tego jeszcze studia( i obrona pewnie we wrzesniu) i prac. U mnie jest tak ze mam duzo zajeć to nie chce mi sie jeść. Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Zrobiłam sobie dzisiaj dietetyczny popcorn. Kupiłam specjalny pojemnik do popcornu do mikrofalówki, praży się bez dodawania masła czy oleju, wystarczy wsypać zierenka i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie dzisiaj bez specjalnego dietkowania bo zjadłam pizze ale od tamtej pizzy czyli od 14 już nic nie zjadłam może zjem jakiś owoc jeszcze dzisiaj i co najważniejsze biegałam. Od poniedziałku jadłam tylko węglowodany do obiadu ( wczoraj wieczorem tylko pączek bo mała nie jadła) i biegałam albo ćwiczyłam na rowerku i co najważniejsze nie zjadłam kęsa słodyczy ani lodów no i truskawki ale one mają 26 ckal w 100 g. Także generalnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Miło widzieć że dobra wam idzie. Ja dietę mam taką sobie ine jem za dużo ale też się nie katuję. Dziś zjadłam ćwiartkę arbuza :P ale za to codziennie biegam dziś zrobiłam 6,5 km w weekend mam nadzieję że więcej przebiegnę. Nie wiem jak to się dzieje ale po ubraniach widzę że chudnę na razie nie mam odwagi stanąć na wagę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninita87
hey dziewczynki;))))) dzis trafilam na wasz watek i chce sie podzielic moja metoda od maja schudlam 15 kilo-zostalo jeszcze 3! jem dokladnie 5 posilkow dziennie, ani mniej ani wiecej, co 3 godziny w miedzy czasie nic nieprzegryzam, tylko pije kawe, herbate, oczywiscie bez cukru moze sie to wydaje trudne dokladne przestrzeganie godzin ale ja robie tak sniadanie jem o ktorej mi wypadnie( bo czasem o 6 czasem o 7 a czasem o 8) i na karteczke wypisuje sobie kolejno o ktorej godzinie beda nastepne posilki i z ta karteczka chodze caly dzien;))) najlepsze jest to ze nieunikam ani slodyczy, ani dan typu pizza czy frytki,oczywiscie niejest to cala pizza tylko kawalek, fajnie jest miec przeczucie ze za 3 godziny zjesz nietylko salte tylko cos smacznego;)))a osatni posilek to z reguly saltka warzywna, pomidory z mozzarella -cos lekkiego;)) jedyne co to unikam owocow, moze to brzmi,,niezdrowo''ale wole zjesc kawalek ciasta i zaspokoic glod niz kilo mandarynek i nadal byc glodnym nielubie cwiczyc dlatego jedynie spaceruje i staram sie to robic zaraz po przebudzeniu, na czczo, wstaje , otwieram okno , wlaczam radio i chodze po pokoju;)wiec to taki spacer domowy;)w spokojnym tempie 30 minutek a co do kondycji skory to od poczatku diety codzien nacieram ,,problematyczne miejsca" czyli uda brzuch i posladki fusami z kawy, czubata lyzke zalewam woda i tym sie nacieram a potem wcieram oliwke zeby zapobiec rozstepom-to polecila mi znajoma ktora po 2 ciazach ma rewelacyjna skore wlasnie dzieki oliwce co do kawy to na serio dobry sposob , praktycznie niemam juz cellulitu!najgorszy byl 1 tydzien, a teraz z duma pokazuje cialo, wprawdzie mama juz mowi ze schudlam az za duzo to chce jeszcze te 3 kilo zrzucic, dziewczyny sprobujcie zwlaszcza ze nietrzeba rezygnowac z pysznosci a rezultaty sa naprawde szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninita87
aha i jeszcze co bywa pomocne to plyn do plukania jamy ustanej;) od razu odechciewa sie podjadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninita87 dzięki za to co napisałaś ja na pewno spróbuję Twojego sposobu, bo wygląda zachęcająco :) Napisz coś jeszcze. Dziewczyny ja jutro znowu do Poznania wyjeżdzam więc napiszę coś dopiero w niedzielę. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia00
wiesz co zazdroszcze ci naprawde tego bo ja nie raz tak probowalam i nic z tego ,napisz prosze jaka objetosc maja te twoje posilki bo wydaje mi sie ze znikoma i o ktorej zjadasz ostatni posilek ?????? ja jak co 3 godz jem to wydaje mi sie ze jestem coraz grubsza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninita87
hey;) tunia00 podam moj wczorajszy jadlospis to zobaczysz mniej wiecej jakiej wielkosci sa te posilki godz.7-grahamka , serek wiejski 3% i 2 pomidory, kawa bez cukru godz.10 -jogurt activia pitny( normlany , nieodtluszczony) godz.13-piers z kurczaka pieczona, brokuly godz.16-2 kawalki sernika na zimno godz.19-salta lodowa z pomidorami, 2 garsciami oliwek, i lyzka oliwy z oliwek w miedzy czasie pije kawe, herbate zielona lub malinowa oczywiscie bez cukru, wode mineralna akurt wczoraj tak tego nieiwdac ale staram sie w kazym posilku zjesc pomidora albo ogorka zielonego bo ,,odsikuja" wode z organizmu;) bardzo wazne jest zeby nieunikac posilku, jak jestes na miescie i masz godzine jedzenia to kup chociazby drozdzowke, batonik muesli , jogurt pitny i zjedz praktycznie co dzien jem slodyczne np teraz czeka na mnie pyszna jaogodzanka ale musze poeczkac do 10;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninita87
najtrudniejsz to teraz jest dla mnie wstawanie wczesniejsze zeby pospacerowac na czczo te pol godziny, np dzis o 5;((ale wtedy sie szybciej spala tluszcz bo niema sie nic w zołądku i co wazne te peelingi z kawy, ja mysle ze to tez mi duzo pomoglo, popatrzcie na wsyztskie gwiazdy prawie kazda ma cellulit mimo ze maja dostep do najlepszych kosmetykow i zabiegow, wiec mysle ze zeby skutecznie zwalczyc cellulit potrzeba systematyki no i kawy;))mi bylo bardzo trudno codzien paprac cala wanne kawa ale juz sie przzwyczailam i wiem ze wrto bylo ja wazylam na poczatku diety 80 kilo przy 174 cm wzrostu wiec duzo za duzo;/////teraz waze 65 i planuje zbic do 62;) a potem dodawac po trochu 100 kalorii co tydzien, zeby niebylo jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninita :D ale samozaparcia dużo do tego trzeba ;) systematyczności i dobrej pamięci ;) ja jem wszytsko praktycznie, tyle że do 16 i ćwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninita87
niechaaa masz racjie zamozaparcia duuuzo;) ale ja juz sie przyzywczailam , najgorszy byl pierwszy tydzien , caly czas spogladalam na zegarek kiedy nadejdzie pora jedzenia, wazne jest to ze szybko zobaczylam efekty wiec niechcialm sie poddac i do tej pory trzymam diete, odchudzam sie juz jakies dobre 6 lat , czasem udawalo mi sie zrzucic pare kilo a potem przybrac jeszcze wiecej , i nigdy niewytrzymalam na diecie tyle co teraz, np dzis o 16 jadlam frytki wiec to niejest dla mnie droga przez meke a tak bym mogla nazwac poprzednie diety kiedys robilam glupie bledy np obfite sniadanie , jakis lekki obaid i tyl,e a szybciej sie chudnie jak podzielisz ilosc kalorii dziennych na 5 porcji niz na 3, wiec warto jesc czesto;)))))w poniedzilaek stane na wage pierwszy raz od poltorej tygodnia wiec zobaczymy jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
Hej dziewczyny , hej Cosmopola u mnie coraz lepiej schudlam juz 4 kg choc cwiczen zero i jest coraz lepiej!!!!!!!!!!!!!!psychika powoli sie dostosowuje choc wczoraj zjadlam z 10 takich malych paczkow i bylam wsciekla na siebie. Ogolnie robie tak: rano kawa ze slodzikiem zeby tak bardzo nie czuc glodu ( bardzo slodka )potem sniadanie - z tym roznie bywa raz wiecej raz mniej ogolnie nie za bardzo przestrzegam zasad , a potem juz tylko lekka obiadokolacja np salatka ser zolty czasem pol kajzerki do tego albo cos innego. Stawiam glownie na obiadokolacje zeby byla bardziej dietetyczna a sniadanie to roznie.....wieczorek colon slim i jakos idzie . W zime mialam z 65-67 kg a teraz 60 jak mi stuknie 59 to przekrocze ta mroczna granice nareszcie , trzymajcie sie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurde musze zaczac cwiczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×