Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość Toss_and_Turn
Nora - odchudzanie zaczyna się w głowie wlaśnie. Zdiagnozowałaś już swo∆ problem teraz po prostu musisz zachowywać się, jak sama to nazwałaś normalnie. Czyli jedz racjnalną ilość pożywienia i tyle. Zajmij się czymś innym nie myśl o jedzeniu. Jak będzie CI łatwiej, to wpisuj swój jadłospis na forum... A swoją drogą, to nie ważysz, aż tak dużo, żeby dramatyzować :)) Ja dziś na śniadanko placuszki proteinowe mmmmmniam pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale sie dzisiaj fatalnie czuję :-(( mam okres i wszystko mnie boli i przez to pracować mi się nawet nie chce . Tak sobie myślę że to przekora losu jutro wyjeżdżam na wekeend do Londynu a tu @ ale do jutra to może mi się polepszy samopoczucie. Ale dieta do przodu wczoraj wytrzymałam i ostatni posiłek zjadłam o 17.00 (obiad razem z kolacją) Miłego dnia !!!! Do usłyszenia po powrocie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No fajnie jest łączyć obiad z kolacją, ja w zasadzie jestem zwolennikiem jedzenia dwoch posiłków :) Ech dzisiaj nie wiem jak to będzie czeka mnie wieczorem imprezka i szampanik. Trzymajcie kciuki za moją silną wolę, żebym się nie skusiła na słodycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja wlasnie z pracy wrocilam i jade do domu bo juz dawno nie bylam:) przy okazji sie zwarze bo moja waga jeszcze nie doszla:) napisze wiecej wieczorem jak juz dojade:) witam nowa odchudzaczke;) Tequilka fajnie ze jestes;* 3majcie sie do pozniej;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tequilka! W końcu jesteś brakowało nam Ciebie! :) Nie załamuj się grunt to zaczynać od nowa i nie poddawać się ja też już wiele razy traciłam kontrolę nad apetytem, ale otem trzeba wrócić do normalnej diety i już. Zobaczysz że szybko się pozbierasz i znowu zaczniesz chudnąć. Powiem Wam że gdyby nie ten topik i Wy to ja by się z takich wpadek kulinarnych nie otrząsnęła. Dzięki dziewczyny i piszcie bo pomagacie nie tylko sobie ale i nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nora! Zapraszamy! Tu jest dobre miejsce żeby odzyskać wiarę w siebie i trzymać się diety. Dziewczyny są fantastyczne i napewno Ci każda coś doradzi. Z mojej strony mogę powiedzieć tyle że diety na których byłaś wzmagają nie tyle apetyt co dziką ochotę na zjedzenie czegoś normalnego ( i to może nie koniecznie bulimia) no bo co tam się je na kopenchaskiej sama sałata (ble ) i te koszmarne steki jakieś pomidory (jak zjesz takiego pomidora to co to jest dla żołądka normalne że byłaś głodna) nic tylko człowiek chodzi i myśli o tym czego nie możesz zjeść, a jak już zjeś coś zakazanego to uruchamia się myślenie skoro już złamałam zasady to zjem jeszczę tą kromkę z serem i kethupem itd itd Herba life to samo! Wszyscy jedzą normalną kolację a ty koktail wpieprzasz no trudno tu nie być głodnym. cambridge jeszcze gorzej! po takich dietach trzeba być anorektyczką żeby nie rzucić się na jedzenie :D a to z tego co mówisz Ci nie grozi :D mi też nie nawiasem mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopenchaskahahahahahahahhaanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj idiotko z naszego topiku! Tylko pokazujesz wszystkim jak nudne i żałosne jest twoje życie że musisz sledzić czyjes topiki na których nikogo nie obchodzi co masz do powiedzenia bo generalnie nic nie masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych którzy nie wiedzą nasz topik jak również inne odwiedza a właściwie śledzi pewna schizofreniczka, która co jakiś czas obrzuca błotem ludzi nie mających ochoty na rozmowy z nią. Widywałam ją na innych topikach i wszędzie jest to samo sieje zamęt i prowokuje, a potem przeprasza i tłumaczy się, że ma czasem takie napady agresji i jakieś głosy w głowie każą jej wyzywać i zaczepiać ludzi. Godne politownia, ale u mnie raczej wzbudza śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Wczoraj troszkę poszalałam, bo wypiłam troche słodkiego szampana, dwa Merci, jedną Delicje, no i wątróbkę w Sphinxie ;] Jedyne czym się pocieszam, że wątróbka ponoć ma dużo białka, a ja jestem na diecie wysokoproteinowej, no i że nie zjadlam frytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORA13
Hej dziewczyny!!!!!Dzieki wszystkim za slowa otuchy. te wszystkie ditety o ktorych wspominalam dzialaly na mnie rewelacyjnie , na cambridge schudlam 10 kg bez problemu na kopenhaskiej 5 ale to bylo ze 2 lata temu!!!!teraz nic mi nie wychodzi i mam ten cholerny psychiczny napad glodu non stop czego wczesniej nie mialam nigdy....to trwa z 1,5 roku ale dalej probuje wczoraj zjadlam 2 posilki....duze bardzo niestety plus kanapke z nutella ale do wieczora nic i teraz tez nie jestem jeszcze glodna. Pije kawe ze slodzikiem ( ja wsypuje 7 proszkow wyobrazacie sobie hihihihih) jest tak slodka , ze odechciewa mi sie jesc na godz...zobaczymy jak dzisiaj bedzie zobaczymy jak ten colon slim ale juz widze ze oczyszcza totalnie...do zobaczenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Nora spróbuj zrezygnować ze słodzenia... ja parę lat temu powiedziałam sobie - nie słodzę i od tej pory nie słodzę, ani herbaty ani kawy, powiem więcej - nie wypiję jak mi ktoś da posłodzoną, bo mi nie smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:-) od okolo trzech tygodni sledze wasz topik i bardzo mi sie tu podoba, chcialabym sie dlaczyc, od wlasnie trzech tygodni sie odchudzam, wprowadzilam tez cwiczenia, orbi i 8-mio minutowki, nie chce stosowac jakiejs typowej diety, bo zauwazylam ze jak mam cos nakazane do jedzenia to wlasnie tego mi sie niechce:-) narazie spadlo 3kg, wstyd mi sie przyznac ile waze... ale wkoncu walcze i chce z wami:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tyra! Miło że Ci się u nas podoba :) trzy kilo w ciągu miesiąca to bardzo dobry wynik. Toss_and_Turn :D czasami jest potrzebne żeby sobie tak dogodzić :P nie martw się `ja dziś zjadłam białą princessę :P Dziewczyny za 2 dni ważenie.... trzeba się wziąść w garść. Ja ogólnie jestem zadowolona już ze swojego wyglądu ale ciągle jeszcze mi doskwierają moje łydki i uda przydało by się jeszcze ze dwa albo trzy kilo zrzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witaj Tyra! fajnie, że pojawiła się na naszym topicu nowa odchudzaczka :) Dopisz się do tabelki :)) Co do tych 8 minutowych ćwiczeń, to są ok, o ile robisz je wszystkei i całość ćwiczeń wynosi minimum 30 minut, bo inaczej nie spalisz tłuszczu, jedynie poprawisz mięśnie i kondycje. No i woda, woda, woda! Cosmopola Ty już się nie odchudzaj w sensie, że wagę masz myślę ok, lepiej chyba się skupić na utrzymaniu jej i na jędrnym, umięśnionym ciele :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Macie jakieś plany na dzisiaj? Ja bym chciała dziś przebiec jakiś dłuższy dystans przynajmniej 16 km ale zobaczymy czy pogoda pozwoli bo na razie jest pochmurnie. Poza tym to zamykam lodówkę na kłudkę zwłaszcza wieczorem :D Toss_and_Turn dziękuję, ale jeszcze trochę by mi się przydało schudnąć tak chociaż dwa kilo i gdyby nie moje folgowanie sobie to już bym ten cel osiągnęła. Niemniej cieszę się bo już mi prawie zniknął celulit i zdecydowanie poprawił się wygląd brzucha. Muszę jednak się wziąść w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzepraszam za ta klódke :D ale mysle ze się nie obraziicie co? :D jak chce cos szybko naopisac to mi sie taki e wpadkli zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej dziewczyny! Jutro ważenia :O U mnie strasznie pochmurno :( Zaraz będzie padać... Na śniadanie zjadłam dwa Danonki i kwałek żółtego sera. Teraz pora iść do pracy... Życzę Wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Ale tu dziś cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
66.5 na wadze, więc pół kilo mniej :) Oby do 23 spadł kilogram :) Miłego dnia dziewczyny, ja po śniadaniu, późno dziś wstałam, bo w nocy oglądałam ostatnie odcinki Prison Break'a. Teraz zmykam na basenik ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :):):) Witam nowe dziewczyny:) Ja w koncu mialam 3 dni wolnego i siedzialam sobie w krakowie... Malo co jadłam, ale kawy pochlanialam litrami :(:( W piatek w nocy wypilam 2 piwka i sie nimi opilam,,, lezałam plackiem na kopcu kosciuszki :D Tylko pozniej sie bałam zejsc z niego hehe a dietka jako tako mi idzie, nie mysle o niej i jem mało... jak mam ochote na cos slodkiego to zjem jakiegos lodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaka90
Witam dziewczyny :) Dołączam do Was, jesli pozwolicie? :) Ostatnio zrezygnowałam z pracy, więc mam więcej czasu, zeby o siebie zadbać. Nie mam pomysłu na dietę, bo nie lubię rygorystycznych zasad. Nie dla mnie taka kopenhaska czy norweska, bo boję się, że jak dam ciała to stracę pewność siebie. Będę trzymać się ziółek (skrzyp) + zielona herbata+ nie będę jeść od 19.00 (chodzę spać tak koło 24-1 w nocy) i jeśli będę pić kolę to tylko light. Ograniczymy też węglowodany. Mam nadzieję, że się uda. A ruch? Hula hop, skakanka i pilates w domowym zaciszu. Nie za dużo, ale lepsze to niż nic :) Moje wymiary nie są ciekawe... Mam 170 cm, ważę 60 kg, ale mój brzuch... Mam wąskie biodra, szersze ramiona. Żeby Wam przybliżyć swoją sylwetkę powiem tak: 103 cm w biuście, 78 cm w pasie i 90 w biodrach. I krótkie nogi... Masakra. Zależy mi na pozbyciu się brzucha i uformowaniu TALII, której nie miałam nigdy. Mój narzeczony jest modelem i kurcze, głupio mi tak się przy nim pokazywać z takim wielkim baniakiem zamiast brzucha. Dziewczyny, trzymajmy się razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam turbo odchudzaczki;) rowniez witam nowe dziewczyny;) z nami bedzie wam latwiej wytrwac w diecie:D ja wlasnie z pracy wrocilam, nogi mnie bola jak ch***ra ale tak sobie mysle ze moze dzis wieczorem pobiegam jak odpoczne troche:D brakuje mi tego bardzo:( Cosmopola napewno wie o czym mowie:) dzis zjadlam twarozek z jogurtem naturalnym i rzodkiewkami i 2 jablka a wiec zdrowo:):) chcialabym zapisac sie na basen ale najpierw niestety musze sie zapisac na nauke plywania... taka pierdola ze mnie co plywac nie potrafi:D jutro powinna przyjsc mi moja waga wiec napisze ile warze:) napiszcie dziewczyny co tam jeszcze u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Jabłuszko nie trzeba umieć pływać, aby chodzić na basen :) Ja tam wolę aqua-aerobik, pływanie mnie nudzi, a poza tym przy aqua-aerobiku spalasz więcej kalorii :)) Ja właśnie wypiłam kawę z mlekiem, zrobiłam sobie mrożoną. Pozdrówki dziewczyny, oby zbliżający się nowy tydzień, był dla nas pomyślny jeśli chodzi o dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn wiem wiem ale ja chcialabym wkoncu nauczyc sie plywac:D a aqua aerobik to faktycznie super sprawa... jak kiedys bylam we wloszech to chodzilam na aqua aerobik w morzu i bylo super... moze to dobry pomysl...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Pora zacząć nowy dzień, u mnie świeci słońce. Idę zjeść na śniadanie muesli z mlekiem i jedną słodką rurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie dzis super pogoda:D jestem juz po zajeciach na uczelni i za 2h mykam do pracy:) dzis juz jestem po kawce i 2 jablkach:) odezwe sie wieczorem jak z pracy wroce:) milego dzionka;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za mile przyjecie :) Toss_and_Turn robie wszystkie 8minutowki + stretching na koniec, wieczorem jezdze na orbitreku tak 50-60min w zaleznosci jak sie czuje, dzis zaczal sie drugi tydzien jak cwicze wiec jeszcze nie wiele... najgorsze to, ze waga sobie podskoczyla...:/ chociaz diete trzymam... Cosmopola ty to jestes niesamowita z tym bieganiem, podziwiam... jabluszko ja tez nie umiem plywac:) chodzilam jednak na basen na aqua-aerobik co juz Toss_and_Turn wspominala, swietnie modelowalo sylwetke, niestety przeprowadzilam sie i niemam teraz takiej mozliwosci dzis zaliczone juz 8minutowki, sniadanie ciemny chlebek i szynka, wyite pol litry zielonej herbaty, na obiad zrobie sobie salate dziewczyny mam pytanie do tych doswiadczonych, trzymacie sie jakiegos wyznacznika co kiedy jesc i ile razy na dzien i ile kalorii? ja mam zasade ze nie jem po 18-stej a z reszta to sama niewiem... z gory dziekuje za odpowiedz:) dobrego, dietkowego poczatku tygodnia nam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn a z ta tabelka to chetnie bym sie wpisala tylko niewiem gdzie i jak... pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Tyra skopiuj i wklej tę tabelkę i się dopisz. Nick.....wzrost.......waga startowa......waga obecna.......cel 23 maja......do zrzucenia Cosmopola.....160cm.......59kg..........54kg........ .......52kg........2kg Toss_and_Turn...164cm.....72kg...........67kg........... ..65.5kg......1.5kg mimi1981.....169cm.....59kg......55,5kg.......55kg...... ..0,5 kg Ja na obiadek surówka i dwa jajka sadzone smażone bez tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×