Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

dobra nie wypilam tej wody z miodem :P pojde teraz wybic z sama cytryna juz mi sie w sumie niechce jest :) poszłam do lustra obejzalam moje nogi bez cellulitu i uznalam ze nie warto tego marnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchwiowo-jabłkowy 100 ml ok50 kcal ale ma dużo witamin tylko że żeby je organizm przyswoił należy dodać do soku parę kropli oliwy ponieważ niektóre wit jak A i E są rozpuszczalne w tłuszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo słusznie cucarach :D nie wiedziałam że soki pomarańczowe robi się z jabłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapom nialam opowiedzisc co dzis jadlam a wiec na sniadanie jajecznice z 1 jajka na obiad wątróbke z cebula i piłam barszcz z proszku a i ostatni posilek jadlam o 15:07 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach nie ma sprawy zawsze do usług. jestem zawodowe straszydło :D no no ostatni posiłek o 15 nieźle podziwiam może ja też spróbuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z raguły taka zasade ze jam kiedy jestem glodna ale nie po 18 :P a dzis rano sie najadlam i potem obiad byl przed 15 to pomyslalam sobie ze lepiej juz nic nie jesc dzis no i bylo dobrze do 21 ale potem ty mnie nastraszylas :P i wytrzymalam. tak normalnie to jem ostatni posilek kolo 16 a pierwszy albo o 12 albo dopiero kolo 16 wiec szasami wychodzi tk ze tylko 1 posilek dziennie jem. w weekend jest trudniej bo lodowke mam przy sobie caly czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co raczej nie :). bo zazwyczaj do południa nie mam czasu zjesc cos i niemam czasy myslec nawet o jedzeniu :) a jak jestem bardzo głodna to pije kefir:). no i jak wracam do domu kolo 16 to jem obiad nie duzy no i jem o 16 a o 21 ide spac to wlasciwie niemam czasu zgłodniec :P wiec dla mnie to nie problem wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Witajcie Kochane ! Neptune - bardzo sie ciesze, ze moje rady sa pomocne, wierz mi, ze wszystko da sie przeskoczyc ! Zapomnialam jeszcze dodac, ze jak mialam ''wielki glod'' oczywiscie w glowie, to jadlam mietuski i zulam gume. Jedzenie z pracy to nie moje jedzenie i basta ! Ciesze sie laseczki, ze Wam tak dobrze idzie. Ja mam dla siebie niemila wiadomosc, zwazylam sie dzis na silowni i mam 55.4, wiec nie wiem jak to traktowac. Mialam juz 54, wiem ze chwilowe, jednak waga prawie mi nie drgnela. Duzo cwicze, jem dobrze, stosuje wszystkie wazne zasady i nic. Jutro rano sie jeszcze zwaze w domu, by do tabelki wpisac.Nie zalamuje sie na bank, choc mi sie ryczec chcialo na tej silowni.Wiem, ze ludzie nie takie problemy maja. Wczoraj kupilam sobie super bikini, gdyby mi odciac nogi, to wygladam swietnie :) Ja mam mazenie by do czerwca miec 51 kg i wiem ze dam rade. Damy rade Dziewczyny na 100 !!! Jeszcze do Neptune -pisalam o waznej dla mnie ksiazce The Secret - moze bedziesz miala ochote przeczytac, na pewno Ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Ojej, mam 54.4, nie 55.4 - to bym sie zalamala ! Smieszne jest to, ze pkt widzenia zalezy od pktu siedzenia - jak mialam 60 kg to 54 bylo ogromnym marzeniem :) Wiem jednak, ze marzenia sa po to, by je realizowac i na pewno kazdej z nas uda sie osiagnac cel. Ciesze sie, ze bedziemy dzialac dlugoterminowo. Ide sobie zrobic obiad, w sumie to tylko zrobie shake truskawkowy, bo nie jestem wielce glodna. Pozdrawiam wszystkie Nowe ! Dopiszcie sie do tabelki i do dziela! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diet coke! Tak masz rację najważniejsze to pozytywne nastawienie i pewność że damy radę. Moja waga tę spada powoli ale widzę że lepiej wyglądam brzuch mi spadł i to bez specjalnych rystrykcji żywienowych. Dziś przebiegłam 7 km nogi mnie bolą jak cholera, ale czuję ogromną satysfalcję!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke nick ..........wzrost.... waga..... cel 20 marca ...do zrzucenia cosmopola........160cm........56,8kg..........54kg........2,8kg :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola ja tez zuaktualizuje tabeke doadm nową rubryke \"waga startowa\" Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175........63kg....................61kg...........57kg........4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o !!! dobry pomysł! Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175........63kg....................61kg...... .....57kg........4kg Cosmopola 160cm......59kg.............56,8kg...........54kg.......2,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga ostatnio pomału spada ale mam też na wadze pomiar tk tł. i podczas gdy na początku tk. tł miałam 25% to teraz mam 21,1% no to chyba nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim domu nieda sie odchudzac ;/ jak sie nie odchudzam to nic do jedzenia nigdy niema a jak kjestem na diecie to pełno słodyczy, moje ulubione potrawy a jak wstalam znalazlam na blacie duza pizze :P super poprostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cucarach tak to jest z rodziną :D wiem coś o tym. Dobrze że ci przynajmniej nie jęczą nad uchem. Ja jak mieszkałam z rodzicami to jak nie byłam na diecie to mi ówili że za dużo jem a jak przeszłam na dietę to mama zaczęła lamentować że się przewrócę na takim wikcie i na pewno gdzieś zemdleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale powiem wam dziewczyny że jestem z nas dumna!!! Idziemy do przodu i to ostro :) Nie jakieś nam memłanie o odchudzaniu my to po prostu robimy i z tego co widzę to wszystkim idzie dobrze :D GRATULACJE!!! i nie przejmujmy się jak waga stoi ważne żeby realizować cel nawet gdy pozornie nie ma efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej :)) Fajnie, że grupa jest, to naprawdę pomaga :) JA dziś przy niedzieli trochę zgrzeszylam jedząc na śniadanie jajecznice z dwoch jaj z kiełbaską, no, ale na obiad ryba z warzywami, więc mam nadzieję, że bilans dnia będzie ok. Słonko świeci, idzie chyba wiosna, więc powinno być latwiej. Aktualizuję tabelkę, tym razem podam tak jak Wy cel do 20 marca, ale mam nadzieję, że grupa będzie dzialać też dalej :) Bo ja mam cel do końca czerwca :) Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175........63kg....................61kg...... .....57kg........4kg Cosmopola 160cm......59kg.............56,8kg...........54kg.......2,8k g Toss_and _Turn..164....72kg............71kg.............69kg..........2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
co tak cicho tu dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też dziś trochę sobie pozwoliłam :D zjadłam spagetti (ale razowe) z sosem z pomidorów z puszki. Ale zasłużyłyśmy a takie dni są potrzebne żeby przetrwać następny tydzien Pozdrawiam! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też zgrzeszyłaM :P::P:P ale zazwyczaj w weekend tak mam bo lodówka blisko ale od poniedzialku biore sie za siebie ostatni posilek dzis zjadlam o 16:30 o 18 ide na basen i do sauny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Dzien dobry Laseczki ! wow ! gratuluje Wam ogromnie takich sukcesow !!! Konstruktywna zazdroscia sie nie poddaje i mowywuje ! mi rano w domu na wadze 54.2, wiec spadlo 0.3 - lepsze to niz nic. Zaraz farbowac wlosy bede , piekne slonko za oknem i smigam na plaze. Milej niedzieli ! Jestesmy Wielkie ! Jupi!!!!!!!!! Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Cucarach...175.............63kg..........61kg...... ..........57kg...........4kg Cosmopola 160cm......59kg.............56,8kg...........54kg..............2,8kg Toss_and _Turn..164....72kg............71kg............69kg................2kg diet coke....165cm.......54.5kg........54.2kg...........52kg.............2.2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra dziewczyny niech dieta bedzie z wami :D to co nastepna aktualizacja tabelki 10 marca ?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×