Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

hej laski u mnie dieta idelanie waga stoi ale mysle ze jutro ruszy powiem wam ze mnie cellulit sie zmniejszy;l ale nadal jest fuckk i planuje kupic stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Ja prze ostatnie dwa dni jadlam dziennie tylko 2 kromki chleba i jakis serek .Piłam tylko sok pomidorowy:):) i aż lepiej się czuje. Dzis tylko o soczku i serku:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wielki dzień :) zmieniamy tabelke :) dla przypomnienia stara tabelka :) Aktualizuje tabelke nick ..........wzrost.... waga..... cel 20 marca ...do zrzucenia cucarach ....175.........63 ........59kg .............4kg nestee........164.........74,7........67kg............7k g diet coke.....165.........54.5.........52kg...........2.5kg Toss_and_Turn.....164.........72........62kg...........1 0kg Cosmopola.......160........57,4........54kg..........3,4 kg Nefi................170......60-61.........55kg......... .6kg o widze ze najwyzsza jestem :P i ja zmienie swoj cel na 20 marca szaleje nie 59 a 55 odrazu :P:P jak szalec to szalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Milego dnia ! ja lece na silownie ! Wazenie jutro - o ludzie !!!!!! do zgadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę duże podekscytowanie w związku z jutrzejszym ważeniem :D Dziewczyny cieszę się że Wam tak dobrze idzie! :) Ja dziś przebiegłam 5 km co jest dla mnie dużym osiągnięciem, bo do tej pory ledwie dawałam sobie radę z 2-jką jestem ciekawa jutrzejszych wyników. Ja specjalnej diety nie mam poza tym że ogrzaniczam słodycze nie jem tłustości i nie jem po 19. Za to jem dużo nabiału nawet nie wiem czy nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem głodna ale nie niedam sie za pozno jest. ide wziąść gorący prysznic :) o co chodzi z sokiem pomidorowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co w nim jest ale mi się po nim nie chce jeść i ochota na słodycze też trochę przechodzi, ale ja kupuję taki sok wielowarzywny z tymbarku. Bardzo dobry. W takich małych kartonikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle czuję się jak balon! Rany niech ten okres już przyjdzie i szybko się skończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefi co to za zmiany w Twoim życiu? Mam nadzieję że na dobre? słyszałam że bardzo korzystna dla zdrowia i skuteczna jest dieta owocowo warzywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys próbowalam diety owocowo warzywnej nie wytrzylamam :P to nie dlamnie brakuje mi tam jagurtów i mieska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski długo sie nie odzywałam, ale ciesze sie bardzo, że topik taki aktywny cały czas, to mocno motywuje. Gratuluje postepów!!! Diet coke bardzo zmotywował mnie Twój tekst, bo to wlasnie moim najwiekszym problemem jest podjadanie w pracy. Po przemysleniu wszystkiego zeczywiscie stwierdzam, ze to wina mojego nastawienia. Trzeba definitywnie zmienic podejscie do tego co i jak sie je. Np zauwazylam, ze kiedy dlugo cos przezuwam a nie szybko łykam zjadam zdecydowanie mniej, co do wody to za Wasza rada zaczełam pic ja za kazdym razem kiedy pojawia sie tzw ssanie ;-) i wiecie co-- to działa !! :-) Jak na razie nie weszlam na wage ale nie czuje sie niestety szczuplejsza,po ciuchcach tez niczego nie czuje, mimo to nie mam zamiaru rezygnowac z diety, mam nadzieje,ze to tylko przejsciowe. Aaa zapomnialam sie pochwalic -od srody popielcowej nie ruszylam KOMPLETNIE NIC slodkiego :-) to dzieki wam mam zamiar w tym wytrwac i wejsc na wage dopiero po poscie Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neptune no to gratuluję! to świetnie! Zwłaszcza że z tego co muwisz to zmieniłaś tryb życia nie tylko przeszłaś na dietę. No mówiłam od początku że to topik dla zwycięzców? :D dlatego nam wszystkim tak dobrze idzie bo mamy jasno określony kierunek-szczupła talia :D i zakładamy tylko jedną opccję: WYGRANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak ja napisałam mówisz!!! sorki dziewczyny ja miewam takie napady dysortografii! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski u mnie w sumie po staremu z dietka oprocz tego obcielam kcal tak jak pisalam kiedyś do 300max i kg w dol narazie we wtorek kupuje stepper takze bedzie dobrze nick ..........wzrost.... waga..... cel 20 marca ...do zrzucenia cucarach ....175.........63 ........59kg .............4kg nestee........164.........73,7........67kg............7k g diet coke.....165.........54.5.........52kg...........2.5kg Toss_and_Turn.....164.........72........62kg...........1 0kg Cosmopola.......160........57,4........54kg..........3,4 kg Nefi................170......60-61.........55kg......... .6kg NIE NALEŻY SIĘ PODDAWAĆ TYLKO WALCZYĆ O SWÓJ CEL PAMIĘTAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nestee gratuluję! ja zważę się jutro :D może do rana coś jeszcze spalę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie jutro ważenie :P ale mi sie chce jeść nie wytrzymam zaraz pomóżcie mi mysle cały czas o kanapce ze smazonym mieskiem i serkiem brie tak mnie kusi zeby wyciagnąc patelnie i zrobic ta kanapke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach wara od kuchni :D chcesz jutro przecież się pochwalić wynikami prawda? Zrób sobie czerwoną herbatkę jest taka niedobra że mi się od razu przestaje chieć zjeść cokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkazmajonezem.
która z was znających się doradzi mi jak schudnąć 5 kg. ? w sensie, co mam jeść, jaką diete najlepiej. Od nowego tygodnia bd chodziła 3 razy w tyg na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
O ja Cosmpola no co Ty??!! Ja UWIELBIAM czerwoną herbatę, wręcz kocham i piję po kilka dziennie ze względu na smak wlaśnie! Ale w sumie ja lubię większość rzeczy, z kategori tych bardzo zdrowych, których wiele osób nie lubi... i gdyby nie to, że równocześnie lubię też rzeczy niezdrowe typu kebab, czy alkohol, to pewnie byłabym chuda jak patyk :PP a przed chwilą poczułam głód, więc wypiłam sok pomidorowy i już jest ok :) jutro ważenie, mam nadzieję, że kilogramik zleciał, chociaż nie wiadomo, tym niemniej widzę po ciuchach, że są luźniejsze :) trzymać się lachony, nie podjadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedam sie ! pojde zrobie sobie wode z miodem i cytryna i wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, jeśli pozwolicie, to się do Was przyłącze. :P mam zamiar zrzucić 5 kg. Prób było wiele, i mimo, że dużo to nie jest, to nie potrafiłam wytrzymać nawet 2 dni. Mam nadzieje, że mi pomożecie:( :D Chodziłam nawet na siłownię, ale w kratkę i oczywiście codziennie jadlam w mc donalds, więc 8dych w d**** :( Codziennie jem jakąś pizze, albo fast food. Nie wiem jak się od tego opędzić . Gdy jestem głodna to dzwonię po pizze :O nie potrafię wtedy tego nie zrobić, masakra. ale teraz się uda, będe codziennie ćwiczyć , steper, siłownia 3 razy. uda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki! zapraszmy i chętnie radą służymy :D 5 kilo to żaden problem na kopenhaskiej, South Beach, norweskiej, owocowo-warzywnej, ale.... oczywiście też żaden problem mieć te kiklogramy z powrotem po zalkończeniu diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba działać kompleksowo. Niemniej tutaj na topiku panuje ogólne przekonanie że najlepsze efekty daje niejedzenie po 18 pewnie że schudłyśmy :) jutro mamy ważenie grupowe możecie się przyłaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe laski moja rada ograniczcie fastfood i slodycze zero jedzenia wieczorem a awaga sama poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem raźniej! A co do diety to osobiście uważam że trzeba wziąć pod uwagę że nie można całego życia jeść sałaty i steków więc najlepiej zmienić nawyki żywieniowe ciemny chleb zamiast białego kalafior zamiast ziemniaków woda z cytryną samiast soków i coli. Soki są bardzo tuczące ponieważ pije się je w dużych ilościach zawierają prosty cukier któru od razu jest magazynowany wiadomo gdzie, ich wysoki IG powoduje że szybko jestes głodna, a poza tym pomyśl ile pomarańczy trzeba żebby zrobić szkl. soku pomarańczowego ok kilo. Zjeść kilo pomarańczy to nielada wyczyn a wypić szkl. soku potem dwie trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo ile mozę mieć sok z sokowirówki jablkowo marchewkowy jak myslisz??duzoo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
jeśli chodzi o sok pomarańczowy to warto wspomnieć o kilku sprawach. Po pierwsze, w Polsce soki pomarańczowe robi się z jabłek!! Poważnie, pomarańcze stanowią tylko dodatek. W takich sokach jest wiele cukru i efekt jest taki, jak opisała Cosmopola. Tym niemniej, np we Francji sok pomarańczowy to podstawa, jak wejdziecie do Carrefoura, to na chłodniach są całe ściany regalów wypełnione sokami. Więc na czym polega ten fenomen, wszak wiemy, że francuzki są szczupłe. Otóź sok pomarańczowy należy pić RANO!! najlepiej przed posiłkiem lub ewentualnie dwie godziny po. Macie wówczas cały dzień, aby spalić kalorie, a pijąc go rpzed śnaidaniem, choć wzmaga apetyt, to jedząc poo nim śniadanie od razu zapełniacie owe uczucie głodu. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×