Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Ja zmniejszam do 300kcal Ale napisze co jadlam dzis pol woreczka kaszy z warzywmi plus kostka rosolowa 250kcal taka muesli 200kcal 2 sucharki bez cukru .................itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ogląda któraś z Was mecz? Ja oglądam i popijam wodę mineralną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nestee widzę że jesteś bardzo zdeterminowana:) Ja właśnie zeszłam z rowerka i robię wątróbkę dla męża rany!!! jak pachnie dziewczyny!!! Ale postaram się wdrażać rady diet coke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn nie wiedziałam że jesteś kibicem? :) a na czym ten mecz? Ja chętnie popatrze jak inni też się męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Na Dwójce, gra Lech Poznań, walczy o awans do 1/8 pucharu UEFA, narazie jest źle, muszą wygrać! Diet_Coke super tekst! Popieram, grunt to autosugestia, nie uleganie, nie podjadania! Super filozofia! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn czujesz tak biegać 90 min po takim boisku ??? :D ale byśmy spaliły kalorii co? Chyba się zapiszę do jakiejś drużyny piłkarskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
myślę, że nawet takie intensywne kibicowanie tam na trybunach by coś dało hihi :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hehe to we Włoszech, to chyba z pizzą :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiii!!!! Hej dziewczynki! w końcu coś ruszyło z moją wagą 400 g w dół tak więc dziś jest 57,00 :DD Właś nie sobie piję kawusię z cukrem z brzozy :) i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wiem że jest piątek :D ale może naklikacie jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Cosmopola !! Ja dzis byłam na zakupach i przymieżałam rybaczki rozmiar 38 i sukienle rozmiar 36 i lezały idealnie !! :):) ale jestem zadowolona :P. Mam jeszcze wieksza motywacje teraz :P tak bylam w centrum handlowym to mialam taka ochote na cos z kfc albo macdonalda labo szejka czekoladowego z burger kinga ale wiecie co nie uległam :) dziś zjadłam rano pół kromki chleba z zółtym serem na obiad 4 ruskie pierogi i potem zupke z proszku i to koniec :) ważenie niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach to ja tobie gratuluję rozmiar 36 !!! to super. Mi dziś znowu nogi przemokły i się niewyraźnie czuję ale spróbuję jeszcze na rower dziś wsiąść a jutro rano joging u nas śnieg już topnieje więc będzie można znów biegać!!! Kupiłam sobie dziś nowy numer RUNNER'S WORLD ALE BĘDĘ CZYTAĆ :)) :d :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Hej Chudzinki ! :) Gratulacje Cosmopola ! jupi ! Postaraj sie juz dopiero zwazyc 1 marca. Ja w sumie troche sie boje wazenia, bo na bank bedzie powyzej 54, zobaczyczmy. Ja pracowalam w szpitalu, odnosnie pytania. Kochane, jesli macie mozliwosc wydania 30 zl to Wam goraco polecam ksiazke The Secret - sekret. Jest o sile, jaka ma kazdy z nas. Poprostu przeczytajcie jak macie ochote. Ja sie nie rozstaje z nia. Film tez fajny. U nas powoli lato sie robi, piekne slonce. Zazdroszcze Wam tego sniegu, naprawde ! Dzis znow ide na silownie. Odkrylam, ze wiecej kcal spalam na marszu, niz orbitercu. Ni znosze biegac, ale weszlam na bieznie i szybko maszerowalam, ogladalam tv i spalilam 200 kcal w krotkim czasie. Macie jakies plany weekendowe ? Jakies wyjscia lub dbania o siebie ? ja chba wlosy pofarbuje i mani, pedi. buziaki, do zgadanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko super
Szkoda tylko, że po 30 dniach znów zaczniecie jeść tak jak przed dieta. "Schudniesz 6 kg, przytyjesz 8" ale powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diet coke! Ja jutro idę na tipsy :) za książką się rozejrzę lubię takie rzeczy czytać. 54 kilo ja marzę żeby coś takiego na wadze zobaczyć.... i na pewno zobaczę.... jak diet coke wejdzie na wagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystko super" współczuję że masz takie doświadczenia ale nie każdy ma tak słabą wolę jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym gdybyś czytała uważnie dowiedziałabyś się że my nie zamierzamy na 30 dniach poprzestać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie poprzestaniemy na 30 dniach ja mam zamiar do maja wazyć 55kg!! i jak wyjade do turcji chce pokazac sie na plazy w bialym bikini !!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na pewno wszystkie osiągniemy swój cel!!! Cucarach białe bikini :D na pewno będziesz wyglądać wspaniale i będziesz z siebie dumna, że z nami wytrwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej lachony :)) Widzę, że same sukcesy! Super! I o to chodzi. Cóż u mnie dziś ok, choć zjadlam bułkę pełnoziarnistą, no, ale zeschla by się. Tym niemniej w najbliższym tygodniu zero pieczywa planuję. Teraz wcinam surowkę koperkową z kapusty, cóż, wiem, że trochę późno, ale będę pracować pewnie do 1-2, więc muszę mieć siłę! Pozdrawiam dziewczyny i nie dajcie się podjadaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam iść właśnie do lodówki ale skoro tak mówisz to ok nie dam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola -- i oto wlaśnie chodzi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra! wsiadam na rower! Zostałabym gdyby ktoś pisał ale jak widać na załączonym obrazku milczenie też może być motywujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Ja już wróciłam z porannego jogingu i teraz w szlafroczku siedzę sobie z kawą :D bosko! Widzę że wy jeszcze śpicie, więc życzę Wam miłej pobudki i jeszcze milszego dnia :) Do zobaczyska później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba oszalałam! Nie jem prawie w ogóle bo jestem tak podekscytowana:) Zmian w moim życiu ciąg dalszy... po kursie angielskiego i salsie przyszła kolej na... Camp America. Diety nie stosuję chwilowo, ale od poniedziałku chyba o jakiejś konkretnej pomyślę. Możecie mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nefi co to jest camp america ? czy ja jestem jakas dzina czy wy tez tak macie jak ważyłam 64kg to mialam cellulit dołeczki w udach a teraz jak schudlam 3kg (nie dalam rady musialam sie dzisiaj zwazyć i jest 61kg) to 0 cellulitu nic gładkie uda i posladki dziwne nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×