Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

8 marca chyba? W przyszłą niedzielę Witam wszystkie odchudzaczki! :D Ja wczoraj miałam gości więc się zbyt dużo nie pokazywałam. No i wiecie jak goście to sałatka warzywna, ciastka itd. więc zaraz wsiadam na rower. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nadchodzącym tygodniu! W niedzielę znowu ważenie!!!! A 20 marca się zbliża :D Czy damy radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Ja już po rowerku :D strasznie mi żal że w tym tygodniu nie mogę biegać ( mąż ma na rano i nie mogę synka samego zostawić :( ) Ja w tym tygodniu postanowiłam ograniczyć węglowodany do absolutnego minimum. A wy jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja spróbuję się trzymać z niejedzeniem wieczorem, co jest trudne, bo np. dziś musiałam popracować przy kompie do 3:30, więc koło 11 musiałam coś przekąsić ;/// no i nie będę jadła słodyczy, też ograniczę węgle do minimum. To takie plany na tę chwilę. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z pracy. Dziś było tak intensywnie że zjadłam tylko rano musli w ciągu dnia sok wielowarzywny i o 16 jogurt więc nieźle chyba. teraz może zjem rosół albo coś... może macie jakieś propozycje na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bardzo niemila osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam troche migdałów i kanapke rano o 13 i od 13 nic juz bo zle sie czuje niemam ochoty jesc. ja mysle ze 10 marca bo to bedzie polowa czasu miedzy 1 a 20 marca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej też się przychylam do 10 marca :)) ja zjadłam dziś trzy Danonki, jeden serek trójkącik, rybę po grecku z wczoraj (prawie same warzywa i odrobina ryby) oraz kilka łyżek koktajlu z krewetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba muszę wziąć z was przykład jeśli chodzi o jedzenie :D Cucarach no Ty bijesz wszelkie rekordy!!! ale ja Ci zazdroszczę mi niestety chce się jeść i to coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
A jestem ciekawa dziewczynki, czy chodzicie do solarium? Bo powiem Wam, że ja chodzę i opalenizna odejmuje optycznie kilogramy! Wygląda się naprawdę szczuplej, szczególnie na twarzy i nogi :) Poza tym solarium fajnie wpływa na samopoczucie, teraz może już inaczej, gdy jest słonko na dworze, za to styczeń-luty bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzadko bywam w solarium i faktycznie poprawia samopoczucie, ale mam mieszane odczucia co do jego bezpieczeństwa. Ja zaraz wskakuję na rower :D dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki 3 maj coraz bliżej (maraton w Katowicach) a ja ciągle nie mam wystarczająco dobrej formy... Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cześć dziewczyny :) No to nowy dzień... Ja właśnie zjadłam śniadanko - dwa małe Danonki i mleko z płatkami Fitella :)) Na obiad pewnie ryba, koło 17... Trzymajcie się dzielnie, nie jedzcie słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis zjadłam o 10 kanapke z jakims pasztetem :P o 13 midgały i o 16 4 placki ziemniaczane (małe te placki były :P) od jutra biore sie za diete porządnie mam zamiar stosować diete atkinsa w połączeniu z dieta niełaczenia ciekawe co z tego wyjdzie. Cosmopola niewiem nic o maratonach ale za to gram w siatkówke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hurra :) Dzień bez słodyczy, alkoholu i wieczornego podjadania!! Cosmopola gdzie Cię wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dziś miałam ciężki dzień niedawno wróciłam z pracy, mały jeszcze nie śpi więć dziśiaj nie pogadamy za dużo :( odezwę się jutro pozdrawiam ! Buziaki! albo moze jeszcze dziś jak mojego misia położę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
To trzymaj się ciepło Cosmopola! Do pogadania jutro. Jutro nowy dzień, nowa szansa na pokazanie siły charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn dzięki! :) Witam wszystkich! Dziś nowy dzień i całe szczęście! :D dobrze w sumie że to ważenie jest 10 mamy więcej czasu na zrzucenie kilogramów, a 20 marca tuż, tuż :D jak ten czas leci co? Dziewczyny jestem z was dumna, że tak dobrze Wam idzie. Trzymacie się jak żelazne damy! :D Ja wczoraj zjadłam musli dwa, jogurt,y banana i gdyby nie to że wróciłam póżno i o 21 zjadłam rosół z makaronem to zaliczyłabym dzień do udanych dietetycznie. A jak te wasze ćwiczenia dziewczyny? Z tego co pamiętam to miałabyć salsa, joga itd? Opowiedzcie. Ja standardowo idę na rower za chwilę choć dziś nie mam wyjątkowo nastroju więc zastanawiam się czy sobie nie odpuścić dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach to powiedz jak ci będzie na diecie Atkinsa, a w diecie niełączenia wiesz że nie wolno pić niczego do posiłku? Niczego do picia godzinę przed i godzinę po posiłku (choć czytałam gdzieś że nawet dwie godziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku startowalam z wagi 63 i mój 1 cel na 20 marca bylo 59kg a potem zmienilam na 57kg i uwazam ze to byl blad wracam do mojego poczakowego 1 celu czyli 59kg! bo uznalam ze to przesada 4kg w 2 tygodnie. ja nie cwicze bo niemam czasu ale gram codziennie w siatkowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja dziś się pogłodziłam w ciągu dnia, żeby strzelić sobie kebab na obiad :) tzn baraninę z warzywami w tortilli z mega ostrym sosem mniam :)) no i od tej pory już nic nie jem, dopiero jutro śniadanko. Za to idę teraz zrob^ć sobie dwie herbatki - czerwoną i zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach - codziennie w siatkówkę? zawodowo? no to ćwiczysz! jak nie jak tak? :D to super! wszystkie sporty które angażują całe ciało spalają dużo kcal. Toss_and_Turn kebab mmmmniam! ale mi smaka narobiłaś :D Ja dziś miałam najlepszy dzień pod względem dietetycznym od długiego czasu czyli: rano musli z 2% mlekiem, potem malutka porcja sałatki warzywnej, potem pół szkl. soku warzywnego, na kolację śledzik w śmietanie i 12 orzechów laskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawodowo :P:P. kebab pycha ale bym sobie zjadla kebeba :) no ale niestety :( moim ideałem jeżeli chodzi o cialo jest aleksandra ambrosio cudowna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola 2% mleko? Ja piję od zawsze 0,5%, jakoś bardziej mi smakuje, próbowałaś? Cucarach - zlookałam tę mdoelkę faktycznie bardzo ładne ciało :) Z tego co piszesz odnośnie wagi, to myślę, że dużo Ci nie brakuje! Mnie się podoba J. Lo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie faktycznie nie duzo +3cm - 8 kg :P -10cm w talii -8 w biodrach :P:P strasznie duzo mi barkuje :P moim marzeniem jest miec takie cialo jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ej cucarach ale 90% facetów nie lubi wieszaków jakimi są modelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Dobranoc dziewczyny! Jutro kolejny dzień odchudzania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Czesc Kobitki ! Tez jestem za wazeniem 10 marca, jupi ! Bardzo sie ciesze, ze Wam dobrze idzie. U mnie troche zalamka, bo przeslala mi mam slodki z pl i zjadlam duzo ! Cala paczka delicji, czekolada i princepolo ! Nie moglam sie powstrzymac, tak tesknilam za pl slodkim! Poza tym jestem w pms i czuje sie jak wieloryb. Codziennie jednak cwicze i niepoddaje sie. Cos u nas malo tloczno, hihi. Pozdrawiam Was wszystie serdecznie ! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku!!! :D Obyśmy ten dzień zaliczyły do udanych. Ja piję 2% mleko dlatego że jest zdrowsze (o ile można tak powiedzieć o mleku z kartonu) musli robię sama: rodzynki, morele (ale te ekologicznie suszone na słońcu. wiecie że suszone morele ze sklepów te śliczne pomarańczowe są siarkowane?) orzechy laskowe, płatki migdałów, płatki orkiszowe, żytnie i pszenne, słonecznik otręby. Tak więc dużo witamin z których duża częś jest rozpuszczalna w tłuszczach. Gdybym piła to z mlekiem 0,5% to większa część witamin by po prostu przeleciała przeze mnie. Poza tym mleko krowie wypłukuje wapń zorganizmu (paradoks nie?) a im chudsze tym bardziej wypłukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×