Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

dziewczynki wesołych świąt wam życzę!!!! Smacznego śniadania i przynajmniej podczas śniadania nie przejmujcie się kaloriami :D Jabłuszko jutro święta więc nie martw się i pozwól sobie na odrobinę ciasta wątpię czy twoja koleżanka sobie go odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Cosmopola dobrze ze zjadlas ta zupke:):) a jesli chodzi o mnie to latwiej mi nie zjesc czegos wogole niz zjesc troche;/ zwlaszcza jesli chodzi o ciasto, jak zjem jeden kawalek to pozniej najstepny i nastepny;/ co do mojej kolezanki a wlasciwie bliskiej przyjaciolki to wiem ze wytrwa w tym, znam ja kilka lat, mieszkalysmy przez jakis czas razem i wiem ze jej sie to uda, ona potrafi odmowic sobie takich rzeczy.dobrze ze i mnie zmotywowala:D fajnie Cosmopola ze juz Ci lepiej idzie jazda, jeszcze troche i bedziesz piratem drogowym:D pamietaj trening czyni mistrza i jak tylko naprawisz autko siadaj za kolkiem:) Tequilka Ty masz podobny wzrost i wage jak ja, moglabys napisac ile masz cm w udzie??zaczynam miec obsesje na tym punkcie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko nie pytajj,,,, bo pewnie multum:P ale jutro sie zmierze i Ci podam... a ja nadal w pracy siedze.... i jem paluszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej Cosmopola - było super! Zwłaszcza nad samym morzem :) Najciekawsze, to to, że przez 4 dni niczego sobie nie odmawiałam do jedzenia i nie odbiło się to na mojej wadze. Tzn - nie schudlam, ale też nic nie przytylam :) a jadłam kebaby i to o dziwnych nocnych porach, trzy piwa raz pod rząd, no i slodycze. Ale teraz KONIEC pilnuję się :)) Też wszytskim życzę wesołych świąt i odzywajcie się przez święta, żeby byla motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj aj aj... Przesadzam z jedzeniem... dzisiaj mam miec gosci wiec nakupilam roznego zarcia, a co za tym idzie cos podjadam:( Jak zalicze tych gosci to wszystkie bomby kaloryczne ktore mam w lodowce piesek moj zje... Nie zmarnuje tych 5 kg ktore juz stracilam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) ja juz po sniadanku... zjadlam pol jajeczka, troche zurku i salatki, sporo jak na sniadanie ale niedlugo jedziemy do rodzinki i wroce poznym popoludniem a nie zamierzam jesc u nich:) narazie jestem z siebie dumna bo powstrzymalam sie od zjedzenia ciasta, najabrdziej kusilo jak musialam nakroic caly talerz ale nie dalam sie:):) Wesolych Swiat i nie objadajcie nie za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! a ja właśnie wyszłam z łóżka :D dziś mam urodzinki :D więc mężuś stanoł na wysokości zadania i przyniósł mi kawę i croasanta do łóżka. :) Za chwilę zasiadamy do śniadanka. Dziś niedziela więc załanczam tabelkę :D Nick.......wzrost.......waga startowa.......waga obecna.......cel 20kwietnia......do zrzucenia Cosmopola........160cm........59kg..........53,1kg.............52kg......1,1kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin Cosmopola!!! Spełnienia marzeń, rodzinnych, zawodowych, a także tych najbardziej osobistych! Nick.......wzrost.......waga startowa.......waga obecna.......cel 20kwietnia......do zrzucenia Cosmopola........160cm........59kg..........53,1kg...... .......52kg......1,1kg Toss_and_turn.....164cm.......72kg..........69kg...............68kg........1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec obzarstwa.... jestem skazana na diete:/ Wczoraj zjadłam na sniadanie jajko, sos tatarski i sałatke, na kolacje to samo. Przez dzien troche szarlotki i kawe. Wieczorem umierałam. I to samo co rok temu-szpital:( Teraz pije kawusie i dzisiaj trzymam sie diety... i Najlepsze:D Wczoraj musialam palic w piecu zeby miec ciepla wode, siekierka zamiast w drzewo trafilam w palucha... ajj.... boli strasznie:( Zycze wam dzisiaj zebyscie mokre chodziły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cosmopoli
Mężuś powinien ci zakupic słownik poprawnej polszczyzny, zamiast rogala, bo sadzisz takie byki, ze włosy dęba stają. Śmiać mi się chce, jak jakiś czas temu usilowałaś przekonywać (samą siebie chyba tylko) jaka to inteligentna i wykształcona jesteś. Jednak, wyżej 160 nie podskoczysz, pamiętaj o tym, nim znów kiedyś beziesz lizać tylek jakiemuś facetowi 1965, czy 66, a pluć i szczekać na mądre osoby. Także po swiętach: do księgarni marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak znowu się ta idiotka pojawiła na forum, ha ! :D widzę że komuś się tu święta nie udały he he :D i wcale mnie to nie dziwi. Zdziwiłabym się gdyby w ogóle ktoś chciał z nią święta spędzać. Cóż dziewczyny chyba musimy się przyzwyczaić, że co jakiś czas jakiś sfrustrowany tłuścioch będzie na naszym topiku próbował zwrócić na siebie uwagę. Ja zamiast słownika zamierzam sobie kupić zajebiste bikini o którym ty droga koleżanko możesz sobie tylko pomarzyć więc cóż ci innego pozostaje nic tylko studiowanie słownika ortograficznego he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to ja po świętach nie najgorzej. Trochę sobie pozwoliłam na pyszności ale zaraz idę biegać więc mam nadzieję że się bilans wyrówna :D dziś już wracam do oszczędnego jedzenia. Pozdrowienia dziewczyny i życzę mokrego śmingusa dyngusa!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlOoOoDzia
moge sie przyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! zapomniałabym, dziękuję za życzenia dziewczyny :D Tequilka Ty bardzo szczupła jesteś 50 cm w udzie przy twoim wzroście to musisz być super lachon! :D ja mam 52 :( a jak tam palce? masz wszystkie po spotkaniu z siekierką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KlOoOoDzia! Jasne że możesz! Serdecznie zapraszamy! Dopisz się do tabelki jest parę postów wyżej. (jeśli chcesz oczywiście) Stawiamy sobie tu małe cele czyli do 20 kwietnia chcę schudnąć tyle a tyle, gdy to osiągniemy stawiamy sobie kolejny cel do następnego 20 kolejnego miesiąca. Myślę że to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne bikini
ci nie pomoże, kiedy w głowie pusto. Mamusia cie nauczyla tak wyzywać ludzi od tluściochow i idiotek? Jesteś małym człowieczkiem, w przenosni i doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!:):) Cosmopola spoznione ale szczere zyczenia... wszystkiego o czym marzysz z okazji urodzin;* u mnie swieta nie najgorzej... wczoraj sporo sie objadlam, jadlam same salatki, niestety z majonezem ale i tak nie bylo zle bo zawsze w swieta jem duzo duzo wiecej i bardziej kaloryczne potrawy:) i uwaga!!!nie zjadlam ani kawalka ciasta!!!dla mnei to jest ogromny sukces!ja nie potrafie sobie odmowic jak mama upiecze ciasto w zwykly dzien a co mowa w swieta kiedy jest ich tyle rodzai i takie pyszne, u cioci tez ciasta nie ruszylam:D dzis juz wracam do dietki, wystarczy swietowania:) zjadlam narazie jedna wase z szynka, mandarynke i kiwi, kostki juz mnie nie bola wiec jutro wracam do biegania:D Tequilka ja w takim razie jakas nie wymiarowa jestem:( w udzie w najgrubszym miejscu mam az 55cm:(:( porazka:(:(:(chetnie bym sobie troche odciela:( chudne wszedzie ale najmniej z nog:( witam nowa turbo odchudzaczke:) napisz cos wiecej o sobie:) mokrego dyngusa!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jabłuszko za życzenia! i gratuluję zwycięstwa nad ciastami :D Ja przed chwilą wróciłam z biegania i powiem wam że jestem z siebie dumna bo próbowalli mnie parę razy dogonić z wodą ale ponieważ ja mam sprint naprawdę niezły to zostawali daleko w tyle :D dla takich chwil warto poprawiać kondycję, zaraz zrobię jeszcze trochę pompek i brzuchów i koniecznie muszę rzucić fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi brawo Cosmopola:D nawet nie zdajemy sobie sprawy w jakich sytuacjach moga nam pomoc cwiczenia hehe ide na spacerek, trzeba troche kalorii spalic:) w te dwa dni swiat cwiczenia sobie odpuszczam ale spacerek to dobry pomysl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny! Jak tam lany poniedziałek? :D Ja już dziś nic nie jem!!!!!!!! Ogólnie nie objadłam się zbytnio ale i tak zjadłam więcej niż planowałam. Jutro cały dzień w pracy 12 godzin! Jest szansa że nie zjem zbyt dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej świeta święta i po swietac ale ja sie najadlam osz;/ a wiec od jutra przez 3 dni jem jame jabłka a dalej sie zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opela _
Witam was...ja jestem Veganką...mam 170 wzrostu i waze 62 kilo..chcem schudnac tylko boje sie ze jak zaczne stosowac inna diete to nie bede jadla prawie nic...jestem takze Straight Edge i mam pytanie czy po alkoholu papierosach narkotykach sie chudnie? czy ktoras z was pali pije czy cpa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cucarach no taka dieta oczyszczająca by się przydała po świętach :D daj znać jak Ci poszło. Witaj Opela! możesz przybliżyć co to jest Straight Edge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opela _
tak oczywiscie^_^ nie pale nie pije nie ćpam...i njestem przeciwna seksowi przypadkowemu(jestem dziewica) ... no i o Veganizmie to wiesz pewnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czyli odrzuciłaś wszystko co najprzyjemniejsze w życiu :D no a tak na poważnie to ja palę, piję i kocham sex :D zaczęłam palić żeby schudnąć i kompletnie mi to nie pomogło, raz po jednym seksie przytyłam 20 kilo :P i teraz mam 3 letniego kochanego brzdąca :D a alkohol ma multum kalori, ale daje zajebiste wrażenia :D myślę że żadna z tych żeczy nie pomaga schudnąć, niemniej trzy w/w to bardzo fajna sprawa polecam :D ( no może poza papierosami) a na temat ćpania się nie mogę wypowiedzieć. Nie próbowałam i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opela myślę że jeśli jesteś weganką to i tak masz niskokaloryczną dietę ( chociaż to też zależy jak to przyrządzasz) ale jeśli dołączysz 3 razy w tygodniu porządny wysiłek fizyczny to schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opela _
staram sie biegac i tp...ale mysle i herbacie zielonej czy ona cos pomaga? moja siostra sie odchudzala ale na tebletkach czy to dobry sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak tam po świętach? Odchudzania ciąg dalszy? Ja dziś już po dwóch kawach jestem i szczerze mówiąc myślę o trzeciej :D Nie miałam odwagi się dziś zważyć :D a Wy? Opela ja biorę BIO CLA z zieloną cherbatą i mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×