Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

U mnie zgroza po swietach... Na wage nie staje bo sie nie chce zalamywac... w sobote rano sie zwaze. moj wczorajszy dzien to... na sniadanie szarlotka:P, pozniej proncesse zjadłam... obiad-schabowy,2 ziemniaki, sałatka, i kalafiorek panierowany... kolacja hmm... pomarancz, 2 kromki ciemnego chleba z szynka. Jeszcze jakies chipsy przez dzien, 4 kawy.. Zgroza!!! Czułam sie paskudnie obzarta,,fee.... i bylam wsciekla na siebie... Rano moj piesek za to zjadl szarlotki duzo, torta, wedliny jakie mialam w lodowce... Dzisiaj rano zjadlam mala kromeczke ciemnego chlebka z szynka i pije druga kawe... Zaraz z piesem ide pobiegac.... a przez to obzarstwo w kibelku nie bylam 3 dni:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam turbo odchudzaczki stare i te nowe:):) ufff dobrze ze juz po swietach, chociaz jedzenie jeszcze zostalo;/ wcoraj dzien mialam dietkowy, zjadlam to co chcialam, samo zdrowe dietowe jedzenie, nic z potraw swiatecznych:) ale.. to by bylo zbyt piekne... wieczorem skusilam sie na ciasto do herbatki...ehhh wkoncu byly swieta a i tak wczesniej wogole ciasta nie ruszylam wiec nie przejmuje sie za bardzo:) dzis juz dietowo na maksa!wypilam kawe, zjadlam jedna wase z wedlinka i ogorkiem i pokrecilam juz 30min hula hopem. ide zaraz na rowerek:) dzis w planach mam zjesc niewiele a duzo sie ruszac:) dziewczyny pilyscie moze Slim Figura?wczoraj sie dowiedzialam ze moja kuzynka pije i jest bardzo zadowolona, mam zamiar dzis kupic:) laski jest juz po swietach wiec trzeba brac sie do roboty:D milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
hah ja korzystam z zielonej herbaty^_^...alkohol...no coz mialam stycznosci ale zamierzam sie zmienic;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj niezbyt dietkowo... -kawy -mala kromka ciemnego chlebka z szynka -kilka winogron -jajko na twardo -jablko -schabowy + rzodkiewka... Do wieczora na samych płynach--- woda, kawa jeszcze jedna... Zaraz smigam sprzatac, bo innego ruchu w pracy to nie mam :P Ja zadnych herbatek nie pije,,, boje sie o moj zoladek, po zwyklej herbacie nawet zdycham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski sorry za pomylke, ta herbatka to \"sposob na figure-wzmacnia metabolizm\", kupilam ja dzis, wstarczy mi na 5dni, wyprobuje, jak bedzie jakis efekt to kupie nastepna, a jesli chodzi o smak to jest pyszna!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
wow...ja wlasnie zazywam te herbatki a smak no to nie zbyt mi sie podoba..blee..ale staram sie pic smakowe^_^ i ogulnie tak...ja jestem wysoka ale mam takie ochydne boki na biodrach uh fuu....i sie martwie o to ze..mam duzy biust no i tylek taki troche tez..czy to wszystko mi oklapnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :P ja dzis zjadłam jogobelle malą jabko teraz ide zjesc 2 i koniec na dzis :P zaczełam biegac od dzis tak sie zmeczylam ze ledwo chodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opela ja tez estem wysoka 175, i tez mam boczki duze straszne to jest ;/;/ jak myslicie bieganie i twister mi pomoga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze hula hop bym dorzucila, jest super na boczki:):) ja juz dzis pokrecilam pol gdzinki, wieczorem jeszcze raz tyle pokrece i pobiegam tez 30min:) mi sie od hula hop znacznie boczki zmniejszyly!polecam!!!:):):):) a jescze dobre jest takie cwiczenie... rok temu tak robilam i od dzis tez zaczne bo jakos wczesniej sie nie moglam zebrac... stajesz sobie w rozkroku i robisz sklony na boki tak zeby az troche bolalo:) ja kiedys robilam po 100 sklonow na strone, dzis zaczne znow to cwiczyc bo pomagalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej dziewczyny :) A ja się pochorowałam, leżę z gorączką ;/ MAm nadzieję, że mi szybko przejdzie, bo pogoda taka piękna :)) Wow opela podziwiam, że wytrzymujesz bez picia, palenia i bez seksu. O ile bez palenia można żyć, ja palę okazjonalnie, chociaż nie ukrywam, że sprawia mi to rpzyjemność, o tyle bez picia i bez seksu NIE WYOBRAŻAM sobie życia :)) Co do picia, to od piwa się tyje, zdecydowanie wiem to z autopsji, natomiast od wódki i wina, o ile za dużo do nich nie jesz, można schudnać :) Pozdro wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz juz nie pije,tzn raz na miesiac mi sie zdarzy :):) ale papierosow to wypale multum... taki nałóg:( Ja na dzisiaj koniec zarcia. Podsumowanie (dla mnie) :P -kromka z szynka -schabowy + rzodkiewka -winogorona -jablko -jajko na twardo -3 kawy -pomarancz I kupilam dzisiaj sobie regulax, jedna pastylke przed chwila przezulam---fee... zobaczymy jakie efekty beda po 8 h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn no to trzymaj się i zdrówka Ci życzę! Cucarach jak zwykle bije rekordy w minimalnym jedzeniu :D Ja dziś nie najgorzej ale myślałam że mniej zjem. Chyba muszę znów zacząć jeździć autem :D wtedy znowu nie będę mogła nic przełknąć :D Dziewczyny bierzmy się do roboty bo robi się coraz cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
no ja mam wspomnienia z alkoholem ...ja tez myslalam ze nie wytrzymam no ale coz daje rade^_^ a ogolnie to mam zamiar biegac ale nie czuje chceci..a ostatnio duzo chodzilam po gorach i chyba mi to cos dalo xD no i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej :) wstałam dziś i waga pokazala 68.5 :) czyli lepiej :)) ech... kurde, żeby do Dnia Dziecka zejść do 65...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ale u mnie dzis ladna pogoda!!!:D Toss_and_Turn wracaj do zdrowia szybko! Cucarach jak Ty malo jesz!!! opela_ bieganie jest super!jak juz zaczniesz to napewno sie wciagniesz!ja sie czuje po tym super!Cosmopola to samo Ci powie:D tylko musisz sie zmobilizowac i zaczac:) ja juz dzis jestem po kawce i zjadlam 2kiwi, planuje dzis i jutro jechac na samych sokach warzywnych zeby troche sie oczyscic po swietach ale nie wiem czy dam rade bo tak nigdy nie robilam:( a musialam dzis cos zjesc bo zaraz ruszam w podroz i nie chce gdzies zemdlec po drodze:):) milego dnia!wykorzystujcie ta pogode na dluuugie spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dwa razy napisałam posta i gdzieś mi wcieło wiec poisze jeszcze raz!!!! U mnie po swiętach ok tak jak sobie obiecałam popróbowałam świątecznych smakołykow ale z umierm wiec się nie ojadłam i dalej postanowiam trwac w postanowieniu dietowania razem z wami to mi bardzo pomaga . Nie odzywałam sie bo jakas zbiegana jestem i troche sie wydarzyło w moim życiu zostałm ciocia :-)))) Trzymajcie sie dziewczyny rzame łatwiej wytrwac a sukcesy widać widać i to jest najwazniejsze. Ciesze się że juz wiosna i tak myslę ze nie długo wyciągnę rower i chyba bedę jeżdziła do pracy rowerem bedzie przyjemne z pozytecznym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobitki:P Dzisiaj pierwszy raz ubralam spodnie rurki :) Wczoraj bylam na zakupach i kupilam sobie 6 par spodni:):) rowerek wyciagnelam przed chwila z piwnicy, załatwie od kogos pompke i na rowerku bede smigac wszedzie-dobrze ze w malym miasteczku mieszkam:) ja dzisiaj : -3kawy -bulka grahamka -serek wiejski lekki -activia -2 ogorki konserwowe Gotuje sobie szparage i koniec na dzisiaj, ewentualnie kawusia bo glowa mi peka dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja dziś zjadłam - pół kromki razowca z żółtym serem -activia do picia -kawałek ciasta z orzechami :( -kostka czekolady :( -10 orzechów ziemnych - i za chwilę zupkę ogórkową i na tym oby koniec :( więc nie za dobrze, stało się to czego się obawiałam czyli apetyt mi wrócił muszę dzi ś wsiąść na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
no ja tez mysle ze to mnie wciagnie... a i wogule zgrzeszylam..zjadlam mieso i strasznie zle sie czuje...bo mi tak dziwnie jakos... (musialam to zrobic...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis: -2kiwi -3kawy -1litr soku warzywnego :) ide biegac:):) dzis innych cwiczen juz nie porobie bo nei bede miala czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opela a co cię pchnęło do mięsa? Dlaczego musiałaś to zrobić? Nie przejmuj się, trzeba mieć wyrozumiałość do własnych i innych słabości. Jabłuszko a Ty się nie boisz tak późno biegać? Ja jestem ciekawa ile jutro będę ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam:) nie boje sie bo biegam taka trasa gdzie jest pelno ludzi, ja biegam ulicami miasta wiec luzik:) a ja sie zwarze 19-ego:):) ale raczej swojego celu do 20kwietnia nie osiagne;/ pewnie jeden kg mi zabraknie ale mysle ze ten jeden kg to poszedl na miesnie bo przeciez biegam cwicze to moglo mi przybyc :) (hehe jakos tlumaczyc sobie trzeba:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D he he tak jabłuszko! Jeśli masz długie włosy to ten kilogram może być we włosach :D i tak ci dobrze idzie jeśli Ci zabraknie tylko kilograma mi po tych świętach to zabraknie dwóch. No chyba że autem zacznę znów jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przez miesiac wlosy az tak mi nie urosly zeby ten kg na nie przeznaczyc:D hehe oj co by nie bylo wazne ze w obwodach mniej, cialko jedrniejsze, kondycja lepsza no i samopoczucie:D:D a dietkowac i tak bede dalej bo to jeszcze nie moja wymarzona figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie! Nie stane jednak dziś na wagę :( w niedzielę jest ważenie to w niedzielę stanę :D a do tego czasu może zrzucę ten świąteczny balast. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zwaze 20 kwietnia ale to bedzie porazka... Cel sobie dałam 58 kg... jak bedzie tyle co ostatnio -czyki 60.4 to sie bede cieszyc. Ojciec wczoraj mnie dobił ze mi dupa urosla. Wieczorkiem najadlam sie ryzu gotowanego :/ pol woreczka zjadłam. Nie wiecie gdzie sie podziala moja motywacja, ktora mialam ze 3-4 tyg temu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja wlasnie pije sobie kawusie i leze jeszcze w lozku hihih leniuchowanie:D zaraz musze sie jednak zaczac zbierac na uczelnie;/ wczoraj wytrwalam na sokach, dzis tez mam zamiar, zobaczymy czy sie uda... Tequilka ja tez mialam taki okres ze stracilam motywacje i pewnie gdyby nie to schudlabym wiecej a teraz zla na siebie jestem ze tyle czasu zmarnowalam;/;/ na szczescie ten okres minal:) musisz przypomniec sobie dlaczego sie odchudzasz i znalezc motywacje na nowo pozdrawiam was:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! ja już dawno po kawie zaraz bedę jadł drugie śniadanko a wczesniej wypiłam szklanke wody zeby zapełnić troszkę żołądek. Tobie jabłuszko fajniusio możesz sobie poleżeć w łózeczku wypić kawkę na spokojnie ja rano to zawsze biegiem i zawsze spoźniona no chyba ze weekend mam wolny to sobie moge pozowilić na poleniuchowanie i kawę do lózka. Dzisiaj rano ubrałam sukienkę i zamiast byc luźniejsza to nic ja juz sama nie wiem. Tequilka to zaszalałś wczoraj troszke 6 par spodni to poważnie zakupy a rower polecam jak jeżdziłam do pracy to lepiej sie czułam i kondycja inna tez musze sie przełamac!!!!! Miłego dnia koleżanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×