Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

mimi..... jak czytam tabelke to ty jesteś bardzo szczupła chciałbym miec taką wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;) zaraz jade do domu i sie zwarze wiec po poludniu wpisze sie do tabelki;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja właśnie siedzę na uczelni na wykładzie... Na śniadanku zjadłam Danio z kawałkiem świeżej papryki i zielonego ogórka. Jak przyjdę do domku zrobię mięsko na grillu i zjem z surówką. Dziś wieczorem idę na galę EsKa Music Awards :)) może troche spalę od podskakiwania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj : -bułka grahamka -4 wafle ryzowe -jablko -sklanke budyniu:P -3 kawy za chwilke mnie czeka karp z grila, w planach jeszcze jedna kawka i pozniej jabluszko:P Lenia mam strasznego, nic mi sie nie chce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczely sie problemy.... i nie kontroluje jedzenia,,, dzisiaj wszytsko spoko bylo do tego karpia... pozniej zjadlam 2 jablka z grila z cukrem, cynamonem i miodem, pozniej 2 placki ziemniaczane, wypilam z 300 ml wodki... I chyba jak skoncze prace sie opije :(:(:(:(:(:( Przerasta mnie wszytsko....:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka glowa do gory!wszystko sie ulozy! biegalam dzis ponad 40min!jestem z siebie dumna i czuje sie super;D jutro rano sie zwarze ale i tak wiem ze schudlam:) bieganie jest swietne na gubienie kilogramow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej laski :) NA ESCE było abrdzo fajnie, choć nieco drętwo w sensie, że nie było szczególnie podskakiwania. No i wypilam małe piwo ;/ Za to później poszłam do klubu i tańczylam ostro na parkiecie ponad godzinę, więc mam nadzieję, że się spaliło :)) Miłego weekendu.Tequilka nie martw się :) Od wódki się nie tyje, tylko od tego co się do niej je, wódka to puste kalorie, nie ma węgli, jak piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis zastoj u nas na forum... ja wczoraj diete zawalilam;/ na szczescie pobiegalam ponad 40min i duuuzo wytanczylam na imprezce:) dzis zjadlam jablko i do konca dnia na sokach warzywnych, musze sie oczyscic a jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
czy ktoś jest tutaj na diecie Odchduzanie na zawołanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co tu tak cicho? Ja wróciłam z Poznania wczoraj i jak zwykle w świetnym chumorze :D impreza była przednia dzisiaj mam wolne więc wszystko odespałam i pobiegałam trochę bo maraton już w niedzielę. Jestem dobrej myśli bo dziś udało mi się przebiec 16,5 km w godzinę i 25 min. i spaliłam przy tym 902 kcal :D dziewczyny gdyby tak biegać tyle codziennie to można by jeść ile się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:D Schudłam!!!!!!!!!!!Ważę 55,5 kg więc do celu zostało mi tylko 0,5 kg!!! Nie kacie pojęcia jak się cieszę. Kupiłam sobie króciuteńkie spodenki na lato, dżinsowe. A w czwartek idę przedłużać sobie włosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem!:) nie pisze ostatnio bo rzadko w pokoju swoim bywam... do wspollokatorki chlopak przyjechal i nie chce przeszkadzac;) od jutra bede nadrabiac:) dzis zrobilam sobie glodowke oczyszczajaca a wczoraj wypilam tylko jedna maslanke, brzuszek plaski;D na solarium chodze i juz ladnie opalona jestem:) jest doooobrze;D duzo osob mowi mi ze schudlam!juhuuuu dobranoc;* napisze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! I ja jestem u mnie dieta powoli do przodu chociaz wczoraj troche odpusiciłam i zjadłam kawałek tortu ale nie mogłam sie oprzeć tak myslę ze może też bym sobie zrobiła taki dzień oczyszczajacy.... ale nie wiem czy dam radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) zgadnijcie co robie.. hehe pije kawke;D dzis narazie jeszcze nie jadlam nic, chyba tez dzis dzien oczyszczania, ale ostatni juz:) od jutra jedzenie w malych ilosciach, zoladek mi sie skurczyl wiec nie moge go rozepchac:D ciekawa jestem ile warze, nie mam gdzie sie zwarzyc;/ ale spodnie mam dosc mocno za luzne wiec schudlam:D piszcie czesciej jak tam u was!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja w niedzielę poszalałam z jedzeniem po całości... wczoraj dostałam okres więc wiadomo, jak z wagą, za to dzisiaj nawet troche spadku, zastanawiam się czy to dlatego, że dużo piję, ok 5 litrów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie okres skonczyl 2-3 dni temu a dalej wpieprzam jak prosiak... dzisiaj np ; -4 kawy\' -szparaga gotowana -2 jablka -4 wafle ryzowe -spagetti z sosem i serem zoltym jestem tak pelna, a brzuch mam taki wydety ze zgroza. nie potrafie sie powstrzymac, jak cwiczylam to bylo ok, powstrzymywalam sie od jedzeia, teraz kompletnie czasu nie mam. W sobote pracowalam 17 h, do dzisiaj to odsypiam, praktycznie to wstaje i ide do pracy. Z psem mi znajomi wychodza bo ja nie mam kiedy :(:( Dzisiaj znajomy przyjechal do mnie do pracy, pobral mi krew-bedzie robic mi badania, bo w takim tempie to sie wykoncze. Zalatana i przez to nie patrze co jem. ale czlowiek jest gluuupi-przynajmniej ja. jak jestem glodna to dobrze sie czuje, jak sobie pojem to normalnie zdycham, nic mi sie nie chce, mam wyrzuty sumienia itp itd.... i nie potrafie z tym sobie poradzic... ehh... Powolutku ukladam sobie w glowie zeby wrocic do dietki i sie pilonowac... Od jutra chocbym nie wiem jak padnieta była -500 razy skakanka i minimum 100 brzuszkow. Zobaczymy czy mi sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę że idziecie jak burza!!! Gratuluję! Ja na razie na diecie się nie skupiam tzn mogłabym jeść mniej bo znów mi się nie chce ale w niedzielę ten maraton więc nie mogę się głodzić bo odpadnę w przedbiegach, a potem to już przejdę na dietę na razie jem racjonalnie, same zdrowe rzeczy i próbuję nie palić :P Miłego dznia dziewczyny! Tequilka ja mam tak samo jak się głodzę to czuję się fantastycznie mogłabym góry przenosić a jak sobie pozwolę zjeść to co chcę i w ilości takiej jak chcę to zdycham z przejedzenia i mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie tu pusciutko zrobilo.... Rano nie dalam rady ale zrobilam 500 x skakanka:P A dzisiaj : -5 x kawa :P -4 jablka -Brukselka gotowana -2 wafle ryzowe I konieccc, ewentualnie jak dlugo bede siedziec w pracy to kiwi mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka ty to taka pracocholiczka jak ja :D ja też ostatnio biję rekordy w przesiadywaniu w pracy dlatego mnie tu ostatnio nie ma za dużo ale obiecuję że się poprawię! Piszcie dziewczyny! Ja jutro idę znów biegać a po maratonie zaostrzam dietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;) zazdroszcze wam tego pracoholizmu... wlasnie szukam pracy, dzis bylam na rozmowei we wranglerze i zobaczymy czy oddzwonia, a jutro ide do kleopatry na rozmowe. mam zalatwiona prace fajna ale od czerwca bo teraz jeszcze nie pogodze z zajeciami na uczelni;/ ja dzis zrobilam sobie pycha salatke, bardzo malo kaloryczna i zjadlam tez batona;/ oj tam czasem mozna:D musialam narazie bieganie przerwac ale od poniedzialku znow biegam:) jzu nie moge sie doczekac:) 3majcie sie dziewczyny u chudnijcie!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ty mnie nie zadziwiasz zupełnie. Widzę że twoje życie jest tak nudne że nic innego nie robisz tylko śledzisz ze słownikiem nasz topik. Jeśli ktoś tu kogoś obraża to właśnie Ty a z tego co pamiętam na na tamtym topiku mnie przepraszałaś za swoją niepoczytalność i za to że podobno masz takie napady agresji :D ha ha współczuję! Daj sobie spokój bo twoje pouczenia nie robią na mnie wrażenia. Pokazujesz tylko wszystkim jak bardzo jesteś żałosna. Nie rozumiesz że nikogo nie obchodzi twoja osoba i to co masz do powiedzenia? Daj sobie spokój schizofreniczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko tobie tak dobrze idzie że to małe odstępstwo od diety na pewno ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno po co wchodzisz na nie swoj topik i obrazasz innych!wez sie zastanow! dzieki Cosmopola ale dzis tez sobie troche pofolgowalam bo przyjechalam do domu i mama pycha obiadek zrobila:) a teraz juz wracam do dietki bo mam nowa motywacje!!!dostalam prace w Lee & Wrangler!!!musze dobrze wygladac bo moze kogos poznam... hehe mam zajebisty humor od kiedy sie dowiedzialam:):):) nie moge biegac bo mam problemy z kostka:( oby szybko minely:(:( pozdrawiam was turbo odchudzaczki!no i piszcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko no to gratulacje!!! To teraz będziesz miała najlepsze jeansy :D a co do poznania kogoś to na pewno, w takich miejscach z reguły bywają bardzo fajni faceci :D no to odchudzamy się dalej :) a co do kostki to ja miałam to samo i mówię ci zainwestuj w buty typowo do biegania ja kupiłam nike pegasus i od tej pory nie mam już problemów ani z kostką ani z kolanem. Z butów odradzam New Balance tzn mam na myśli typowo biegowe inne może są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola wiem ze powinnam kupic lepsze buty... za 2 tyg szykuje mi sie niezly zastrzyk gotowki, do tego czasu z kostka powinno byc ok wiec kupie dobre buty bo juz nie wyobrazam sobie zeby nie biegac:( dzis lece na jogurtach bo jutro mam wesele i nie chce miec wypchanego zoladka i wzdetego brzucha:) tak wiec narazie dzis mala jogobella i kawka:) pozdrawiam was dziewczyny i udanego weekendu;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×