Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Ja kawusie juz dawno wypilam, mam wielka ochote na kolejna, ale wytrzymam do 12 i w pracy sie napije. Na sniadanko zjadlam sobie jogurt naturalny z musli cynamonowym Pychotka:) ZRobilam 50 brzuszkow, 100 x na skakance (nie dam rady wiecej-rece mi wysiadaja, albo mam skakanke do du...), bylam na zakupach-na rowerku oczywiscie:) A teraz sprzatam mieszkanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka wypilas juz kawke?? mozesz napijesz sie ze mna?:D no dzis mi bylo dobrze bo mialam na 10.00 dopiero ale tak mam tylko raz w tygodniu:( a tak to tez zawsze w biegu rano wszystko robie;/ ide dzis na solarium bo juz blada jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero komputerek wlaczylam,,, Kawe pije juz trzecia. Dzisiaj lipaa: -3 kawy -jogurt z musli -grahamka -troche mieska gotowanego -kromka chleba z pasztetowka :P a dopiero jest 15-sta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski gdzie wy sie podziewacie?ja jestem padnieta;/ tyle sie dzis nachodzilam ze szok! dzis 4 kawy i litr soku warzywnego:) jutro juz bede jesc, dwa dni oczyszczania to i tak dobrze:) piszcie co tam u was... Cosmopola gdzie Ty jestes??:) no i reszta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja długo sie nie oddzywałam bo brak czasu i cały czas praca praca i jeszcze raz praca..... Ale juz lepiej bo cieplutko i nawet spodeneczki juz weszłam. narazie nie ważęsie bo odwagi nie mam....po swietach katastrofa.... nie wiem jak wy ale ja zawsze mam problemik z jedzeniem po obiedzie tzn taki apetyn na wszystko ze szok. Jade do pl w maju na ten slubek i mam nadzieje ze sie uda wazyc 56 a hihihi.... Buzki laseczki i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! U mnie też załamka! Liczę na to że dziś będzie lepiej! BYłam wczoraj pobiegac 7 km zrobiłam więc to mnie trochę ratuje ale kulinarnie porażka. Wszystko kurwa przez te święta!!!!!!!!! No ale nic trzeba się wziąć w garść i zaczynać od nowa. Dziewczyny damy radę ! Gdyby mi się tak udało prawie nie jeść do 20 to bym osiągnęła cel :D Miłego dnia dziewczyny! Idziemy dziś biegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola dokladnie, wszytsko przez te swieta :( Ja wczoraj sie jakos trzymalam, o 18 2 jablka zjadlam, a o 22 talerz zupy pomidororwej z ryzem,,,, o 24 wypilismy 0.7 L wodfki na 3 osoby.... ZGROZAAAAAAAAAA Tak mysle ze moja motywacja wrociła, cholercia ja bym cwiczyla, biegala, jezdzila na rowerze ale kompletnie nie mam kiedy.... Niedziele mam wolna wiec pojde na basen, chyba ze bedzie bardzo ladna pogoda to pojade gdzies dalej na rowerku:) http://www.youtube.com/watch?v=UTx_XT2XuEs&feature=related :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
a witam ja was:* ja jestem troche zawiedzona bo zjadlam mieso...:( ale co tam... jak na razie jest lepiej i wlasnie ide na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
no a dopiero teraz przeczytalam wszystko czemu mnie pchnelo..,bo bylam u kuzynki i ona mnie nie wspiera wogole w tym co robie...mowi ze powinna i mnie walnac w leb zeby mi sie odwidzila.i moja ciocia czy wojek tez sie na mnie krzywo patrzeli...;/moze sie ich bbalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka :D ale obrzydliwa stopka :D mam nadzieję że to nie są twoje prywatne zbiory :P Ja dziś niezbyt dietowo ale może jutro będzie lepiej zaraz idę biegać więc może nie będzie tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opela nie przejmuj się zdaniem innych nikt nie ma prawa Cię osądzać. To twoja sprawa czy chcesz być weganką czy nie ważne jest żebyś Ty sama wiedziała że to jest to czego chcesz, a ludzie tacy są, że osądzają. Mi też bez przerwy ktoś powtarza że jestem anorektyczką i mam się już nie odchudzać ale to moja sprawa czy jestem na diecie czy nie i ile bym chciała ważyć to też moja sprawa. Myślę że każda z dziewczyn się z takimi osądami kiedyś też spotkała to Ci powiedzą że to trzeba olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttttt.
moge dołączyyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natttttt jak najbardziej :):) ja dzisiaj pol na pol: -4 kawy :/ -serek wiejski lekki + pomidor -troche musli -zupka pomidorowa -waryzwa na patelnie -kromka chleba z pasztetem :/ -jablko Jak mnie cos bedzie ssalo dzisiaj to tylko grejfrut.... Rano zrobilam tylko 50 brzuszkow, chwile z psem pobiegalam i 3 godziny szorowalam kuchnie w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... w niedziele bede miec dzien cwiczen:) o ile facet sie nie wprosi do mnie to rano piore wykladzine ( wiem wiem niedziela ale co zrobic) a pozniej jazda na rowerku... Po pracy myslalam zeby skakac na skakance ale lipa bo pode mna moj ojciec spi i mnie pogoni :D:D nie moge sie doczekac az beda truskawki, sliweczki, czeresnie itpp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:):) witaj natttt napisz cos wiecej o sobie:) kurde mialam isc biegac a tu deszcz pada wrrr;/ ja dzis: -serek wiejski -chudy twarozek ok 150g -goracy kubek nie jest zle:D balam sie ze po tych dwoch dniach nie jedzenia dzis moge sie na nie rzucic ale tak sie na szczescie nie stalo:) ja juz dawno przestalam przejmowac sie tym co mowia inni bo mowia to czasem zlosliwie, czasem z zazdrosci wiec po prostu olewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko miło widzieć że chociaż Tobie dieta dobrze idzie! Tequilka ale mi smaka narobiłaś! Ja jutro piję tylko czerwoną herbatę i zjem pomarańczę przed biegiem i jedynie na kawę sobie pozwolę. Trzeba oczyścić organizm. Tak się źle czuję. O 18 zjadłam 8 pierogów ruskich i mam tak wypchany żołądek jakbym trzy obiady zjadła a jest już 20.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
no macie racjie xDdzieki wam wielkie:* oO i Witam ie Nattttttt(nie liczylam ile 't') wlasnie napisz cos o sobie..a tak poza tym dzisiaj dobrze mi poszloO -sałatka z kapusty czerwonej białej i salaty do tego zielona papryke... -cukinia jak schabowy...kilka ziemniaczkow -do picia to woda no i ta nieszczzesna Cola:(:(:( i zamierzam sama sprobowac zrobic pierwszy raz kotlety grochowe :);d;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opela a jak się robi te kotlety? i ile mają kcal? Przypomnioało mi się jeszcze coś odnośnie do suplementów o które pytałaś. Jeśli nie jesz mięsa to praktycznie nie dostarczasz do organizmu L-karnityny która jak wiadomo wspomaga odchudzanie ani kwasu linolowego zn. popularnego C.L.A. więc myślę że jeśli chcesz wspomóc odchudzanie to tymi dwoma składnikami no i może jeszcze kwasy omega 3 (omega 6 sprzyjają rozwojowi komórek tłuszczowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kobietki kciuki:) Wzielam sie tez za siebie i zrzucilam 7kg przez 3miesiace:P Bez diety i zmieniania nawykow zywieniowych wlaczajac tylko 3 razy w tygodniu cwiczenia To moj eksperyment:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzydula ! Nareszcie się pojawiłaś :D Zaskakujesz mnie 7 kilo? Napisz coś więcej! Jakie ćwiczenia ile i o której jadłaś ostatni posiłek? A słodycze? Ja też straciłam już sporo. Od początku mojego odchudzania czyli od początku roku z 62 kg zeszłam na 53 (no ale po obecnych świętach jest 54 :( ) ale nie bez diety. Było nto okupione sporą ilością wyżeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola ja jem tak jak zasze czyli piwko przed snem:P,slodycze(litrowe lody zjadam sama,cala czekolada albo rafaello)Niestety jadam wieczorami ok.22 kolacje 3razy w tygodniu po chodze na godzine spinningu.Mozna spalic 700-1000kcal :) I jeszcze ciekawostka,ktora ostatnio przeczytalam-zeby zgubic 1kg potrzeba wyzbyc sie 7000kcal🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal w robocie siedze... o 21 zjadlam danio waniliowe, przed chwila truskawkowe bo juz mnie zoladek bolał... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opela_
to jest przepis: Namoczyć na noc groch(najlepiej cały- więcej wartości) !!! Rano wstawić go i gotować przez ok 40 min ( do miękkości :P) odcedzić i ostudzić. Potem zmiksować (tudzież zmielić), wtedy do papki dodać skruszone pestki dyni, jakieś przyprawy (ja dodałem majeranek i cząber), a potem już wedle uznania. Ciasto powinno mieć konsystencje zwartą. By to osiągnąć dodajemy mąki) :P Smarzyć na rozgrzanej oliwie Coś w tym stylu^_^ uh miesoooOO..nie chcem was zniechecac czy co ale widzialyscie jak zabijaja te biedne zwierzeta...bez litosci!!! tak samo produkty od zwierzat... np...welna od owcy...ale czy ta owca chce tego aby ja zgolili...? w tym momecie zwierze jest traktowane jak przedmiot..owszem zgadzam sie to naturalne i jej odrosnie 'futro' ale zwierze tez czuje! tak samo pszczoly... w jakich warunkach one saaa hodowane..ludzie maja ich jak najwiecej i nie przejmuja sie ich dobrem...a wiecie czemu je hoduja??? bo maja za to KASE...tak tak powodem wszystkiego sa pieniadze...dobra alęż sie rozgadalam :):):);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezcie kopnijcie mnnie w tyłek, bo za duzo jem :( Wczoraj na nogach bylam 19 godzin-pocieszam sie ze moze przez to jem wiecej... Powoli nie wyrabiam i zła jestem na sibie bardzo... Przez dzien jest wszystko ok, ale wieczorem zgroza. Wczoraj w nocy czulam juz jak mam pusty zoladeki zaczyna mnie bolec wiec chcac czy nie musze cos zjesc... Macie jakies pomysly co najlepiej jesc tak pozno ?? Jutro chyba rano pojde sie zwazyc--boje sie bo na bank nic mi nie ubylo-a pewnie porzybylo, ale moze to mnie zmusi zeby mniej jesc. Kawusia wypita, lece z piesem pobiegac... Jabłuszko zadziwiasz mnie, ty prawie wogole nie jesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobiegalam , zrobilam 50 brzuszkow, 200 x na skakance, wyprasowalam pranie :P Nic nie jadłam jeszcze bo w domu nic nie mam :) Dopiero w pracy cos zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki! Widzę , że odchudzanie idzie pełną parą:D Ja się zważyłam już dziś i ważę 56,3 kg. Z tego wynika, że waga spada ale powoli-dobre i to! Do mojej wymarzonej zostało mi 1,3 kg. Dużo ćwiczę więc pewnie dlatego waga nie spada. Ale widzę efekty-jędrniejsze ciało, mniej cm, wczoraj kupiłam spodnie w rozmiarze 34 a jeszcze w październiku ubiegłego roku nosiłam 40 :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:):) hihih ja wlasnie wstalam:D znow moglam sobie pospac dluzej:D zjadlam mandarynke, zaraz kawe wypije i ide na solarium bo juz taka blada jestem ze nie moge na siebie patrzec:) mimi1981 widze ze juz nie duzo ci brakuje do osiagniecia celu!gratuluje!:) Tequilka ja sie wkoncu zabralam ostro do tego odchudzania bo juz za 2tyg mam wesele na ktorym chce dobrze wygladac a musze jeszcze schudnac bo nie wygladam tak jak bym chciala;/ Tequilka trzeba znalezc motywacje wtedy jest latwiej! milego dnia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×