Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

hej dziewczyny! jak wam dzis idzie? ja sie skusilam na lody z mcdonalda... no coz pierwsze ten wiosny to moglam:D a dzis zjadlam: -3x pieczywo chrupkie z serkiem topionym -jablko -duzy kefir -3x kawa no i te lody... biore sie za hula hop a pozniej lece pobiegac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakos moja motywacja zniknela... na dzisiaj koniec zarcia: -4 kawy -herbata -2 tosty z bieluchem -jogurt nat z musli -szparaga gotowana i kalafior -danio brzoskwiniowe -kawalek miesa gotowanego -kiwi... zgrozaaaaa:/:/ jak rano zjem sniadanie to pozniej wpieprzam caly dzien. I jeszcze 2 kromki chleba zjadlam, samego bez niczego :( Trza sie jakos znowu zebrac do dietki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chiara na oszukanie apetytu ja nie mam sposobu-jedynie silna wola... Mi kawa pomaga, ale co z tego jak pije ja z mlekiem i cukrem... Dzisiejszy dzien porazkaaaaaa :( Ostatnie dni to w ogole porazka przez to ze po 12 h siedze w robocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Wróciłam! :D Jak widzicie impreza była taka że dopiero teraz jestem na nogach :D Jak poszliśmy w sobotę na imprę to jeszcze w niedzielę po południu mi szumiało w głowie nie mówiąc o niedoborze snu :D nie muszę chyba mówić wobec tego ine kcal wypiłam (zresztą nawet nie pamiętam :) ) Dziś dietetycznie dobrze rano: -musli -obiad - activia z ziarnami - kolacja frankfuterek z kromką chleba Dziewczyny strasznie jestem zestresowana! Prawdopodobnie kupię jutro Fiata Brava (podobno nie kupuje się samochodów na F Fiaty, Fordy... :D ) ale ja nie chcę się rzucać z motyką na słońce zwłaszcza że jestem początkującym kierowcą. Strasznie się boję że rozwalę to auto :-o dziewczyny długo wam zajęło zanim doszłyście do wprawy za kółkiem? Miałyście na początku jakieś stłuczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! Rada na apetyt? Nasz topik :D gdzybym tu z wami nie pisała to myślę że nie szło by mi tak łatwo już nie raz się sama odchudzałam i zawsze kończyło się fiaskiem, a teraz trzymam się już dwa miesiące ogólnie ja też jestem zadowolona z wyglądu obecnego waże tyle co przed ciążą i nie muszę już brzucha wciągać :D ale to jeszcze nie jet to jak bym chciała wyglądać jeszcze przynajmniej 3 kilo muszę zrzucić xaxta myślę że 15 kilo w 3 miesiące jest realne ale nie polecam żadnej diety poszczenie na jakiej kolwiek diecie powoduje coraz większy apetyt na to czego nie można. Ja jem to na co mam ochotę i dzięki temu nie mam napadów głodu, bo takie napady głodu ( przynajmniej w moim wypadku) były kąsekwencją tzw. zakazanego owocu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach w końcu się odezwałaś!!!!!!!!!! gdzie się podziewasz co się stało czemu tak rzadko zaglądasz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie jem nic na sniadanie... Nic! Pozniej caly dzien jem i jem...:( Cosmopola ja na temat jazdy sie nie wypowiadam bo ja wariat jestem :D Przez 5 lat zadnej stluczki nie mialam, kompletnie nic a nic, raz tylko opone i felge na dziurze rozwalilam ... Ale ja jezdze bardzo dobrze... hehe A tam,,, pochwale sie-w domku mam kilka medali i pucharów z rajdów:) amatorskich oczywiscie:) Ostatnie auto ktore kupilam we wrzesniu jest biedne przy mnie... w listopadzie była szklanka na drodze, wypadlam z zakretu i rozwalilam zderzak przedni, i progi mi odpadly bo autko mialam ospojlerowane... W styczniu na kiepskich zimowkach pojechalam na góre żar-zakaz wjazdu calkowity tam jest w zimie-znowu zaliczylam rów, nie chcialo mis ie czekac na kogos kto mnie wyciagnie i tym rowem jechalam zeby wyjechac i tylni zderzak rozwalilam :) Wiecej wypadkow moich nie pamietam:) Ale to wszystko przez to ze tego mojego auta nie szanuje i jezdze gdzie popadnie:) Za 5 lat policja zlapala mnie multum razy i tylko 1 mandat za pasy dostalam:D Zawsze jakos sie wykrece bo przypuszczam ze juz bym miala po prawku za punkty:) Co do dietki-dzisiaj musze sie wziasc za siebie... musze isc do apteki po regulax-mam maly problem z kibelkiem:(:( I kupilam sobie na allegro biała miniówe :D:D a teraz nie wiem jakie buty kupic do tego. Znajac mnie tej miniowy nie ubiore bo zawsze bede twierdzic ze mam grube nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Cosmopola wrocila!!!:) ale dzis super pogoda!:) jak tam Cosmopola, biegasz??ja biegam codziennie po pol godz, baaardzo to polubilam:) ja mam prawko od 2 lat, narazie stluczki zadnej nie mialam i mandatu tez nie dostalam:) moim zdaniem i zdaniem rodziny, znajomych jestem dobrym kierowca:) ta wiosna pozytywnie na mnie dziala jesli chodzi o odchudzanie:) mam dobry sposob na nie jedzenie... do godz 15 jestem zazwyczaj na uczelni(jem sniadanie, jakas przekaske), zjadam ok 16 obiad, wychodze z kims na dluuuugi spacer i wracam po 18 kiedy juz zjesc nic nie moge hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chodzialam rano do kibelka po kawusi,,,, od kilku dni nicc,,, mialam kupic dzisiaj regulax, ale zapomnialam stanac kolo apteki i nie chcialo mi sie wracac... Jutro jak pojade na miasto to kupie... na mnie zadne herbatki itp nie działaja... I sie nie zwaze przez najblizszy czas...pozarlam sie z ciotka bo ta twierdzi ze nic nie robie-12 h w pracy to faktycznie nic nie robie... a ze ona ma wage wiec bede zyla w nieswiadomosci czy cos schudlam czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jakos sie 3mam,,, -2 kawy -3 wafle ryzowe -mandarynka i kiwi -3 jablka starte z cynamonem i troche cukru... Dzisiaj w planach jeszcze zupka pomidorowa, kawa i (zalezy do ktorej w pracy bede siedziec ) jakis owoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja chyba zwarze sie w niedziele... Tequilka a bralas juz ten regulax?bo ja nigdy takich rzeczy nie bralam i nie wiem co jak dziala dzis: -4x chrupkie z serkiem topionym -jablko -kefir -2x kawa, ale bedzie jeszcze jedna bo malo dzis spalam i zmeczona jestem a musze sie uczyc;/;/ kto robi kolosy przed swietami?!?!;/ dzis nie liczac kawy jedzenia bylo tak na 500kcal:) w taka pogode tylko spaceruje i jesc mi sie tak nie chce:):) tylko wszedzie kusza lody z roznymi polewami i dodatkami;/;/ trzeba byc twardym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila - zgroza to jest, takie niby nic, na kanapie, kolacyjka, jakieś ciacho - przez zimę zapasłam się jak słonica. jednak nie chcę się głodzić, to u mnie nie wypaliło kilka razy i nie będę ryzykować, poza tym zatrzymał mi się okres....... na początek planuję zamienić pieczywo na wasę i jeść tylko gotowane rzeczy. chude mięso i warzywa. przeraża mnie mój chłop - muszę mu gotować, a on pochłania tony jedzenia i to na moich biednych oczach!!! to jest problem, ja tek przy nim jem. i to jeszcze jego pięknie wyglądasz, mały brzuszek nie jest zły.... co tu robić?:) Cosmopola - ja po wypadku nie jeździłam 5 lat autem. tylko jako pasażer. po 5 latach musiałam się uczyć na nowo. wszystkiego. minęło 6 mcy kiedy poczułam się w miarę pewnie. Ale jako nastoletni już kierowca mam takie dni, kiedy czuję się jak wtedy. nie wiem od czego to zależy, ale mam takie dni, kiedy jeżdżę jak rozmemłaniec. także szykuj się na 6 mcy stresu. potem pójdzie gładko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Miałam dziś strasznie stresujący dzień do tego stopnia że zjadłam dziś tylko -jogut -actiwię do picia -bułkę ze śledzikiem w sosie wiem że dla Tequilki to standard ale ja z reguły jadam więcej :D no a stresowałam się bo KUPIŁAM AUTKO :D !!!!! ... i musiałam nim jeździć a ja się tak boję 😭 Tequilka ty to prawdziwy pirat drogowy jesteś :P zazdroszczę chciałabym mieć taką wprawę ale te twoje auta faktycznie biedne są :D no a tak w ogóle to wychodzi na to że to tylko ja taki tłuk jestem wy wszystkie jesteście dobrymi kierowcami.... Ja raczej nie ale prawko mam od 4 miesiecy a jeździłam autem od tego czasu może 10 razy co prawda prawko zdałam za pierwszym razem ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHIARA_ i co teraz sobie dobrze radzisz za kółkiem? to może ja też dam radę jabłuszko oczywiście że biegam, Jak byłam w poznaniu to w sobotę zrobiłam 12 km przyszły mi dziś buciki są bajeranckie normalnie super już czuję jak w nich jutro rano będę śmigać . chyba pójdę w nich spać dzisiaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Cosmopola niezly pomysl z tym spaniem w butach ;p moj dzisiejszy dzien dietowo byl dobry, hula hopem 40min pokrecilam, 30min pobiegalam, zaraz jeszcze brzuszki porobie i ide spac bo wczesnie wstaje;/ dobranoc wszystkim;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awaria kolejna! wczoraj wszystko byloby ok, gdyby nie 2 kromki z maslem:/ o 21 zjadlam pomarancza, o 22 kawe.... siedzialam w pracy do 3 w nocy.... ja mam jesc co 3-4 h -no i zjadlam ok 1 w nocy ten chleb zeby mnie zoladek nie bolal. Bo burczalo strasznie, zaczynalo mi sie odbijac,,, Tak sie zawsze zaczynalo a pozniej szpital. I ja nie wiem co ma zrobic... w zaden sposob nie moge sobie ustawic jedzenia na dzien bo nigdy nie wiem kiedy skoncze, w poniedzialek o 21 skonczylam, wczoraj o 3, dzisiaj?? Nie wiadomo... Zrobie sobie zapas marchewki chyba i ja bede jesc pozno... Jabluszko 500 kcal to mialy wczorajsze moje kawy :) Nie cwicze juz z tydzien czasu-nie mam kiedy, sily tez nie. Wszedzie autem jezdze ... ehh a tak dobrze sie zapowiadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!! Porażka komputer mi padł i będzie dobry dopiero po świętach wiec jak zajde chwilę czasu to w pracy do was będę zagladać u mnie dietowo nie najgorzej ćwiecznia troszkę odpuśćiłam bo ostanio ciągle w biegu wiosna świeta porzadki itd itp .... :-))) nawet mi się czasmi jeśc nie chce A co do jazdy samochodem to z własnego doświadczenia wam powiem ze praktyka czyni mistrza ja miał wielki problem ze zdaniem egzaminu ( tak mie nerwy zżerały) ale jak już wkońcu zdałm to odrazu do samochodu i jeżdziłą jezdziąłm szlifowłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam moje wypowiedzi to wiedzę błędy pozjadałam lierki przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka ja bez masła nie zjadam ani kromki , to jest moja wada ale jakos mi nie przechodzi bez masełka i fajtycznie u Ciebie trudno ustawić jadłosois na cały dzień u mnie jest to duzo łatwiejsze bo ja mam regularny czas pracy codziennie taki sam wstaję o 6.20 na 7.30 do pracy kończę o 15.30 wiec po pracy obiadek( moje mamy) tak około 16- 16.30 pozniej jakoś przekaska i popołudiowa kawa i w pracy oczywiascie drugie sniadanie i jakies owoce i kawa obowiązkowo musi być popijam duzo wody i zieloną herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko kiedys bralam ten regulax, to jest takei cos do ssania, jakby ze sliwek suszonych i czegos tam jeszcze... Na mnie działało... Ja dzisiaj zjadłam jabłko i bulke grahamke... i zmykam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:):) wrocilam dzis do domu na swieta juz i... hihih chyba minal okres stalej wagi i ruszyla w dol!!!:) od niedzieli do dzis prawie kg mniej a warzylam sie dzis po poludniu wiec mysle ze jutro rano na czczo akurat -1kg bedzie hihih ale faaajnie:) mam nadzieje ze juz teraz bedzie spadac:):):):):) dzis: -dwie kawki, w tym jedna bez mleka -3 x chrupkie z serkiem topionym -twarozek ze startym jablkiem, cynamonem, lyzeczka miodu i lyzka smietany(nie bylo akurat w domu jogurtu naturalnego;/) dzis juz nic nie jem:) kurcze dzis nie pobiegam;/ strasznie bola mnie kostki... nie wiem czemu, moze za czesto biegam??Cosmopola jak myslisz?? mialam zrobic przerwe w bieganiu jutro no ale zrobie jednak dzis;/ piszcie dziewczyny jak tam u was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko mnie od skakanki bolaly kostki strasznie, jak przestalam to minal z tydzien i dalej bola:( ja dzisiaj (o zgrozo) zjadłam : -3 kawy -jabłko -bulka grahamka -2kiwi, marchewka -udko z salatka -zrobilam sobie galaretke i zjadlama mala miseczke (ok 80kcal) Musze wytrzymac juz bez jedzenia... mam zapas jablek i kiwi w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mam nadzieje ze mi ten bol do jutro przejdzie bo musze biegac... do maja juz nie duzo czasu zostalo(mam wtedy to wesele i chce super wygladac a moj partner padnie!i dobrze!bedzie mial kare za swoje wczesniejsze glupoty!teraz niech on cierpi:) ) wiecie co??boje sie swiat!!!jesc bede malo to nie bedzie problem ale ciasta!!!ja je tak uwielbiam!moge innych slodyczy nie jesc ale bardzo ciazko mi jest odmowic sobie ciasta a jeszcze mojej mamy!obawiam sie ze bede jadla wszystkie jak opetana:(;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko z kostką ja miałam to samo i trzymało mnie dwa tygodnie dlatego ostrzegałam Cię żebyś kupiła buty z dobrą amortyzacją typowo biegowe. Podczas biegu i skoków na skakance siła nacisku na stawy jest kilkakrotnie większa od wagi ciała. Ja przeczekałam dwa tygodnie (no ... półtora :D ) i przeszło Ja z tego stresu w ogóle jesć nie mogę dziś zjadłam rano pół musli bo więcej mi nie weszło tak się stresowałam że mam za chwilę wsiąść do auta :( potem activia do picia i godzinę temu bułkę małą z sledziem w śmietanie. Wiecie że z tych nerwów w ciągu jednego dnia schudłam kilogram? :D przynajmniej jeden pozytywny aspekt mojego stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie nie moge sobie pozwolic na nowe dobre buty...ehhh... ciezkie zycie studenta:(:( ale mam nadzieje ze zaczne od maja bardzo dobrze platna prace i wtedy bedzie mnie stac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru niczego sprawdzać. Jak taka super to napisz coś o niej a nie podawaj reklamowych linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×