Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość Toss_and_Turn
no to pora na obiadek :) Ja dziś paluszki surimi i szpinak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn co to są te paluszki i jak się je przyrządza? Dziewczyny ja dziś poległam zjadłam w pracy pączka o 4 kostki ciemnej czekolady :( jak ja się tak będę odchudzać to w niedzielę się nic nie zmieni na ważeniu chyba że na plus :( ale zaraz idę biegać muszę zrobić jakieś 8 km co najmniej żeby tego pączka spalić :( Widzisz Tequilka nie tylko tobie się noga podwinęła mi się podwija ostatnio codziennie :P Ale nie można się poddawać dziewczyny! W niedzielę się ważymy! Napiszcie czy macie jakiś plan żeby do niedzieli coś zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
paluszki surimi kupuje się albo w paczce, albo na wagę w supermarkecie na rybnym dziale. Jest to przemielona biała ryba (bez ości) smakuje jak filecik, dodają do tego aromat krabowy. Pycha i ma dużo białka. No i bardzo tanie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
A ja właśnie wróciłam z solarium mmmm jestem już bardzo brązowa. A co do pomysłu na schudnięcie do niedzieli, to planuję oczywiście dziś ostre aeroby, jutro zależnie od planów, albo też ćwiczenia, albo pójdę na miasto potańczyć, no a w sobotę basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra piję duuuużo czerwonej cherbaty, zero słodyczy i chleba i ziemniaków i żadnego jedzenia po 19 no i dużo biegania. Dziś przebiegłam 10 km i spaliłam 544 kcal (więc tego pączka i te czekoladki) :D W sobotę będzie ciężko bo mój synuś ma urodzinki 3 latka :D więc nie wiem jak dam sobie radę z tortem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za tą "herbatę" pewnie zaraz się pojawi nasza panna od ortografii ale mam to w nosie. W życiu są ważniejsze rzeczy niż to czy się ktoś w pisowni pomyli czy nie :P Pozdraewiam wszystkie odchudzaczki i życzę miłego wieczoru! Obyśmy były jutro o kilogram chudsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
jestem po ćwiczeniach, posiedzę jeszcze przed kompem i spać. Ja myślę cosmopola, że możesz zjeść troche tortu, ale poza tym nie jedz żadnych węgli w tym dniu. A tort wybierz jakiś jak najmniej kaloryczny :P Najlepiej lodowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor;D jabluszko wrocilo:D nie pisze ostatnio bo nie mam za bardzo czasu przez ta prace i uczelnie:( praca fajna, narazie jestem na okresie probnym ale mam nadzieje ze sie sprawdze i zostane:) tam to mozna schudnac bo non stop jestem na nogach, ciagle chodze:D no i nie jem w pracy. tylko przestalam biegac;/ od rana zajecia, praca do 22 i jakos nie mam kiedy, musze cos wykombinowac! a sluchajcie!jakos zaprzestalam ostatnio dietki przez to wesele i chora troche jestem wiec jem zeby nie byc slaba i nie pasc w pierwszych dniach pracy i slodycze tez mi sie niestety zdarzaja;/... no i dzis zakladam spodnie ktore powinny byc takie w sam raz teraz a one sa za luzne!hihi no i sie zmierzylam a w udzie -2cm!szok po prostu!jestem haaapppppyyyy;D jutro poczytam dokladnie co tam pisalyscie i napisze wiecej!dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! Jabłuszko! W końcu jesteś! :D cieszę się że Ci się nowa praca podoba to jest ważne. Na początku pracy na pewno schudniesz bo do tego wszystkiego co piszesz dochodzi jeszcze stres. Toss_and_Turn masz rację z tymi węglami i tak też zrobię. Niedługo znów jadę do Poznania to trzeba jakoś wyglądać co? A poprzeczka się podnosi ponieważ jest coraz cieplej. Coś nasze Tequilki nie widać pewnie znowu wciągnęła ją dogomania :D a tak w ogóle to co to jest? napisz Tequilka. Aga jak tam pogoda? poprawiło się bo u mnie tak :D dziś znów idę biegać (mam nadzieję) Tak sobie spojrzałam ile masz wzrostu i jesteś o 5cm ode mnie wyższa więc przy Twojej wadze podejrzewam że wyglądamy tak samo :) a będziemy wyglądać jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Aga mam nadzieję, że pogoda się polepszyla. U mnie od rana mocne słońce, dziś ma być ponad 22 stopnie :DDD Właśnie Cosmopola, amasz rację, że poprzeczka się podnosi, bo nosi się coraz luźniejsze ciuchy. Heh żałuję, że się za słabo starałam w kwietniu ;( Oj żałuję, bo tu już coraz mnie czasu do wakacji ;( Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko do boooooojuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie dzisiaj pogoda o niebo lepsza niż wczoraj od rana słoneczko i cieplutko aż chce się żyć :-))) Popracuje sobie dzisiaj na świeżym powietrzu spalę przy tym troche kalorii i połączę przyjemne z pożytecznym . wczoraj sobie posiałam wrzywka zeby mieć swoje :-))) a ja uwielbiam zieleninę. W tym tygodniu czuje sie jak balon ale to przed okresem więc zrozumiałe :-(( A dzisiaj w pracy na drugie śniadanie śledziki( sama zrobiłam pyszne) Miłego dnia i mam nadzieję że w niedzielę na wadze będzie mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest ten topik, musimy sie wsperać bo to daje siłę a może wymienimy sie zdjęciami żeby nam sie lepiej rozmawiało co wy na to???? Jabłuszo super ze masz prace cieszę się niezmiernie!!!! :-)))) Cosmopola jak ty rano wstajesz ja to mam codzienneie problem zeby wstać codziennie sobie obiecuję że wstanę 10 minut wcześniej i nic z tego a poźniej biegiem do pracy żeby sie nie spoźnić ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D u mnie dzis pogoda super!:D wkoncu sie wyspalam, budze sie a tu sloneczko za oknem!:D Cosmopola a zebys wiedziala ze stres jest!na poczatku wcale nie jest tak latwo jak sie wydaje:D widze laski ze wam dobrze idzie!oby tak dalej!cieplutko juz jest i trzeba bardziej skape ciuszki zakladac wiec jeszcze troche tluszczyku dobrze by bylo zrzucic:D Toss_and_Turn ja tez uwielbiam paluszki surimi!mniam:D Cosmopola rzeczywiscie bieganie uzaleznia!masz racje!musze jakos wykombinowac czas na to;/ Aga208 przed okresem tez zawsze czuje sie gruba!ale okres mija i to wrazenie tez przechodzi:) Tequilka gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn nie martw się i nie żałuj nie ma co oglądać się za siebie ja też mam za sobą mnóstwo porażek ale żeby nie ciągnęły mnie w tył to staram się o nich nie pamiętać :D nie mówię że to łatwe :) ale rozpamiętywanie sukcesów bardziej motywuje Aga widzę że ogrodniczka z ciebie :) ja też lubię warzywa z własnego ogródka ale nie mam ręki do sadzenia więc mam tylko pietruszkę, szczypiorek, koperek, cebulkę i zioła no i owoce :D nie mogę się doczekać borówek amerykańskich. Szkoda tylko że ogródek mam niewielki bo posadziłabym ich tuzin :D Jabłuszko no to Tobie teraz pójdzie z górki odchudzanie przy tym stresie :) trzeba się ruszać masz rację więc ja dziś znów idę biegać i to tak bardziej intensywnie muszę mieć dziś czas poniżej 4.50 Wiecie co mam zamiar we wrześniu iść na maraton we Wrocławiu tym razem pełny 42 km 195 m może któraś z Was się ze mną wybierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No i po pracy już i w domku. Nie chce mi się dziś na balety iść. Pouczę się za to i poćwiczę. Zjadłam przed chwilą Danio warzywne i kilka plastrów wędliny z kurczaka. Pomysłalam, że powinnam zjeść troche białka. Ostatnio jadlam o 14 surowke i jajko. A skoro za godzine bede cwiczyc ostro przez godzine to chyba dobrze, ze zjadłam, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że dobrze! Żeby efektywnie spalać kalorie musisz mieć siły. Ja się kiedyś tak załatwiłam że w ostatnim dniu diety kopenhaskiej zrobiłam 40 min interwałów na rowerze i zabrałam się za brzuchy (o drastyczności tej diety nie muszę nikomu mówić) jak mi się zaczęło kręcić w głowie to nie mogłam wstać z podłogi i ten stan utrzymywał się przez miesiąc. Musiałam zakwasić organizm albo zaburzyć równowagę elektrolitową w błedniku nie wiem ale nie było to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn jak tam ćwiczenia? Mi się udało poprawić czas biegu ma 4'30''/km cieszę się bo jeszcze tydzień temu miałam 5'60'' Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego odchudzanka i miłej nocy 3mcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej Cosmopola! Podziwiam Cię z tym bieganiem! Mam nadzieję, że też kiedyś do tego dojdę. Moje ćwiczonka super, z dnia na dzień coraz lepiej, coraz więcej robię i coraz dłużej, dziś doszłam do 50 minut :) Grunt to dobra muzyczka w tle :)) Pozdrawiam dziewczyny, trzymajcie się jutro dzielnie, bo w niedzielę ważenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cześć dziewczyny! No i mamy weekendzik :) Ja niebawem mykam do pracy, a potem an basen :) Uwielbiam aquaaerobik :) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! dziś urodzinki mojego synka więc pewnie odezwę sie wieczorem dopiero. Trzymajcie za mnie kciuki żebym się za bardzo nie objadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tam u was?jak tam?ja dzis do 22 w pracy bylam, tyle sie tam nachodzilam ze napewno mnostwo kalorii spalilam hehe dzis bardzo dobrze mi szlo mysle ze sie sprawdze i mnie zatrudnia na stale co do dietki to tak srednio... w sumie malo jem bo nie jem nic w pracy ale jem teraz strasznie nie regularnie musze to zmienic i zaczac w pracy jesc... kurde Cosmopola tez bym chciala biegac ale rano zajecia a jak wracam po 22 z pracy z bolacymi nogami to juz nie mam sily ale aby do czerwca!wtedy skoncza mi sie zajecia i bede biegac no to jutro wazeniemusze dorwac wage w akademiku do jutra dziewczyny!dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Mmmm wczoraj super spędzilam wieczór :) U faceta, w ktorym jest po uzy zakochana. Troszkę dietka na tym ucierpiała, ale... hehe No dziś na wadze 67 kilo. Do kitu, bo przez miesiąc tylko kilogram schudłam. Choć z frugiej strony zeszłam sporo w obwodach i cellulit się zmnijszył, więc takiej totalnej porażki nie ma... Mam nadzieję, że do końca maja zrzucę 2 kilo!! A jak tam u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Tak więc załączam tabelkę. Niestety mi nie poszło za dobrze wczoraj rano było 53,5 a dziś po tych wczorajszych urodzinach 54 :( trudno w tygodniu dam czadu :) także Toss_and_Turn widzisz nie jesteś sama :) ale nie przejmujmy się tym tylko idźmy do przodu. Gratuluję Ci szczęścia w miłości :) oby tak dalej. Jabłuszko gratuluję! Na pewno się sprawdzisz w nowej pracy. Grunt, że Ci się podoba, no i czekam wobec tego na Ciebie do czerwca z bieganiem. Ja startuję znowu w biegu na 15 km 31 maja :) takie biegi startowe są bardzo motywujące. Polecam dziewczyny! Nick.....wzrost.......waga startowa......waga obecna.......cel 23 maja......do zrzucenia Cosmopola.....160cm.......59kg..........54kg........ .......52kg........2kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała reszta dziewczyn? Aga, Tequilka, mimi gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola jeteś prawdziwą mentorką tego wątku! Dzięki!! Nick.....wzrost.......waga startowa......waga obecna.......cel 23 maja......do zrzucenia Cosmopola.....160cm.......59kg..........54kg........ .......52kg........2kg Toss_and_Turn... 164cm.....72kg...........67kg.............65.5kg......1.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn :) cała przyjemność po mojej stronie! Widzę, że już Ci bardzo malutko do osiągnięcia celu brakuje. Gratulacje! Ja właśnie wróciłam z biegów jestem umordowana ale biegłam w krótkich spodenkach i bluzeczce na ramiączkach więc mam nadzieję że się przy okazji trochę opaliłam :D a tak na marginesie to jeszcze dwa miesiące temu nigdy w życiu bym nie założyła krótkich spodenek :) a dziś proszę! To dzięki Wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny nie mam sie gdzie zwarzyc:( chyba kupie sobie wkoncu wage do akademika bo nawet nie wiem ile schudlam/przytylam, tzn raczej schudlam bo w cm mam mniej, nogi mi schudly!!!:D:D:D ide dzis na koncert juwenaliowy to przynajmniej nie bede jadla i wyskacze troche kcal:D wytrwalosci w dietkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
JAbłuszko ja niedawno kupilam na allegro taką wagę: http://www.allegro.pl/item623214211_precyzyjna_waga_lazienkowa_g6.html I jestem z niej bardzo zadowolona :) Cosmopola do celu mi brakuje jeszcze dość sporo, bo chcę ważyć do połowy lipca 62 kilo. Ale generalnie już się lepiej czuję, niż wcześniej z wagą :)) Trzymajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja ostatnio nie mam jakoś weny na pisanie:( Wczoraj poimprezowałam i dziś umieram... Zważę się jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! ale wy jesteście miglance! nie chcecie się ważyć :D Jabłuszko ja mam wagę łazienkową z którą już od jakiegoś czasu nie wiem co zrobić bo kupiłam elektroniczną. Przypomnij mi skąd Ty jesteś? Mogę Ci ją dać jak chcesz. Gratis! :D Miłej nocy dziewczyny! Mimi śpij dobrze i oby Ci jutro aspiryny nie zabrakło :D Dziewczyny czekamy na wasze wpisy do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×