Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość last stage of derium

Czy można bać się miłości ?

Polecane posty

Gość last stage of derium

Czy można tak bardzo bać się miłości że można odrzucić kochającą osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z bladoróżową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia bladorózowa
jeśli masz ŚWIADOMOŚĆ tego strachu - to już połowa powodzenia. Możesz próbować go oswajać. Możesz próbować zmienić sposób myślenia i kojarzenia. I wreszcie - jesli trafisz na kogoś, kto kocha ciebie NAPRAWDĘ - ciebie, a nie role jaką masz spełnic w jego zyciu- robic powoli kroczek po kroczku aby pozbyć się swoich ograniczeń :) I tak masz mniej do roboty niż dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. TY WIESZ, że można myśleć i kojarzyć inaczej. A dla nich miłość=dom=patologia i to jest zakodowane w najwcześniejszym dzieciństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberkowa skórka
można, i to bardzo przez 6 lat odrzucałam wszystkich, którzy wykazywali mną zainteresowanie poważniejsze 4 lata temu mężczyzna powiedział mi, że mnie kocha Odruchowo powiedziałam: KŁAMIESZ! i odskoczyłam od niego Wytrwał i jesteśmy do dziś razem i szczęśliwi Ale dużo mnie i jego kosztowało zbudowanie związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
to nie ja boje się tylko zależy mi na kimś kto się boi...co mam robić...kiedy mnie odżuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberkowa skórka
ciężko Ci będzie przekonać Potrwać to może długo i możesz się zniechęcić Jeśli Ci bardzo zależy to pokocha Cię, ale ciężkie czasy przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
co musiało by się stać żebyś to zmieniła,ja czuje że to ta jedyna i jestem gotów na walke o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
wierze że można tylko jak temu zaradzić,może ktoś tak już miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i waleczny...
badz wytrwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala frezja....
Ja boję się miłości,lęk przed nią jest nieuleczalny,zwłaszcza gdy miłość kojarzy się z głęboką raną zadaną w przeszlości… Cóż bywa i tak..ale przecież są tacy ,ktorzy mimo zranień,mają w sercu wielką miłosć, większą i bardziej dojrzałą niż kiedykolwiek wcześniej ...skazują ją niestety na samotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie jak Biala frezja.... Może to i śmieszne, ale jest tak jak w starym powiedzeniu:\" chciałabym, zle się boję\" :D Boję się starasznie odrzucenia. A to dlatego,że doświadczyłam już tego od osoby, którą kocham. Co należałoby zrobic? Na pewno trzeba byc wytrwałym,ciepłym,czułym i troskliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia bladorózowa
skazują ją niestety na samotność... nie ma czegoś takiego jak miłość w samotności... ona bez relacji z drugą istotą po prostu marnieje i ginie tak jak wiara bez uczynków jest martwa tak i miłość .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko poczytaj sobie ten dlugiii temat, tu ejst wszystko opisane jak rok temu walczylam o faceta ktorego kochalam nad zycie a on sie bal :( Moja rada, uciekaj poki mozesz ... nic z tym nie zrobisz chocbys wyszla z siebie i chocby on tez Cie kochal nad zycie ... Powodzenie !! Nie pakuj sie w to, rpzeczytaj co ja przeszlam i wyciagnij wnioski ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3682140&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
niemoge jej zostawić wszystko co tu piszecie tylko mnie mobilizuje...ja wierze że się uda...jak zacząć kiedy ona ze mną nie chce rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj, próbuj...próbuj i nie poddawaj się:)) Kobietę można \"ugłaskac\".Potrzeba tylko wytrwałości:))Niestety, mężczyźni cierpią na jej brak. I w tym cały problem ;)) Powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala frezja....
..Ty ,,naprawdę,... całą kafeterie okupujesz, masz ciągle tak samo jak wszyscy tu,...mogłabys chociaż od czasu do czasu płeć zmienic"...! ..a mnie nikt nie odrzucił, wolałabym żeby to sie stało..sytuacja byłaby o wiele prostsza.. Pozdrówka... magnolia bladorózowa....jest coś takiego....choc zgadza się,że to nie jest normalne dla miłosci... last stage of derium ...w Tobie juz byum sie zakochała, gdyby nie ta o którą masz zamiar walczyc...to ja juz nie mam szans..ehhhh samo życie..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona gerbera
czasami "chciałbym być z tobą, ale boję się miłości" to tylko miła formułka, ktorą można przetłumaczyć na "jesteś ok, ale nie chcę z tobą być"... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie przestadzajmy, że całą kafeterię okupuję:DLepiej byłoby stwierdzic, że \"nałogowo\" jeden topik(jakiś czas temu 2) :P A płci, nie chcę zmieniac. Dobrze mi w mojej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala frezja....
..naprawdę mam tę nadzieję,że nie zmienisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
biała frezja wielkie dzięki ...dzięki takim ludziom jak ty moja wytrwałość się podwaja ,już zacząłem o nią walczyć pisze do niej sms ,zadaje jej pytania ...byle by mieć z nią jakiś kontakt macie jeszcze jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala frezja....
last stage of derium ..naprawdę mnie to cieszy..3mam kciuki za Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms to za ało idz pod jej dom
z kwiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
pierwsze niepowodzenie mam już za sobą...dodało mi tylko siły...chyba będzie napraqwdę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pierwsze niepowodzenie mam już za sobą...dodało mi tylko siły" czy masochizm jest uleczalny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
nie wiem ale czy z tego powodu mam się poddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem ale czy z tego powodu mam się poddać?" oczywiscie ze nie... wystawiaj sie dalej na strzał :D a jak juz ona ci zaufa to kiedyś zapragniesz sie zemścić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last stage of derium
haha dobre...może masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×