Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
validos27

fajna restauracja na chrzciny Kraków

Polecane posty

Gość gość
to prawda niby do komunii jest jeszcze chwila, ale może się okazać, że nie będzie miejsc. Więc lepiej jest pomyśleć o tym wcześniej. Może tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/restauracja-monopol/ byłam kiedyś na weselu w tej restauracji i bardzo mi się podobało. Więc myślę, że to będzie dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolo Myślenic (Rudnik)Rezydent. Jedzenia mnóstwo, obsługa mila, na zewnątrz bardzo dużo miejsca dla dzieci (zjeżdżalnie, huśtawka ) i fajny plener do zdjęć... Byłam tam na imprezie i bylam bardzo zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaJopek
Hej ! Teraz już nie trzeba skakać po wszystkich stronach w poszukiwaniu idealnego miejsca, bo powstała stronka na której wszystko jest w jednym miejscu i można wysłać ofertę do kilku obiektów naraz :) Polecam www.ChrzcinyiKomunie.pl , bardzo mi pomogli, a zaoszczędzony czas poświęciłam rodzinie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj w 3 Kucharzach jak zrobicie to bedziecie na pewno zadowoleni. Tutaj zresztą był remont wiec to wszystko wyglada jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Willa retro na Wrocławskiej polecam zdecydowanie lepiej niż w typowej restauracji willa do dyspozycji na taka zamknieta impreze jedzenie super .Polecam sos sliwkowo cynamonowy do schabu z żurawina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evella0
Polecam restauracje Gościniec pod Zamkiem :) tuż obok wzgórza wawelskiego. Miła obsługa i pyszne jedzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie mogę polecic Wam równiez taka restauracje http://www.duzypokoj.pl/ Przyznam ze jest moją ulubioną ze wszystkich w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chrzciny to moim zdaniem najbardziej odpowiada Willa Retro. Miejsce klimatyczne, skromne, ale na wysokim poziomie, bardzo kameralne - dobre jedzenie, miła atmosfera no i niedrogo. Dodatkowym atutem jest moim zdaniem lokalizacja. Lokal mieści się przy Ulicy Wrocławskiej 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy w 3 Kucharzach jeszcze są jakies wolne miejsca ale szczerze mówiac naprawde bardzo wam polecam własnei to miejsce. Jest swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dobrym pomysłem jest restauracja Monopol w hotelu Best Western old Town, głównie ze względu na to, że jest w samym centrum a dwa, że mają własny parking co znacznie ułatwi sprawę, jeśli goście będą przyjezdni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mozecie sie zdecydowac na Trzech Kucharzy. Moim zdaniem bedziecie naprawde bardzo zadowoleni i bedziecie chcieli tam wracac na inne przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy akurat tutaj mozna ale jesli chodzi o Kraków to mozecie zaprosić znajomych do tej restauracji http://www.magnes.krakow.pl/ Jest naprawde naturalnie, pysznie i chce sie tam wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie spotkac sie ze znajomymi w naprawde fajnym miejscu to zdecydowanie polecam tą restauracje http://corleone.krakow.pl Dla mnie to numer jeden jesli chodzi o makarony własnej roboty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, w tej restauracji http://www.magnes.krakow.pl/ jest super, maja naprawde przepyszne jedzonko, wszystko zawsze super smakuje i naprawde warto jest tam zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie tam zaglądac. Zresztą kto był w Krakowie był tez w restauracji Magnes. Jedna z najlepszych w miescie. Jestem pod wrażeniem miejsca w którym wiszą obrazy z muzeum narodowego. Jest pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Corleone w Krakowie jest bardzo fajnie, wiec moze własnie wybierzecie sie równiez tam. Smak serwowanych tam dan jest niezapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez byliśmy na przyjeciu w 3 kucharzach i jedzenie, atmosfera i ogólnie miejsce jest naprawde bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Corleone ostatnio zamówiłam carpaccio z ośmiornicy i ravioli i po prostu zakochałam sie i rozpłynęłam w tym smaku. Polecam Wam na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze w takim razie koniecznie jeszcze dopytać o wspomniana restauracje Magnes, bo wydaje mi sie ze jest to takie miejsce którego sama poszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie patrząc na ich menu czlowiek ma od razu ochote na spróbowanie wszystkiego a ja szczególnie wlasnie gustuje w makaronach. I takie najczesciej wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooskowy
Ja mam godną polecenia http://corleone.krakow.pl/ to jest miejsce w Krakowie które naprawde polecam bo warto jest posmakowac czegoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie w Corleone na pewno pysznie podjecie sobie. Oni maja naprawde dobre jedzonko wiec mysle ze to moze byc strzał w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a jak wracacie z uroczystosci? taksówkami czy swoimi autami? ja wlasnie tydzien temu bylam na chrzcinach i wracalam taksówką z www.radiotaximpt.krakow.pl musze przyznac, ze warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktos z was korzystal moze kiedys z korporacji taksówkarskiej www.radiotaxi919.pl ? mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem jak najbardziej za Magnesem. To swietne miejsce chociazby na spotkania ze znajomymi. Naprawde dobrze tu zjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczne, a przy tym bardzo ładnie, estetycznie podane jedzenie serwują w lokalu Pod złotym liściem. Jeśli chodzi o Kraków to zdecydowanie mój number one. Kiedyś chodziłem do Trzech papryczek na rynek, ale ostatnio się popsuli moim zdaniem, zresztą ceny mają nieporównywalnie wyższe niż w złotym liściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jeszcze dużo lokali przede mna do sprawdzenia. Ale na pewno na pierwszy plan idzie i to juz juz jutro Corleone. NA pewno zdam relacje jak jest u nich pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×