Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
validos27

fajna restauracja na chrzciny Kraków

Polecane posty

Gość gość
Super było w Hotelu Koral w wieliczce, bo oprocz pycha jedzonka i fajnego hotelu to jeszcze blisko kopalni soli, wiec kto chcial ten mogl sobie troche pozwiedzac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Rzeszów to zdecydowanie polecam hotel Ferdynand, oni mają sale i na wesela, i na konferencje, my właśnie tam byliśmy na chrzcinach jak sie bratu syn urodził i z perspektywy gościa super, Marek mówił, że też spoko idzie się dogadać z właścicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym wypadku świetnie się sprawdziła kawiarnia należąca do The Bonerowski Palace. Organizowaliśmy przyjęcie na 30 osób i nie żałujemy wyboru. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj o polecanych lokalach tutaj http://chrzcinyikomunie.pl/obiekty-na-chrzciny-i-komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam ostatnio na chrzcinach - fajnie bylo wszystko zroganizowane, a po chrzcinach taksówki rozwozily nas do domów, to tez mega plus - nie musielismy sie o to martwic. www.radiotaximpt.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Chrzciny polecam hotel Best Western Premier na Opolskiej. Spokojnie miejsce, bardzo przytulna salka konferencyjna, pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nas - Centrum Reduta w Krakowie. Posiadamy salę zarówno na małe przyjęcia jak i uroczystości do 500 os. Organizujemy Chrzciny od 95 PLN/os z tortem i napojami. Po więcej szczegółów zapraszam na biuro@centrumreduta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka7k6
Moi znajomi robili chrzciny pomiędzy Rzeszowem a Krakowem i nocowaliśmy w Ferdynandzie w Rzeszowie, bo dużo taniej a dojazd nie taki tragiczny. Podali pycha jedzonko na śniadanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój siostrzeniec miał organizowane chrzciny w Restauracji Srebrna Góra. Przyjęcie było ogólnie bardzo kameralne i bez nie wiadomo jakich ‘fajerwerków’. Naprawdę nie wiem czemu niektórzy wyprawiają chrzciny jakby robili co najmniej wesele. Na wyróżnienie zasługuje naprawdę bardzo dobre jedzenie widać że robione z najlepszych produktów. Plusem tam jest też spory ogród gdzie mogły się wyszaleć i wybiegać dzieciaki. Dla mamy i niemowlaka był pokój do przebrania się i nakarmienia gratis. Bardzo fajne miejsce na taką uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o restaurację 3kucharzy to tez musze powiedziec ze tutaj jedzenie, atmosfera sa naprawde na jak najwyższym poziomie. Naprawde nie ma sie co zastanawiać nad takim przyjęciem, tylko dzwonic i rezerowowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jesli organizujemy fajne przyjęcie w restauracji jak ta krakowska 3 kucharze to mozemy być pewni ze nasza impreza na pewno bedzie bardzo udana i o takie rzeczy nie musimy sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką uroczystość najlepiej gdzieś, gdzie można spacerkiem latem przejść się z kościoła. Zamawianie taksówek, szukanie miejsca parkingowego - to zawsze jest uciążliwe. Polecam restaurację hotelową w Hotelu Best Western Old Town. http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/restauracja-monopol/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli miałabym polecać fajne miejsce na organizacje mniejszego przyjęcia to z pewnością własnie poleciłabym dokładnie to http://www.trzejkucharze.com/new/ Zwlaszcza jelsi ktoś bedzie robił takie przyjęcie w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda co piszecie o restauracji 3 Kucharze w Krakowie. To jest własnie to miejsce godne polecenia które warto wynając jesli chodzi o takie przyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wyprawiliśmy chrzciny w Zajeździe Biesiada www.biesiada.com.pl. Było raczej skromne bo nie chcieliśmy ‘nie wiadomo czego’ i przez to bardziej rodzinnie w cieplejszej atmosferze. Muszę szczególnie pochwalić bardzo dobre jedzenie i podane w dużych porcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szukamy dla siebie fajnej restauracji na przyjęcie i chyba własnie juz wiem co to bedzie. Skoro takie dobre opinie o 3 kucharzach. W Krakowie w sumie są bardzo znana restauracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznie i do syta można zjeść w indyjskiej restauracji Ganesh. To ostatnio moje kulinarne odkrycie w Krakowie. Nie dość że w kuchni trzymają poziom, to jeszcze sam wystrój lokalu mi się bardzo podoba. Fajnie widać na zdjęciach na ich stronce jak to wszystko się prezentuje. Super połączenie klasyki krakowskich, starych murów z egzotyką Indii. Można też tutaj zamówić jedzenie z dowozem, co mi się parę razy zdarzyło i też polecam. Sprawnie doręczają, ładnie opakowane, jeszcze ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak, to koniecznie wpadajcie tam teraz na mecze. Mozna w fajnej atmosferze poogladac meczyki i do tego zjesc dobre przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkeKos11
Trochę odbiegnę od tematu i zachęcę was do odwiedzenia jednego miejsca jeżeli chcecie zorganizować jakąś imprezę okolicznościową. Chociaż przed wyborem miejsca na taką imprezę warto przeczytać chociażby ten artykuł http://www.danceandmove.pl/uslugi/znalezc-najlepsze-przyjecia-okolicznosciowe-krakow/ . Kanoniczna 22 oprócz imprez okolicznościowych oferuję również restaurację oraz hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że nie ma co się za bardzo męczyć i przygotowywać samemu przyjęcie, ja byłam ostatnio w restauracji Monopol hotelu Best westren Old Town i przyznam, że było super. Wielki plus tego miejsca to lokalizacja, w samym sercu miasta i mają swój własny parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciez 100% racji. Wydaje mi sie ze nigdzie nie miałem przed sobą az tak dużego wyboru piwka jak w tym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecic Wam w Krakowie naprawde fajne miejsce gdzie mozecie napic sie dobrego piwa i nie tylko jednego rodzaju http://ckbrowar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaMatka
Ja od roku jestem w sumie to już nie świeżo ale jednak chyba trochę świeżo upieczoną Matką ...Chrzestną słodziaka o imieniu Kacperek :) A w temacie fajnych restauracji na imprezy okolicznościowe to polecę Karczmę Pod Blachą - naprawdę super jedzenie, obsługa i ciekawie urządzone... tak polsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku organizacji imprez rodzinnych to super się nadaje lokal Da Pietro w piwnicach kamienicy Pod Obrazem. Sporo miejsca, miła obsługa, smaczne włoskie jedzenie. Trochę więcej info jest na ich stornie www.dapietro.pl Wystrój jest elegancki, przytulny, a obsługa uśmiechnięta i pomocna. Trochę może idealizuję, ale bardzo byłam zadowolona. Robiliśmy tutaj takie spotkanie rodzinne po komunii córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Magillo w Krakowie. Robiliśmy tam chrzciny niedawno i byliśmy bardzo zadowoleni. Fajne miejsce dla dzieciaków. Jedzenie bardzo dobre ze świeżych produktów miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 7575
Polecam Magillo w Krakowie. Robiliśmy tam chrzciny niedawno i byliśmy bardzo zadowoleni. Fajne miejsce dla dzieciaków. Jedzenie bardzo dobre ze świeżych produktów miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×