Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
validos27

fajna restauracja na chrzciny Kraków

Polecane posty

Gość gość
Tak to jest bardzo dobre miejsce na wszelkie przyjęcia. Sama wiem po sobie, bo własnie tutaj bylismy na 3 weselach przyjaciół i wszystkie były bardzo udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radze poszukac osobiscie, bo tutaj bedziesz dostawac szereg reklam, niekoniecznie obiektywnych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mojego doświadczenia jesli chodzi o catering to polecam zapamiętac ten adres http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Naprawde jak spróbujecie sami przekonacie sie o tym jak jest dobrze. I nie trzeba samemu gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj też www.rthotels.com.pl można znaleźć odpowiednie miejsce na takie uroczystości, wielki plus - lokalizacja. Do tego miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po chrzcinach mozna tez pojawić sie w CK Browar w Krakowie. Jest pysznie i ulge daje napicie sie zimnego piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam takiej w której oprócz dobrego jedzenia mozna napić sie tez dobrego piwka. Coś polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)ah nastepny temat o chrzscianch no i jak sie uklada to nigdy tak naprawde nie wiemy 33333 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można zamówić taki catering również do firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno jak ktoś wspomniał Trzej Kucharze to jest własnie fajne miejsce i mysle ze spokojnie powinniscie wziąc je pod uwage jesli chodzi o tego typu impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest świetna firma cateringowa i tutaj własnie mozna zamowić pyszne obiady, własnie miedzy innymi na taki rodzinny obiad. Naprawde warto bo samo jedzenie jest przepyszne. A z terminami to tez trzeba osobiście dzwonić i pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palllska2
To prawda to jedna z takich lepszych firm cateringowych w Krakowie. Jesli chodzi o smak potraw to trzeba ich jednak uplasowac na najwyższej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj fakt, 3 Kucharze których wspominacie to naprawde godna polecenia restauracja. Jestem jak najbardziej na tak i szczerze równiez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrkutka89
Co do wspomnianego Duzego pokoju, to tutaj jadłam najlepsze owoce morza do tej pory. Zresztą ich kuchnia jest tak bogata w różne smaki ze na pewno kazdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do restauracji Duży pokój to bardziej własnei polecalabym jako odpowiednie miejsce na spotaknia ze znajomymi. Zwłaszcza jesli Ci lubią owoce morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to własnie wydaje mi sie ze Duży pokój to naprawde bardzo ciekawa i fajna restauracja. Dużo dobrego i urozmaiconego jedzenia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my w tamtym roku mieliśmy własnie tam impree wigilijną - firmową i przyznam szczerze ze jedzenie, miejsce i sam klimat byl naprawde udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ustawione przypomnienie zeby odswiezac temat o tej zapewne "cuuudooownej" restauracji? Czy nie mozna napisac normalnie- polecam, zapraszam a nie co chwile pisac brednie. Dobra restauracja nie potrzebuje sie w tak denny sposob reklamowac wiec u mnie trafia na liste miesjc do omijania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Janda
Świetnym miejscem na znalezienie sprawdzonego miejsca na chrzciny jest serwis www.ChrzcinyiKomunie.pl tam są miejsca które wyspecjalizowały swoją ofertę właśnie w chrzcinach Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie własnie to 3 Kucharze sa jedną z lepszych i na pewno najbardziej polecanych restauracji jesli chodzi o tego typu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie: masz ustawione przypomnienie zeby odswiezac temat o tej zapewne "cuuudooownej" restauracji? Dobra restauracja nie potrzebuje sie w tak denny sposob reklamowac badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przy takiej okoliczności warto zaszaleć i imprezę zoorganizować np w hotelu lub poza domem. Ja osobiście na miejsce chrzcin mojego synka wybrałam Kaszuby. Imprezę zroganizowaliśmy w http://www.hotelspichrz.com.pl/imprezy-okolicznosciowe.php i wszystkim bardzo się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy taka uroczystość w kwietniu i tak sie zastanawiamy czy juz teraz warto jest własnie rezerwować miejsce. Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzciny zazwyczaj odbywają się w kościele. Czy moze sie mylę. Tobie chodzi o obiad lub przyjęcie po chrzcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale zabłysnęłaś :o chodzisz tak po tematach i łapiesz za słówka? każdy zrozumiał o co chodzi więc twoje poprawianie na siłę i pseudo-ironiczne docinki są zbędne i żałosne jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do Sali Rodzinnej. Organizujemy chrzciny oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Wynajmujemy salę na wyłączność. Możliwość współpracy z zaufaną firmą cateringową proponującą domowe jedzenie lub przygotowanie potraw we własnym zakresie. Jeżeli są Państwo zainteresowani podaję link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe-sala-na-wynajem-CID619-ID8pWM7.html#c72f2be554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam miejsca na chrzciny na ok 25-30 osób w centrum Krakowa godnego polecenia - chodzi mi o miejsce z dobrym jedzeniem i przystępnymi cenami. Czy możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam chrzciny na 40 osób w restauracji Mekong w Krakowie, podobało mi się to, że mogłam wybrać dania w menu, obsługa była bardzo miła, lokal duży, bardzo ładny. Gościom się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da Pietro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×