Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
validos27

fajna restauracja na chrzciny Kraków

Polecane posty

Moja siostra jakiś czas temu robiła chrzciny w włoskiej restauracji na podgórzu krakowskim VENEZIA. Podobno właściciele bardzo w porządku, wszystko można z nimi ustalić. Na samych chrzcinach wszystko przygotowane było na czas, obsługa bardzo fana i kompetentna 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chrzciny sprawdźcie też restaurację Mozaika - oprócz głównej restauracji, mają salę na wyłączność z oddzielnym wejściem i dodatkową przestrzenią dla dzieciaków.

Przy głównej restauracji z kolei jest ładny ogródek, jest klimatycznie i znajduje się tam wydzielone, bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci.  Parking jest tuż przy restauracji, a kuchnia zdobyła nagrodę dla najlepszej restauracji w mieście. Wg mnie, to bardzo dobra restauracja na chrzciny w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Krakowski Dom Weselny przychodzi mi na myśl. Tutaj zawsze wszystko przyszykowane na tip top. Kontakt z restauracją super, dobrze doradzą i świetnie zajmą się obsługą na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie sobie restaurację CKBrowar. Tutaj na pewno dobrze zjecie i miło spędzicie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×