Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
validos27

fajna restauracja na chrzciny Kraków

Polecane posty

Gość gość
To prawda,fajnie że nie kończa na 3-4 rodzajach ale kazdy smakosz wybierze tutaj coś dobrego dla siebie. Szczerze polecam, bo jest pysznie i na pewno atmosfera samego lokalu zachęca zeby pobyć tu dłuższą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam własnie takiego miejsca gdzie bardziej zjemy wegetariańskie smakołyki, mysle ze teraz coraz wiecej powstaje tego typu restauracji i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno własnie jesli chodzi o Magnes to zjecie dobrze, smacznie i w fajnej atmosferze. Nic tylko własnie polecac takie ciekawe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też mam swoje ulubione w Krakowie i wydaje mi sie ze faktycznie Corleone jest takim miejscem które naprawde spokojnie mozna odwiedzić ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze wazne jest to aby własnie wybrac te restauracje które równiez polecaja nasi znajomi. Dzieki temu mamy pewność co do idealnego wyboru sprawdzonego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja potwierdzam ze jednak 3 Kucharze to jest naprawde super miejsce jesli chodzi o organizacje własnie takich rodzinnych imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie w Corleone to faktycznie mozna naprawde dobrze zjesc. A teraz jak ktos nie był musi koniecznie sie wybrać na Eskalopki cielęce z truflą/ Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do miejsca dobrego chociazby na takie przyjęcie to w Krakowie jest jedno takie - restauracja Magnes. Tutaj posmakujecie naprawde pysznych dań i będziecie z chcią wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram restauracje Corleone. Na pewno bedziecie zadowoleni, jest pysznie i hitem dla mnie sa ich pyszne, domowe makarony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze powiedziec ze na mnie też restauracja Magnes zrobiła duże wrazenie. Sałatka z wołowiną jest dla mnie numerem jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do restauracji Duży pokój to bardziej własnei polecalabym jako odpowiednie miejsce na spotaknia ze znajomymi. Zwłaszcza jesli Ci lubią owoce morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam SPAM... żadnych normalnych informacji... obawiam się, że wszystkie polecane tu restauracje w zasadzie 3-4 o których wałkujecie temat to drożyzna i tandeta. W takim mieście jak Kraków jest około 1000 restauracji i gdyby tu były rzeczywiste wypowiedzi osób, które je polecają to byłoby wymienionych co najmniej 20 różnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie w Corleone zawsze zjecie pyszne owoce morza i dobre makarony. To restauracja z klimatem i dobrym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to mniejsce. Zresztą kto był w Krakowie był tez w restauracji Magnes. Jedna z najlepszych w miescie. Jestem pod wrażeniem miejsca w którym wiszą obrazy z muzeum narodowego. Jest pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od czasu do czasu lubie zjeść i pizze ale tak naprawde powiem szczerze ze lubie równiez i owoce morza. A jesli chodzi o Kraków to zdecydowanie najlepsze maja w Duzym Pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja 3 kucharzy na pewno jest ok, wiem bo bylismy tam ze znajomymi. Szukaj, pytaj na pewno na cos ciekawego traficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naprawde bardzo przyjazne miejsce i trzeba powiedzieć ze kazda impreza jest udana pod kazdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie czemu nie, zwłaszcza ze musze powiedziec Corleone to jest ta restauracja do której wraca sie naprawde z wielką przyjemnością. Jest smacznie i bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Trzej Kucharze - teraz po remoncie i modernizacji , to wg mnie idealne miejsce na podniosłe uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kółko wałkujecie 3 restauracje - obawiam się, że we wszystkich prędzej dostaniesz rozwolnienia niż dobrze zjesz... A ma ktoś jakieś doświadczenie z Pałacykiem wielickim? Z zewnątrz wygląda nieźle, ale nie wiem jakie mają jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić taką restauracje http://www.duzypokoj.pl/ Mam za kazdym razem jak najbardziej pozytywne wrazenia. jest bardzo smacznie i miło mozna spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GLONOJAD Plac Matejki. Wygląd średni, ale jedzenie PIERWSZA KLASA !!! Mają ogródek z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tudaj zjecie naprawde smacznie, w miłej atmosferze i zawsze duzo dobrego i zdrowego jedzenia. Wydaje mi się ze to super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , pisalas juz o tej restauracji kulka razy, nie polecam! wystarczy poczytac opinie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×