Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izabellllla

Mój Facet jest zazdrosny o ginekologa i nie chce abym szła do mężczyzny

Polecane posty

Tyub... swoją drogą super nick.Argumenty co do wizyt u kobiety są wcześniej ale ktoś z tak marną inteligencją widocznie ogranicza się do przeczytania ostatniej wypowiedzi.Skoro gin to tylko lekarz więc dlaczego skoro facetowi którego kochasz się nie podoba facet nie pójdziesz do lekarza kobiety?Czy tyle nie można dla niego zrobić?Bo się brzydzisz tak?To ma być badanie czy pieszczenie zatem ?Jak widać niektórzy faceci nie tolerują gdy inny facet dotyka ich kobietę w intymne miejsca i tyle.Dla nas to głównie facet.Z powołania to można być okulistą albo pediatrą a nie oglądać żeńskie narządy i macanie ich.Moja także nie byłaby zachwycona jak chodziłbym do babki i rozumie mnie.Ma do tego prawo.Facet 39 chłopczyk Cię zrobił i zapomniał zabić.W twoim wieku to już nawet cipka twojej kobiety (o ile na prawdę ją masz) nie działa.Nawet już nie odpisuj bo jak na lekarza to dno z Ciebie skoro mających swoje zdanie od chłopczyków nazywasz itd Jak widzisz nie jestem jedynym który tak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nie lekarz ale zawsze chłop, który zagląda w cipe jego kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi - bo to jest w stylu
'Dla mnie plec ginekologa nie ma znaczenia, Liczy sie fachowosc, kompetencje, delikatnosc no i zeby to nie byla kobieta'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Facet 39 chłopczyk Cię zrobił i zapomniał zabić. - za takie argumenty możesz pociągnąć sobie konsekwencje prawne , nie jesteś w necie anonimem przypominam tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet 39 aż tak płytki jak Ty nie jestem żeby pisać z kilku ników więc wybacz...Niestety jest więcej gości takich jak ja które pewne rzeczy zachowują dla siebie a Tobie żal dupe ściska teraz bo twoją maca inny gość chyba że jest wirtualna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
rafi juz pisalam o Twoich "argumentach". Z Twoich postów wynika kilka rzeczy: -to TY masz zawsze racje -TYLKO Ty mozesz decydowac -jestes na tyle ograniczony i niepewny siebie ze nawet ginekolog jest dla Ciebie problemem. Jestem na 100% pewna ze jestes jedynakiem wychowanym przez nadopiekuncza mamusie w przekonaniu ze wszystko mu wolno, bo inaczej FOCH i koniec. Cóż, taki facet to dopiero powód do dumy. Od takich sie trzeba trzymac z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co cię tak chłopczyku naprawdę boli? to że mam kochającą żonę i dziecko? wiem nie masz tego i nie wiesz co to szczęście rodzinne :) twoje jedyne argumenty to słabe wyzwiska ukazujące twój ból w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie.....
Kobiety maja często fantazje , a nawet bardzo częso na temat swoich ginekologów , tym bardziej jak jest przystojny , wiadomo że nie przyznają się do tego facetowi ,to oczywiste ...... W większości przypadków na fantazjach się kończy , lekarze widzą gdy kobieta jest zainteresowana często mimo woli i wtedy to tylko ich sprawa czy to wykorzystają czy nie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
wiecie, idzcie do ginekologa i dajcie sie tak "wymacac". to takie przyjemne jak cholera jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
tak, kobieta ma tak samo fantazje na temat KAZDEGO faceta, wiec tym co chodza po ulicy tez morde obijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki nawet anonimowo
w necie rzadko sie przynaja do fantazji o ginekologu ale juz na zachodzie pelno jest wpisow jakie badanie potrafi byc dla niektorych podniecajace. wystarczy tylko w poczekalni spojrzec na to jak 'odstawione' paniusie przychodza. na kafe sa cale topiki o tym co ubrac, jak sie podgolic do ginekologa. jakbyscie kurde na randke szly. cala sytuacja badania na fotelu jest bardzo dwuznaczna i nie piszcie, ze kompletnie aseksualna. chociazby pozycja faceta i kobiety podczas badania palpacyjnego - wiem ze to tylko badanie ale pozycje i ustawienie takie samo jak meza i zony w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie.....
80 % moich koleżanek przespałoby się ze swoim ginekologiem , taka jest prawda ,ale zależy od kobiety także nie uogólniam. ja się ze swoim przepałam i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
trudno zeby nam do cipki przez ucho zagladal...na którejs z wczesniejszych stron jakis pan pisal ze u was działa instynkt i stad wasze podniecenie a u kobiet wszystko odbywa sie w mózgu. A i owszem, Wiec wytłumaczcie mi jakim cudem bolace badanie ma byc jednoczesnie podniecajace dla kobiety?Ja jak mnie cos boli to nie potrafie sie za nic z swiecie podniecic, a co dopiero na "samolocie", gdzie stres jest podwójny. Tak wiec te kobiety które sie podniecaja takim badaniem sa najwyrazniej jakies "nieteges" lub całkowicie rozepchane przez swoich macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet 39 ale to Ty zacząłeś bo ja Ciebie nie wyzwałem od pedałów tylko napisałem,że gin musiałby być gejem żeby na niego nie działała naga kobieta.Niby lekarz ,inteligent a jednak więc nie strasz mnie konsekwencjami tylko czytaj ze zrozumieniem.Ja tylko odbijam piłeczkę bo chłopczykiem nie jestem dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego gabinetu dziewczyny również zakładają takie rzeczy aby szybko się rozebrały i ubrały, no chyba że jest zima. Na masażach są w samej bieliźnie i mówię wam jako facet NIE ROBI TO NA MNIE RÓŻNICY. Traktuję to jako pracę. Żonę mam w domu. Nie jestem zboczeńcem co ma się podniecać na widok każdej rozebranej. To mnie różni od zwierzątek które swojego popędu nie mogą pohamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
Słuchajcie... dam sobie uciac reke,noge a nawet glowe ze jestes facetem a nie kobieta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:32 rafi8106 Facet 39 ale to Ty zacząłeś bo ja Ciebie nie wyzwałem od pedałów tylko napisałem,że gin musiałby być gejem żeby na niego nie działała naga kobieta.Niby lekarz ,inteligent a jednak więc nie strasz mnie konsekwencjami tylko czytaj ze zrozumieniem.Ja tylko odbijam piłeczkę bo chłopczykiem nie jestem dla Ciebie. tak samo jak nie masz prawa pisać głupot w stylu ".Facet 39 chłopczyk Cię zrobił i zapomniał zabić. " za takie coś możesz ewidentnie pójść siedzieć jakbym się postarał a twoje IP już mam :) ale nie będę ci marnował młodości może jeszcze zmądrzejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na litość boską nie porównujcie jakichś okulistów czy pediatry lub stomatologa do gina gdzi pokazuje się i daje dotykać narządy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
a dlaczego nie? na jednego podniecajaco działaja genitalia a na drugiego moze tak dzialac jama ustna. ot, takie zboczenie. i co, dentyste tez ma panna zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
przeciez facet to facet i wystarczy wam widok pieknej kobiety zeby sie podniecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prowokuj bo na to także jest ewidentny dowód i zacząłeś to bo nie potrafisz zaakceptować cudzego zdania.Możesz go nie zaakceptować ale od chłopczyków i innych nie wyzywaj więc nie strasz bo sam byś na siebie bata ukręcił.Pozdrawiam i żegnam zatem bo to do niczego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta mojej zony
ma 25 lat i juz 3 laski go zostawily bo 'nie mogly zniesc' jego pracy. wiec takie 'rozterki' nie dotykaja tylko facetow. ja kiedys z zona rozmawialem na ten temat. na temat gina ma takie same zdanie jak wiekszosc kobiet czyli ze to lekarz. ale wystarczylo zadac jej pytanie: a gdybym ja byl ginekologiem i zamiast garazu bylby tam zorganizowany gabinet co bys wtedy powiedziala? jak bys sie czula patrzac na te wszystkie 'dupeczkie' przemykajace pod oknami? odpwoiedziala, ze ciezko by jej bylo takie cos zaakceptowac. punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia - jak ze wszsytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
rafi Ps. pediatra to zajmuje sie dziecmi, wiec jego nie porownujemy.No ale to tak zeby uzupelnic Twoje braki w wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAmos Dzięki za zrozumienie i właśnie o to mi chodzi o czym napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie.....
tyuibbniiiioopp szkoda że nie dałbyś sobie penisa uciąć , bo to by mi większą przyjemność sprawiło ;) nie jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuibbniiiioopp
ja tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:38 rafi8106 To nie prowokuj bo na to także jest ewidentny dowód i zacząłeś to bo nie potrafisz zaakceptować cudzego zdania.Możesz go nie zaakceptować ale od chłopczyków i innych nie wyzywaj więc nie strasz bo sam byś na siebie bata ukręcił.Pozdrawiam i żegnam zatem bo to do niczego nie prowadzi z tego co widzę kilka stron wcześniej niejedna osoba by mnie poparła :D akurat masz coś do każdego kto tylko nie zgadza się z twoją opinią - to bardzo dziecinne. Ja bata na siebie nakręcił ?:D gdybym tylko użył jakiegoś wulgaryzmu wobec kogoś to tak, ale nie ma tu nic takiego. Idź chłopczyku poczytaj lekturę do szkoły bo pani cię przepyta i znów dostaniesz jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy to nazywanie kogoś chłopczykiem jest wulgaryzmem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mówi lekarz hehehe Jak widać jeszcze długo polska służba zdrowia będzie w dołku :D Żegnam ozięble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×