Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love...

imie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość Tamara. Lena. lnga. Iva
Sonia. Clara. Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHJUHGFGBHFDCFGBVFDCF
zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarou
czemu ostanio jest moda na dziwne imiona? co druga dziewczynka to amelia .czy wyscie sie "Ameli" za duzo naogladaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w USA
Kamila i Gabriela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrtrrtrrttrrrrrrrrrr
Milagros :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllili
moja pierwsza corka to Klaudia Aleksandra a druga Pola Anastasia ale Anielka tez nam sie podobalo i Gabriela, Cecylia. NIKOLE Venessy itd odpadaly bo ja dalam imiona swoich przodkow a nie jakies wymyslone z nikad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szherezada*
myslez e neutrlane to bedzie natalie-natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinno byc slowianskie
poszukaj wsrod imion slowianskich, ktore jednoczesnie sa znane w uk. we francji np. bardzo popularne jest imie Lena, ktore przeciez pochodzi z czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllilii weisz co
lepeij bys dala wymyslone znikad niz takie,nie mialas innych przodkow , bosh krzywde taka dziecku wyrzacic i to 2 !!!!!!!....wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gdybym miala córke, dala bym jej na imie- Aniela. Bardzo podoba mi sie to imie, nieco staroswieckie, a takie dystyngowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jest międzynarodowe jak chyba żadne inne imię :))) fajne mam imię, nie? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama planujaca
my tez mieszkamy w UK od 5 lat i nie zamierzamy wracac do Polski wiec chcialam takie imiona ktore nie beda od razu wskazywaly na polskkie korzenie - ale nie dlatego ze sie wstydze ale dlatego ze wiem jak ciezko im sie wymawia nasze imiona i nazwiska - na szczescie to drugie mam dosc latwe. Dla dziewczynki mam imie Natalie a dla chlopca Adam. Tylko tak sie zastanawiam czy ksiadz w Polsce nie ma zadnych uwag jesli daje sie imie o zagranicznej pisowni? Mysle sobie ze dziecko lepiej sie bedzie czulo w szkole wiedzac ze ma imie nie odstajace za bardzo od innych i przez to nie bedzie inaczej traktowane przez rowiesnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie trudno chyba wpasc na imie Anna, ktore w obydwu jezykach pisze sie identycznie i bardzo podobnie wymawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za pomoc caly czas sie zastanawiam,bo to juz lada moment.Narazie sklaniam sie ku Vanessie,ale jak zobacze twarzyczke to bede pewna.Mam zamiar w uk zostac na stale i tez nie chce by me dziecko za bardzo odstawalo,zreszta i tak nigdy nie bylam zwoleniczka typowo polskich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama planujaca-mysle,ze jesli chcesz tu zostac na stale,to nie musisz sie przejmowac co pomysli ksiadz;)zawsze mozesz ochrzcic dziecko tutaj,ja tak wlasnie zrobie.a ksieza i tak maja za duzy wplyw na nasze zycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion przodkow to nie bylabym pewna czy moje dzieciatko bylo by szczesliwe dziedziczac imie po babci Gertruda;) a na dzwiek Cecylii to chyba kazdemu przykleja sie usmiech do twarzy;)ale kazdy ma wolny wybor tylko.ze szkoda,ze kosztem drugiego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za pomoc caly czas sie zastanawiam,bo to juz lada moment.Narazie sklaniam sie ku Vanessie,ale jak zobacze twarzyczke to bede pewna.Mam zamiar w uk zostac na stale i tez nie chce by me dziecko za bardzo odstawalo,zreszta i tak nigdy nie bylam zwoleniczka typowo polskich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa to bardzo ladne
imie , mi sie podoba takie delikatne i subtelne .... ale adam to to nie, wymysle jakies inne please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa to bardzo ladne
a co do przodkow to ja nawet nie mam sie nad czym zastyawnaiwc- jadwiga albo wladyslawa ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.........
ja tez mieszkam w uk i w maju bedziemy miec juz naszego szkrabika i jak bedzie dziewczynka to bedzie Klaudia a chłopiec Pattyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak.........
Patryk miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllilllli
DO WIESZ CO ja akurat szanowalam swoja babcie i dziadka i bardzo ich kochalam dlatego tez dalam swoim corka takie imiona i wierz mi zadna matka tumanie nie wyrzadzi swojemu dziecku krzywdy nadajac mu imie wiec odpusc sobie swoje zalosne teksty!!jak jestes pusta to twoja osobista sprawa a moim cora te imona sie bardzo podobaja,coz nic dodac nic ujac po twojej wypowiedzi widac zes prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy
Vanessa, Nicole... czemu by nie Rihanna? o.O szukalabym raczej polskich imion, ktore mi sie podobaja, a ktore maja angielskie odpowiedniki jesli chcesz zeby pasowalo i tu i tu, bo Vanessa to w PL niestety corka mamusi z tipsami, bialymi kozaczkami i blond grzywa.. no chyba, ze ten image sie zgadza :] moje typy - Anna - Sophie (i ladniej niz po polsku, i z tradycja) - Agatha jesli bedziesz rozmawiac z dzieckiem po polsku piekniej jest chyba powiedziec np. "Anusiu" niz "Vanessko" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie to zalezy sporo
od tego jakie masz nazwisko strasznie to brzmi np Sabrina Poniedzialek czy Vanessa Grzebien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na takim forum znajda sie takie co lubia dogryzac.Prostaczka i pusta to moze jestes ty.Widze,ze masz wypaczony poglad,szacunek nie zalezy od tego,ze dam smieszne imie po swoich przodkach.Moze na tej wiosce z jakiej sie wywodzisz tradycja bierze gore. widze,ze masz kompleksy na swoim punkcie,skoro potrafisz sie czepiac nawet takiego tematu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na takim forum znajda sie takie co lubia dogryzac.Prostaczka i pusta to moze jestes ty.Widze,ze masz wypaczony poglad,szacunek nie zalezy od tego,ze dam smieszne imie po swoich przodkach.Moze na tej wiosce z jakiej sie wywodzisz tradycja bierze gore. widze,ze masz kompleksy na swoim punkcie,skoro potrafisz sie czepiac nawet takiego tematu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×