Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love...

imie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość llllllllllllilllli
ja przynajmniej wiem skad pochodze a ty,tak strasznie przejelas sie tym zyciem na obczyznie daj angelika albo roxana sory ale ja nie mam kompleksow a niby z czego a zwioski nie pochodze no tak ale ty zyjesz w uk w wielkiej metropoli to dla ciebie polska to jedna wielka wiocha brak slow na takich polakow za marne funciaki wyzekac sie korzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pochodze
ze wsi, czy jestem gorsza ? Co jest nie tak z ludzmi ze wsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie z ludzmi ze wsi nie tak
to z takimi rozowymi mamusiami Vanesik czy innych Nikolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pochodze
przepraszam ze to bylo nie na temat ale jak sie czasem ludzi czyta....mnie podoba sie imie Ella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do liliiii-po pierwsze proponuje powrot do lat szkolnych bo z gramatyka i ortografia chyba jestes na bakier;)po drugie Polski sie nie wyrzekam i funty nie sa dla mnie najwazniejsze,ale wyrzekam sie takiego buractwa jak Ty,ktore tylko umie do swoich syczec jadem,A do ludzi z wiosek nic niemam,ale tylko do tych,ktorzy maja troche oleju w glowie.Widac,ze jestes zdesperowana mamuska,ale dobrze,ze sa takie fora jak to przynajmniej masz sie gdzie wyzyc.pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllilllli
zdesperowana a niby z czego bo nie bardzo rozumiem,a buraczkiem to ty jestes pytasz obcych ludzi jakie imiona im sie podobaja i na tej podstawie chcesz dac swojemu dziecku na imie to chyba desperacja nie uwazasz?kazdy ma inne poglady inne zdanie czy pochodzenie a to ty dajesz swojemu dziecku na imie,a moze lepiej zajrzyj sobie na stronke znaczenie i pochodzenie imion to o wiele lepsze naprawde ach i wstydzic sie za mnie nie musisz bo kazdy odpowiada za siebie i swoje czyny i tym bardziej za ortografie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie wstydze!a forum to zalozylam dlatego,by sie wymienic pogladami na temat imion,a nie z desperacji, bo zawsze sie kieruje wlasnym rozumem.a ksiege i pochodzenie imion to juz sobie przejrzalam,ale tam sa same staroswieckie akurat dla Ciebie,bo Ty takie preferujesz;)pewnie sama masz fajne imie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie chcesz ale
Vanessa to nie jest fajne imie . Sama chcialabys sie tak nazywac? bo ja nie.Dla mnie to obciachowe i takie z marginesu...a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba obciachowych imion nie slyszalas;)Moze i na marginesie maja takie imiona,niewiem ciezko mi stwierdzic,bo nigdy sie tam nie obracalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pochodze
jak imie moze byc obciachowe ????? Nie wiedzialam ze teraz ocenia sie ludzi po tym jakie nosza imie. Tak moga mowic tylko zacofani Polacy. Mam dwie kolzanki- jedna chirurg- bardzo dobra w swoim zawodzie- dala coreczce imie Zosia. Druga kolezanka- dosc znana dziennikarka w moim miescie- tez dala imie Zosia coreczce. Jak to mowily, wraca moda na imiona starodawne, zreszta jedna z nich cale zycia marzyla zeby miec coreczke i dac jej imie Zofia. Jak ze wszystkim, jednym sie podoba a innym nie. Wyluzujcie sie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama widzisz,nie ktorzy oceniaja ludzi po imieniu i czepiaja sie tych,ktorzy maja odmienne zdanie;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaMaja Wiktoria
A Vanessy i Angele to u nas co druga murzynka nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosie KazieRyskiMarysie
to modne wsrod inteligencji polskiejczyli lekarzy,prawnikow itd a Andzeliki(pisownia polska),Nikole,Sandry, Venessy Z polskimi nazwiskami to pomylka i nie kaleczcie dzieci plissssssss.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawij ją Chanelle to teraz modne na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobaja mi sie orginalne imiona ale nie oklepane. tzn. wyszukalbym takie jakiego nie ma w okolicy, a jest proste w wymowie i neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanell Pieczynska
ha ha ha, albo ANGEL Kowalska ,VENESSA Wietrzynska ,NO PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia Kluska
Nicola Kielbasinska i Roxana Kapusniak-znam osobiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolska
czytalam wczesniejsze posty :) dlaczego DARI uwazasz ze imiona po przodkach sa smieszne rozumiem Gienia czy Wiesia ale MARIA(Marysia)ZOFIA(Zosia)LILIANA(Lila)czy ALEKSANDRA(Ola) .HELENA(Helcia),ANASTAZJA(Nastka) to naprawde ladne imiona .przypuszczam ze jestes ,bardzo mlodziutka i dlatego ta fascynacja nietuzinkowymi nowoczesnymi imionami jak Vanessa, oczywiscie ze to twoj osobisty wybor ale jak ktos pisal wyzej tamte imiona sa WIECZNE -klasyczne a Vaneski,Sandry,Roxanki czy Andzeliki przemijaja wraz z moda tak szybko jak sie pojawily;) a imie jest na cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO IMIONA PONADCZASOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari vanessa to fajne imie
dobrze wybralas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,zalozylam ten topik nie po to by sie klocic i kogos obrazac;)do pani staropolskiej-otoz pomylila sie pani,bo nie jestem mlodziutka osoba,chyba,ze 29 lat to dla pani pierwsza mlodosc;)nie jestem rowniez zafascynowana bardzo dziwnymi imionami,tylko pisze po raz kolejny,ze mieszkam w uk i chce tu zostac na stale,wiec szukam czegos co pozwoli mojej corce nie odstawac od reszty.Staropolskie imiona typu Zosia,Jadzia,Cecylia,Wiesia itp sa dla mnie smieszne i powracajaca moda na te imiona do mnie nie przemawia.A imie Anastazja czy Ola nie sa zupelnie stare.Moja mam dala mi imie inne od innych i jestem jej wdzieczna,bo zawsze czulam sie wyjatkowo i nigdy nie bylam kolejna Ania czy Madzia z rzedu.Na koniec pozdrawiam wszystkich i czekam na kolejne slowa krytyki,bo gdzies sie trzeba wyzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje sie odpieprzyc,ze tak ladnie to ujme.Niewiem co to znaczy zangielszczylas sie?Zycze Tobie tez takiego zangielszczenia,moze bedzie Ci w zyciu lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak...
Dari a po co Ci nasze opinie? Nazwiesz dziecko jak Ci sie podoba. Ja mam w nosie czy komus podoba sie imie mojego dziecka czy nie. Po co ten topik zalozylas? Po co Ci nasze opinie? Niedowartosciowana jestes czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam topik z nudow,zeby podnosic cisnienie takim jak Ty;)masztroche wypaczony sposob rozumowania,zorientuj sie co to jest niedowartosciowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak...
Z nudow tego topiki zakladasz? No to wspolczuje :D Cisnienia mi nie podnosisz bo mnie Twoje dziecko nie obchodzi :D Czy je nazwiesz Genia czy Vaneska to mi obojetne. Smieszne dla mnie jedynie jest szukanie aprobaty w necie. I to normalne ze jedni napisza ze imie jakie wybralas jest obrzydliwe a inni ze wspaniale. Swiadczy o czyms? Z nudow to na spacer bym poszla - zdrowie dla przyszlego dziecka i dla Ciebie. PS: A Vaneska to calkiem ladne imie - jak sie komus podoba :-) Trzymaj sie przyszla mamusko i nie denerwuj sie tak. I zdrowej dzidzi zycze - czy to Vaneski czy Jadzi czy Alanka czy Stasia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×