Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love...

imie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość Nazwisko
tez musisz zmienic dziecku zeby nie odstawalo od reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Ci nie podnosze cisnienia to po co odpisujesz.o moje dziecko i o mnie nie musisz sie marwic,zajmij sie soba.ja juz dzis sie dosyc naspacerowalam teraz dla odmiany zycze Tobie pospacerowac,bo te toksyny trzeba gdzies wyrzucic.i wcale sie nie denerwuje,bo niema czym,tylko poprawiam sobie humor po spacerku,bo gdzie ja bym sie tak posmiala.szczerze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak...
Dari to fajnie, ze pospacerowalas. Teraz, zamiast z nudow - jak napisalas - zakladac takie topiki, popracuj nad polska gramatyka. Bez nerwow kobieto ale przyda sie i Tobie i kiedys tam Twojemu dziecku :D Czy to Vaneska czy Jadzia ale jezyk polski (polski, nie kafeteryjny :D :D ) znac powinna. Zdrowka!!!!!! A Malutka kiedy na swiat przychodzi? Zdecydowalas juz sie na imie? Trzymaj sie i nie denerwuj sie kazdym krytycznym slowem - spokoj, spokoj i tylko spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może załóż topik na jakimś
angielskim forum skoro ma pasować do angielskich realiów i Cecylie czy Joasie budzą Twój śmiech;);) zresztą jakie to ma znaczenie co ludzie myślą o Twoim wyborze? To Wy wybieracie i nikomu nic do tego. Życzę zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz,ale jestem po polonistyce i nie zauwazylam tam zadnych bledow,chyba,ze chodzi Ci o duze litery;)pozdrawiam a co do dzidziusia to oczekuje w kazdej chwili i jestem bardzo spokojna;)goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA Z CIEBIE POLONISTKA
jestes po polonistyce a dzieciaka chcesz Vanessa nazwac!,,smiech na sali\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze masz i racje
ALE troche wiecej powinnas miec oleju w oporzadzeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_lat_23
Amelia Tamara Agnieszka Olga Anastazja Nicole Priscilla Patrycja Karmela Bożena i in. Ale najbardziej- Amelia. Za 3 miesiące urodzą się dwie moje córeczki, właśnie Amelia i Agnieszka:-) Pozdrawiam Szczęśliwe Przyszłe Mamusie :-) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matkoooo
i Agnieszka bedzie zazdroscila Amelii imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest książka "Księga imion" napisana przez pana ... chyba Ruzik'a poczytaj i pomyśl co imię przynosi obdarowanemu nim. Zabobon? ......... ale, strzyżonego Pan Bóg strzyże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
osobiscie vanessa mnie sie nie podoba ale ja nazwe moja córe IDA TAMARA OLIMPIA ŻANETA A CHŁOPAKA KORDIAN DOMINIK MARCEL JAK SOBIE JESZCZE COS PRZYPOMNE TO NAPISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
AHA DZIEWCZYNKA JESZCZE ŁUCJA EMMA ESTERA JOWITA Z DZIEWCZYNKA TO TRUDNO MI BEDZIE WYBRAC BO DUŻO MI SIE PODOBA.. Z CHŁOPAKIEM NIE MAM TAKIEGO PROBLEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
A TAM ZLINCZUJA/.TRUDNO ;p A CO I MIENIEA amelia to jest to też bardzo stare polskie imie moja praprapra bakbka była amelia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia albo Emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzenifer
zasada pierwsza ludzie z klasa daja swoim dzieciom normalnie na imie a polonistka z dobrym wyksztalceniem wcale nie musi miec klasy bo z butow sloma wylazi i nic na to nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMALIA DO PODLOGI
HI HI HI ludzie to nasrane w glowach maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat ku przestrodze
"Niekiedy dzieci padają ofiarami mody, np. kiedy na początku lat 80. popularny był serial "Niewolnica Isaura", wielu rodziców takie imię dało córkom. O serialu i jego bohaterce mało kto dziś pamięta, a Isaury, dziś dorosłe kobiety, noszą, albo raczej dźwigają, to imię." tak generalnie do fanek Amelii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIutkaziutkamutkafrutka
zgadzam sie w 100%z wypowiedziami wyzej-na temat dziwactw. Amelia-zenada. To moze jeszcze Kornelia, albo Klotylda?-wariatki. Powinno byc slowianskie-co wcale nie znaczy staromodne. poszukajcie wsrod aktualnych slowianskich imion-chorwackich, czeskich, ukrainskich, polskich- bardzo czesto pojawiaja sie one na zachodzie a nie jakies szkaradne dziwadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka albo Nastienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co imie
i tak bedziesz wolac NIUNIA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×