Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
matrusia z tego co tam widzę u ciebie to część masz na tarczyce, wiem, że na to mozesz dostać od ogólnego, na cukier też, natomiast toxo w klasie IgM i IgG jest na 100% płatna, cytomegalia też:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Z tymi badaniami to juz sie nie przejmuje, pojde na wizyte i pogadam z lekarzem, najwyzej za część zaplacę. Ten moj skype byl prywatny ale w pracy przydawal mi sie do kontakru z nasza centralą, kontrolerem itp. Lubie to co robię, spełniam się w pracy, mam żal do nich, przegięli, teraz pozostanie smród i niemiła atmosfera. Wyobrazacie sobie ze moj szef mi powiedzial ze nie tylko chce wiedziec jak zajde w ciaze ale tez jak zaczne sie o nia starać, miałam już na koncu jezyka zeby mu powiedziec ze nie będę mu się spowiadała ze swoich łóżkowych spraw. Powiedziałam tylko że nie widze takiej konieczności żeby go informować o moich prywatbych sprawach. wwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje sytuacji w pracy. Moja kolezanka miala tak ze w grudniu konczyla jej sie umowa. Nic nie mowila o ciazy, bo ciagle byla gadka, ze jej przedluza. 24 grudni byla w pracy i co mowia jej, ze nie zostanie przedluzona. Wiec ona, bum do lekarza po zaswiadczenie. Przyniosla po swietach. A jej szef mowi, ze okres jest chroniony od 3 miesiaca ciazy, a jej tu brakuje 5 dni. Wiec ona, jak madra panna :D znow do lekarza pod koniec grudnia. I wyszlo jej 3 miesiace i 1 dzien. Szef pokiwal glowa. Powiedzial, ze musi zmienic jej obowiazki, bo juz na wyjazdy nie bedzie jej na razal. A ona, ze nie musi bo idzie na zwolnienie. Dodam, ze pracowala tam 7 lat. Od poczatku powstania firmy. Byla tam najdluzej pracujacym czlowiekiem. Nawet szefostwo sie zmienialo. Wiec, jak wiadomo roznie w tych czasa bywa. Ja w poniedzialek dzwonie do gienia i sie umawiam na wizyte. Dobrze, ze przychodnie mam pod nosem i na wizyte sie czeka 2 dni. No i zobaczymy co mi powiem :) A teraz smigam na grilla. Milego weekendu. Buziakczi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witam ja tylko na chwilkę wczoraj bylam na USG wszystko jest dobrze maluszek rośnie i w tej chwili ma 7 cm. odezwe sie jutro dzisiaj jestem u rodzicow i mamy mala impreze i pomagam . buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
tez bym tak chciała utrzec nosa szefowej...ciężkie czasy nastały ale cóż trzeba zyc, miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Caly czas czytam wasze posty.Czasami malo sie odzywam...Wierzylam,ze tym razem sie udalo,piersi malo co mi nie wybuchly-straszny bol prawie caly miesiac noi bol brzucha...ale niestety przyszla Pani @ i nic z tego:(( Az lzy staly mi w oczach! TO JUZ 10 MIESIECY!! Ile jeszcze??? Jestesmy kochajacym sie malzenstwem i tak bardzo bym chciala nas uszczesliwic rodzac malenstwo. TAK MI PRZYKRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wiem co czujesz. 21 czerwca mija rok od slubu. Czyli rok jak nie zabezbieczamy sie. Ale starac sie tak naprawde zaczelismy po 3 miesiacach od slubu. No i wychodzi ze juz 11 cykl i dupa. Strasznie sie boje, ze jest cos nie tak u mnie albo u meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie zabezpieczaliśmy się ogólnie to chyba już ponad 2 lata ... licząc na farta, że w ciążę nie zajdę ... raczej były to stosunki przerywane. od ponad roku ja bardzo chcę dzidzie ... Misiakowy troszkę się wahał ... więc raz było raz nie było :D ... a tak od pół roczku to już chcemy oboje tak na 100% a nawet na 100000000000...% ... ale jak widać nic z tego nie wychodzi. Moja przyjaciółka ma już dwójkę ... śmieję się że wiatropylna jest bo dzieci oczywiście kochane ale z jednorazowych wpadek ... tak to jest niektórzy to na zbyt płodni są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka - to super, że wszystko ok martusia - nie jestem specem od tych spraw, ale u nas nie można trzymać prywatnych programów na służbowym komputerze. Żadne gadu- gadu, skype etc. Używamy komputera do pisania prywatnych maili, grzebania w komupterze, ale mamay świadomość, że nie jest to "legalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 02.07.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................7 (1zCLO).......... 02.07.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę uaktualniłam tabelkę. Przyszła @ ta wstrętna. Nie odzywałam się bo musiałam odreagować. Dostał @ po 43 dc i po wywoływaniu luteiną. Teraz biorę od 3 do 7 dc clo, a potem od 8 do 12 estrofem mite. 14 dc idę na usg na monitoring. Trochę jestem podłamana, czy któraś z was brała już taki zestaw leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................3.......... . .........15.06.2009 karla83....................25.................7 (1zCLO).......... 02.07.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ... u mnie nic ciekawego ... od wczoraj znów duphaston ... bolą mnie piersi , a tak najbardziej sutki ... po za tym jestem strasznie senna ... wczoraj położyłam się tylko na chwilkę o 20:30 a wyszło na to że spałam do 7:30 następnego dnia i miałam problem ze zwleczeniem się z łóżka :/ i już po 15 w pracy ziewałam i czułam że jak by mi ktoś dał podusię to bym chrapnęła sobie :) No i apetytu coś nie mam ... Oczywiście już przez myśl mi przeszło że może się udało ... ale chyba za szybko na takie objawy a raczej na pewno za szybko :/ Ja 30 czerwca do ginka i też będę na clo ... miejmy nadzieję że clo na nas zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam maly apetyt ale staram sie co kolwiek zjeść . a od mięsa to calkowicie mnie odrzucilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi140000
Dziewczyny pewnie wzięły się za starania...;) i nie mają czasu na forum:) Słuchajcie, słyszałam o kuracji czosnkowej dla obojga partnerów przez okres ok. 2 tygodniowy, ponoć skuteczny dla par mających problemy z zajściem w ciążę. Jest zalecany przez ginekologów w USA. Może warto spróbować??? Nie znam dokładnych proporcji niestsety:/ ale myślę, że ze 2 ząbki czosnku dziennie wystarczy... żeby nie przegiąć z ilością... Ewentualnie może poradzić się swojego ginekologa, może też o tym słyszał... Życzę powodznia!!! Ja zaczynam pierwsze starania od lipca... Czas pokaże jak będzie... Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Faktycznie cisza. Ja zaczelam szkolenie bo od lipca zaczynam prace :D No i przesto wszystko nie poszlam do gienia. I nie wiem kiedy sie wybiore. Nie chce rezygnowac ze staranek. No ale jak pogodzic prace na okres probny ze starankami o dziecko. Wiem, ze damy sobie rade z pensji meza w razie czego. No, ale wiecej grosza nie zaszkodzi. WIec mam dylemacik. Moze w nastepnym tyg sie wybiore do gienia. chociaz sprawdzic czy wszystko gra z moim organizmem. Milego weekendu dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
i znowu @... od dziś cykl z CLO miejmy nadzieje, że pomoże, dziewczyny a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Czesc dziewczyny, ja chyba rezygnuję z pracy po tej całej sytuacji która zaistniała, obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim, załatwiłam sobie skierowanie na wszystkie badania :) Z tego co przeczytałam to moj pracodawca nie miał prawa do tego co zrobił. Można kontrolowac pracowników ale trzeba ich o tym poinformowac i nie można czytać prywatnej korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 1025 życzę udanego cyklu :) Martusiaa26 jeśli możesz sobie pozwolić na zrezygnowanie z pracy ... to czemu nie ... może znajdziesz lepszą U mnie niezaciekawie coś ostatnio kłucę się z mężulkiem chyba musimy oboje wyluzować. Ja muszę zacząć cieszyć się sexem a nie o każdym zbliżeniu myśleć jak o produkcji noworodka ... a M musi troszkę się uspokoić bo z niego niezły nerwus ... Mam nadzieję że wszystko się uspokoi. Jednak za tydzień w środę badanie żołnierzyków, teraz odpuszczamy bo za dużo nerwów było. #0 czerwca do ginka z wynikami M no i ja będę w 13 dci zobaczymy co z tą moją komóreczką się dzieje ... A od następnego cyklu clo i lipcowy urlopik mam nadzieję że będzie sprzyjał. Mam nadzieję że w ciągu 3 cykli z clo uda się nam jeśli nie to na razie dajemy na wstrzymanie... bo chyba całkiem zeschizuję . Brzuszek boli czasem już jak na @ ... jeszcze 2 tabletki duphastonu ...więc za 3 dni @ nadejdzie jędza jedna :( Buziaki dziewczynki Mam na szczęście 2 dni wolne mam bo coś nie mam nastroju na chodzenie do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejka. dziewczyny gdzie wy sie podziewacie?? ja jutro ide na wizyte do ginia ciekawe co mi powie i czy zleci jakies badania. Strasznie sie denerwuje. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. A jak u was staranka?? Ja z mezusiem w weekend bedziemy obochodzic nasza pierwsza rocznice slubu :) Piszcie co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu to ja już składam życzonka i życzę superaśnie spędzonej rocznicy :) No i owocnej wizyty u ginka :) Ja czekam na @ jutro powinna nadejść ... :((( czuje już czasem ból w podbrzuszu ... i bolą mnie piersi nie aż tak bardzo bardzo ale bolą szczególnie prawa. Przyznam się Wam że coś ten mój cykl był dziwny przed samą @ zapalenie pęcherza ...wiecznie jakieś infekcje ... już od połowy cyklu ból piersi ... i takie nabrzmiałe są i wczoraj zauważyłam że żyły mi wyszły na dekoldzie i piersiach :/ ... hym czasem to już mi się wydaje że może w ciąży jestem i ziewam cały czas i spała bym tylko i coś apetyt mam nie ten ... Ale ja na pewno sobie wkręcam i tyle ... jutro przyjdzie @ i sama do siebie powiem \"no a ja głupia wierzyłam w jakieś cuda\" Przed wczoraj w nocy złapał mnie taki ból w podbrzuszu i jakby jajnikach że nie wiedziałam jak mam się położyć bolało strasznie aż mi się z tego bólu niedobrze zrobiło ... trwało to góra do 5 min nie mam pojęcia co to mogło być :/ Ale koniec o mnie .... dziewczyny odezwijcie się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no dziewczynki, juz myslałam że zniknęłyście, mam problema, clo zostawiłam w pracy (biore 2x dziennie) i nie mogę wziąć dawki wieczornej, zastanawiam się czy to bedzie miało jakis niekorzystny wpływ i czy mam tą zaległą połknąć? wiecie coś na ten temat? sowją drogą to ja chyba kiedyś swojej głowy zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
strasznie sie zdołowałam dziś w ksiegarni, otwarłam książkę o ciąży na stronie o niepłodności...mam nadzieje, że to zupełny przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................3.......... . .........15.06.2009 karla83....................25.................7 (1zCLO).......... 02.07.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 24 dzien cyklu, czekanie na @. Od 4 cyklu z clo mam zwiekszona dawke do 2 tabletek- tez przez 5 dni od 2 dc. pomiedzy 6-12 dniu cyklu mam badanie na droznosc jajowodow- HyCoSy ...oby @ nie nadeszla :( pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wczoraj byłam u gin z wynikami męża i sprawdzić czy pęcherzyk urósł. Gin jak zobaczył wyniki mojego męża to nie mógł oczu oderwać, kilka razy powtarzał że są bardzo dobre. Pęcherzyk urósł do 18 mm. Powiedzcie czy to dużo czy mało, miałyście już kiedyś monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Karla a który to dzień cyklu?ja tez si.ę wybieram na monitoring, kazał mi przyjśc ok. 10 dc a potem 18dc, a gdzies czytałam, ze to podobno trzy razy trzeba iść, ile razy ty idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×