Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
Tak wywiad zalicznony!:) Lepiej wiedzieć wcześniej co i jak... Jak nie mnie, to może którejś z Was przydadzą się te informacje. Oby jak najszybciej były potrzebne...;) Idę się pakować, jutro wyjazd... żeby tylko nie lało... Ale na to też nie mamy wpływu... Pozdrawiam Was i życzę powodzenia w staraniach! Jak nie spadnę w żadną przepaść odezwę się za tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................10.......... ......... 26.07.2009 karla83....................25.................8 (2zCLO).......... 05.08.2009 pączkowa.................24.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .?????????????????????? A co tam u naszych ciężarówek ... dawno się nie odzywały Hop Hop dziewczyny odezwijcie się !!! Jak tam wasze fasolaczki ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj byłam na USG. Dzidzia zdrowiutka :-) Przez całe badanie kopała i machała rączkami. Rozpycha się, kopie aż mi czasami brzuchem rusza. Moglismy sie dowiedzieć płeć ale tatus się uparł że chce niespodzianke i nie mam nic do gadania. Z samopoczuciem troszke lepiej ale i tak źle. Daj rzygam, doszła jeszcze zgaga. Czasami mam juz dość, w sieprpniu ślub, a tu zero poprawy az sie boje co to będzie. Oby przed ołtarzem mnie nie zamdliło!!! Czytam was na bierzącą i trzymam za was kciuki :-) dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................10.......... ......... 26.07.2009 karla83....................25.................8 (2zCLO).......... 05.08.2009 pączkowa.................24.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................23..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej onaO ... ale fajnie to pewnie pochłonięta jesteś przygotowaniami do ślubu ... a w przerwach pomiędzy nerwowym biegiem zrobi Ci się niedobrze :) Dasz radę ... taki piękny to będzie dzień ... :D Ja i dzióbek (jak dla mnie już mężulek) czekamy na scementowanie naszego związku ... jeszcze trochę czasu bo termin 14 sierpień 2010 więc za rok ... wszystkie przygotowania przede mną ... Tym czasem my to już jak w starym dobrym małżeństwie ... We wrześniu stuknie 6 lat jak jesteśmy razem ... a mieszkamy razem już 2,5 roczku ... więc wystarczy tylko scementować nasz związek ... Ciekawe czy jak będziemy brać ślub to będzie już nasze bobo na świecie ... a może w brzucholu :D ... no chyba że się nie uda :( A zdecydowaliśmy się na dzidzi bo ja to już marze o tym chyba od trzech lat ... poczułam po prostu instynkt macierzyński ... dzióbas zdecydował się jak przeprowadziliśmy się do lepszego mieszkanka czyli rok temu ... A pałera dostaliśmy jak dowiedzieliśmy się że jednak nie będzie tak łatwo, że moje jajniki trochę przysnęły ... no i tak się zaczęło ... a teraz to już rodzinka nawet o tym czasem gada ... a moja siostra odkłada ciuszki Jaśkowe i wózek ... tak trzyma kciukasy... Zresztą to ona wygnała mnie do gina ... za co jestem jej wdzięczna bo nie wiem kiedy bym się sama wybrała ... :/ Właśnie wróciłam od Niej i od Jachulca ... zakochałam się w Nim zaledwie jeden dzień Go nie widziałam a tak się stęskniłam :D A teraz piekę ciacho i zaraz zabieram się za pieczenie rogalików ... w niedzielę moje imieninki ... Wiecie tej Anki co od niej podobno zimne noce i poranki D i jutro wypada zanieść ciacho do pracy ... a po pracy znów pieczenie bo rodzinka przychodzi :D Chyba pół życia wam opowiedziałam ... hihi wena mnie ogarnęła :D a teraz zmykam pichcić ... miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa to jestes moja imienniczka :D Jutro tez moje imieninki :D WIec, zycze Ci wszystkiego naj!!!!! No a najbardziej zaciazenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i Tobie również życzę samych uśmiechów w życiu i spełnienia marzeń (a w szczególności tego najbardziej upragnionego) :D śle buziaki :*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla jak w zegarku!! ;/ STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................11.......... ......... 23.08.2009 karla83....................25.................8 (2zCLO).......... 05.08.2009 pączkowa.................24.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Martusia a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................11.......... ......... 23.08.2009 karla83....................25.................8 (2zCLO).......... 05.08.2009 pączkowa.................24.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............21...............07.12.2009........... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? witajcie dziewczynki u mnie wszystko dobrze. skurcze w nogach mecza . mała anemia. ale jest dobrze kochany synek daje znac o sobie codziennie puka i stuka do mnie. czytam was kochane i serduszkiem jestem przy was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Malawronka ... mamy nadzieję że jeszcze troszkę a będziesz nam dawać ciążowe rady :) Gratuluję synusia ... Imionko już wybrane ??? NowaTu to wredna małpa :/ A co na to twój/twoja gin na to ... troszkę czasu już się staracie i nic ... może czas na dalsze kroki. Ja niby mam dni płodne ... niby bolą tak troszkę piersi, ale śluzu jakiegoś konkretnego brak. Zaczęłam mierzyć tempkę ale oczywiście ja jestem szałaput i dziś zapomniałam zmierzyć ... ale wczoraj miałam skok do góry ... Nie liczę w sumie na cuda ... czekam na @ i zaczynam z CLO ... mam nadzieję że nie zeshizuję ... raczej chcę wrzucić na luz Czy któraś z was brała wiesiołek na poprawę śluzu ... czy to naprawdę działa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
hej dziewczynki, się dzis załamałam, bylam na monitoringu i czym mnie CLO uraczyło? torbielą-cudownie poprostu:(mam szał i straszne newry, wiecznie się coś musi przypałetac....szkoda słów. w ogóle za niedługo pełny relaks, rezygnuje z pracy i na wakacje nad pękne polskie morze....moze wtedy się uda na rocznice ślubu? buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa. Eh ja nawet nie mam swego gienia. Mialam przez 4 lata jak bralam tabsy. potem chodzilam do innego na osiedlu. Teraz poszlam do kliniki na nfz no i babka mnie splawila. Zastanawiam sie nad powrotem do gienia do tego co chodzilam po tabsy. Ale nie wiem jakie ma podejscie jesli chodzi o staranka. N o a na razie niestac nas na prywatnego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu może idź i sprawdź jakie będzie miał podejście ... nic nie stracisz ... w sumie na NFZ nie musi być aż tak źle. Kate to mnie załamałaś z tym CLO .... a tak po za tym torbielem to miałaś owulację po CLO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
paczkowa nie załamuj się nie każdy jest tak wrażliwy na CLO... gin mówi, że owulacja była, kazał mi poczekać do @, jak nie przyjdzie mam zrobic test, jak bedzie negatywny to wywoływanie @ mnie czeka, jak pozytyw to wiadomo:):)oby... no a jak przyjdzie normalnie @ to mam odstawić CLO.Pączkowa wierze, że u Ciebie bedzie ok...powiem wam ze się trochę martwie bo ta torbiel to jakaś krwotoczn, w necie się naczytałam, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby wiem, że każdy ma inaczej ... Bardzo bardzo bardzo wierzę w powodzenie tej kuracji, choć wydaje mi się, że mi zawsze wiatr w oczy ... i nie będzie tak łatwo ... Staram się wierzyć w cuda :) Życzę aby jednak ta @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa co do imion to mamy wybrane ale pare: mi sie podoba : Grzesiu, Maciuś, Andrzej, . a mężowi : to chyba naj bardziej Filipek. ale ja coś nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z imieniem męskim pewnie w razie co będę miała kłopot bo nie mam jakiegoś ulubionego, zastanowiła bym się na Kubusiem, ale nie pytałam mojej drugiej połówki co na to ... Natomiast dla dziewczynki to Hania lub Zosia bardzo mi się podobają Kiedyś podobało mi się Zuzia bo tak ładnie Zuzanna ale przez to że tyle tych małych Zuziek to już mi się przejadło. Raczej wole tradycyjne polskie imiona. Mojemu Dióbasowi podoba się Natalia, ale mi się strasznie źle kojarzy. A Wy dziewczyny macie swoje ulubione imiona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy dla chłopczyka wybrali Kubuś :-) a dla dziewczynki Natalka lub Julka. Tyle że Julka troche oklepana, w ostatnim czasie duzo sie słyszy, więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom niektóre imiona to oklepane ... jak chodziłam do podstawówki to w klasie oprócz mnie były jeszcze dwie Anki + wychowawczyni Anna, a wyobraźcie sobie że niedługo na 15 dziewczynek w klasie będą 4 Viktorie 3 Oliwie 5 Zuź + reszta o innych imionach ... Osobiście nie mam nic do tych imion i w ogóle podobają mi się ... Moje imię teraz mi się podoba, ale wiem jak się czułam w szkole jako jedna z wielu Anek, i w rodzinie jako "Ania Mała" - bo był ta starsza czyli "Duża". Jest tych kilka imion które mi się podobają ze względu na to że nie są oklepane i dobrze mi się kojarzą np: taka Hanulka kojarzy mi się z dziewczynką o kręconych włoskach, piegach na buzi i wielkim uśmiechu, i Zosia też tak mi się kojarzy ... natomiast w dorosłości Zofia takie dostojne, kobieta piękna, wykształcona. Natomiast są imiona które źle mi się kojarzą, gdyż spotkałam na swojej drodze osoby posiadające te akurat imiona które mi nieźle dały popalić i teraz choć znam osoby dobre o tym imieniu to i tak mam opór przed nadaniem takiego imiona dziecku. Każdy przecież ma swoje zdanie i swoje kryteria wyboru. Jednemu podobają się zagraniczne imiona jak Braian czy Jesica a drugiemu polskie starodawne imiona jak Jan, Staś czy Hanna. I tak oto rozwinęłam temat imion :D Czasem chyba mam chęć wygadania się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie! Ja już po wakacjach... Szybko zleciały... Teraz czekam na efekty pierwszych poważnych starań:) Choć nie liczę na sukces, ze względu na to, że to inny klimat... poza tym dużo się nachodziliśmy po górach, ogromny wysiłek, zmęczenie, na wysokościach inna temperatura, ciśnienie - a to raczej nie sprzyja... Poza tym daliśmy czadu 4 dni pod rząd, a nie książkowo co dwa dni. Ale tak nas akurat naszło:))) i nie zastanwialiśmy się czy to dobrze czy źle, tylko podeszliśmy spontanicznie do sprawy...:) No nic zobaczymy co z tego będzie... Jak nie teraz to może innym razem... Dziś trochę dziwnie się rano czułam i po śniadaniu też, ale sama nie wiem od czego... Czas pokaże... Pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi podobno najlepsza metoda to spontan ... więc kto wie co z tego wyniknie ... 3mam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki Pączkowa :) Ja Tobie też życzę... wiesz czego;) Oby się w końcu udało! U mnie to początek starań więc nie napalam się zbytnio, że już za pierwszym razem się uda... Co ma być to będzie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ... co tak cichutko :) U mnie za oknem burzowo i deszczowo aż nic się nie chce ... a czas do pracy wychodzić :( Od wczoraj pobolewa mnie brzuchol jakby na @ chodź powinna przyjść dopiero za tydzień ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny dziwna sytuacja,@ miała byc wczoraj, dzis dalej nie mam, zrobiłam test ale od razu sie kreska nie popjawiła, więc wrzuciłam test do torebki, jednak po jakis 15 minutach spojrzałam znowu i jest druga kreska, może pojawiła sie po jakiś 3 minutach na które ja nie czekałam? co robić? jeszcze jeden test, boję się trochę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny czy wy tu jeszcze zagladacie?widzę, że paczkowa i fifi dzielnie trają na watku a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate zrob 2. Ja bym nie wytrzymala. Rob i juz. Przeciez co ma byc to i bedzie wiec zrob. Ja na 14 do roboty. Zaraz dzwonie do gienia i umawiam sie. tak jak radzila Paczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Wiatjcie:) Ja też bym zrobiła drugie test. A znając moją niecierpliwość to bankowo:)) Mnie już zaczyna nosić od niepewności czy się udało czy nie... dziwnie się czuję od paru dni, robi mi się niedobrze... Ale na test jest za wcześnie:( Poza tym odstawiłam leki przeciwalergiczne (tak na wszelki wypadek) i alergia mi bardzo dokucza, non-stop kichanie i katar, ech... jestem zatkana:/ i nie wiem czy te dziene dolegliwości to od alergii czy może od czegoś innego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
zrobiłam i jest, wprawdzie bardzo słaba ale jest, na razie sie jeszcze nie cieszę bo ....nie no troche się cieszę ale i boję, trzymajcie kcuiki zeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate gratuluje :-) Miała tą samą sytuacje co ty! ledwo widoczne kreseczki a teraz dzidzia już kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×