Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Już się zmęczyłam tym sprzątaniem ... a końca nie widać Wysprzątałam tylko kuchnie na błysk ... miałam jakąś wenę i nawet w szafkach pucowałam i zmieniałam ułożenie wszystkich rzeczy ... Mój dzióbek mnie chyba zamorduje bo nie będzie wiedział co gdzie jest ... ale co tam przecież kuchnia to moje królestwo :D Okna umyłam tylko 2 bo zaczęło lać ... No i tak o to się zmęczyłam i już mi się nie chcę ... aż zgłodniałam z tego wszystkiego :) a w lodówce tylko światło no i może jakaś musztarda i ketchup :) Oj chyba muszę wyciągnąć dzióbka na zakupy. NowaTu to będziemy tęsknić za Tobą uporaj się szybko z tym netem i wracaj do nas szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
@ :(:(:(:( i tyle w temacie, nie wiem czy nie zrezygnowac....i dac sobie na chwilę spokój...strasznie smutno a myślałam, że CLO pomoze od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie załamuj się ... aż mi się smutno zrobiło bo ja też bardzo liczę na to że CLO pomoże ... może następny cykl będzie lepszy ... trzymam kciuki za ciebie bardzooooooo mocno ... ja zaczynam w połowie sierpnia z CLO ... Uda nam się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kaka
hej dxiewczyny mam pytanie do tych ktore nie moga zajsc a by chcialy....bralyscie wczesniej anty??a jesli takto przez jak dlugi okres..? czy myslicie ze to moze miec jakis wplyw na pozniejsza plodnosc?? nie wiem co robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No tylko mi się tu nie załamywać proszę! Wiem, że może łatwo mi mówić bo sama póki co nie mam takich doświadczeń jak Wy... ale domyślam się co czujecie. Mam koleżanki z różnym historiami... wiem jak one to przeżywały a ja razem z nimi... Trzymajcie się i myślcie pozytywnie! Co do tabletek anty, słyszałam skrajnie różne opinie... Jedne dziewczyny tuż po odstwieniu zachodzą bez problemu, inne nie mogą miesiącami, latami... Więc nie wiem w co wierzyć i jak to naprawdę jest... jaki wpływa mają czy nie mają tabletki antykoncepcyjne... Sama nigdy nie brałam tabletek, uważam że to chemia i tyle, szkoda mi organizmu... Opinie też są podzielone, czy zdrowiej dla kobiety jest brać czy też nie brać... I bądź tu człowieku mądry...:( Ja nie biorę bo uważam, że bez nich sobie dajemy radę póki co...;) a już niebawem wszystkie zabezpieczenia pójdą w kąt:) i wtedy się okaże jak z zachodzeniem w ciążę będzie u mnie... Jestem bardzo ciekawa... Wam życzę wytwałości i sił! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tabletki 9 miesięcy ponad 3 lata temu ... i jakoś nie sądzę żeby to było przez nie ... Sama nie wiem ... chyba to zależy od organizmu niektóre kobiety nawet biorąc tabletki zachodzą w ciążę. Fifi a od kiedy zaczynacie staranka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Już niebawem... ostatni tydzień lipca:) Wtedy wyjeżdżamy na wakacje i mamy nadzieję, że się uda... A jeśli nie, to jak wrócimy będziemy testować nasze nowe łóżko :D Co mam być to będzie... Czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Hehe oni chcieli za naprawe 700zl. A mi tatus za darmo zrobil. Wystarczylo cos przylutowac. :) Jak dobrze miec tatusia zlota raczke :D Co do tabsow bralam je ok 4 lat. Ale mysle, ze to indywidualna sprawa kazdego czlowieka. Moja kol brala 7 i w pierszym miesiacu po odstawieniu zaszla :D Wiec chyba nie ma reguly. Wyjezdzam na weekendzik. Wiec buziaczki i papa. :) Staranka pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No to super, że net Ci działa:) Czyli kontakt na bieżąco:) Owocnego weekendu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho-sza ... Co tam u Was dziewczynki ja czekam na @ jeszcze tylko 2, 3 dni i się pojawi ... Właśnie zaczęłam urlop ... niestety od strasznych wiadomości ... Tak bardzo mi smutno i źle ... zmarł mój brat cioteczny był w moim wieku ... byliśmy naprawdę zżyci od małego ... tyle wspomnień :( I taka głupia śmierć ... osierocił rocznego synka ... całe życie było przed nim ... Świat jest naprawdę niesprawiedliwy ... Trzeba chwytać każdą chwile z życia ... bo nie wiadomo co stanie się jutro :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa bradzo Ci wspolczoje... Ja teraz sprzatam, bo w weekendzik nas nie bylo, ale chyba krasnoludki nabrudzily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Przykro mi Pączkowa...:( Nie wiem dlaczego ale jakieś takie głupie miałam ostatnio przeczucia, że coś się stało u Ciebie, bo się długo nie odzywałaś na forum. Może dlatego, że obczytałam się o wypadkach na drodze i samochodów i ostatnio motora a i o utonięciach... Brrrr... Dużo tego ostatnio... Chociaż Wy uważajcie na siebie... Życie jest bardzo kruche i nieprzewidywalne... Niestety... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................3.......... . .........15.06.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................10.......... ......... 26.07.2009 karla83....................25.................8 (2zCLO).......... 05.08.2009 pączkowa.................23.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkow wierze, ze ci sie uda z CLO. Ja niestety przezywam bole migrenowe i do tego jakas alergie. Mam zazerwienione oczy, nos ciagle zatkany i kicham jak kot. :) Jutro wyjezdzamy na weekend nad jeziorko. Mam nadzieje, ze sie zrelaksuje i troche te uporczywe objawy mina. U mnie jeszcze tydzien do @. Ale juz tak sie przyzwyczailam, ze przychodzi, ze nie nastawiam sie na cud. A co u reszty dziewczyn?? Martusia my znow razem czekamy na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie:) U mnie okres tuż tuż... a po nim pierwszy m-c starań... Zobaczymy jak to będzie... Nowa Tu polecam na takie dolegliwości alergiczne wapno musujące specjalne dla alergików i tabletki Amertil. Też miałam tą cholerną alergię na pyłki swego czasu, więc wiem jak marnie się człowiek czuje:/ Teraz dokucza mi alergia na słońce i właśnie tymi lekami się ratuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu dobrze, że ja nie mam żadnych alergii, choć kto wie może kiedyś mnie dopadnie ... Fifi aby pierwszy cykl okazał się również ostatnim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................10.......... ......... 26.07.2009 karla83....................25.................8 (2zCLO).......... 05.08.2009 pączkowa.................23.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki Pączkowa:) Oby...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie wy jestescie, :) U mnie weekend mina super. Jeziorko, plaza, grill... Mmmy juz tesknie. Opalilam sie, poplywalam. No i niestety z migreny zrobilo sie zapalenie zatok :P Dzis bylam u lekarza i jestem na tabsach. Leb mnie rozsadza. Ale jestem w swietnym humorze. :) W niedziele moje imieniki. Moze wreszcie sprawilismy sobie prezencik. Co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczynki ja wlasnie wróciłam od gina, mam duzo pęcherzyków po CLO , dziś chyba będzie owulacja, jestem pełna nadziei, że się uda:):)pozdrawiam i odzywajcie się co u was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!!! Dzialajcie. Bo ciegle nas za duzo na liscie starajacych, a za malo na zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie! U mnie okres powoli odchodzi... i odliczam dni do wyjazdu... NowaTu - już dziś życzę Ci wszystkiego dobrego i spełnienia naskrytszych marzeń z okazji imienin !!! (w niedzielę już nie będę miała dostępu do neta) Trochę się boję początku tych starań... tyle się obsłuchałam i obczytałam o problemach z zajściem, że mam dosyć... Ale mam nadzieję, że wcześniej czy później wszystkim nam się uda - to tylko kwestia czasu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Fifi na razie to masz się nie martwić ... przecież Tobie może się udać już za 1 razem. Kate to super życzę owocnych przytulanek ;) NowaTu to kuruj te swoje zatoki, żebyś się nam tu całkiem nie rozchorowała. Kolejna @ poszła w zapomnienie, pozostaje mi przeczekać ten cykl ... Gdybym miała zacząć brać Clo w tym cyklu to dziś była by pierwsza tabletka ... przyznam się, że trochę mnie korciło żeby wziąć (nawet mam nadprogramowe 5 tabletek, dostałam od siostry) wyluzować się i zobaczyć co by z tego wyszło ... ale może lepiej posłuchać gina ... choć korci mnie oj korci :P Idę smażyć dzióbkowi naleśniczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dla mojego mezusia przysnily sie bociany, a dla mnie ze w ciazy jest moja szwagierka. Spr w senniku bociany oznaczaja nowe dziecko w rodzinie, a czyjas ciaza, ze cos bardzo oczekiwanego wreszcie sie urzeczywistni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
kobietki gdzie poznikałyście? zajete staraniami czy jak? czemu juz nikt nie pisze? paczkowa co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
U mnie jeszcze przed staraniami... trochę się przesuną chyba...:[ Wczoraj byłam u ginekolożki... Ph i USG wszystko ok:) Ale dała mi leki na podrażnioną skórę (chyba od podpasek i wkładek:) po ostatnim okresie jakiś swędzący badziew się przyplątał... mimo częstej higieny i Lactacydu:/ No i teraz nie wiem czy zacząć starania na samą końcówkę dni płodnych czy sobie odpuścić na kolejny miesiąc. Echhhh... najwięcej sobie można planować... Generalnie przeciwskazań z jej strony nie ma co do starań po wzięciu przez 6-7 dni tych leków... ale... sama nie wiem... na początku jest większa szansa na dzieczynkę niby... a pod koniec owulacji na chłopca... Tylko pytanie czy faktycznie to się sprawdza, a jeśli nawet to w ilu procentach??? Zapomniałam o to zapyatć:/:/ Zagadałam się nt. przyjmowania leków na początku ciąży i mi wyleciało. Do 4-6 tyg. ciąży najlepiej nie brać nawet leków, które niby można brać będąc w ciąży czy ziół - na wszelki wypadek, tylko kwas foliowy, żadnych syntetycznych witamin! i absolutnie leków przeciwalergicznych!!! Tyle mogę Wam przekazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Kate ... u mnie oki , po za faktem, że jutro wracam do pracy ... koniec słodkiego lenistwa ... jakoś nie znudziło mi się to siedzenie w domu ... zawsze miałam coś do roboty :) Jakoś tak posmutniałam ostatnio ... dużo czytałam różnych artykułów na temat staranek ... Ach czemu to takie trudne jest ??? Ostatnio zauważyłam, że lubię gapić się na dzieciaki bawiące się na placu zabaw przed blokiem ... a mamusią które biegają za swoimi pociechami zazdroszcze :/ tak to jest ... mam nadzieje że i mój czas nadejdzie. Teraz wszystkie kłopoty i troski przyćmiewa ta jedna ... resztę jakoś się rozwiąże. Chciała bym aby w moim życiu wszystko stanęło na głowie w związku fasoleczką ... może niedługo się doczekam. Jak na razie dużo czasu spędzałam u siostry z pół rocznym słodziakiem Jasiulkiem ... kochany z niego szkrab ... karmiłam, przewijałam, nosiłam chodź z Niego mały klocuś się już zrobił ... a ciągle tylko na ręku i na ręku ... nie dziwie się że mojej sis już kręgosłup wysiada i witki opadają :D Ale cóż to za słodki ciężar :D kochany szkrabek :) Ale się rozpisałam SZOK !!! Czas szykować obiadek ... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi to wywiad z gin masz zaliczony :D Ja jeszcze nie zadaje pytań co do ciążowych spraw ... na razie najważniejsze dla mnie jest to by mój organizm wyprodukował komóreczkę jajową, no i żeby była z niej towarzyska dziewczynka i zaprosiła jednego księcia do siebie ... a ma w czym wybierać :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×