Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość niewiemwniemw
nawpierdalac sie kozich bobkow gwarancja na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke lekarz kazał mi uważac , zaczeła skracać mi sie szyjka i skurcze miałam . dostałam leki i już jest dobrze. bede musiała te leki brać do 36 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka1980
Witam wszystkie kobiety :) chciałabym przyłączyć się do waszego forum. Myśle ze jestem gotowa na ciąże... chociaż... straciłam swoje pierwsze dziecko, urodziło się martwe pod koniec 7 miesiąca :( ból brzucha, szpital, krwawienie, odklejone łożysko... koniec :( długo nie mogłam sie zdecydować na kolejną ciążę ale myśle ze teraz juz powoli jestem gotowa... choc bardzo się boję... biorę juz folik, znalazłam lekarza we wrocławiu, nie wiem czy dobrze wybrałam bo nie mam rozeznania, nie pochodzę z wrocławia tylko z małej pipidówy gdzie niestety jak sie cos dzieje złego to potem jest jak jest... ide zrobic podtsawowe badania i zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bez powodu lekarze zalecali mojej znajomej ktora byla po terminie sex z mezem i masowanie sutkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka1980 ja tez chodze do lekarza we Wrocławiu. Nicola na ostatniej wizycie lekarz powiedzial ze szyjka wrociłą do normy dzieki leką i jest zamknięta. ale jeśli chodzi o seks to ja sie boje. ale nie zaniedbuje meza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka1980
malawrona do kogo chodzisz? kurcze ja sie tak boje :( chciałaym miec dobrego lekarza, takiego który sam moze podejmowac decyzje na oddziale a nie byc uzależnionym od jakiegos ordynatora który mu mówi co ma byc zrobione. czy któraś z Was słyszała cos o zespole antyfosfolipidowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka masz racje, przeciez nie tylko sam sex daje poczucie bliskosci, to nie jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do Korzeniewskiego on pracuje na Klinikach. i przyjmuje też prywatnie na przy Legnickiej. jest bardzo dobrym lekarzem , specjalistą . w 100% mogę go polecić. on mnie operował w lutym a w marcu dowiedzziąłm sie ze w ciaży jestm a starałąm sie od maja 2006. tez jestem po stracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u Korzeniewskiego, on właśnie zalecił mi zrobienie badań w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Ale jakos zmieniłam kierunek lekarza i poszłam teraz do Fuchsa? słyszałyście cos o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dlatego ze mam znajomą której ciocia jest lekrzem rodzinnym we wrocławiu i jej opinia była taka ze Korzeniewski jest przereklamowany i dużo szumu wokól niego a sa lepsi lekarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maz jedzie juz z pracy po mnie i lecimy do lekarza:(:(:( Dostalam jakiegos plamienia...:(((((((((((((((((((( Jest male, ale tak bardzo sie boje...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Nicole - trzymaj się! :( Może to tylko związane ze zmianami hormonalnymi, nic poważnego... Oby!!! Trzymam kciuki!!! Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Laleczka - witaj! Bardzo mi się smutno zrobiło jak przeczytałam Twój post, przykre... współczuję:( i jednocześnie życzę powodzenia i zdrówka w przyszłej ciąży! Czy wiadomo co może spowodować odklejenie łożyska czy może zdarzyć się samoistnie jak zwykle poronienie...??? Co do lekarzy... warto poczytać opinii na portalu znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi mówił ze odklejenie łożyska jest nieprzewidywalne :( cała ciąza moze przebiegac dobrze i wystarczy moment i jest kłopot, moze to byc sters, albo nagły skok ciśnienia. wiem ze nie jest to prawidłowością, ze jesli raz sie tak stało to kolejnym razem tez tak może byc, aczkolwiek trzeba to brac pod uwagę, dlatego własnie zalezy mina dobrym, bardzo dobrym lekarzu który pracuje w szpitalu gdzie jest porządny sprzęt i który nie jest uzależniony w tym co robi od innego lekarza. Z tego co poczytałam ten Fuchs ma same dobre opinie, ale nie wiem jak radzi sobie wlasnie w takich problemowych sytaucjach, wiesz, zawsze moge zmienic lekarza to ze u niego byłam, nie oznacza ze musi poprowadzic moją ciąże. tylko zebym wiedziała do kogo mam sie udać :( i mam jeszcze jeden dylemat... nie wiem jakie mam zrobic badania przed ciąża?? robiłyście coś??? aha... a wiecie cos o tym czy można isc do dentysty na początku ciąży, bo jakbym poszła a nie bede jeszce wiedziec a dostane znieczulenie miejscowe to co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka mam nadzieje ze nie masz do mnie żalu ze napisałam ze Korzeniewski jest przereklamowany :( no poprostu taką usłyszałam opinie i dlatego sie tym zasugerowałam :( ale wizyte u niego nawet 2 wizyty :) wspominam mile, sympatyczny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×