Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
No to gratuluję kate i trzymam kciuki!!!:) A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Hip Hip Hura !!!! Gratulacjeeee ... !!! Nareszcie jakieś dobre wieści :) Teraz będziesz mogła nam przesyłać fluidki ciążowe i kto wie może niebawem przyjdzie czas na następną z nas :) NowaTu to dobrze, że się zdecydowałaś na pójście do lekarza ... myślę że warto spróbować ... będziesz miała lepsze samopoczucie jak będziesz mogła zrobić badanka Mnie dziś od czasu do czasu boli dół brzuszka ... takie jakby kłucie ... ale takie ostre, że raz to musiałam aż usiąść na krześle bo nie wytrzymałam ... :/ nie wiem cóż to może być ... mam taki nawał obowiązków w pracy że jestem strasznie zmęczona i po 4 godz pracy to najchętniej spać bym poszła ... no i główka ostatnio boli ... albo od tej pracy albo od pogody :/ Czekam na @ z niecierpliwością ... jeszcze jakiś tydzień i zaczynam nowy cykl z nowym CLO-wskim zapałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
To jak długo Pączkowa musisz brać te leki? Ja też czekam... ale jakoś już normalnie się czuję, intucja nic mi nie podpowiada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi jeśli chodzi o leki to biorę duphaston już 5 miesiąc na wyregulowanie cyklów .... dzięki temu wszystko jest jak w zegarku :) No i teraz jak dostanę @ zaczynam brać CLO na wywołanie jajeczkowania ... mam nadzieję że będą rosły piękne pęcherzyki ... bo u mnie to jest brak właśnie owulacji ... przynajmniej na razie to stwierdził lekarz i mam nadzieję że tylko to jest moim problemem i uda mi się po CLO Jeszcze dziś do pracy i 2 dni wolnego ufff choś troszkę wytchnienia ... jakoś przeżyje te dzisiejsze 8 godzin Kate informuj nas na bieżąco :) NowaTu jak tam kiedy wizyta u lekarza umówiłaś się już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności. Byłam 3 tygodnie na urlopie i nie miałam dostępu do neta. Ale jak tylko wróciłam od razu rzuciłam się w wir nadrabiania zaległości i czytam wszystko co napisałyście. Kate gratuluję U mnie 2 cykl z CLO, jutro @ powinna przyjść i wszystko wskazuje na to, że przyjdzie, temp spada, pojawiły się plamienia. A już myślałam że się uda, że na urlopie będzie więcej sprzyjających warunków. Ładny skok temp nawet był. No ale cóż czekam aż @ przylezie. Testu nie kupiłam, wolę dostać okres niż zobaczyć 1 krechę ... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
byłam u gina, na usg mam przyjść za tydzień ale powiedział, że najprawdopodobniej testy sie potwierdzą, zaproponował żebym poszła na bete ale poczekam jeszcze...mam jednak mały problem, mianowicie jest hiperstymulacja po CLO i dwie torbiele, muszę się oszczędzać, żadnego dzwigania, wysiłku, sprzątania, nic..żeby sie torbiele nie poskręcały... trzymajcie kciuki dziewczyny zeby wszystko było ok pączkowa a ty jak masz kurację to masz monitoring cylku? bo ja jeden miesiąc wzięłam CLO bez monitoringu ( moja samowolka) i teraz jest problem, no ale jestem pełna nadziei i lekko tłumionej radośći, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ech z tymi lekami, na jedno pomagają a na drugie... Widzę, że nie jest łatwo... ale miejmy nadzieję, że w końcu się wszystko poukłada tak jakbyście tego chciały!:) Ja mam regularne cykle 27-29 dni, ale pewnie to o niczym nie świadczy, że wszystko ok... Temeratury nigdy nie mierzyłam i nie prowadziłam żadnych specjalnych obserwacji. Jeśli będą problemy z zajściem wtedy będę o tym myśleć... Póki co czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moją CLO-wską kuracje to tak będę miała monitoring mam przyjść 10, 12 i 14 dc na usg ... zobaczymy co z tego wyniknie ... Mnie właśnie korciło w tym cyklu żeby wziąć bez monitoringu ale bałam się że jeszcze sobie zaszkodzę ... co ma być to będzie Kate to oszczędzaj się kochana ... dużo śpij i dobrze się odżywiaj ... trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................11.......... ......... 23.08.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 pączkowa.................24.................8 .......... ..........12.08.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............21...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
karla przykro mi straszliwie, nie trać nadziei, ściskam mocno i trzymam kciuki, nie teraz to w następnym się uda!!!buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A to i ja się oficjalnie wpiszę do tableki. Jak myślicie kiedy najlepiej można wykonać test? Wiem, że po terminie spodziewanej @ ale ja chciałabym wcześniej... tylko czy jest sens??? czy dać sobie na wstrzymanie? STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................10........... .........26.07.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................11.......... ......... 23.08.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 pączkowa.................24.................8 .......... ..........12.08.2009 Fifi 140000................28.................1.....................17.07.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............21...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate dzięki za słowa otuchy. też tak sobie tłumaczę ale jest strasznie ciężko. fifi miala mieć @ 17.07??????? to już dawno jestes po terminie, chyba że to jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja zrobiłam dwa dnie przed i nie wyszło, drugi zrobiłam 1 dzień po terminie@ i pojawiła sie słaba II kreska, więc musisz uzbroić się w cierpliwość...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kolejna @ kolejna załamka ... tak to jest i każda z nas powtarza sobie może następnym razem ... przecież kiedyś musi się nam udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Karala - 17.07 to data mojego ostatniego okresu, czyli teraz jest 20 dzień cyklu. Jeszcze z 8-9 dni muszę czekać w takim razie... Zaczyna mnie już nosić:) Ech... Trzymjacie się dziewczynki!:) Fajnie, że jest z kim pogadać na babskie tematy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Fifi, że fajnie pogadać bo z facetami to jednak inaczej. Zawsze mogę pogadać też z siostrą ... ostatnio nawet z babcią :) na te tematy ... ale Was mam o każdej porze dnia a czasem i nawet nocy :D Dziś wolny dzień więc zaczęłam od sprzątanka ... i chyba tak się zmęczyłam, że przysnęłam na godzinkę :) Tak poza tym to rano obudziłam się z bólem brzucha :/ Ja to już nie wiem cóż to może być ... ból trwa może z minutę a może z dwie, a czuje wtedy jak bym miała dostać @ i tak już od ładnych paru dni te bóle mi przychodzą, mam nadzieję, że to nic poważnego, miała tak któraś z Was kiedyś Kate a jakieś objawy ciążowe już masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Taki dziś dzień chyba, bo mnie śpioch dopadł na 3h:) i wcale mi po tej drzemce nie lepiej:/ jakaś kołowata jestem... Co do bólów brzucha, to ja mam tylko w pierwszym dniu @, czasem też i drugim. Ale jak mnie już złapie to bez Imupromu Max (nawet i 2 tabl.) nie da rady wytrzymać. Po prostu umieram:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie rzadko boli brzuch podczas @ jak coś to pierwszy dzień tylko i czasem to w ogóle nie biorę tabletki bo nie jest jakiś nie do przetrwania ... ale teraz to trochę za wcześnie na takie bóle bo @ dopiero za tydzień :/ więc nie wiem cóż to może być. Teraz też poleguje na łóżeczku ... :) Może taki śpiący dzień dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa co do objawów to mocno jestem zmęczona, śpiąca w pracy padam na twarz (a jestem po 8 h)pobolewa trszkę brzusio aha i mam parcie na pecherz ale to bardziej z torbieli chybai to na razie tyle, a te twoje bóle brzucha hmmm, kiedy idziesz do gina? dopiero po dawce CLo?czy po ostatnim monitoringu wszystko ok z jajnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate tak po ostatniej wizycie u gina wszystko z jajnikami w porządku ... teraz pójdę gdzieś koło 20 sierpnia na monitoring po CLO i zobaczymy co z tym moim brzuszkiem ... A ty odpoczywaj kochana, teraz Ci się należy śpij do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no niestety teraz nie mam jak odpoczywać bo codziennie w pracy jestem, ale już nieługo w przyszłym tygodniu wezmę l4, potem mam urlop i do pracy juz nie wracam, chyba otworzę coś swojego, nie można byc przez całe życie czyimś niewolnikiem, juz się nie mogę doczekać urlopu na morzem naszym pięknym, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to do pozazdroszczenia te morze bo my w tym roku nigdzie nie wyjechaliśmy ... ale obiecaliśmy sobie że na drugi rok sobie odbijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A ja czekam... Od popołudnia dziwnie ćmi mnie brzuch, nie wiem od czego, sama nie wiem czy chce mi się jeść czy nie... Do planowanego okresu jeszcze 7-8 dni, więc wstrzymam się z testem, może @ przyjdzie i wszystko samo się wyjaśni... Nie wiem tylko, czy czekając teraz mogę wziąć leki przeciwalergiczne (które niedawno odstawiłam) czy napić się w sobotę piwa ze znajomymi. Czy lepiej nie ryzykować? Coś słyszałam o jakimś bezpiecznym okresie 2 tyg. podczas którego zarodek (jeśli taki jest) jest nienarażony na leki czy alkohol. Wiecie coś nt.? Ech... to czekanie jest lekcją pokory i ćwiczenia cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi trzymam kciuki aby się udało :) Wiem jak to jest gdy myślisz a może jestem w ciąży .... ja zawsze na każde zabolenie brzucha czy jakiś ból piersi nakręcałam się jeszcze bardziej, ale nic z tego .... teraz już taka nie jestem, czasem tylko coś przejdzie przez myśl. Po prostu musisz poczekać ... a co do jakiegoś bezpiecznego okresu to nie słyszałam, ale uważam że nie można dać się zwariować. Co do tej pokory i cierpliwości to masz racje :) Czasem wydaje mi się że ciąża przyjdzie gdy nie będę na nią uporczywie czekać, gdy będę tak zajęta że nie zauważę pierwszych objawów ... Teraz doszłam do wniosku, że te wsłuchiwanie się we własne ciało to złudne jest bo czasem to wkręcić sobie można Bóg wie co. Teraz cycuchy mnie bolą i kiedyś to już bym świrowała że w ciąży jestem, ale teraz już odpędzam te myśli ... bo jakże przykro jest jak dzień w dzień myślisz że może się udało, przecież mam objawy a tu jedna kreska na teście i paskudna @ przychodzi, ja to wiem że smutek jest wtedy dwu krotnie większy Nie wiem co to będzie po CLO nie mogę sobie obiecać że nie będę doszukiwała się objawów owulacji i późniejszej ciąży. Postaram się po prostu nie zwariować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ano właśnie też nie chcę się nakręcać ale z drugiej strony nie da się o tym nie myśleć... Momentami to już nie wiem czy faktycznie się coś dziwnie czuję czy tylko mi się wydaje przez to, że bardziej wsłuchuję się w swój organizm... Nie mam pojęcia... Jeszcze tydzień i wszystko się samo wyjaśni:) Staram się wyluzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Aaaa... zapomniałam:) dzięki za kciuki:) Ja za Ciebie też będę trzymać!:) Oby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa:) Wlasnie wstalam i mam zaraz robic test... O dzidzie staramy sie od 2 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×