Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Nicole1234 tez o tym pomyślałamże sporo waży ale zobaczymy jak bedzie na koniec. niech rośnie moj kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Już po spacerku ... zmęczyłam się :) ... Teścik nr 2 wykonany 2 krechy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
paczkowa to jeszcze gratulacje ode mnie!!!czułam, że tak bedzie!!!starsznie sie cieszę z Tobą!!trzymam kciuki, CLO pomogło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A u mnie początek @... To zkim zostałam na placu boju o dzidziusia? Pączkowa mi odpadła:/ A jak się czujesz kochana? Odczuwasz jakieś zmiany? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nawet nie zdążyłam wziąć CLO ... to normalnie cud :D Czekałam na @ aby zacząć kurację CLO ale ona nie przyszła :D Jestem w małym SZOKU Poszłam spać o 19:30 więc teraz nie mogę zasnąć ... Właśnie zjadłam kanapkę bo mnie ssało w żołądeczku :D Tak po za tym to dużo siusiam ... bolą cycuchy szczególnie w nocy i są troszkę inne takie troszkę jakby napuchnięte i strasznie ciężkie jak to określił dzióbas ... czasem czuje takie małe bóle w dole brzucha jak by na @ ale to chyba przez te rozciąganie macicy. To na razie tyle z objawów. Jutro cały dzień z rodzinką ... ale ci cho sza ... powiemy dopiero po lekarzu :) Trzymajcie kciukasy ... teraz tylko żeby fasolinka zdrowo rosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junka90
gratuluje dzidzi i 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junka90
sorki ze tak wbilam sie w topik .....staram sie o dzidzi 4 cykl za 2 dni mam termin miesiaczki i wciaz ta nadzieje ze nie przyjdzie a ujrze 2 kreski......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junka90
ide spac staram sie nie myslec o tym ale ciayko przez 3 cykle wmawialm sobie objawy ciazowe i potem bylo rozczarowanie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie od kilku dni czesto chodze do lazienki, czasami jest tak, ze wyjezdzam samochodem spod domu i musze zawracac bo tak mi sie chce siusiu mimo ze przed samym wyjsciem zalatwialam sie. Hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa!!! Gartulacje!!! Noromalnie telepatycznie cie sciskam. To Cudownie. Az myslalam, ze sie polacze. Ja po odpoczynu. Jutro do pracy. @ za tydzien. A moze, jego brak... :) Ide sie kompac i lezec. Buziaczki! Paczkowa jeszczze raz wielkie Gratulacje. Wyobrazam sobie jaka musisz byc szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję NowaTu Jestem bardzo bardzo szczęśliwa ... a zarazem pełna obaw mam nadzieję że wszystko będzie oki ... uspokoję się jak zobaczę moją małą kropeczkę na zdjęciu z USG. Jutro też do pracy ... ale pójdę do niej z wielkim uśmiechem na ustach ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko 3 dni różnicy :) Dziś przez chwile było mi strasznie niedobrze, prawie .... ale jakoś opanowałam sytuację ... zapowiada się że będę miała mdłości :/ Zaraz do pracki ... muszę powiedzieć dziewczyną bo prace mam taką że niektórych rzeczy nie będę mogła robić ... więc muszę powiedzieć ... najchętniej to poczekała bym z tym przynajmniej do wizyty u lekarza i do naszego pierwszego usg ... ale jak mus to mus. Wczoraj powiedziałam tylko siostrze :D Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jakis len we mnie wlazl. Spalam do 9, a sie nie wyspalam. Ciagle mnie muli. Mialam posprzatac, zrobic pranie i nic. Nie chce mi sie tylka ruszac. chcociaz pogoda sprzyja, zeby sie ruszyc. No, ale coz jutro tez jest dzien :D Zaraz do pracy... Cala rodzinka czeka na rozwiazanie mojej szwagierki. Termin ma na 23. Wiec tylko tydz. Niedawno zaszla w ciaze, a Maly zaraz bedzie na swiecie. Jak ten czas leci. Dziewczyny wpisujcie sie do zaciazonych. Sierpien to chyba miesiac plodnosci :) Moze i nam sie udalo... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie:) Ja właśnie wróciłam do "żywych" po Ibupromie i dostałam powera") Zawsze dwa pierwsze dni @ są najgorsze :( Normalnie umieram:( Mam nadzieję, ż ejuż niebawem dołączę do Was i będę mieć dłłłuuuuuuuuuugą przerwę z @ :) Póki co dbam o zdrówko i piję dużo soków i jogurtów naturalnych ze swoimi owocami, biorę witaminki i kwas foilowy. Właśnie posprzątałam w mieszkanku i ułożyłamm sobie fajniutki bukiecik z suchych kawiatkwó:) czasami myślę sobie, że powinnam studiować archtekturę albo coś związanego z wystrojem wnętrz:) ale teraz to już "musztarda po obiedzie" ze studiowaniem, czas na inne zajęcia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 30
DZIWCZYNY-GRATULUJE!!!tym zaciazonym.Faktycznie nas malo zostalo.Mozecie mnie wpisac w tabele starajacych sie,bo mi jakos niewychodzi;) staran 11 a wiek 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak czas wakacyjny dobrze zrobil coniektorym ;) Mysle,ze i ja przywiozlam z wakacji ''fasolke'',ale na wyniki jeszcze zawczesnie :) NICOLE1234 ile sie staralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! Miałam 4 dni wolnego teraz dlatego się nie odzywałam :) jeju jak mi się nie chciało wstać dzisiaj na 7:00 do pracy wrrrr jakaś jestem wypompowana z energii wogóle i mam doła psychicznego i wogóle jest bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... wczoraj w pracy ciężko było bo myślałam że usnę obojętnie w jakiej pozycji :) No i postanowiliśmy powiedzieć rodzicom i dziadkom ... nie mogłam wytrzymać :D Idę jednak dziś do lekarza ... najwyżej nie będzie nic widać ale i tak muszę wziąć receptę i zapytać co mam brać za leki ... mama mnie wygania dziś ... ach ta moja mamcia ... :) wieczorem czuję się jak młody bóg ale między 12-17 to nie ma mnie ... odlot myślę żeby tylko iść spać ... Myślę że już dziś wezmę zwolnienie z pracy, dostałam wykaz czego mi nie wolno w pracy to po prostu prawie nic ... nawet stać mogę tylko 3 godz na 8 godzin pracy :D szok Dam znać po lekarzu ... trzymajcie kciuki ... może zrobi usg i będzie widać pęcherzyk ciążowy ciążowy. bo echo zarodka to pewnie tak dopiero w 7 tyg... nie mogę się doczekać ... na razie modle się żeby było wszystko dobrze Nicole a U Ciebie widać już co nieco ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie z Was ranne ptaszki:) Witam!:) A co moze byc widac...? Dopiero 5 tydzien... Ciagle chce mi sie spac, boli mnie kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×