Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

No ja musze. 5 rano pobudka do pracy... Obym sobie dzis pospala, bo padne jak tak bede tylko po 4h spala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny jako ze dzis nabyłam nowe kosmetyki to doszłam do wniosku ze trzeba sprawdzic czy mozna stosowac je w ciązy, sprawdzam co onzacza sład napisany łaciną na opakowaniu i tym sposobem dowiedziałam się, ze serum do biustu, które kupiłam nie może byc stosowane przez kobiety w ciązy min dlatego, ze zawiera fenoksyetanol, który moze wywolac poronienie i wady rozwojowe płodu i zarodka, więc NowaTu od dzis precz z tym serum!!! myslałam, ze te kosmteyki dla mam to taki pic zeby zarobic na kobitach w ciązy a tu niespodzianka, no i serum chyba komus sprezentuje bo w okresie karmienia tez nie mozna stosowac, najbezpieczniejsza jest chyba ta oliwka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
wyśle wam na maila bo nie chce dac na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
zdjęcia wysłalam:) ale tylko swoje bo musze sciągnąć program do skanowania dziewczyny poszłam dalej i ten składnik jest praktycznie w każdym kosmetyku: tuszu do rzęs, cieniach do powiek , moim ulubionym zelu do mycia twarzy praktycznie we wszystkim, no ale zelu czy cieni sie nie uzywa w takich ilosciach jak serum czy balsamu, więc z kolorowych kosmetyków nie rezygnuje natomiast do ciała tylko oliwka i kosmetyki dla mam, zreszta na ich opakowaniach tez jest napisane, ze stosowac dopiero od 4 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate brzuszek już okazały :) Ja już się położyłam ale wstałam bo nie mogę usnąć ... zdałam sobie sprawę że będę miała w domu 2 chłopaków ... normalnie chyba oszaleję :) Ja w sumie cieni do powiek to używam tylko od wielkiego dzwonu ... tak to tylko tusz do rzęs i to nie zawsze, no i trochę podkładu ... Praktycznie się nie maluję i nawet nie używam perfum bo mnie drażnią ... za to lubię męskie :) psikam się jedynie antyperspirantem i to muszę zatkać nos psiknąć i uciekać z miejsca zbrodni zanim złapie oddech :D Dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak się zastanawiam ... ciekawe czy Olo będzie miał kręcone włoski za mamą :) mojemu M jak był mały to też się wywijały więc może ... hihi będzie z niego przystojniacha ... Teraz to zmykam na pewno ... papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie śpię ... choć ciężka noc za mną ... nie mogłam zasnąć z tych wrażeń :) O 3 w nocy wstałam i jadłam kanapeczki bo aż mi z głodu niedobrze było. Dziś M w domciu bo się zatruł chyba pierogami i od wczoraj wieczora zdycha :/ Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A mnie Kate ze zdjęciami ominęła:/ To jak to jest z tym smarowanie się np. oliwką? od samego początku ciąży można czy dopiero od 4 m-ca jak brzuch zaczyna wyraźnie się powiększać? Tak pytam na przyszłość żeby wiedzieć:) Pączkowa gratuluję chłopaków! Dopiero mąż dumny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Fifi :* Oliwką smarować się można cały czas ... natomiast jakimiś balsamami to przeważnie od 4 miesiąca ... Zawsze wypisane jest to na opakowaniu Właśnie zwiedzałam dział dziecinny na allegro :) W końcu mogę się skupić na konkretnych kolorach :D Tyle tych piękności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
fifi juz się zrehabilitowałam i wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki :) Super wyglądasz Kate! Też bym chciała tak wyglądać w ciąży... ale najpierw trzeba w nią zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dzięki Fifi staram się ja mogę:) a powiedz mi bo ty jestes na początku chyba 4 cykl, nie chcesz sobie zrobic monitoringu czy z owulacją wszystko ok? ja nie chce mówic ze masz jakies problemy czy co bo przeciez nie starasz się jakos bardzo długo, ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana i bym chyba poszła sprawdzic czy z owulacją ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Moja ginekolog powiedziała mi ostatnio, żebym przyszła do niej jeśli po 8 miesiącach starań nic nie będzie... Więc póki co starania w toku:) Na razie podchodze do tego w miarę spokojnie... na martwienie jeszcze mam czas... Szczerze mówiąc to pewnie gdybym poszła do jakiegoś lekarza prywatnie to nie musiałabym czekać do 8 m-cy czy nawet do roku... Ale na razie nie stać mnie na prywatne wizyty, zresztą oni zdzierają z człowieka skórę... Coś nt. wiem... koleżanka tak się zablokowała i nie mogła zajść w ciążę przez 4 lata. Chodziła do okrzykniętego specjalisty od niepłodności i wydała na niego majątek. Nic jej nie pomógł! Ona i jej mąż byli zupełnie zdrowi... Także różnie bywa... Zobaczymy co będzie dalej... poczekamy jeszcze kilka m-cy... Średnio zdrowa para o dziecko stara się pół roku więc nie mamy co schizować już teraz... Może do tego czasu grypa przejdzie i skończymy remont mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A wiec daje 99% na przyjscie @. Brzych boli i to konkretnie, krzysz tez juz sie odezwal. Siedze dzis w pracy i nagle mam wrazenie ze mnie zalewa. Lece do wc. Sciagam portki :P i co...?? Nico, sluzu jakby ktos szlauchem polal, ale zero krwi. No wiec falszywy alarm. Ale wrecz czuje, ze przyjdzie. ;/ No i musze zadzwonic do gienia, bo cholera jasna nie wiem czy jak dostane @, to mam dalej brac CLO. czy juz nie?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate swietnie wygladasz :D Zreszta jaka kobieta zle wyg;ada w ciazy. ;D Paczkowa moj brat ma takie same wlosy jak ty i powiem, ze w dziecinstwie wygladal jak dziewczynka. Plakal, ze ma krecone wlosy. A jak dojrzewal to scinal sie na lyso. A dzis. Dzis w zyciu by nie oddal swoich loczkow. Jego cora nie oddziedziczyla tego po nim..., ale moze kolejne dziecko przejmie cudowny gen tatusia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Nowatu jak masz dużo śluzu to chyba dobrze, nie?jesli chodzi o CLO to ja się przekonałam, ze branie bez monitoringu moze zaszkodzić, nie wiem czy pamietacie jak sobie wzięłam jeden cykl bez wizyty u gina i bez usg to mi wyrosła torbiel 6cm?tak, ze ja myślę, ze lepiej brac pod kontrolą usg, niestety CLO ma taki skutek uboczny, ze torbiele szybko się pojawiają, aha i nie zebym brała nie wiem ile cykli bo jeden wzięłam z monitoringiem a drugi bez i juz w drugim miałam tą banię poza tym CLO to wg mojego lekarz góra 3 cykle i potem przerwa a przecież całkiem możliwe NowaTu, ze wcale ci ta informacja nie będzie potrzebna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam zamiaru brac sama na wlasna reke. Moze i nei bedzie mi ta informacja potrzebna, ale jednak czuje ze bedzie. HE :D (moj styl ukladania zdan ma wiele do zyczenia) Boli mnie to wszytsko jak na @. Wszyscy mi mowia, ze tak tez jest, i wogole. Ale jakos nie dociera do mnie juz ze moge byc w ciazy. Mam 0.0001% nadzieji... Oczywiscie jak nie dostane do konca pracy to robie test. Dla pewnosci. Ale czuje, ze sie obejdzie bez niego ;/ Oj gdzie ten moj optymizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam urodziłam 14.11. w 36 tygodniu. Filipek ważył 3200, a miezył 55 cm, dostał 10 punktow. czuje sie dobrze od wczoraj jesteśmy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................14(1zCLO) ......... 19.11.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............18...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................3................31.05.2010... ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31,07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 proponuje mała zmiane w tabelce jak wam sie nie podoba to nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Malawronka najszczersze gratulacje :) Tabelka jak mi OK :) U mnie wszystkie bole minely :) Byl u mnie brat cioteczny przeprowadzal ze mna analize finansowa. Powiem jedno kazdemu polecam :) Naprawde otwiera oczy na przyszlosc naszych finansow :D Wiec zglaszajcie sie do radcow finansowych. Akurat z tej firmy co moj brat pracuje nie biora ani grosza. A naprawde swietnie doradzaja. Mowia, ajkie sa mozliwosci i wogole. Mi wyszlo, ze bez 3 filaru emerytalnego, na dzisiejsze zarobki moja emerytura wyniesie raptem ok 550zl miesiecznie. A meza raptem 100zl wiecej. Wiec trzeba bedzie pomyslec o 3 filarze. I wogole takie rzeczy, ze masakra. Mysle ze jakby kazdy mial pomoc takiego radcy nie mial by problemow z kredytami i kasa :). Mowie otwiera oczy jak cholera... A teraz lece sie kapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka gratuluje :D:D:D:D:D:D:D:D Byliśmy dziś u malutkiej Majeczki :) słodziakowa :) Ogólnie jestem jakaś taka przybita ... chyba za dużo myślę i obmyślam :/ NowaTu już nie mogę się doczekać wiadomości czy się udało ... cały czas kciuki zaciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
malawronka gratulacje, strasznie się cieszę, super, ze ty i syn jestescie zdrowi:) dziewczyny strasznie się boję tej grypy, wiem, ze media przesadzają ale na serio jestem przerazona, teraz w jakims szpitalu lezy dziewczyna w 21 tc, masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro 15 godzina wielke testowanie na kafe, chyba ze @ sie przyblaka, a znajac zycie to pczyczepi sie na kilka dni :D Kate to fakt trabia o ty non stop, ale pamietaj ze nie taki diabel straszny jak go maluja. Wystarczy unikac osob ktore sa przeziebione, no i wogole profilaktyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAfe cos swiruje ;/ No i znow spac mi sie nie chce. Jestem zmeczona, ale zeby zasnac to chyba nie ma opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×