Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Hejka tak z rana, ja juz na nogach od 5 nie wyspalam sie jak ch....ra A u nas bialutenko normalnie zima na calego czekalam normalnie i ucieszylam sie jak ran zobaczylam zasypany samochod Ale weekendzik mialam udany, jednak pojedziemy w te gory i jestem szczesliwa ze ho ho Zakopane piekny apartament z widokiem na Tatry kominek....hmmmmm atmosferka normalnie do produkcja jak trza Kurcze swoja droga ten czas tak zapierdzilela ze szok, pamietam jak w zeszlym roku bylismy w tych bieszczadach a tu juz zakopane sie szykuje ale kurde ciesze sie jak dziecko Chociaz nie bede musiala umeczac sie w domu z tym wszytskim a dla nas dwojki to ile trzeba?? Sprzatanko w sumie tak jak co tydzien, a chonika mial byc nowq wiec jak jedziemy to nie kupuje bedzie mla stra:P MIlego dnia Wam zycze kobitki. Pozdrwiki wielkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie chyba oznaki owulacji ale czy to mozliwe tak wczesnie? Wczoraj baaaardzo mnie bolal prawy jajnik tem 36,9 nie wiem czy to byla owulacja ale przytulanki byly ;) Tak przy niedzieli jak sie siedzi w domku to mozna w sumie o kazdej pozre a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,mi nie twardnieje brzuch.O TAK chcialam was zapytac,bo nie pamietalam kiedy to nastepuje. Zaraz mam wizyte u lekarza wiec wypytam pare szczegulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś wyspałam :) spałam do 10:30 hihi, ale wczoraj poszliśmy ziuziać dopiero po 12 w nocy ... tak się naśmiałam, bo M oczywiście zamiast się normalnie położyć to wbiega na te łóżko i tak o to głową walnął w kaloryfer ... musiałam zimnego noża przykładać bo by bidok guza miał ... och ten mój M :) U mnie też biało :D podobno na święta ma być śnieg :D Kasiekkkk zazdroszczę tego Zakopanego ... my w tamtym roku byliśmy na sylwestra w Karpaczu, góry zimą są piękne :) Mnie już ogarnia powoli świąteczny nastrój :) ... a jak jeszcze dziś ubierzemy choineczkę ... ach ... fajnie tak posiedzieć w blasku lampek :) Tak sobie myślę co w tym roku wymyślić ... Na zeszłe święta piekłam pierniczki w kształcie choinek, bałwanków, dzwoneczków, które potem ozdabiałam kolorowym lukrem (nawet M swoje inwencje twórcze na ciasteczka przelewał) część powiesiliśmy na choince, a resztę pakowałam i dokładałam paczuszkę pierniczków do każdego prezentu ... fajne to było, a jacy Wszyscy byli zaskoczeni :). Dwa lata temu nakupowaliśmy mikołajów i aniołków na patyku i rozdawaliśmy każdemu ... A na tegoroczne niespodzianki nie mam normalnie weny już ... Kiedyś marzyło mi się zrobić własnoręczne świeczki, ususzyć plastry pomarańczy i cytryn, może jakieś koraliczki, piórka, brokaty, świecidełka, dodawać jakieś olejki zapachowe i goździki ... pewnie z tym by było nie mało roboty bo to przecież trzeba by wosk rozpuszczać wylewać do foremek itd itp. muszę nad tym pomyśleć ... Swoją drogą muszę już kupić pomarańcze i cytryny może jeszcze jakieś owocki do ususzenia w plastrach. Ach ja to kombinuje :):):) Ocho cho to się rozpisałam :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa ale wymyslasz, ale fajnie jest takie rzeczy swiateczne robic samemu:) ja kiedys tez sma robilam swieczki, topilam wosk w rondelku i dodawalam olejkow zapachowych, a knot robilam ze sznurowek:P ale to sama dla siebie robilam. A gory w zimie sa piekne, a mowia ze jesienia sa najpiekniejsze wszytsko takie kolorowe:) jesienia nigdy nie bylam. Podoba mi sie obcja spedzania swiat w gorach bo po 1 jest snieg zawsze w gorach o tej porze. w zeszlym roku jak bylismy w bieszczadch to drogi niektore byly nieprzejezdne tyle sniegu:D po 2 jest kominek. hmmmmm uwielbiam blask kominka, to cieplo bijace w zimowe mrozne wieczory a jakie przyjemne jest przytulanie przy tym:P ja nie mam kominka bo mieszkam w bloku wiec to dla mnie rarytas:) i po 3 goralska pasterka kurcze u nas takich nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no nie możemy się doczekać, domek praktycznie cały wysprzątany, więc na co czekać ... mieliśmy ubierać w weekend ale stwierdziłam, że jak ubierzemy teraz to weekend będziemy już sobie odpoczywać przy choineczce i będzie czas żeby iść na ostatnie zakupy. :) Fajnie spędzić święta w górach, ale ja mam za dużą rodzinę i to taki czas żeby z Nią spędzić ten czas ... Mamy 2 wigilie u dwóch moich babć :) a pierwszy dzień świąt jak zwykle robią moi rodzice. :) Wczoraj Olo spokojny był cały dzień, nawet M leciał mi o 21 po czekoladę bo miałam ochotę :P i myślałam że po dawce słodkości się obudzi, a tu nic ... już się martwiłam normalnie, ale jak się położyliśmy do łóżeczka dał kopniakowego czadu :) no i dziś od samego rana popukuje sobie co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz paczkowa ja tez mam duza rodzine ale czasem wolalabym ja spedzic tylko ze swoim P nie powiem zeby to sie podobalo mojemu tacie on zawsze ma z tym problem ale mija czas i mu przechodzi. On poprostu nie dopuszcza do siebie mysli ze jestem juz dorosla i mam swoje zycie i rodzine:O w sumie to musialbym duzo pisac dlaczego tak a nie inaczej wiec nie chce nawet sobie psuc humoru poprzestane na tym:) Ja tez lubie tak wszytsko porobic a pozniej posiedziec razem przy choince i nic juz nie robic:) tak jest wtedy fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEz bym chciala takie siweta w gorach sam na sam. Ale dla mojego meza swieta to czas gdy sie spedza z rodzina. Wiec tylko marzenie mi zostalo :) Jestem strasznie zmeczona. Nie wiem czy cos mnie lamie czy to przed @. Bo na bank przyjdzie. Piersi bola, w krzyzu boli, brzucho muli i juz dola lapie... psm jak nic :( Paczkowa wyslalam maly prezencik dla Olka :) To w ramach tych tabsow co mi oddalas :D Wiec czekaj na przesylke. Na panienskie nazwisko, bo nie pamietalam terazniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och NowaTu ... Dziękujemy :D Olek dostanie prezent od wirtualnej cioteczki :D buziole Kupiliśmy dziś lampeczkę do Olkowego pokoju :) za 20zł w BIEDRONCE hihi Choineczka ubrana :D:D:D:D:D:D:D Jest ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa oby sie spodobal :D Teraz bede ogladac brzydule... :D Aa... jak ja ci zazdroszcze tej choinki :D Nasza jeszcze na wsi na strychu w kartonie. Nie ma kiedy po nia jechac... Lece na Brzydulke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa bede musiala pojsc do biedronki zobaczyc te lampki. Filipek przy łóżeczky ma taka dużą stojąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te lampeczki ... nie są typowo dziecinne, ale bardzo fajne ... są dostępne w dwóch kształtach mają metalową podstawę która jest włącznikiem dotyka się jej tylko rękom (raz dotkniesz zapala się delikatne światełko, dotkniesz drugi raz zapali się większe i trzeci raz jeszcze większe, no i na czwarty oczywiście gaśnie) klosiki są jakby zrobione ze sztywnego materiału (nie wiem do czego go przyrównać) w różnych kolorach ... ja wybrałam brązowy bo mi taki akurat pasuje. Jak na tą cenę to na prawdę fajniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kapieli. Zaraz pewnie walne sie pod kolderke i bede lezec. kapiel troszke oslabila bole. Pomyslam sobie kiedy teraz mniej wiecej wypadnie mi owulacja. Zebys sprawdzic te pecherzyki. No i kiszka, bo akurat bedzie to w Nowy rok, potem weekend. Wiec nawet jak gienio sie zgodzi to i tak bede znow czekac do nastepnego cyklu... I tak w kolo i w kolo... A moze sama na wlasna reke zrobie jakies badania krwi. Ciekawi mnie ta prolatyka (chyba to) tylko nie wiem kiedy powinno sie je zrobic i czy sa drogie. Nie chce czekac na nastepna wizyte az da mi skierowanie... Dziewczyny podrzucajcie jakies pomysly bo zwarjuje. Wiem, ze @ przyjdzie i to znow mnie dobija... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma was... BRzuchol sie rozkrecil... czyzby @ ma zamiar przyjsc wczesniej... Nie noromalnie dol.... Wy tu sie cieszycie a ja sie doluje... Juz moge zaczac ryczec...!!! Jeszcze sama sie nakrecam czytajac o roznych chorobach. Jesli ten gienio nie zrobi mi dodatkowych badan bede szukac dalej innego. Kiedys musze trafic na takiego co zbada mnie (nas) od deski do deski ;/ No... i znow pisze sama do siebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu tylko mi tu się nie rozklejaj ... nakaż swojemu mężulkowi zrobić badanka nasienia bo to bardzo ważna rzecz. Ja jak robiłam hormony to wiem że ginek mi kazał między 1-5dc nie pamiętam jakie ja robiłam dokładnie ale ogólnie robi się FSH, LH ,estradiol, prolaktynę, progesteron a koszt zrobienia wszystkich to pewnie ze 100zł by było ... więc najlepiej przy najbliższej wizycie u gina przyciśnij go aby dał ci skierowanie. Jak znajdę swoje badania to powiem Ci dokładnie co robiłam i ile kosztowało bo nie pamiętam ... mi wyszły dobrze, a i tak nie mogłam zajść w ciążę. Nie smutkaj w końcu się uda jak najmniej będziesz się tego spodziewać ... i zróbcie to badanie nasienia nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec po wizycie okazuje sie,ze wszystko jest OK!!! Skurcze(po bokach brzucha) sa spowodowane powiekszajacym sie brzuszkiem.A brzuszek to ja mam duuuuzy-Paczkowa,pewnie taki jak ty;)) Strasznie mnie brzuch swedzi !!!! I oliwka nie pomaga:( MALENSTWO SIE ULOZYLO WYZEJ PONAD BRZUCH,MALA PRZEPROWADZKA;)) Paczkowa,jak podobnie jak ty nie wyjde ze sklepu bez zakupow dla malenstwa;) Normalnie to sie przeksztalcilo w moje hobby;)) Nie opre sie!! Niestety,nie mam nikogo kto by mi przekazal ubranka,wiec sami musimy kupic,a szkoda bo to duuuuzy wydatek.Choc musle,ze ja wydam mniej niz wy w polsce,poniewaz u nas sa bardzo czeste obnizki(70%) a w polsce raczej ich nie ma.Ja kupuje ubranka nawet za 1 euro!!! sliczne! PACZKOWA CZEKAM NA FOTKE;) Ubralyscie choinke?To ja tez biore sie za ustrojenie domu,ale z choinka sie wstrzymam bo mi sie znudzi do swiat;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala super, że wszystko oki ... dziś wieczorkiem powysyłam Wam fotki :) Ciekawe co będzie u Ciebie chłopczyk czy dziewczynka ... Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) jak tam sampoczucie dzis ? Nastroje swiateczne sa? Paczkowa zazdroszcze Ci juz tej choinki, ja moze cosik porobie jak juz bede na urlopie, czyli w piatek. Fakt moja choinka jest mala ale jak nas nie bedzie znowu to po co kupowac duzo prawda? :)Moze za rok? Moze bedzie nas wiecej...:P Ludze sie jak ch....Trzeba miec nadzieje a co! :) NowaTu moj P tez by zostal w domku ale z lenistwa bo mu sie nie chce ruszac a w swieta siedzial by tylko i jadl:( ale udalo sie w sumie za moja namowa:P A tak na marginesie to czuje ze ta Twoja ciaza nadchodzi wielkimi krokami:D Takie objawy @?? Ja takich nie mam:P Widze ze same fanki Brzyduli tu sa:D Ja tez:P a w przyszlym tyg we wtorek ostatni odcinek:( Ja tez obiecalam sobie i po rozmowie z moim P doszlismy do wniosku ze jesli teraz sie nie uda to tez pojdziemy zbadac nasienie. Nie zaszkodzi a moze aky=urat znajdziemy powod dlaczego jest tak a nie inaczej:) Mala super ze wszytsko z Wami Ok trzymam kciuki za wszytskie powodzenia🌼 Dajcie troche tych ciazowych fluidkow bede lapac:) Trzymajcie sie cieplo w te zimowe mrozne chwile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pczkowa
Ja właśnie wróciłam ... byłam u babci :) ... Dziś odwiedziłam pocztę bo musiałam wysłać paczuszkę, ludzi było od groma ... co tłumaczy pewnie fakt, że długo czekam na rzeczy zamówione z allegro ... doszła tylko jak na razie fontanna dla Jaśka, no i dziś wyciągnęłam awizo ze skrzynki więc pewnie przyszła Olkowa pozytywka bo ją najwcześniej zamówiłam ... jeszcze leginsy i krawat dla M ... Jutro jedziemy po południu na zakupy, normalnie sporządziłam taką listę, że hoho ... głównie sama chemia bo jak na złość wszystko się pokończyło Idę szykować obiadek bo Mężulek zaraz będzie w domciu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pczkowa
...Oj chyba głodna jestem bo zjadłam "ą" hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pczkowa
... hihihi oj chyba bardzo bardzo głodna ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pczkowa
:/ chyba coś mi nawala bo ciągle wyskakuje jako poczkowa ... halo "ą" gdzie ty mi uciekasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pczkowa
... no dobra nie ważne ... ale to oczywiście ja :D no to zmykam może potem sie naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tobie zjadlo literke a mi w ogole kafe cos szwankuje bo moje wpisy sie nie pokazywaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekk u mnie akurat noromalne sa takie bole przed @. Dzis tak mnie w pracy mulilo... ze masakra... No ale psm w pelni. Jade sobie autkiem z pracy, leciala jakas piosenka i ryczec zaczelam, ze nic mi w zyciu nie wychodzi. Ze mamusi na swieta nie bedzie znow... Tak za nia tesknie... I wogole... Wszyscy sie ciesza swietami... a ja ja tylko sie kloce z ojcem i nie moge mu wbic do lba ze zle robi... Nie wiem jak z wigilia... Koniec marudzenia!!!! Przeciez inni maja gorzej i zyja:) Ide robic kopytka :) A potem bede lezec :D Porzadki swiateczne nie uciekna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu a co to za dol?? Czemu Ci tak smutno?? Pomysl ze moze nie jestes sama wiec odluz swoje zmartwienia na kiedy indziej:) Nie wiem o co konkretnie chodzi w Twojej rodzinie ale musi byc dobrze!! Usmiechnij sie :D Znajdz tez dobre strony;) Ja tez mam niemale klopociki ze swoim ojcem ale staram sie myslec pozytywnie i cieszyc sie tym co mam, ze za kilka dni bede odpoczywac w gorach ze swoim kochanym P:) Ty tez sprobuj!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kpytka moj P od kilku dni mnie namawia ale mi brak czasu siedze w pracy a po juz mi sie nie chce:( Smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×