Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

No KAte wlasnie nie robilam... ;/ A wszedzie czytam ze to podstawa przy nieudanych probach zajscia w ciaze... A robila z obciazeniem czy bez?? A jakie jeszcze badania robilas?? Ja czytam i czytam az glowa peka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie!:) Już jestem:) Wyszłam w końcu z tej łazienki... Jeszcze tylko rzuci się na podłogę dywanik i finito! Czekam aż przyjdzie bo zamówiłam na allegro. Taniej niż w sklepach. Ogólnie wyszło fajnie:) Co do badań to ja się nie znam i póki co nie przejmuję się nimi wcale. Jem witaminki i tran w kapsułkach. Mężowi zapodałam witaminy z cynkiem. A czy to pomoże to się zobaczy. Sylwestra spędzamy sami w domku, na rozłożonej kanapie przed TV pod kocykiem z grzanym winkiem w ręce i jakmiś smakołykami na stole:) Kameralnie i spokojnie:) Tyle u mnie. Mam nadzieję, że kafeteria nie będzie szwankować i moja wiadomośc się pojawi. Dwa dni temu mnie wykasowała i się wkurzyłam! Nie chciało mi się drugi raz tego pisać:/ Pozdrawiam Was cieplutko na tą zimnicę! U mnie dziś było rano -10. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
jesli chodzi o bdania przy starankach to tylko prolaktynę i wyszła podwyższona więc dostrałam bromergon i po jedenj kuracji spadła, potem miałam monitoring cyklu i CLo bo się okazało, ze owulacji brak ni i potem zaszłam idź moze do innej przychodni zobacz co ci powie inny lekarz i tyle ze specjalistami jest tak, ze nie musisz składac deklaracji NFZ zeby się leczyc więc nie powinno byc problemu ale ja bym to zrobiła w innej przychodni ja np mam złożoną deklarację w jednej przychodni(na lekarza oghólnego) a do dentysty chodzę do innej i nikt się o nic nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie NowaTu,idz do innej przychodni! Dla twojego spokoju,zobaczysz co ci powie inny lekarz.Nie ma co sie kurczowo trzymac jednego.A prolaktyne i poziom hormonow to powinnas na pierwszym miejscu zrobic. PACZKOWA-gdzie fotka?!!!! :) KASIEKKKK ja tez ci zycze wesolych swiat,szczesliwego nadchodzacego roku i oczywiscie spelnienia WSZYSTKICH marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała fotki wyślę na pewno muszę zrobić jakieś aktualne bo brzusio rośnie z dnia na dzień :) NowaTu możesz iść do innego gina, zobaczysz co Ci powie ... co do badań hormonów to znalazłam swoje ... robiłam w 3dc prolaktyna, estradiol,FSH i LH ... zapłaciłam za to 57zł ale to było z rok temu jak nie dalej ... Najważniejsza ta prolaktyna... więc zrób chociaż ją koszt u mnie w laboratorium to 19zł bo sprawdziłam, możesz ją zrobić do 1-5dc. Kate gratuluje kopniaczków :) Mój Olek czasem spokojniusi, a czasem jak się rozkręci to wali jak szalony ... Ja pierwsze ruchy poczułam już w 17tc oczywiście tylko takie bąbelki, byłam w szoku że tak wcześnie ... a tak poza tym to mam łożysko na przedniej ścianie, więc niby mogę słabiej odczuwać kopniaki. Muszę się zapytać gienia przy najbliższej wizycie gdzie dokładnie umiejscowione jest łożysko, niby wraz ze wzrostem macicy może się przemieszczać. M dziś powiedział że zabiera mnie na śnieżny spacer :) hihi fajnie ... u mnie cały czas prószy a temperatura -6,5'C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
u mnie też śniegowo:) a temperatura -10:( śnieżek fajnie proszy tylko zawsze jestem w strachu o mojego M zeby mu się nic na drodze nie przytrafiło bo warunki sa kiepskie a wczoraj samochodzik nieźle płynął mimo ze mamy nowe zimówki... ja tez się przygotowuję do sesji zdjęciowej bo za chwilę się okaże ze nie mam zadnych zdjęć z ciąży:) no ale w okresie świątecznym to napewno przybędzie:) ostatnio zauwazyłam, ze mam problemy z utrzymaniem równowagi:)mam nadzieje, ze się nigdzie nie wyglebie...głowa mi pęka bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ide zrobie ta prolaktyke :) w poniedzialek... A moze jutro to 2dc bedzie jak myslicie. Aha i co brac z obciazeniem... nie znam sie, ale pojde bo nie wytrzymam :D Bylam na zakupach. Kupilam sobie depilator wreszcie. Dzis bedzie pierwsze uzycie. Mam nadzieje, ze caly blok nie bedzie slyszal moich krzykow :D No, ale chodze na wosk to moze do depilatora tez sie przyzwyczaje. Ale co innego jak ktos ci sprawia bol a jak samemu.. ;D Zaraz wpadnuie bratowa bedziemy malowac wloski. Schodze z tego mojego blondu, bo od tego rozjasniania wlosow prawie nie mam. Kupilam farbe kolor Karmelowy Braz:D Humorek mam super... az sama sie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu depilator :o ... ja próbowałam ale to nie dla mnie, niby dałam radę, ale potem byłam jak muchomorek i cały dzień drapałam się po nogach tak swędziało ... choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Kate ja też liczę na świąteczne robienie zdjęć :) Na spacerku nie byliśmy, przełożyliśmy to na jutro, mieliśmy gości :) była u nas pierwszy raz Majeczka ... spodobała jej się choinka, aż się zapatrzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczkowa mam nadzieje, ze ja sie przyzwyczaje. Bo neichcialabym aby ten zakup byl nietrafiony. Mezus mi by wtedy dal :P No, ale moze ktoras wie jak z ta prolaktyna z obciazeniem czy bez... My planujemy jechac po chionke jutro albo w sobote... Ale kiedy ubiezemy to nie wiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Wczoraj oczywiście pisałam, ale kafe jak zwykle szwankowało i wszystko mi wywaliło ... ale to wkurzające jest :o NowaTu myślę, że lepiej iść dzisiaj na tą prolaktynę i zrób bez obciążenia podstawową, raczej na taką kierują lekarze na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie musze pochwalic,ze piersze malenkie kopniaczki i przelewania poczulam w 12 tyg!ale u mnie jest to 3 ciaza i jestem bardziej wyczulona. Jejku,dostalam STRASZNEGO uczulenia od dzieciecej oliwki! Mam zsypany caly brzuch,piersi i dekold! Nie wytrzymuje od swedzenia,w nocy nie ma spania tak swedzi!!! To juz moj drugi raz.Nie moge uzywac produktow dla doroslych(balsamy,zele itd),tylko te dla dzieci.NOI od oliwki dostalam uczulenia. Urodze alergika-od pukac! Zauwazylam,ze teraz mnie lapie cos,co nigdy nie mialam tj.opryszki na ustach,uczulenia z byle powodu,zajady itd.Ciekawe co jeszcze mnie trafi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie pospalam... budzik wylaczylam i dalej w spanie. Zaraz lece na badanie. No, ale juz dzis pewnie wyniku nie odbiore :D Mala30 dbaj o siebie... a na zajady i opryszczke najlepsza jest masc cynkowa. :) Sama ja czesto stosuje bo u mnie pojawiaja sie one przynajmniej 5 razy w roku ;/ Masc kosztuje raptem 2zl :D a jest super... Lece... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja jak nigdy nie miałam problemów z cerą, tak teraz non stop jakieś krosty krosty na czole i brodzie ... to chyba przez hormony :o kupiłam sobie nawet żel do mycia buzi, co to niby pomaga walczyć z krostami i zaskórnikami, no i smaruje sudocremem (on właśnie jest na bazie cynku-można smarować pupe niemowlaka) no i tak działam już 2 dni i widzę lekką poprawę bu się zasuszyły i jak na razie nie powstają nowe... ufff może w końcu uda mi się doprowadzić do ładu tego mojego buziaka. Jutro idziemy z M buszować po mieście, muszę kupić ostatnie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam ta prolaktyne. W poniedzialek po 12 bede wiedziec :) Paczkowa ty nosilas plemniczki swojego do badania. Napisz jak dokladnie to ma wygladac. Czy jakis specjalny kubeczek. Ile czasu na dostarczenie do laboratorium. Bo moj pracuje non stop na 6. I nie wiem jak z tym zrobic... No iwogole... Pisz co wiesz... :D Aha ja zaplacilam 30zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a ja dziś prawie całą noc nie spałam przez sąsiada bo sobie zrobil imprezkę , do 5 rano śmichy chichy, teraz słyszę że kontynuują, ale dzis na pewno tak nie będzie bo zadzwonie na policje, boze co za margines ze mną mieszka, szału mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu najpierw zadzwoń do laboratorium w którym robią takie badanie i oni Ci powiedzą co i jak ... pojemniczek jak do badania moczu. U nas było to tak, że M zadzwonił i umówił się z panią w laboratorium że będziemy koło 17 ... zrobiliśmy co trzeba w domu hihihihi :D i od razu ubieranie w samochód (trwało to 20 min) oni w laboratorium się pytają jaki czas upłynął i biorą to pod uwagę... Pojemniczek najlepiej włożyć gdzieś do kieszeni, żeby trzymało temperaturę ciała ... Mój mężul się śmiał jak mu dałam pojemniczek, że taki duży :D Kate ja to tradycyjnie wieczorem jak się kładziemy spać to M 3 sekundy i śpi, a ja się wiercę i kręcę i nie mogę się ułożyć. To sąsiad musiał niezłą imprezkę zrobić skoro tak słychać było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
u mnie są cienkie sciany dlatego tak tez słychac, nawet stopery nie pomogły:(ale dzisiaj go na pewno ucisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
packzowa nawet nie pomyslalam, ze mozna zaniesc popoludniu :P hehe chyba dlatego ze zawsze sie wyssztzko robi na czczo :P U mnnie sa piec min z buta dwa laboratoria. WIec nie ma problemu... Aha jaki koszt chyba ok 100zl co i te badanie nazywa sie badanie nasienia tak?? Kate wspolczoje... U mnie bloki stoja jeden obok drugiego i wystarczy, ze ktos z 2 bloku robi imprezke i juz noc nie przespana. ALe u rodzicow mieszkalam to obok Cerkwi. A tam codziennie prawie prze pol godziny dzwony o 9 napierdzielaly... He jak ktos u mnei nocowal to punkt 9 sie budzil, a ja przez tyle lat sie przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
packzowa nawet nie pomyslalam, ze mozna zaniesc popoludniu :P hehe chyba dlatego ze zawsze sie wyssztzko robi na czczo :P U mnnie sa piec min z buta dwa laboratoria. WIec nie ma problemu... Aha jaki koszt chyba ok 100zl co i te badanie nazywa sie badanie nasienia tak?? Kate wspolczoje... U mnie bloki stoja jeden obok drugiego i wystarczy, ze ktos z 2 bloku robi imprezke i juz noc nie przespana. ALe u rodzicow mieszkalam to obok Cerkwi. A tam codziennie prawie prze pol godziny dzwony o 9 napierdzielaly... He jak ktos u mnei nocowal to punkt 9 sie budzil, a ja przez tyle lat sie przyzwyczaiłam :D kafe znow szwankuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
packzowa nawet nie pomyslalam, ze mozna zaniesc popoludniu :P hehe chyba dlatego ze zawsze sie wyssztzko robi na czczo :P U mnnie sa piec min z buta dwa laboratoria. WIec nie ma problemu... Aha jaki koszt chyba ok 100zl co i te badanie nazywa sie badanie nasienia tak?? Kate wspolczoje... U mnie bloki stoja jeden obok drugiego i wystarczy, ze ktos z 2 bloku robi imprezke i juz noc nie przespana. ALe u rodzicow mieszkalam to obok Cerkwi. A tam codziennie prawie prze pol godziny dzwony o 9 napierdzielaly... He jak ktos u mnei nocowal to punkt 9 sie budzil, a ja przez tyle lat sie przyzwyczaiłam :D Kafe szwankujee!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
packzowa nawet nie pomyslalam, ze mozna zaniesc popoludniu :P hehe chyba dlatego ze zawsze sie wyssztzko robi na czczo :P U mnnie sa piec min z buta dwa laboratoria. WIec nie ma problemu... Aha jaki koszt chyba ok 100zl co i te badanie nazywa sie badanie nasienia tak?? Kate wspolczoje... U mnie bloki stoja jeden obok drugiego i wystarczy, ze ktos z 2 bloku robi imprezke i juz noc nie przespana. ALe u rodzicow mieszkalam to obok Cerkwi. A tam codziennie prawie prze pol godziny dzwony o 9 napierdzielaly... He jak ktos u mnei nocowal to punkt 9 sie budzil, a ja przez tyle lat sie przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
W jaki sposób bada się prolaktynę NowaTu? Widzę, że ostro wzięłaś się za badania... Ech... ja mam dziś zrąbany humor:( Popsztrykałam się z mężem i mi ogólnie smutno :) Jurto panieński koleżanki i nawet nie chce mi się na niego iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Mialo być:( a wcisnęło mi się odwrotnie... Wpienie mnie wszystko!!!!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi noromalnie z krwi. Ja zaszlam powiedzialam ze chce prolaktyne i juz pobrali i wsio :P Teraz czekac na wynik.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa napisz mi czy twoj M cos wypelnial. Bo moj nie ciepi chodzic po lekarzach i wogole. Wiec powiedzial, ze najlepiej bedzie jak ja zaniose bo on tam padnie. Bez kitu na widok bialych fartuchow i zapachu przychodni robi sie blady i splywa potem :D Jak dziecko noromalnie :P No, ale nie wiem czy ja bede mogla zaniesc :D Jak nie to bedzie musial sie pofatygowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zanieść, nie ma problemu nic nie trzeba wypełniać podajesz tylko Imię i Nazwisko wiadomo, pytają ile lat i ile czasu minęło od pobrania. U mnie nie każde laboratorium robi badanie nasienia, inaczej nazywa się spermogram bodajże ... Dziś byłam na dworku ... zimno jak cholera ... odebrałam (z opóźnieniem bo mój listonosz mi awizo nie zostawił) króliczka- pozytywkę dla Oleczka ... jest superancka :D:D:D:D:D:D M przed wyjściem zrobił mi kilka fotek przed wyjściem to później Wam powysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. Zadzwonie wczesniej upewnie sie , ze wykonuja. Znaczy w jedym to napewno, ale w 2 to nie wiem :) Mezus napewno odetchnie... :D Teraz tez choruje, ale nie mam juz sil wyganiac jego do lekarza. U nas tez mrozno. -25... Korki na ulicach, chaos jak nic :D A to tylko piekny bialy puszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa przytulam sie wizualnie do twojego cudnego brzusia :D Mebelki rozstawione... slicznie wygladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Paczkowa za fotki!! :)) Masz typowy brzuszek na chlopaczka ;)Fajny,taki duzy.Ja jak bylam w ciazy z moim synkiem,mialam okropne ropne krosty na twarzy! Teraz nie wiem co sie dzieje z moim cialem,to mi wyglada na rozyczke.Nawet na twarzy mam czerwone plamki.Brzuch caly zsypany i reszta tez,ale plecy,tylek,nogi- nie!! Dziwne! Tez smaruje sudocremem.A jak swedzi....!!!! Rozyczke juz mialam jak bylam mala,wiec moge ja ponownie miec? Mebelki Paczkowa masz super,wogole macie dosc spore mieszkanko i chyba nowe. U nas tez mrozno -10,ale na swieta sniegu nie bedzie!!! A szkoda :(( Zaraz Paczkowa masz wlasne swieto!! Specjalne plany?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×