Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

A niech życzą ... a co może w końcu życzenia się spełnią ... mi na imieniny dużo osób życzyło w końcu zaciążenia ... i co wyszło na to, że w kilka dni po imieninach się udało :D :D:D:D:D Ja już posprzątałam teraz odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, pewnie ze niech zycza. Wczoraj mielismy wigilie w pracy i tez wszysyc zyczyli mi dzidzusia, chociaz nie wiedza, ze mam z tym problemy. Ale to byly takie mile zyczenia, tak szczere i wogole. A tu to bedzie I dziecka w koncu!!! I to beda zyczenia, bo jak to 1,5 roku po slubie sie nie ma... a dziecko to podstawa, bez dziecka to nie pelna rodzina, to wogole nie rodzina... tak ostnio uslyszlam :P Moze da sie spr pecherze w tym cylku czy pekaja... Jak urosna bez CLO. No bo kiedy sie spr te pecherze wiecie?? W ktorym dniu...?? Bo w piatek wolne, a sobote bede miala 17dc wiec moze d a sie spr,bo pracuja :D No, ale nie wiek kiedy :P wiesz paczkowa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli w sobotę możesz iść to idź nawet jak już po owulacji to ginek powinien to stwierdzić czy była czy nie, czyli czy pęcherzyki pękły czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ja dziś się utyrałam... Umyłam 2 okna, uprałam firanki, zaiesiła czyste, poodkurzałam całe mieszkanie, zmyłam kurze, zrobiłam już miejsce na choinkę, uprasowałam kilka rzeczy, upiekłam 2 ciasta i zrobiłam obiad i ... padłam:/ Jutro do zrobienia sałatka i ryba po grecku... W święta się odpocznie, ale dopiero w drugi dzień świąt, po weselu koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąteczne weselicho fajnie :) ... Ja jeszcze poleżakuję, może mi się przyśnie ... choć pewnie niedługo brzusio zawoła jeść :) i trzeba będzie wstać ... Dziś zabieram się za pieczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu,ja tez robilam prolaktyne,to bylo ponad pol roku przed ciaza.Wyniki byly OK ale ciazy ani widu ani slychu! Cierpliwosci malenka! I ty dolaczysz do nas ! TEGO CI ZYCZE ROWNIEZ W ZYCZENIACH SWIATECZNYCH I NOWOROCZNYCH !!! Wierze,ze nowy rok przyniesie ci wiele radosci i spelnienia zyczen :)) Jestesmy z toba NowaTu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja piekę ... Upiekłam drożdżowe M-owej siostrze ... w małej podłużnej blaszce ok, a w takiej większej mi na środku opadło (mimo, że nie wyjęłam z piekarnika jak skończyło się piec) :( mam nadzieję, że mimo tego nie będzie zakalca i będzie pyszne. Teraz pieką się makowe ślimaczki i piernikowe mufiny :) Strasznie korci mnie aby podjadać surowe ciasto :o ... raz zamoczyłam palucha i oblizałam ... :) ... zmykusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala30 dzieki za zyczenia :D Mam nadzieje, ze ten 2010 bedzie szczesliwy dla nas.. :D Ja pike pieczen rzymska... No a jak wroce z pracy bedzie dalszy ciag... Wam dziewczyny zycze CUDownych Swiat, pamietajmy, ze w tym dniu nie chodzi o prezenty, jedzonko. Ten dzien powinien byc spedzony w milosci rodzinnej. W tych Swiatecznych Dniach cieszymy sie Nardzinami Jezuska..., a reszta to dodatek, mily dodatek... Niestety wiele osob zapomina, czym tak naprawde sa Swieta BozegoNarodzenia :) Oby w waszych serduszkach zawitalo najcudowniejsze szczescie jakim jest Milosc Jezusa :) Zycze Wam cudownych, rodzinnych Swiat... I wiele Milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffinki wyszły superaśnie, mam nadzieję, że i tak smakują ... Ślimaczki chyba też wyszły :) ... haha, tylko kto mi teraz w kuchni posprząta ????? Sajgon tam taki, że uhuhu !!!!! Jeszcze dziś pędzimy do rodziców... bo mama mi każe już wałóweczkę zabrać :) ... a wieczorkiem jak wrócimy czeka mnie jeszcze pieczenie drożdżowego dla siebie ... ale już zapowiedziałam M-kowi, że będzie wyrabiać ciasto, bo to strasznie ciężko. Szkoda że taka chclapa na dworze :( a tak pięknie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ech pogoda na święta chyba najgorsza z możliwych... a było tak pięknie... :( Wielka szkoda! Na to wesele to chyba pójdę w kaloszach i kurtce przeciwdeszczowej:) Paskudnie! Ryba po grecku skończona! Jak wyszła okaże się jutro... podzieliłam na dwie porcje dla rodziców i teściów. Ja również życzę Wam pięknych świąt, takich rodzinnych, ciepłych, pełnych miłości, życzliwości i szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Właśnie czekam, aż ciasto wyrośnie ... M wyrobił :) a jak mu dobrze szło :) ... Normalnie jestem tak zmęczona dzisiejszym dniem, cały czas na nogach, a od tego wiecznego próbowania mam zgagę ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a ja się chyba pochorowałam, gorączka i łamanko w kosciach, straszne, w tej sytuacji robotę przejął mąż, zrobił sernik, potarł warzywa na rybe po grecku, wstawił barszczyk, oj dzielny był!!!co ja bym bez niego zrobiła:) wesołych świąt dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciezko... :P Jutro nastepna tura gosci :D... Chyba jakies bieganie dookola bloku sobie zasponsoruje :P A u was, jak mijaja swieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ... przejedzeni zdecydowanie i ogólnie zmęczeni ... jutro już czeka nas spokojniejszy dzień na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa mi to jedzenie uszami wychodzi :D Ty chociaz, masz pretekst ze jesz za 2 a ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my juz dzis odpoczywamy. Dosc swietowania :D Jutro do pracy... No i do gienia... A jak tam u was?? Cisza?? Wszyscy leza do gory brzuszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nio cisza. ja dzisiaj z Filipkiem odpoczywam sobie w domku. maż na cały dzień do pracy pojechał. te świeta były dla nas meczące, dla Filipka chyba naj bardziej.i dzisiaj odsypia grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hihi tak to jest, czekamy w niecierpliwości na święta, a później musimy po nich odpocząć i poleżeć do góry przejedzonymi brzuszkami :) ... Do nas zaraz przybędą rodzice na kawusię, więc zmykusiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a tu cicho sza ... Ja leżę w łóżeczku, zaraz opatucham się kołderką i spaciu :) Właśnie dziś odkryłam, że zaczynają mi się robić rozstępy :( buuuuuuu, już omijam fakt malutkiego na biodrze i 2 malutkich koło pępka (wiem że to na skutek rozciągnięcia się blizny po kolczyku w pępku) ale z lewej strony na dole brzuszka już zaczynają mi się robić takie kreseczki, jeszcze nie różowe choć to pewnie kwestia czasu :(:( Brzuchol rośnie jak na drożdżach ... M mówi, że z każdym dniem jest coraz większy ...Normalnie smaruje 2 razy dziennie to na bank, a czasem to i 3 czy 4 razy na dzień i co ... chyba jak mają wyjść to wyjdą ... Cycuchy też już się zmieniają... mam nadzieję, że uda mi się karmić piersią. We wtorek wizyta u gienia, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ... wczoraj w nocy miałam 30 sekundowy dziwny ból brzucha, ale przeszło może to skurcz ??? Niby mogą się już pojawiać. Zmykam ziuziać... miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a tu cicho sza ... Ja leżę w łóżeczku, zaraz opatucham się kołderką i spaciu :) Właśnie dziś odkryłam, że zaczynają mi się robić rozstępy :( buuuuuuu, już omijam fakt malutkiego na biodrze i 2 malutkich koło pępka (wiem że to na skutek rozciągnięcia się blizny po kolczyku w pępku) ale z lewej strony na dole brzuszka już zaczynają mi się robić takie kreseczki, jeszcze nie różowe choć to pewnie kwestia czasu :(:( Brzuchol rośnie jak na drożdżach ... M mówi, że z każdym dniem jest coraz większy ...Normalnie smaruje 2 razy dziennie to na bank, a czasem to i 3 czy 4 razy na dzień i co ... chyba jak mają wyjść to wyjdą ... Cycuchy też już się zmieniają... mam nadzieję, że uda mi się karmić piersią. We wtorek wizyta u gienia, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ... wczoraj w nocy miałam 30 sekundowy dziwny ból brzucha, ale przeszło może to skurcz ??? Niby mogą się już pojawiać. Zmykam ziuziać... miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a tu cicho sza ... Ja leżę w łóżeczku, zaraz opatucham się kołderką i spaciu :) Właśnie dziś odkryłam, że zaczynają mi się robić rozstępy :( buuuuuuu, już omijam fakt malutkiego na biodrze i 2 malutkich koło pępka (wiem że to na skutek rozciągnięcia się blizny po kolczyku w pępku) ale z lewej strony na dole brzuszka już zaczynają mi się robić takie kreseczki, jeszcze nie różowe choć to pewnie kwestia czasu :(:( Brzuchol rośnie jak na drożdżach ... M mówi, że z każdym dniem jest coraz większy ...Normalnie smaruje 2 razy dziennie to na bank, a czasem to i 3 czy 4 razy na dzień i co ... chyba jak mają wyjść to wyjdą ... Cycuchy też już się zmieniają... mam nadzieję, że uda mi się karmić piersią. We wtorek wizyta u gienia, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze ... wczoraj w nocy miałam 30 sekundowy dziwny ból brzucha, ale przeszło może to skurcz ??? Niby mogą się już pojawiać. Zmykam ziuziać... miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Święta, święta i po świętach... :) I dobrze! ileż można świętować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaraz pedze do gienia zobaczyc czy jajniki same pracuja ;P A potem jakies poswiateczne sprzatanko :D U mnie znow sniegiem zasyploo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za jajniczki :D U mnie też prószył śnieg, ale średnio biało na ulicach ... Od kilku dni mam apetyt na słodycze, aż się wszyscy dziwią bo ja nigdy nie przepadałam za ciastami i czekoladą, a teraz ... hymm ... Normalnie jutro złoże protest u gienia, że ja na wagę po świątecznych obżarstwach nie wchodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×