Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Co do linomagu to też słyszałam ponoć porównywalny z bepanthenem to na ochronę a gdy pupa się odparzy to najlepszy sudocrem :) Super że dostałaś próbki :) Co do Jonsonów nivea itp to ja na razie nie będę kupować ... wole postawić na coś typowo dla wrażliwej skóry i pewnie wybiorę Emolim, Oliatum lub Mustelle Co do pieluch to stałam kiedyś na promocji huggisów (hihi hostessą byłam) to dużo ludzi mówiło że uczulają ... moja siostra też kupiła na spróbowanie i powiedziała że już nigdy więcej nie kupi ... Biedronkowe też kupowała, mówi że ogólnie oki tylko taka trochę ceratowe ... ale najlepiej sprawdzić bo niektórzy zachwalają ... ja mam biedronkę pod nosem :) kupowałam chusteczki nawilżone z tej serii co pieluszki ale nie są dobre mało nawilżone :) Ja i tak na razie kupie tylko jedną małą paczke pampersów ... siostra M zużyła tylko jedną paczkę 1 a później od razu 2 więc nie ma co sie zaopatrywać na zapas chyba że w większe rozmiary moga leżeć i czekać :) Zobaczę czego ciekawego się dowiem na szkole rodzenia ... oczywiście tam nie doszłam ... ale w poniedziałek to już na pewno tam zawitam się dowiedzieć co i jak Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam właśnie materacyk do łóżeczka i przewijak na komodę :) a więc już kolejne rzeczy do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Patrze, ze juz zakupy w pelni. U nas zmulka, nastala... spokoj.... i chyba wogole jakies zawieszenie. Dobrze, ze dzis ostatni dzien brania duphastonu. bo juz, zdazylo mi sie 2 razy zapomniec wziac... ;/ Eh... wgole jakos chyba juz se odpuszczamy, no i chyba dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela mija. Jutro do pracy marsz. A wy dziewczyny chyba na WOSP poszlyscie :D U nie pogoda do bani. Do tego auto zepsute. Trzeba marznac na przystanku. A ja takie wozidupsko sie zrobilam :P Fifi zagladaj tu czesciej, bo ja przez Paczkowa i Kate i Mala wpadne w depreche :D:D Malawronka jak Filipek?? No i ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej! Ja niedwano dopiero wstałam po balowniu... Wróciliśmy o 4. Było super!!!:) Rozmawiałam wczoraj nt. ciąż:) była jedna para zaciążona w towrzystwie... Trzeba nie myśleć, nie planować a samo wyjdzie! :) Lekkie znieczulonko winkiem jest wskazane, podłoga i 3x dziennie:)))) Mieli wczoraj fantazję co nietórzy w tym temacie ze swoimi opowiadaniami:)))) Się uśmaiałam... NowaTu nie martw się , na nas też przyjdzie pora! Kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi ja wiem, ze i nas to szczescie dotknie. Ale czlowiek z natury jest niecierpliwy, a ja to juz wogole :D No, ale co nas nie zabije to... moze wzmocni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ano właśnie ta cierpliwość... Ćwiczę ją:) Ale nie jest to łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko przed Wami :) ... i magiczne ujrzenie 2 kresek, mdłości, ciągłe zmęczenie, pierwsze słodkie kilogramy :) ...Nam zostało 100 dni do porodu i powoli wkraczamy w magiczny 3 trymestr ... oj zaczyna się robić ciężko ... od 3 dni Olo fika praktycznie non stop i to już czasem są takie kopsy, że wydaje się jak by chciał wyskoczyć z brzucholka :) ... Jak ten czas szybko leci ... im bliżej porodu tym się nie mogę doczekać jak zobaczę i utulę mojego okruszynka, ale i też ogarnia mnie coraz większe przerażenie jak to będzie podczas porodu i czy dam radę ... nigdy nie byłam w szpitalu i nawet nie wiem jak to jest :o brrryyy Dziś idziemy buszować po sklepie z dziecinnymi akcesoriami ... :D to teraz najprzyjemniejsza rzecz ... tylko troszkę gorzej jak się staje przy kasie ... no bo ktoś przecież musi za to zapłacić :D Ostatnio zostałam z komplementowana przez mojgo tatulka, na co mama przytaknęła od razu, że pięknie wyglądam w ciąży :D hihi Kate a jak tam Twój brzusio ?? Dobrze się czujesz ?? Dotarłaś dziś na tą glukozę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieczynki u mnie wszystko dobrze. Filipek jest grzecznym chlopakiem waży już ponad 5 kilo. paczkowa nie kupuj za dużo na zapas pampersow ja tak zrobiąlm i zostału mi 2 paki jeszcze pampersów od 3 do 6 kilo i raczej ich nie dam rade wykorzysta. bede musiała sprzedac. podam ci ling to tego kolesia z allegro co ja duzo rzeczy kupowałam dla Filipka: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926 dzieczynki tym nie zaciążonym życze zobaczenia dwuch upragnionych kreseczek. a brzuchatka życze doczekania w dwupaku przynajmiej do 38 tygodnia.i urodzenia zdrowego ślicznego bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka to dobrze, że Filipek zdrowiutko rośnie :) Co do pampersów to ja planuję kupić tylko jedną paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa a porodu sie nie boj. nie powiem bolałao mnie bo mialam bole krzyżowe ale jak miaąłm pozniej bole parte to szczerze prawie wogole ich nie czułam i polozna mi musiała mowi kiedy mam przec. jak masz jakieś pytania ty lub inna brzuchatka na temat porody to piszcie do mnie na naszej klasie. postaram sie odpowiedziec na każde pytanie. szukajcie mnie: malawronka grudniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa jedna to raczej ci bedzie za malo ale spokojnie dokupisz sobie . moj Filipek w tej chwili nosi juz ubranka 62 i 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link, ja ogólnie dużo przeglądam na allegro i ceny są na tyle porównywalne takich drobiazgów, że czasem nie opłaca się zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa ja wiem że pare rzeczy sie nie oplaca kupowac ale ja u niego bardzo duzo kupowałam. pierwsze zakupy u niego za ponad 200zł. a do szpitala wzielam 30sztuk wziełam pampersow i wystarczyło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranek mam od groma i ciągle znoszę kolejne ... praktycznie nic nie muszę kupować :) Normalnie mam już w pudełka pochowane te od 68 bo bym się nie pomieściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, że jak się kupuje dużo rzeczy to za przesyłkę tylko raz, ale u mnie w sklepie takie same ceny są, a tam mogę sobie pochodzić pooglądać. Ostatni zamówiłam pozytywkę na allegro i okazało sie że u mnie w sklepie była o 1zł tańsza :) nie wspomnę o przesyłce. Teraz na allegro zamówiłam materac i przewijak na komodę bo to ewidentnie sie opałacało Aptekarskie rzeczy zamawiam w internetowej aptece www.doz.pl bo jest taniej a za przesyłke nie płacę bo odbieram osobiście w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Właśnie zadzwoniłam do szkoły rodzenia dowiedzieć się co i jak :) ... i 25 stycznia godz17 idziemy na pierwsze zajęcia w sumie to takie organizacyjne :D Już nie mogę się doczekać ... 1 w tygodniu spotkanie i co sobotę zajęcia ruchowe ... hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja się zapisałam na 13.o1 do szkoły rodzenia ale chyba pójde dopiero 20 bo teraz jest tematyka związana z tym co juz wiem, więc szkoda mi 50 zł (kazde spotkanie tyle kosztuje), na glukoze nie dotarłam mam nadzieje jutro się uda, muszę iść dzisiaj wczesnie spac:) co do allegro to sobie obiecałam, ze zadnych ubran nawet dla dzieci juz nie kupię bo ostatnich wtopach... lepiej rzeczywiscie isc i sobie poogladac na zywo , pączkowa daj link do tego materaca i przewijaka:) mój brzuszek na razie bez zmian, tylko jak się najem mam wrazenie ze jest ogromny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
przed chwila sie tak wkurzyłam, ze się az poplakałam, zapomniałam terminu zgłoszenia do UP, zadzwoniłam z prosbą zeby mi podała datę to ona mi wyskakuje, ze nie poda mi telefonicznie bo jest ochrona danych...tłumacze, ze jestem w ciąży i w tym sniegu nie mam si ly pedzic na drugi koniec miasta, ni i koniec, taka to jest babska wyrozumiałość... zadzwoniłam do kasy i mi podała termin wypłaty dla numeru mojej teczki - i przepraszam gdzie tu jest ochrona danych? głupie ci***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szkoły rodzenia nie chodziłam. szkoda mi bylo kasy na to. jesli macie dostem do reala to są teraz tam body dal maluszkow a dlugim rekawkiem za 4 zł . ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate tak to jest czasem w tych urzędach to potrafią wyprowadzić z równowagi ... Strasznie drogo ta twoja szkoła rodzenia ... ja płacę 200zł w tym mam 10 spotkań teoretycznych i co sobotę aż do porodu (albo do kiedy dam radę ćwiczyć) zajęcia ruchowe ... a to i tak jest ta droższa szkoła bo ta przyszpitalna tylko 100zł za 12 spotkań ... Ja wybrałam tą bo mam pod samym domem ... dosłownie 3 min i jestem. Normalnie zamówiłam sobie na allegro spodnie dresowe w związku z tym :) http://www.allegro.pl/item878054463_przewijak_na_komode_full_kolor_najtaniej.html przewijak taki, najtańszy był, wybrałam żółty bo i tak na to pokrowce się zakłada więc nie ma sensu w jakieś misie itp. http://www.allegro.pl/item869692590_materac_kokos_gryka_pianka_140x70_lozeczko.html Materac taki tylko, że ja ten 140x70, a ty chyba chciałaś 120x70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciuchów mam zakaz kupowania :D bo mam aż nad to ... a jeszcze dostane troszkę z drugiego źródła :) Ja bardzo lubię ciuszki z TESCO CHEEROKE naprawdę są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ze mną hehehe
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzusio już duuuuuży ... choć może mi się tak wydaje ... ostatni widziałam znajoma mojej siostry w ciąży i brzuch miała taki że myślę sobie że pewnie zaraz rodzi ... a moja siostra mi mówi że ona termin ma na początek kwietnia ... czyli chyba nie mam aż tak wielkiego brzucholka ... choć rośnie sobie powolutku :) ... teraz jest inny bo już zaokrągla się pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie raczej nie jem fast foodów, ale od tygodnia mam straszną ochotę na kebaba :p Chyba w końcu się skusze bo mi z głowy nie wyjdzie ta zachcianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego aktualnego zdjęcia nie mam ale podaj maila to prześlę wieczorkiem, może mężulek cyknie mi jakąś świeżą fotke :) A teraz zmykam ... pojawię się na pewni wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Paczkowa napisz mi jak sie bierze wiesiolek, bo zakupilam i tam tylko dawka, ale jak z tymi dniami cyklu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×