Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żeeenadaaaa

Wczoraj pierwszy raz miałam sex analny i...

Polecane posty

Gość żeeenadaaaa

zesrałam się w trakcie :-( wstyd jak cholera, mój chłopak się do mnie nie odzywa a ja mam ochote zapasc sie pod ziemie. :( Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posprzątałabym na twoim miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Żenada to ten twój frajer, najpierw chce wszędzie pchać tego fiuta, a potem się dziwi, że nie wszystko poszło jak trzeba. Osoby, które nie sa dojrzałe na seks analny nie powinny go uprawiać, przecież koles chyba wie do czego służy odbyt i mógł się domyślić, że przykre niespodzianki czasem się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
nie mam odwagi zadzwonić, nie wiedziałabym co powiedzieć :-o "sorry że sie wczoraj zesralam, to było nie chcący?" Wole go juz nie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
aniulka ale to ja się zesralam nie on :( teraz to ja musze się wstydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
masz problem ze zwieraczami i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski67
a obesrałaś jego łóżko czy swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes brzydka
ładne dziewczyny nie robią kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
No i co z tego, że ty? Trudno żeby on! Jemu nikt nic nie pchal w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
nastepnym razem zrob lewatywe najpier to unikniesz takich problemow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iholka
ale jaja mu osrałs, i wacka bardzo dobrze niech sie dowie najpierw jak trzeba sie przygotowac i zanim zacznie namawiac kogos niech sie zastanowi.a pozatym jak by mu zalezalo to by odrazu problem rozwiazal nie zadawaj sie z takimi...osraj to.... wogule sie nie przejmuj.chuj mu w dupe a jak bedziesz kiedys miala ochote na taki sex to pozonnie sie odkal albo lewatywe sobie walnij i spoko glowa do gory a frajezy niech spierdalaja dobrze mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
nie robią kupy , a nawet jak zrobią przez przypadek to pachnie ona wanilią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iholka
ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny ten swiat
a tylu jest chłopów którzy chcą żeby dziewczyna sie na nich obesrała, i jeszcze za to płacą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
Ja pier.... SMIERDZACY TEMAT AZ TU CZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
mam 21 lat. Nie obesrałam jego ale sam fakt ze sie zesralam jest obrzydliwy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się..ja z moim jestem zareczona ale mimo takiego przykrego zdarzenia nic sie nie zepsulo miedzy nami.Ale dodam,że jeszcze jak nie bylismy zareczeni to kiedy nocowalam u niego zesikalam się w lozko,on kulturalnie zmienil przescieradlo i udal jakby sprawy nie bylo...bylo mi wtedy cholernie glupio,ale niby takie "przykre" zdarzenia umacniają więź pomiedzy partnerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie....................
zenujace bo ten temat juz kiedys był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
madziulka, to fajnego masz faceta. "Mój" raczej już się nie odezwie :-( Nigdy nie byłam zwolenniczką seksu analnego a on mnie namawiał aż w końcu się zgodziłam, nie byłam na to przygotowana. Kurczę jaki wstyd :-( Już nawet sam sex mi zbrzydnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
pewnie że to prowokacja stooleya ale całkiem śmieszna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
Nie będę odpowiadała osobom które twierdzą że to prowokacja bo nią nie jest. Nie mam humoru na wygadywanie się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak a świstak siedzi...
bo zawijał w sreberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyrazniej Twój facet nie byl z miłości z Tobą.Ale mimo to uwazam i tak,że byl on nienormalny,bo to nie jest powod do zrywania kontaktow...rozumiem,że Tobie jest głupio ale facet od tego jest zebys poczula sie lepiej .Olej go i posukaj faceta normalnego,dla ktorego wpadki są czymms co kazdemu moze sie zdarzyc :) mmoja kolezanka po porodzie miala problemy z trzymaniem "pawikow" i pewnego razu podczas gdy jej mąż robil minetke dostal "aromą" prosto w twarz.Pamietaj,że nie zawsze ten caly sex jest taki jak na filmach ---> filmy idealizują i wlasnie dzieki nim dochodzi do takich sytuacji ;/ (oczywiscie moiwie tu o braku akceptacji porazek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
Oczywiście prysznic był ale i tak wpadka byla :-o Jestem z tym facetem 2 lata i pierwszy raz zdarzyło się że nie zadzwonił lub nie napisał do mnie przez cały dzien, ja raz do niego dzwoniłam i nie odebrał więc pomyślałam że nie chce mnie widzieć. Po tej wpadce on się ubral i powiedział że idzie do domu i wyszedł, więc na pewno coś jest nie tak. Z resztą nie dziwie się jemu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak
zadzwoń do niego i zwal winę za to co się stało właśnie na niego, bo tak usilnie cię namawiał że się w końcu zgodziłaś, pozatym ten anal nie jest dla ciebie pociągający i dlatego wyszło jak wyszło. I to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×