Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eris Erisowski

Kogo?

Polecane posty

Gość Eris Erisowski

Kogo unikać na tym forum? Jakich nicków, aby temat nie przerodził sie w nieustanne ataki, bo to męczące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eris tu wszyscy fajni :-).Spokojnie. Tylko dyskusje czasem takie emocjonujące :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unika nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękatej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękatej unikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie bezsensu. jak można kogoś unikać? jak założysz temat to każdy ma prawo się w nim wypowiedzieć. nie ma funkcji ignoruj :P chyba, że masz na myśli \"kogo nie zaczepiać bez potrzeby\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy złośliwi to bywają typy "kjshdjhg" ghafhagsd" Więc dokładnie nie można stwierdzić :P Ale czasem sa również uprzejmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sękatej
Jak tak czytam to forum to uważam, że najgorzej jak się pojawi sękata. A jak zacznie tworzyć parę z nie kumam to juz w ogóle ;-). Dlaczego tak uważam? Sękata zawsze wie najlepiej, wymądrza się w każdym temacie, nie potrafi krytykować, jedynie się ciska jak piskorz. Iz awsze w ten sam sposób- "ale Ty jestes glupia", "jestes niekumata", "nie potrafisz czytac", "czytaj ze zrozumieniem". A może sękata to alfa i omega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Mnie jeszcze strasznie Mi Mała wkurzała, ale na szczęście już się nie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj na pomarańczowoo
A mi akurat dobrze się rozmawia z nie kumam. Facet ma dobrze poukładane w głowie a boją się z nim rozmawiać różowe idiotki, które na siłę szukają problemów a najważniejszy jest dla nich dobry wygląd. Wystarczy posiedzieć na uczuciowym a nie tylko tu. Sękata też jest ok. Natomiast Mi Mała, Izóchna, zadowolona klientka (i jej pomarańczowe klony) - to są osoby, których trzeba unikać. Są kłótliwe i beznadziejnie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, macie racje, unikajcie sękatej, jest taaaaaaaaka niedobra, wszystkich zbaija wzrokiem 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. nigdy do nikogo nie powiedziałam per 'głupia' itd. A to, że ktoś się kłóci, a nie umie doczytać do końca to przecież nie obelga tylko normalne stwierdzenie faktu, nie wiedziałam, że to też stanowi obraze majestatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez unikajcie. z calego serca radze. jestem bezlistosny - dla glupoty. a g**no nie smierdzi, jesli sie go nie ruszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam :D 🖐️ ej, weź lepiej się nie odzywaj, bo jeszcze zawiśniesz, jak ja, na "czarnej liście wrogów pomarańczek" i dopiero będzie tragedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata 🖐️:classic_cool: jesli w twoim towarzystwie, to chetnie podyndam :classic_cool: wychodze z zalozenia, ze lepiej dyndac z normalnymi, niz wieszac z normalnymi inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Nie kumam, Ty byś się jeszcze jakoś obronił ale na pewno nie dyndając z Sękatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem lepiej, z kim by mi sie dobrze dyndalo. i prosze nie mowic, z kim by bylo mi lepiej. ok? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
ja wiem z kim byłoby lepiej! ale ok, nic nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japiernicze, ale fala nienawiści :P tylko się pytam normalnie ZA CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata, nic, tylko iść się pochlastać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, nie ma to jak 'stara gwardia' :) przynajmniej można normalnie pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ooops..... TAAAK TAAAAK, UWAŻAAAAJCIE, HEEEEJKA JEST STRASSSSSZZZNAAA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×